Mérkőzések - Fiú Kadett
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 8. 11:00 83 - 43 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Makay Dániel József (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. szeptember 8. 11:00 121 - 66 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Szőcs Péter (Gecsei Ferenc)
2018. szeptember 8. 11:00 81 - 45 Eötvös József Általános Iskola
2018. szeptember 8. 11:00 85 - 44 Tóth Árpád Gimnázium
2018. szeptember 8. 11:00 79 - 40 Arena Savaria Munkacsarnoka
2018. szeptember 8. 11:00 91 - 49 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Krékity Kornél
2018. szeptember 8. 11:00 91 - 39 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. szeptember 8. 11:00 88 - 76 Széchenyi Gimnázium
2018. szeptember 8. 12:45 86 - 34 Arena Savaria Munkacsarnoka
2018. szeptember 8. 12:45 104 - 48 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Jurászik László
2018. szeptember 8. 12:45 82 - 71 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. szeptember 8. 12:45 52 - 90 Széchenyi Gimnázium
2018. szeptember 8. 12:45 85 - 28 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Makay Dániel József (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. szeptember 8. 12:45 58 - 47 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc)
2018. szeptember 8. 12:45 120 - 29 Eötvös József Általános Iskola
2018. szeptember 8. 12:45 104 - 47 Tóth Árpád Gimnázium
2018. szeptember 8. 17:00 40 - 98 Széchenyi Gimnázium
2018. szeptember 8. 17:00 17 - 125 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. szeptember 8. 17:00 67 - 96 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc)
2018. szeptember 8. 17:00 47 - 88 Eötvös József Általános Iskola
2018. szeptember 8. 17:00 49 - 116 Tóth Árpád Gimnázium
2018. szeptember 8. 17:00 46 - 104 Arena Savaria Munkacsarnoka
2018. szeptember 8. 17:00 29 - 118 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Jurászik László
2018. szeptember 8. 17:00 59 - 93 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. szeptember 8. 18:45 81 - 37 Arena Savaria Munkacsarnoka
2018. szeptember 8. 18:45 86 - 76 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Krékity Kornél
2018. szeptember 8. 18:45 100 - 44 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. szeptember 8. 18:45 50 - 112 Széchenyi Gimnázium
2018. szeptember 8. 18:45 65 - 48 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. szeptember 8. 18:45 69 - 38 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Erős Florentina (Gecsei Ferenc)
2018. szeptember 8. 18:45 75 - 48 Eötvös József Általános Iskola
2018. szeptember 8. 18:45 113 - 36 Tóth Árpád Gimnázium
2018. szeptember 9. 09:30 60 - 50 Széchenyi Gimnázium
2018. szeptember 9. 09:30 82 - 55 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. szeptember 9. 09:30 74 - 67 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Gecsei Ferenc)
2018. szeptember 9. 09:30 74 - 44 Eötvös József Általános Iskola
2018. szeptember 9. 09:30 67 - 64 Tóth Árpád Gimnázium
2018. szeptember 9. 09:30 107 - 71 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. szeptember 9. 09:30 74 - 59 Arena Savaria Munkacsarnoka
2018. szeptember 9. 09:30 70 - 44 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Stoller Balázs
2018. szeptember 9. 11:15 78 - 61 Tóth Árpád Gimnázium
2018. szeptember 9. 11:15 55 - 103 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. szeptember 9. 11:15 57 - 64 Arena Savaria Munkacsarnoka
2018. szeptember 9. 11:15 86 - 58 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Stoller Balázs
2018. szeptember 9. 11:15 93 - 37 Széchenyi Gimnázium
2018. szeptember 9. 11:15 99 - 50 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. szeptember 9. 11:15 62 - 61 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc)
2018. szeptember 9. 11:15 54 - 65 Eötvös József Általános Iskola
2018. szeptember 29. 11:00 59 - 80 Ostoros Károly Csarnok
2018. szeptember 29. 11:00 95 - 60 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Kiss Márton Balázs (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. szeptember 29. 11:00 82 - 65 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. szeptember 29. 11:00 96 - 32 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Farkas János, Mile Gábor (Balogh László György)
2018. szeptember 29. 11:00 111 - 48 Tóth Árpád Gimnázium
