Mérkőzések - Kenguru Kupa
2019. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 17. 15:30 0 - 20 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2019. október 17. 16:45 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Tímea (Kunvári József László)
2019. október 17. 18:00 20 - 0 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
Játékvezetők: Pálfi Tímea, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2019. október 18. 15:30 49 - 18 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács István, Csoma Martin (Király László Józsefné)
2019. október 18. 16:45 75 - 42 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács István, Csoma Martin (Király László Józsefné)
2019. október 18. 18:00 23 - 85 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács István, Csoma Martin (Király László Józsefné)
2019. október 19. 08:00 94 - 24 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Popgyákunik Balázs, Hergyó-Bencze Gábor (Éles Péter Emil)
2019. október 19. 08:30 18 - 81 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 19. 08:30 47 - 34 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Csoma Viktor, Adjudani Dániel Pezsman (László Zsolt Károly)
2019. október 19. 09:00 43 - 58 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Lakatos István (Szekeres Ferenc)
2019. október 19. 09:00 74 - 32 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Matucza Gyula (GRÁCZER ZSOLT)
2019. október 19. 09:00 20 - 0 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Jáhni Bence (Angyal Frigyes)
2019. október 19. 09:00 37 - 59 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Märcz Péter, Nagy Bence László (Parádi Péter)
2019. október 19. 09:00 2 - 0 Mezőberényi Általános Iskola
Játékvezetők: Váczi Mihály, Kis Sándor (Gombár Éva Erzsébet)
2019. október 19. 09:00 102 - 42 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. október 19. 09:00 0 - 20 Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Velkey István, Szipli Hanna (Tóthné Király Enikő)
2019. október 19. 09:00 42 - 68 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2019. október 19. 09:00 26 - 65 PSZF Tornaterme
2019. október 19. 09:00 83 - 8 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Gedra János (Mustos Tamás János)
2019. október 19. 09:00 56 - 16 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. október 19. 09:00 6 - 106 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán (Szabadvári János László)
2019. október 19. 09:00 75 - 25 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 09:00 85 - 36 Kalász János Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nagy Viktor (Kollár Tamás)
2019. október 19. 09:00 63 - 24 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Szundy Gábor (Belák Zoltán)
2019. október 19. 09:00 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba)
2019. október 19. 09:00 42 - 68
2019. október 19. 09:30 0 - 20 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Bárczai Krisztofer Márk (Németh Csaba János)
2019. október 19. 09:30 30 - 82 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Popgyákunik Balázs, Hergyó-Bencze Gábor (Éles Péter Emil)
2019. október 19. 09:45 62 - 41 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Csoma Viktor, Adjudani Dániel Pezsman (László Zsolt Károly)
2019. október 19. 09:45 50 - 12 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 19. 10:00 64 - 28 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Bónitz István)
2019. október 19. 10:00 54 - 73 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Terjéki András (Bernáth András)
2019. október 19. 10:00 34 - 32 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Szalontai Dorina (Tolnai János)
2019. október 19. 10:00 77 - 29 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Szabó Bakos András László)
2019. október 19. 10:15 3 - 95 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Márkus Gábor, Liszkai Dávid (Mustos Tamás János)
2019. október 19. 10:15 35 - 51 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly)
2019. október 19. 10:15 33 - 14 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Szlávik Bence (Szabadvári János László)
2019. október 19. 10:15 37 - 53 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Tóth Tamás (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 10:15 57 - 45 Kalász János Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Kovács Kincső (Kollár Tamás)
2019. október 19. 10:15 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba)
2019. október 19. 10:15 105 - 18
2019. október 19. 10:15 22 - 36 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc)
2019. október 19. 10:15 38 - 67 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Németh Balázs (GRÁCZER ZSOLT)
2019. október 19. 10:15 20 - 0 Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Velkey István, Szipli Hanna (Tóthné Király Enikő)
2019. október 19. 10:15 105 - 18 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Tóth Bence, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. október 19. 10:15 27 - 38 PSZF Tornaterme
2019. október 19. 10:20 0 - 2 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Szundy Gábor (Belák Zoltán)
2019. október 19. 10:30 0 - 20 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Jáhni Bence (Angyal Frigyes)
2019. október 19. 10:30 93 - 24 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Märcz Péter, Fülöp Zsombor Ferenc (Parádi Péter)
2019. október 19. 10:30 Mezőberényi Általános Iskola
Játékvezetők: Kis Sándor, Váczi Mihály (Gombár Éva Erzsébet)
2019. október 19. 10:30 22 - 119 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. október 19. 10:30 105 - 35 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2019. október 19. 10:45 20 - 0 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Bárczai Krisztofer Márk (Németh Csaba János)
2019. október 19. 11:00 33 - 65 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Miháczi Ádám (László Zsolt Károly)
2019. október 19. 11:00 46 - 24 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tompa Gellért, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 19. 11:00 36 - 70 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Popgyákunik Balázs, Hergyó-Bencze Gábor (Éles Péter Emil)
2019. október 19. 11:15 0 - 2 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence (Szabó Bakos András László)
2019. október 19. 11:15 20 - 0 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Kovátsné Fekete Csilla (Bónitz István)
2019. október 19. 11:15 62 - 34 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Béres Dávid (Tolnai János)
2019. október 19. 11:30 26 - 95 Kalász János Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kovács Kincső (Kollár Tamás)
