Mérkőzések - Leány Junior
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 8. 11:00 49 - 62 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra (Bagi Károly)
2018. szeptember 8. 14:00 55 - 68 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Bagi Károly)
2018. szeptember 8. 17:00 87 - 62 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Bagi Károly)
2018. szeptember 9. 11:00 56 - 58 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Mile Gábor (Bernáth András)
2018. szeptember 9. 11:00 36 - 85 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs (Szulics Zsolt János)
2018. szeptember 9. 11:00 28 - 133 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
2018. szeptember 9. 14:00 107 - 37 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga (Dernei Gábor)
2018. szeptember 9. 14:00 94 - 46 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Csaba (Bernáth András)
2018. szeptember 9. 14:00 56 - 45 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Horányi András (Szulics Zsolt János)
2018. szeptember 9. 17:00 70 - 46 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fehérvári Gergely (Bernáth András)
2018. szeptember 9. 17:00 115 - 38 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs (Szulics Zsolt János)
2018. szeptember 9. 17:00 81 - 55 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
2018. szeptember 26. 19:30 44 - 71
Játékvezetők: Fodor Attila, Fehérvári Gergely (Farkas János)
2018. szeptember 27. 16:30 62 - 56
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Balázs (Drahos László)
2018. szeptember 29. 13:00 51 - 82
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc)
2018. szeptember 29. 14:00 75 - 53
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Maráz András Gábor (Budai Csaba)
2018. október
2018. október 3. 16:00 61 - 72
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Bálind Attila (Kollár József)
2018. október 3. 16:30 110 - 24
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Halmos Péter)
2018. október 4. 16:30 91 - 65
Játékvezetők: Marton Péter, Szűcs Balázs (Molnár Gábor)
2018. október 4. 19:00 57 - 41
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs (Budai Csaba)
2018. október 6. 14:30 68 - 44
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Káli Szabolcs (HOFFMANN Gergely)
2018. október 6. 15:00 51 - 39
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila)
2018. október 6. 19:00 104 - 77
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Téczely Tamás)
2018. október 10. 19:30 54 - 58
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2018. október 11. 15:30 69 - 86
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás (CSEH Gergely)
2018. október 12. 14:00 62 - 69
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs (Pelyvás Lajos)
2018. október 13. 10:30 51 - 52
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek (Szlota Tibor Csaba)
2018. október 13. 14:00 63 - 49
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Téczely Tamás)
2018. október 17. 16:30 97 - 22
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Halmos Péter)
2018. október 19. 15:00 60 - 42
Játékvezetők: Sörlei Attila, Nagy Zsombor (Koncz János)
2018. október 20. 11:00 52 - 66
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila)
2018. október 21. 11:00 60 - 35
Játékvezetők: Tóth Kitti, Komlódi Benedek (Vághy Tamás János)
2018. október 21. 13:30 85 - 81
Játékvezetők: Marton Péter, Szűcs Balázs (Molnár Gábor)
2018. október 24. 13:00 54 - 53
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
2018. október 25. 16:30 68 - 49
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Balázs (Pázsitka Ferenc)
2018. október 25. 18:45 56 - 49
Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály (Bacsfay Gyula Péter)
2018. október 27. 11:00 73 - 34
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Propszt Amanda (Kollár József)
2018. október 27. 14:00 93 - 47
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Péter Csaba (Parádi Péter)
2018. október 28. 14:00 89 - 44
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (HOFFMANN Gergely)
2018. november
2018. november 4. 10:30 76 - 57
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (CSEH Gergely)
2018. november 5. 16:00 73 - 75
2018. november 10. 11:00 44 - 57
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Pelyvás Lajos)
2018. november 10. 13:00 53 - 40
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
2018. november 10. 16:00 36 - 50
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Németh Fanni (Bagi Károly)
2018. november 11. 14:00 78 - 50
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence (Téczely Tamás)
2018. november 14. 18:00 69 - 56
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2018. november 15. 18:00 42 - 108
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Koncz János)
2018. november 16. 16:30 97 - 31
Játékvezetők: Németh Fanni , Pál Roland (Cseh Sándor Attila)
2018. november 17. 12:00 44 - 66
Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János (Borgula György)
2018. november 17. 13:00 55 - 54
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
2018. november 17. 13:00 55 - 82
Játékvezetők: Kozma Balázs, Rózsavölgyi Alexandra (Cseh Sándor Attila)
2018. november 17. 15:00 88 - 79
Játékvezetők: Maár Gábor, Propszt Amanda (Villányi János)
2018. november 20. 18:45 65 - 46
Játékvezetők: Fekete Csaba, Tóth Mihály (Budai Csaba)
2018. november 21. 16:00 58 - 57
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2018. november 21. 16:30 79 - 46
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
2018. november 22. 19:15 43 - 67
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Balogh Kristóf (Bagi Károly)
2018. november 24. 15:00 70 - 64