2018. szeptember 29. 11:00 85 - 55 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Kiss Máté László (Bacsfay Gyula Péter)
2018. szeptember 29. 11:00 71 - 45 Arena Savaria
Játékvezetők: Török Zoltán, Csák Máté Károly (Szarka Zsuzsanna Mária)
2018. szeptember 29. 11:00 81 - 35 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Erős Florentina (Kozák Tamás)
2018. szeptember 29. 12:45 96 - 59 Tóth Árpád Gimnázium
2018. szeptember 29. 12:45 89 - 32 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Csallóközi Gábor (Bacsfay Gyula Péter)
2018. szeptember 29. 12:45 78 - 39 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor (Balogh László György)
2018. szeptember 29. 12:45 81 - 59 Arena Savaria
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Szarka Zsuzsanna Mária)
2018. szeptember 29. 12:45 81 - 33 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Wischy Péter (Kozák Tamás)
2018. szeptember 29. 12:45 80 - 53 Ostoros Károly Csarnok
2018. szeptember 29. 12:45 135 - 38 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Kiss Márton Balázs (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. szeptember 29. 12:45 121 - 18 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. szeptember 29. 17:00 31 - 80 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Erős Florentina (Kozák Tamás)
2018. szeptember 29. 17:00 29 - 143 Ostoros Károly Csarnok
2018. szeptember 29. 17:00 23 - 106 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Nagy Zoltán (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. szeptember 29. 17:00 40 - 85 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. szeptember 29. 17:00 36 - 100 Tóth Árpád Gimnázium
2018. szeptember 29. 17:00 38 - 127 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Kiss Máté László, Baukó Ferenc (Bacsfay Gyula Péter)
2018. szeptember 29. 17:00 26 - 88 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Fodor Attila, Szabó László (Balogh László György)
2018. szeptember 29. 17:00 86 - 99 Arena Savaria
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Szarka Zsuzsanna Mária)
2018. szeptember 29. 18:45 87 - 82 Tóth Árpád Gimnázium
2018. szeptember 29. 18:45 64 - 52 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Csallóközi Gábor (Bacsfay Gyula Péter)
2018. szeptember 29. 18:45 65 - 40 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor (Balogh László György)
2018. szeptember 29. 18:45 95 - 36 Arena Savaria
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Szarka Zsuzsanna Mária)
2018. szeptember 29. 18:45 61 - 52 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Erős Florentina, Tóth Bence (Kozák Tamás)
2018. szeptember 29. 18:45 46 - 102 Ostoros Károly Csarnok
2018. szeptember 29. 18:45 88 - 94 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Nagy Zoltán (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. szeptember 29. 18:45 90 - 44 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. szeptember 30. 09:30 66 - 94 Arena Savaria
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor (Szarka Zsuzsanna Mária)
2018. szeptember 30. 09:30 78 - 36 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Buzai Patrik (Kozák Tamás)
2018. szeptember 30. 09:30 124 - 31 Ostoros Károly Csarnok
2018. szeptember 30. 09:30 82 - 59 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Polyák Máté, Magyar Gyöngyi (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. szeptember 30. 09:30 82 - 50 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. szeptember 30. 09:30 68 - 57 Tóth Árpád Gimnázium
2018. szeptember 30. 09:30 70 - 41 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Kiss Máté László, Baukó Ferenc (Bacsfay Gyula Péter)
2018. szeptember 30. 09:30 65 - 43 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Fodor Attila, Fehérvári Gergely (Balogh László György)
2018. szeptember 30. 11:15 95 - 75 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik (Szekeres Ferenc)
2018. szeptember 30. 11:15 72 - 62 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Szőke Bence (Bacsfay Gyula Péter)
2018. szeptember 30. 11:15 76 - 24 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mile Gábor (Balogh László György)
2018. szeptember 30. 11:15 49 - 83 Arena Savaria
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Szarka Zsuzsanna Mária)