2019. október 19. 11:30 PSZF Tornaterme
2019. október 19. 11:30 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba)
2019. október 19. 11:30 22 - 77
2019. október 19. 11:30 50 - 20 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szücs Balázs, Lakatos István (Szekeres Ferenc)
2019. október 19. 11:30 44 - 64 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (GRÁCZER ZSOLT)
2019. október 19. 11:30 58 - 34 PSZF Tornaterme
2019. október 19. 11:30 15 - 76 Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Velkey István, Szipli Hanna (Tóthné Király Enikő)
2019. október 19. 11:30 22 - 77 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. október 19. 11:30 24 - 29 PSZF Tornaterme
2019. október 19. 11:30 2 - 0 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Bognár Tibor, Fazekas Hajnal Erzsébet (Szakáll András)
2019. október 19. 11:30 36 - 59 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Márkus Gábor, Gedra János (Mustos Tamás János)
2019. október 19. 11:30 PSZF Tornaterme
2019. október 19. 11:30 19 - 48 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Konta Csanád János, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. október 19. 11:30 110 - 7 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Szlávik Bence (Szabadvári János László)
2019. október 19. 11:30 22 - 83 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 11:30 62 - 38 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Ócsai József (Bernáth András)
2019. október 19. 11:40 2 - 0 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Szundy Gábor (Belák Zoltán)
2019. október 19. 11:45 31 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2019. október 19. 12:00 47 - 40 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Bárczai Krisztofer Márk (Németh Csaba János)
2019. október 19. 12:00 64 - 55 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Jáhni Bence (Angyal Frigyes)
2019. október 19. 12:00 25 - 87 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Nagy Bence László (Parádi Péter)
2019. október 19. 12:00 0 - 2 Mezőberényi Általános Iskola
Játékvezetők: Váczi Mihály, Kis Sándor (Gombár Éva Erzsébet)
2019. október 19. 12:00 95 - 36 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. október 19. 12:00 11 - 32 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Halász Ernő István)
2019. október 19. 12:15 29 - 40 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Miháczi Ádám (László Zsolt Károly)
2019. október 19. 12:15 48 - 67 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tompa Gellért, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 19. 12:30 0 - 20 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kovátsné Fekete Csilla (Bónitz István)
2019. október 19. 12:30 40 - 47 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Béres Dávid, Szalontai Dorina (Tolnai János)
2019. október 19. 12:30 2 - 0 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás (Szabó Bakos András László)
2019. október 19. 12:45 30 - 66 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Bognár Tibor, Fazekas Hajnal Erzsébet (Szakáll András)
2019. október 19. 12:45 PSZF Tornaterme
2019. október 19. 12:45 2 - 0 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán)
2019. október 19. 12:45 PSZF Tornaterme
2019. október 19. 12:45 PSZF Tornaterme
2019. október 19. 12:45 53 - 43 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence (Kozák Tamás)
2019. október 19. 12:45 PSZF Tornaterme
2019. október 19. 12:45 20 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Péter, Rabi Bernadett Panna (Kincs Károly)
2019. október 19. 13:00 10 - 56 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Horányi András (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 13:00 44 - 33 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Terjéki András, Ócsai József (Bernáth András)
2019. október 19. 13:00 23 - 55 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Magda János József (Belák Zoltán)
2019. október 19. 13:00 33 - 62 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Alina Lazar (Gecsei Ferenc)
2019. október 19. 13:30 55 - 42 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Stáber Alex Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 19. 13:30 72 - 41 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2019. október 19. 13:30 78 - 19 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Halász Ernő István)
2019. október 19. 13:30 24 - 72 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Boros Krisztina (László Zsolt Károly)
2019. október 19. 13:45 0 - 2 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
Játékvezetők: Tamás Pálma (CSEH Gergely)
2019. október 19. 14:00 0 - 2 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2019. október 19. 14:00 0 - 20 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Péter, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2019. október 19. 14:00 0 - 2 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Bognár Tibor, Fazekas Hajnal Erzsébet (Szakáll András)
2019. október 19. 14:00 25 - 30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Horváth Brúnó József (Kővári Gyula)
2019. október 19. 14:00 7 - 88 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Kovács Zoltán)
2019. október 19. 14:15 18 - 58 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 14:20 59 - 22 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Magda János József (Belák Zoltán)
2019. október 19. 14:30 23 - 13 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István)
2019. október 19. 14:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila (Bacsfay Gyula Péter)
2019. október 19. 14:30 0 - 2 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 19. 14:45 44 - 78 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Halász Ernő István)
2019. október 19. 14:45 71 - 16 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Boros Krisztina (László Zsolt Károly)
2019. október 19. 14:45 44 - 64 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Stáber Alex Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 19. 15:00 33 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Potz Gábor (Parádi Péter)
2019. október 19. 15:00 2 - 0 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
Játékvezetők: Tamás Pálma (CSEH Gergely)
2019. október 19. 15:15 59 - 28 Nagykun Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Kozák Tamás)
2019. október 19. 15:15 27 - 42 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Rabi Bernadett Panna (Kincs Károly)
2019. október 19. 15:15 6 - 47 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Horváth Brúnó József (Kővári Gyula)