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter (Pázsitka Ferenc)
2018. november 25. 13:00 63 - 76
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2018. november 25. 14:00 94 - 47
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston)
2018. december
2018. december 1. 11:00 68 - 70
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (HOFFMANN Gergely)
2018. december 1. 11:00 46 - 73
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla (Dernei Gábor)
2018. december 1. 13:00 49 - 80
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos (Kozák Tamás)
2018. december 1. 15:00 95 - 58
2018. december 5. 18:00 56 - 66
Játékvezetők: Arató Balázs (Bacsfay Gyula Péter)
2018. december 7. 14:30 53 - 41
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
2018. december 8. 11:30 58 - 88
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (Szlota Tibor Csaba)
2018. december 8. 13:30 53 - 87
Játékvezetők: Matics Sándor, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc)
2018. december 8. 15:00 93 - 36
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Dernei Gábor)
2018. december 12. 16:30 80 - 44
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Matóczay Bálint (Kincs Károly)
2018. december 13. 15:00 71 - 63
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence (Parádi Péter)
2018. december 15. 10:00 70 - 62
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
2018. december 19. 15:00 54 - 93
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Mócsán András)
2019. január
2019. január 6. 11:00 66 - 45
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos (Bodrogváry Iván József)
2019. január 6. 12:00 62 - 44
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mile Gábor (Balogh László György)
2019. január 8. 16:30 76 - 59
Játékvezetők: Marton Péter, Kokas Sándor Zsolt (Molnár Gábor)
2019. január 8. 19:30 70 - 62
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Zádeczki Donát László (Bagi Károly)
2019. január 9. 18:15 79 - 41
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (Dernei Gábor)
2019. január 11. 18:00 70 - 58
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Koncz János)
2019. január 12. 13:30 70 - 34
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila)
2019. január 12. 14:30 76 - 89
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (CSEH Gergely)
2019. január 12. 15:00 54 - 68
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor (Dernei Gábor)
2019. január 12. 15:00 68 - 53
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence
2019. január 13. 19:00 77 - 48
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter (Bene Szilárd Csaba)
2019. január 15. 17:00 88 - 49
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence (Parádi Péter)
2019. január 15. 18:15 68 - 33
Játékvezetők: Tóth Kitti, Horváth Kinga (Cseh Sándor Attila)
2019. január 16. 16:30 72 - 58
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szűcs Balázs (Bukta Bertalan)
2019. január 18. 15:00 61 - 51
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs (Szulics Zsolt János)
2019. január 18. 16:30 88 - 59
Játékvezetők: Marton Péter, Kokas Sándor Zsolt (Molnár Gábor)
2019. január 19. 11:00 53 - 60
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga (Cseh Sándor Attila)
2019. január 19. 11:30 65 - 54
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Bognár Tibor (HOFFMANN Gergely)
2019. január 19. 13:00 74 - 39
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Németh Fanni (Dernei Gábor)
2019. január 23. 16:30 74 - 46
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Horváth Kinga (Dernei Gábor)
2019. január 23. 17:00 70 - 44
Játékvezetők: Szalóki Bence, Sági Zoltán (Parádi Péter)
2019. január 23. 19:00 62 - 84
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Németh Fanni (Bagi Károly)
2019. január 25. 16:30 91 - 57
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István (Bagi Károly)
2019. január 26. 15:00 85 - 53
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Szulics Zsolt János)
2019. január 30. 15:00 50 - 68
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston)
2019. január 31. 19:00 53 - 68
Játékvezetők: Tóth Mihály (Budai Csaba)
2019. február
2019. február 1. 10:30 42 - 57
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2019. február 1. 16:30 73 - 74
Játékvezetők: Nagy István, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor)
2019. február 1. 16:30 55 - 57
Játékvezetők: Szőcs Péter, Dr. Magyari Tibor (CSEH Gergely)
2019. február 2. 14:30 49 - 66
Játékvezetők: Matics Sándor, Szilágyi Tamás (Kincs Károly)
2019. február 2. 15:00 54 - 69
Játékvezetők: Horváth Kinga, Pál Roland (Cseh Sándor Attila)
2019. február 3. 11:00 45 - 64
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Molnár Tamás
2019. február 3. 14:00 66 - 50
2019. február 3. 16:00 48 - 70
Játékvezetők: Arató Balázs, Baukó Ferenc (Budai Csaba)
2019. február 4. 18:00 44 - 54
Játékvezetők: Németh Patrik, Belák Zoltán
2019. február 6. 16:30 94 - 39
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Kincs Károly)
2019. február 6. 16:30 108 - 47
2019. február 6. 19:00 45 - 72
Játékvezetők: Polonkai Balázs, Zádeczki Donát László
2019. február 8. 18:30 47 - 106
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold (Szoó László Márton)
2019. február 9. 11:00 50 - 56
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő (Buday Zsolt Tamás)
2019. február 9. 13:00 77 - 91
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (CSEH Gergely)
2019. február 9. 14:30 43 - 61
Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter (Bacsfay Gyula Péter)
2019. február 10. 14:00 59 - 55
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szabó László (Hegedűs Mária)