2019. október 19. 15:15 0 - 2 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Czinder Adrienn (Kovács Zoltán)
2019. október 19. 15:30 13 - 29 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 15:30 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 15:30 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 15:30 24 - 39 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 15:40 28 - 76 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Magda János József (Belák Zoltán)
2019. október 19. 15:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. október 19. 15:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. október 19. 15:45 0 - 2 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 19. 15:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 19. 15:45 0 - 2 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. október 19. 15:45 32 - 24 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István)
2019. október 19. 15:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 19. 15:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 19. 15:45 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila (Bacsfay Gyula Péter)
2019. október 19. 16:00 25 - 67 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tompa Gellért, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 19. 16:15 5 - 110 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
Játékvezetők: Tamás Pálma (CSEH Gergely)
2019. október 19. 16:30 62 - 36 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Potz Gábor (Parádi Péter)
2019. október 19. 16:30 47 - 24 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2019. október 19. 16:30 72 - 5 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Török Béla (Kővári Gyula)
2019. október 19. 16:45 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 16:45 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 16:45 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 16:45 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente)
2019. október 19. 17:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila (Bacsfay Gyula Péter)
2019. október 19. 17:15 0 - 20 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tompa Gellért (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 19. 17:45 28 - 36 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Török Béla (Kővári Gyula)
2019. október 19. 18:30 0 - 20 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 20. 08:30 60 - 44 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Földházi Péter (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. október 20. 08:30 35 - 52 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Pál Roland (Schwarz Mária)
2019. október 20. 08:30 56 - 36 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. október 20. 09:00 55 - 31 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Bodnár Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 20. 09:00 53 - 33 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Kónya Levente, Kasza Hunor (Király László József)
2019. október 20. 09:00 26 - 70 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs (Dr. Kovács András)
2019. október 20. 09:00 102 - 20 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Győri Ferenc, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly)
2019. október 20. 09:00 71 - 25 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna (Halász Ernő István)
2019. október 20. 09:00 44 - 22 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc)
2019. október 20. 09:00 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
2019. október 20. 09:00 29 - 38 Miklóssy János Sportcentrum
Játékvezetők: Fehér Ádám, Gelányi Dániel (Tóthné Király Enikő)
2019. október 20. 09:00 113 - 24 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. október 20. 09:00 2 - 0 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Utasi Gábor, Csóka Nándor (Mustos Tamás János)
2019. október 20. 09:00 13 - 107 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Kovács Attila, Nagy Kevin, Krisztián (Téczely Tamás)
2019. október 20. 09:00 38 - 43 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Dorka (Buday Zsolt Tamás)
2019. október 20. 09:30 14 - 91 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Müller Martin (Szabó Bakos András László)
2019. október 20. 09:45 55 - 53 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Pál Roland (Schwarz Mária)
2019. október 20. 09:45 14 - 60 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. október 20. 09:45 12 - 88 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Földházi Péter (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. október 20. 10:00 63 - 17 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szalontai Dorina
2019. október 20. 10:00 0 - 2 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Mosonyi József)
2019. október 20. 10:00 50 - 13 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
Játékvezetők: Erős Florentina (Bácsi Zoltán)
2019. október 20. 10:00 101 - 29 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Beleznai István (Gombár Éva Erzsébet)
2019. október 20. 10:00 0 - 20 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Kovátsné Fekete Csilla, Poór Tamás (Erős Zoltán)
2019. október 20. 10:15 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
2019. október 20. 10:15 26 - 29 Miklóssy János Sportcentrum
Játékvezetők: Fehér Ádám, Gelányi Dániel (Tóthné Király Enikő)
2019. október 20. 10:15 0 - 20 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Kónya Levente, Kasza Hunor (Király László József)
2019. október 20. 10:15 25 - 70 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Győri Ferenc, Matóczay Bálint (László Zsolt Károly)
2019. október 20. 10:15 13 - 69 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna (Halász Ernő István)
2019. október 20. 10:15 12 - 48 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc)
2019. október 20. 10:20 58 - 27 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Dorka (Buday Zsolt Tamás)
2019. október 20. 10:20 81 - 25 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs (Dr. Kovács András)
2019. október 20. 10:30 27 - 97 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. október 20. 10:30 18 - 79 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Utasi Gábor, Lugosi Lilla (Mustos Tamás János)
2019. október 20. 10:30 53 - 78 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Kovács Attila, Popgyákunik Balázs (Téczely Tamás)
2019. október 20. 10:30 24 - 46 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Kaszab Zsuzsa (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 20. 10:30 87 - 5 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Szappanos Máté, Terjéki András (Balogh László György)
2019. október 20. 10:45 80 - 12 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Müller Martin (Szabó Bakos András László)
2019. október 20. 11:00 57 - 43 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente (Schwarz Mária)
2019. október 20. 11:00 48 - 23 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szabó István, Mészáros Nándor Lajos (Kővári Gyula)
2019. október 20. 11:00 88 - 38 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Földházi Péter (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. október 20. 11:15 20 - 0 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Kovátsné Fekete Csilla, Poór Tamás (Erős Zoltán)
2019. október 20. 11:15 0 - 20 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szalontai Dorina
2019. október 20. 11:15 69 - 21 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Mosonyi József)
2019. október 20. 11:15 27 - 45 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. október 20. 11:30 20 - 0 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Kónya Levente, Kasza Hunor (Király László József)
2019. október 20. 11:30 23 - 75 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly)
2019. október 20. 11:30 66 - 23 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna (Halász Ernő István)
2019. október 20. 11:30 48 - 34 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2019. október 20. 11:30 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
2019. október 20. 11:30 73 - 13 Miklóssy János Sportcentrum
Játékvezetők: Fehér Ádám, Gelányi Dániel (Tóthné Király Enikő)
2019. október 20. 11:30 55 - 60 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Lugosi Lilla, Csóka Nándor (Mustos Tamás János)
2019. október 20. 11:30 17 - 84 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Beleznai István (Gombár Éva Erzsébet)
2019. október 20. 11:40 25 - 60 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Dorka (Buday Zsolt Tamás)
2019. október 20. 11:40 42 - 67 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs (Dr. Kovács András)
2019. október 20. 12:00 40 - 43 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Kaszab Zsuzsa, Dr. Bodnár Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 20. 12:00 17 - 68 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Ócsai József (Balogh László György)
2019. október 20. 12:00 22 - 31 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Müller Martin (Szabó Bakos András László)
2019. október 20. 12:00 62 - 85 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. október 20. 12:00 91 - 14 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián, Popgyákunik Balázs (Téczely Tamás)
2019. október 20. 12:15 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szabó István, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula)
2019. október 20. 12:15 60 - 41 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente (Schwarz Mária)
2019. október 20. 12:30 21 - 127 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Bóta Attila (Szécsi Balázs)
2019. október 20. 12:30 20 - 0 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szalontai Dorina
2019. október 20. 12:30 2 - 0 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Mosonyi József)
2019. október 20. 12:30 11 - 44 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
Játékvezetők: Erős Florentina (Bácsi Zoltán)
2019. október 20. 12:30 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Kovátsné Fekete Csilla, Poór Tamás (Erős Zoltán)
2019. október 20. 13:00 64 - 38 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Buday Zsolt Tamás)
2019. október 20. 13:00 42 - 52 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Beleznai István (Gombár Éva Erzsébet)
2019. október 20. 13:00 62 - 44 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Csontos Alex (Bónitz István)
2019. október 20. 13:30 35 - 49 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Stáber Alex Bence (Schwarz Mária)
2019. október 20. 13:30 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Mészáros Nándor Lajos (Kővári Gyula)
2019. október 20. 13:30 73 - 16 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Horgos Péter (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 20. 13:30 34 - 52 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Szappanos Máté, Ócsai József (Balogh László György)
2019. október 20. 13:45
2019. október 20. 13:45 71 - 36 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Szécsi Balázs)
2019. október 20. 13:45 55 - 26 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. október 20. 14:15 18 - 92 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Csontos Alex (Bónitz István)
2019. október 20. 14:20 35 - 49 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Buday Zsolt Tamás)
2019. október 20. 14:45 48 - 29 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula)
2019. október 20. 14:45 25 - 55 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Stáber Alex Bence (Schwarz Mária)
2019. október 20. 15:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Bóta Attila (Szécsi Balázs)
2019. október 20. 15:00 0 - 2 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. október 20. 15:00 37 - 40 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 20. 15:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Bóta Attila (Szécsi Balázs)
2019. október 20. 15:00 35 - 77 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Bóta Attila (Szécsi Balázs)
2019. október 20. 15:00
2019. október 20. 15:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Bóta Attila (Szécsi Balázs)
2019. október 20. 15:30 66 - 26 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Csontos Alex (Bónitz István)
2019. október 20. 15:40 55 - 36 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Kovács András (Buday Zsolt Tamás)
2019. október 20. 16:00 25 - 48 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea (Schwarz Mária)
2019. október 20. 16:00 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tompa Gellért, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2019. október 20. 16:15 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Szécsi Balázs)
2019. október 20. 16:15
2019. október 20. 16:15 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Szécsi Balázs)
2019. október 20. 16:15 76 - 49 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Szécsi Balázs)
2019. október 20. 16:15 2 - 0 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. október 20. 16:15 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Szécsi Balázs)
2019. október 20. 16:30 11 - 106 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Horgos Péter, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 20. 17:15 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tompa Gellért, Török Béla (Kővári Gyula)