2019. február 10. 15:30 78 - 56
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Szabari János)
2019. február 10. 18:00 34 - 93
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs (Herczeg Ágoston)
2019. február 11. 18:00 51 - 59
Játékvezetők: Krékity Kornél, Agócs Gábor Mihály (Buday Zsolt Tamás)
2019. február 13. 15:30 91 - 44
2019. február 13. 18:00 65 - 68
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs (Cserkuti András)
2019. február 13. 18:00 51 - 57
Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter (Tóthné Király Enikő)
2019. február 15. 15:00 41 - 53
Játékvezetők: Fodor Attila, Mile Gábor (Farkas János)
2019. február 16. 15:00 68 - 54
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Cseh Sándor Attila)
2019. február 16. 16:00 74 - 75
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Propszt Amanda (Villányi János)
2019. február 17. 15:00 77 - 50
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz
2019. február 17. 15:00 69 - 65
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (László Zsolt Károly)
2019. február 20. 15:00 73 - 63
Játékvezetők: Lónáth László, Koncz János (Mócsán András)
2019. február 20. 16:00 71 - 55
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2019. február 20. 18:15 73 - 59
Játékvezetők: Csoma Viktor, Gruber Nikolett Lilla (Szabari János)
2019. február 21. 16:30 79 - 34
Játékvezetők: Gaál István, Lövei László (Halmos Péter)
2019. február 26. 16:00 85 - 50
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás (Budai Csaba)
2019. február 26. 18:30 53 - 68
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Németh András (Szoó László Márton)
2019. március
2019. március 7. 09:00 73 - 61 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kruk Melinda, Marton Péter, Csák Máté Károly (Bernáth András)
2019. március 7. 11:00 93 - 24 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Cecília, Stánicz Péter, Szalóki Bence (Várhalmi Zsolt László)
2019. március 7. 13:00 63 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra, Zahorán Kitti Mária (HOFFMANN Gergely)
2019. március 7. 15:00 95 - 62 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Major Ádám, Stánicz Péter, Marton Péter (Bernáth András)
2019. március 7. 17:30 53 - 43 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Cecília, Kruk Melinda, Tóth Kitti (HOFFMANN Gergely)
2019. március 7. 19:30 44 - 84 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Major Ádám, Csák Máté Károly, Nagy-Pál Petra (Várhalmi Zsolt László)
2019. március 8. 09:00 62 - 58 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Cecília, Csák Máté Károly, Szalóki Bence (Várhalmi Zsolt László)
2019. március 8. 11:00 62 - 56 MTK Kosárlabda Csarnok
2019. március 8. 11:00 82 - 43 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra, Stánicz Péter (Bernáth András)
2019. március 8. 13:00 67 - 62 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Szőts Dávid István (Kis Balázs Ferenc)
2019. március 8. 13:00 64 - 57 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Major Ádám, Zahorán Kitti Mária, Marton Péter (HOFFMANN Gergely)
2019. március 8. 15:00 76 - 69 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Cecília, Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra (Bernáth András)
2019. március 8. 15:00 74 - 60 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Magyari Viktor (Halmos Péter)
2019. március 8. 17:00 69 - 56 MTK Kosárlabda Csarnok
2019. március 8. 17:00 73 - 68 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalóki Bence, Zahorán Kitti Mária, Csák Máté Károly (Várhalmi Zsolt László)
2019. március 8. 19:00 39 - 73 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda, Stánicz Péter (HOFFMANN Gergely)
2019. március 9. 10:00 61 - 46 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Tóth Kitti, Zahorán Kitti Mária (HOFFMANN Gergely)
2019. március 9. 11:00 51 - 46 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Szőts Dávid István (Halmos Péter)
2019. március 9. 12:00 73 - 60 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marton Péter, Zahorán Kitti Mária, Nagy-Pál Petra (Várhalmi Zsolt László)
2019. március 9. 13:00 37 - 97 MTK Kosárlabda Csarnok
2019. március 9. 14:00 95 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda, Szalóki Bence (Bernáth András)
2019. március 9. 15:00 74 - 63 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Gombos Ádám Attila (Halmos Péter)
2019. március 9. 16:00 70 - 56 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Cecília, Marton Péter, Stánicz Péter (HOFFMANN Gergely)
2019. március 9. 17:00 44 - 56 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Kis Balázs Ferenc)
2019. március 10. 09:00 53 - 55 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Ádám Attila (Halmos Péter)
2019. március 10. 09:00 62 - 55 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Tóth Kitti, Zahorán Kitti Mária (Bernáth András)
2019. március 10. 11:00 36 - 62 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence (Kis Balázs Ferenc)
2019. március 10. 11:00 56 - 93 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalóki Bence, Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra (HOFFMANN Gergely)
2019. március 10. 13:00 73 - 54 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Szőts Dávid István (Halmos Péter)
2019. március 10. 13:00 45 - 62 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda, Stánicz Péter (Bernáth András)
2019. március 10. 15:00 86 - 77 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Gruber Nikolett Lilla (Kis Balázs Ferenc)
2019. március 10. 15:00 70 - 62 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Cecília, Marton Péter, Szalóki Bence (Várhalmi Zsolt László)

Megyei szövetségek