2019. október 20. 17:15 55 - 49 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Korompai Zsolt László (Schwarz Mária)
2019. október 20. 18:30 59 - 50 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Kutrik Andrea (Schwarz Mária)
2019. október 20. 18:30 49 - 21 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Török Béla, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2019. november
2019. november 16. 08:30 14 - 42 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 16. 09:00 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos (Kővári Gyula)
2019. november 16. 09:00 29 - 50 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Marko (Parádi Péter)
2019. november 16. 09:00 19 - 64 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Cselóczki Mátyás (Papp Attila)
2019. november 16. 09:00 12 - 73 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Molnár Krisztián (Kiss István)
2019. november 16. 09:00 81 - 20 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sándor Ivett, Dr. Ormay Gábor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. november 16. 09:00 39 - 28 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Szabó Zsuzsa (Mócsán András)
2019. november 16. 09:00 2 - 0 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2019. november 16. 09:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Velkey István, Csoma Martin (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 16. 09:00 43 - 51 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
2019. november 16. 09:00 103 - 30 Móric Zsignomd Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Ákos Dávid, Borbély Zoltán (Király László Józsefné)
2019. november 16. 09:00 46 - 44 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Emese Kata (Belák Zoltán)
2019. november 16. 09:00 52 - 47 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Mátyás Ferenc (Nyilas Zoltán)
2019. november 16. 09:00 11 - 106 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Jáhni Bence, Bartucz Csaba (Mustos Tamás János)
2019. november 16. 09:00 68 - 15 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor (Göncz Ferenc)
2019. november 16. 09:00 14 - 60 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Csóka Nándor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 16. 09:00 60 - 17 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Lugosi Lilla, Kaszab Zsuzsa (Farkas Zoltán)
2019. november 16. 09:00 69 - 49 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Komáromi Péter, Kiss Virág (Király László József)
2019. november 16. 09:00 79 - 73 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Guzmics Bence (Fülöp Zoltán)
2019. november 16. 09:00 64 - 17 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szücs Balázs, Lakatos István (Szekeres Ferenc)
2019. november 16. 09:30 82 - 52 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2019. november 16. 09:30 37 - 67 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós)
2019. november 16. 09:30 59 - 20 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Gábor (Egri Tibor)
2019. november 16. 09:45 41 - 12 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 16. 10:00 14 - 26 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán (Zalai Ákos István)
2019. november 16. 10:00 41 - 86 UMF ARÉNA
2019. november 16. 10:00 31 - 55 Zöld Ház
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András (Hegedűs Mária)
2019. november 16. 10:00 26 - 63 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Szakáll András)
2019. november 16. 10:00 35 - 84 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Zsók Áron (Villányi János)
2019. november 16. 10:00 27 - 57 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Tompa Gellért, Kutrik Andrea (László Zsolt Károly)
2019. november 16. 10:00 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Lenger Levente, Majkó Ádám (Prieger Mihály)
2019. november 16. 10:00 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. november 16. 10:15 11 - 65 Móric Zsignomd Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Ákos Dávid, Borbély Zoltán (Király László Józsefné)
2019. november 16. 10:15 11 - 43 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Cselóczki Mátyás (Papp Attila)
2019. november 16. 10:15 65 - 38 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. november 16. 10:15 2 - 0 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Horgos Péter, Kaszab Zsuzsa (Farkas Zoltán)
2019. november 16. 10:15 64 - 41 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Komáromi Péter, Kiss Virág (Király László József)
2019. november 16. 10:15 52 - 32 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szücs Balázs, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc)
2019. november 16. 10:15 20 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos (Kővári Gyula)
2019. november 16. 10:15 9 - 57 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Molnár Krisztián (Kiss István)
2019. november 16. 10:15 44 - 71 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sándor Ivett, Dr. Ormay Gábor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. november 16. 10:15 50 - 11 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Szabó Zsuzsa (Mócsán András)
2019. november 16. 10:15 20 - 0 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2019. november 16. 10:15 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Velkey István, Csoma Martin (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 16. 10:15 46 - 49 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
2019. november 16. 10:30 46 - 45 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Emese Kata (Belák Zoltán)
2019. november 16. 10:30 20 - 69 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Mátyás Ferenc (Nyilas Zoltán)
2019. november 16. 10:30 84 - 37 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Jáhni Bence, Bartucz Csaba (Mustos Tamás János)
2019. november 16. 10:30 73 - 36 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Csóka Nándor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 16. 10:30 73 - 70 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Guzmics Bence (Fülöp Zoltán)
2019. november 16. 10:30 24 - 54 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Benkő Glória (Kincs Károly)
2019. november 16. 10:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Vörös Eszter, Alina Lazar (Gecsei Ferenc)
2019. november 16. 10:30 65 - 42 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Nagy Kevin, Krisztián (Parádi Péter)
2019. november 16. 10:30 64 - 75 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna (Szalai Zsolt)
2019. november 16. 10:45 53 - 40 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2019. november 16. 10:45 70 - 39 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2019. november 16. 10:45 55 - 50 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós)
2019. november 16. 11:00 32 - 39 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Zakár Adrienn (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 16. 11:15 27 - 23 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Boros Krisztina (László Zsolt Károly)
2019. november 16. 11:15 0 - 2 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Lenger Levente, Majkó Ádám (Prieger Mihály)
2019. november 16. 11:15 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. november 16. 11:15 52 - 20 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás (Zalai Ákos István)
2019. november 16. 11:15 22 - 91 UMF ARÉNA
2019. november 16. 11:15 37 - 67 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Szakáll András)
2019. november 16. 11:30 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 16. 11:30 15 - 81 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Lakatos István (Szekeres Ferenc)
2019. november 16. 11:30 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
2019. november 16. 11:30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bertók Botond, Miháczi Ádám (Kővári Gyula)
2019. november 16. 11:30 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
2019. november 16. 11:30 70 - 39 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Zsók Áron (Villányi János)
2019. november 16. 11:30 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Horváth Alajos, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. november 16. 11:30 57 - 16 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 16. 11:30 53 - 42 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Horváth Alajos, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. november 16. 11:30 23 - 63 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sándor Ivett, Dr. Ormay Gábor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2019. november 16. 11:30 21 - 57 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Horányi András (Mócsán András)
2019. november 16. 11:30 0 - 20 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Wischy Péter (Kozák Tamás)
2019. november 16. 11:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Velkey István, Csoma Martin (Bacsfay Gyula Péter)
2019. november 16. 11:30 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 16. 11:30 34 - 79 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
2019. november 16. 11:30 68 - 7 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Cselóczki Mátyás (Papp Attila)
2019. november 16. 11:30 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
2019. november 16. 11:30 2 - 0 Zöld Ház
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Ócsai József (Hegedűs Mária)
2019. november 16. 11:30 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Horváth Alajos, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. november 16. 11:30 0 - 2 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Horgos Péter, Lugosi Lilla (Farkas Zoltán)
2019. november 16. 11:30 64 - 66 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Komáromi Péter, Kiss Virág (Király László József)
2019. november 16. 11:30 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Horváth Alajos, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. november 16. 11:30 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 16. 11:45 60 - 25 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Benkő Glória (Kincs Károly)
2019. november 16. 11:45 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Vörös Eszter (Gecsei Ferenc)
2019. november 16. 11:45 49 - 96 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna (Szalai Zsolt)
2019. november 16. 12:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2019. november 16. 12:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2019. november 16. 12:00 41 - 63 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián, Mándity Marko (Parádi Péter)
2019. november 16. 12:00 42 - 47 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós)
2019. november 16. 12:00 42 - 63 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Gábor (Egri Tibor)
2019. november 16. 12:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2019. november 16. 12:00 39 - 38 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Emese Kata (Belák Zoltán)
2019. november 16. 12:00 87 - 41 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Mátyás Ferenc (Nyilas Zoltán)
2019. november 16. 12:00 79 - 31 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Jáhni Bence, Bartucz Csaba (Mustos Tamás János)
2019. november 16. 12:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2019. november 16. 12:00 41 - 47 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Csóka Nándor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 16. 12:00 72 - 71 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Guzmics Bence (Fülöp Zoltán)
2019. november 16. 12:15 40 - 24 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Zakár Adrienn (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 16. 12:30 2 - 0 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Lenger Levente, Majkó Ádám (Prieger Mihály)
2019. november 16. 12:30 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. november 16. 12:30 26 - 41 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás (Zalai Ákos István)
2019. november 16. 12:30 143 - 23 UMF ARÉNA
2019. november 16. 12:30 78 - 7 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Szakáll András)
2019. november 16. 12:30 43 - 28 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Tompa Gellért, Boros Krisztina (László Zsolt Károly)
2019. november 16. 12:45 57 - 72 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. november 16. 12:45 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. november 16. 12:45 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 16. 12:45 51 - 32 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 16. 12:45 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
2019. november 16. 12:45 26 - 65 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Velkey István (Bogárdi János)
2019. november 16. 12:45 24 - 75 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
2019. november 16. 12:45 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. november 16. 12:45 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 16. 12:45 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. november 16. 12:45 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bertók Botond, Miháczi Ádám (Kővári Gyula)
2019. november 16. 12:45 0 - 2 Móric Zsignomd Általános Iskola
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila (Király László Józsefné)
2019. november 16. 12:45 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Léránt Gábor (Kiss István)
2019. november 16. 12:45 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
2019. november 16. 12:45 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János)
2019. november 16. 13:00 60 - 30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna (Szalai Zsolt)
2019. november 16. 13:00 0 - 2 Zöld Ház
Játékvezetők: Terjéki András, Ócsai József (Hegedűs Mária)
2019. november 16. 13:00 2 - 0 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Tamás, Erdei Krisztián (Farkas Zoltán)
2019. november 16. 13:00 14 - 36 Móric Zsignomd Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Ákos Dávid, Borbély Zoltán (Király László Józsefné)
2019. november 16. 13:00 29 - 53 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman (Kincs Károly)
2019. november 16. 13:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Alina Lazar (Gecsei Ferenc)
2019. november 16. 13:00 58 - 88 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kovács Kincső (Villányi János)
2019. november 16. 13:15 94 - 32 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2019. november 16. 13:15 91 - 47 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2019. november 16. 13:15 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2019. november 16. 13:15 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina (Molnár Gábor)
2019. november 16. 13:30 10 - 53 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Török Béla, Süveges Zalán (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 16. 13:30 35 - 46 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Horányi András , Szabó Zsuzsa (Mócsán András)
2019. november 16. 13:30 5 - 48 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Liszkai Dávid, dr. Márok Soma (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 16. 13:30 52 - 38 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Benke Krisztián (Sági Zoltán)
2019. november 16. 13:30 0 - 20 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter (Solymosi Tamás)
2019. november 16. 13:45 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. november 16. 14:00 74 - 24 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Velkey István (Bogárdi János)
2019. november 16. 14:00 52 - 23 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter (Egri Tibor)
2019. november 16. 14:00 2 - 0 Móric Zsignomd Általános Iskola
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila (Király László Józsefné)
2019. november 16. 14:00 71 - 29 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Hőgerl Bence (Kővári Gyula)
2019. november 16. 14:00 26 - 73 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Csontos Alex (Bónitz István)
2019. november 16. 14:15 67 - 55 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán)
2019. november 16. 14:15 42 - 35 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2019. november 16. 14:45 29 - 28 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Török Béla, Süveges Zalán (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 16. 14:45 30 - 24 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Zalai Ákos István, KONCZ JÁNOS (Mócsán András)
2019. november 16. 15:00 33 - 61 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Popgyákunik Balázs (Sági Zoltán)
2019. november 16. 15:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter (Solymosi Tamás)
2019. november 16. 15:00 30 - 21 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Liszkai Dávid, dr. Márok Soma (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 16. 15:00 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. november 16. 15:15 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Győri Ferenc (Kővári Gyula)
2019. november 16. 15:15 62 - 20 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Kaposi Gábor (Bónitz István)
2019. november 16. 15:15 42 - 50 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Velkey István (Bogárdi János)
2019. november 16. 15:15 11 - 78 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor)
2019. november 16. 15:15 25 - 47 Móric Zsignomd Általános Iskola
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila (Király László Józsefné)
2019. november 16. 15:30 27 - 39 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Péter (Kincs Károly)
2019. november 16. 15:30 0 - 2 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Erdei Krisztián (Farkas Zoltán)
2019. november 16. 16:00 35 - 44 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Zalai Ákos István, KONCZ JÁNOS (Mócsán András)
2019. november 16. 16:00 39 - 58 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Korhetz Szilárd (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 16. 16:15 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. november 16. 16:30 2 - 0 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter (Solymosi Tamás)
2019. november 16. 16:30 66 - 11 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor)
2019. november 16. 16:30 62 - 8 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Utasi Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. november 16. 16:30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Győri Ferenc, Hőgerl Bence (Kővári Gyula)
2019. november 16. 16:30 61 - 45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Benke Krisztián, Popgyákunik Balázs (Sági Zoltán)
2019. november 16. 16:30 20 - 0 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Csontos Alex (Bónitz István)
2019. november 16. 16:45 29 - 42 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Péter, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2019. november 16. 17:15 45 - 48 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pál Roland, Kiss Mihály Barna (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 16. 18:30 54 - 48 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pál Roland, Korhetz Szilárd (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 17. 08:00 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba)
2019. november 17. 08:30 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2019. november 17. 08:30 14 - 58 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Benkő Glória (László Zsolt Károly)
2019. november 17. 09:00 27 - 52 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Domán István, Gulyás Márton (Sztrakovics István László)
2019. november 17. 09:00 35 - 52 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 17. 09:00 17 - 62 Hunyadi Általános Iskola
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2019. november 17. 09:00 54 - 39 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Tóth Márk (Mustos Tamás János)
2019. november 17. 09:00 20 - 0 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Frank Bianka, Lakos Koppány Ádám (Kele János)
2019. november 17. 09:00 23 - 68 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2019. november 17. 09:00 28 - 64 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett (Csordás Gábor)
2019. november 17. 09:00 20 - 58 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Székely Bernadett, Popgyákunik Balázs
2019. november 17. 09:00 20 - 45 Weöres Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Szabó Krisztina (Farkas Zoltán)
2019. november 17. 09:00 72 - 39 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Vigh Balázs (Czéh Csaba Károly)
2019. november 17. 09:00 2 - 0 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Joel, Filep Áron Kálmán (Király László Józsefné)
2019. november 17. 09:15 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba)
2019. november 17. 09:30 23 - 62 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Poór Tamás, Kaposi Gábor (Bónitz István)
2019. november 17. 09:45 34 - 47 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Benkő Glória (László Zsolt Károly)
2019. november 17. 09:45 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2019. november 17. 10:00 97 - 14 Paragvári Utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Bernát, Tóth Zalán Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. november 17. 10:00 91 - 10 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Szikora Zsóka (Darida Károly)
2019. november 17. 10:00 76 - 41 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. november 17. 10:00 14 - 61 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2019. november 17. 10:00 28 - 66 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Szécsi Balázs)
2019. november 17. 10:15 45 - 54 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Domán István, Molnár Zoltán (Sztrakovics István László)
2019. november 17. 10:15 36 - 57 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 17. 10:15 47 - 33 Hunyadi Általános Iskola
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2019. november 17. 10:15 56 - 28 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2019. november 17. 10:15 77 - 29 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2019. november 17. 10:15 52 - 37 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Joel, Filep Áron Kálmán (Király László Józsefné)
2019. november 17. 10:30 44 - 54 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Szappanos Máté, Ócsai József (Szabó László)
2019. november 17. 10:30 41 - 46 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Székely Bernadett, Mándity Marko
2019. november 17. 10:30 46 - 21 Weöres Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Szabó Krisztina (Farkas Zoltán)
2019. november 17. 10:30 99 - 30 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Vigh Balázs (Czéh Csaba Károly)
2019. november 17. 10:30 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba)
2019. november 17. 10:30 27 - 48 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Frank Bianka, Csabai Diána (Kele János)
2019. november 17. 10:30 52 - 23 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett (Csordás Gábor)
2019. november 17. 10:45 68 - 21 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Poór Tamás, Kaposi Gábor (Bónitz István)
2019. november 17. 11:00 76 - 24 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Lőrincz Erzsébet Sára (Kővári Gyula)
2019. november 17. 11:00 20 - 51 Bocskai István Általános Iskola
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Szabó Gréta (Hegedűs Imre)
2019. november 17. 11:00 22 - 31 Bocskai István Általános Iskola
Játékvezetők: Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge (Szekeres Ferenc)
2019. november 17. 11:00 60 - 11 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Boros Krisztina, Süveges Zalán (László Zsolt Károly)
2019. november 17. 11:15 45 - 62 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Herczeg Ágoston)
2019. november 17. 11:15 62 - 27 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2019. november 17. 11:15 65 - 6 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Szécsi Balázs)
2019. november 17. 11:15 63 - 82 Paragvári Utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Bernát, Tóth Gábor Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. november 17. 11:30 60 - 53 Széchenyi Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Gulyás Márton (Sztrakovics István László)
2019. november 17. 11:30 47 - 39 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. november 17. 11:30 60 - 24 Hunyadi Általános Iskola
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2019. november 17. 11:30 32 - 41 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Tóth Márk (Mustos Tamás János)
2019. november 17. 11:30 34 - 37 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Miháczi Ádám (Schwarz Mária)
2019. november 17. 11:30 0 - 2 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Joel, Filep Áron Kálmán (Király László Józsefné)
2019. november 17. 11:30 7 - 105 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Szikora Zsóka (Darida Károly)
2019. november 17. 12:00 39 - 63 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Vigh Balázs (Czéh Csaba Károly)
2019. november 17. 12:00 Weöres Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Bodnár Gábor (Farkas Zoltán)
2019. november 17. 12:00 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Popgyákunik Balázs, Mándity Marko
2019. november 17. 12:00 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Csabai Diána (Kele János)
2019. november 17. 12:00 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Popgyákunik Balázs, Mándity Marko
2019. november 17. 12:00 0 - 20 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Csabai Diána (Kele János)
2019. november 17. 12:00 58 - 62 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
2019. november 17. 12:00 4 - 37 Weöres Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Bodnár Gábor (Farkas Zoltán)
2019. november 17. 12:00 2 - 0 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Terjéki András, Ócsai József (Szabó László)
2019. november 17. 12:00 Weöres Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Bodnár Gábor (Farkas Zoltán)
2019. november 17. 12:00 12 - 106 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Popgyákunik Balázs, Mándity Marko