2018. szeptember 30. 11:15 79 - 36 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Erős Florentina (Kozák Tamás)
2018. szeptember 30. 11:15 85 - 46 Ostoros Károly Csarnok
2018. szeptember 30. 11:15 80 - 68 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Polyák Máté, Magyar Gyöngyi (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. szeptember 30. 11:15 51 - 88 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2019. február
2019. február 3. 14:30 72 - 59
2019. február 5. 16:00 80 - 67
2019. február 5. 16:00 65 - 43
2019. február 6. 16:45 79 - 49
2019. február 7. 17:00 85 - 75
2019. február 9. 13:00 63 - 74
2019. február 10. 12:30 90 - 55
2019. február 10. 18:30 71 - 62
2019. április
2019. április 1. 15:15 53 - 113
2019. április 2. 18:00 79 - 91
2019. április 10. 18:00 101 - 68
Játékvezetők: Lövei László, Gaál Norbert (Dernei Gábor)
2019. április 14. 15:00 93 - 46
2019. április 24. 15:00 103 - 47
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence (Téczely Tamás)
2019. április 26. 16:00 74 - 74
Játékvezetők: Minár László Balázs, Nagy István (Kincs Károly)
2019. április 27. 16:15 61 - 76
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter (Dr.Villányi Antal)
2019. április 28. 17:00 58 - 68
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba (Schneider Bertold)
2019. május
2019. május 9. 09:00 107 - 66 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt, Buzai Patrik (dr. Gincsai János Péter)
2019. május 9. 11:00 67 - 82 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Matics Sándor, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
2019. május 9. 13:00 71 - 69 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Kapusi Gábor, Szántó Dénes (Dernei Gábor)
2019. május 9. 15:00 80 - 61 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt, Buzai Patrik (dr. Gincsai János Péter)
2019. május 9. 17:30 78 - 82 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gaál Norbert, Szántó Dénes (Herczeg Ágoston)
2019. május 9. 19:30 78 - 74 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Matics Sándor, Csák Máté Károly (Dernei Gábor)
2019. május 10. 09:00 76 - 60 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Csák Máté Károly, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston)
2019. május 10. 11:00 63 - 38 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Jurászik László (Halász Ernő István)
2019. május 10. 11:00 88 - 95 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Matics Sándor, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor)
2019. május 10. 13:00 81 - 75 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Gaál Norbert, Hernicz Balazs (dr. Gincsai János Péter)
2019. május 10. 13:00 79 - 88 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káré Gergő (GRÁCZER ZSOLT)
2019. május 10. 15:00 73 - 78 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt, Szántó Dénes (Herczeg Ágoston)
2019. május 10. 15:00 63 - 59 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Krékity Kornél (Halász Ernő István)
2019. május 10. 17:00 84 - 45 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Matics Sándor, Buzai Patrik (Dernei Gábor)
2019. május 10. 17:00 72 - 76 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Krékity Kornél, Jurászik László (GRÁCZER ZSOLT)
2019. május 10. 19:00 99 - 58 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gaál Norbert, Szántó Dénes (dr. Gincsai János Péter)
2019. május 11. 09:00 70 - 73 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Krékity Kornél, Földesi Marcell (GRÁCZER ZSOLT)
2019. május 11. 10:00 45 - 84 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Németh Patrik, Marton Péter, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston)
2019. május 11. 11:00 70 - 58 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Krékity Kornél, Magyar Gyöngyi (Halász Ernő István)
2019. május 11. 12:00 84 - 80 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Jankovics Viktor Zsolt, Szántó Dénes (Dernei Gábor)
2019. május 11. 13:00 81 - 59 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurászik László, Krékity Kornél (GRÁCZER ZSOLT)
2019. május 11. 14:00 81 - 87 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Csák Máté Károly, Gaál Norbert (dr. Gincsai János Péter)
2019. május 11. 15:00 68 - 57 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Földesi Marcell (Halász Ernő István)
2019. május 11. 16:00 62 - 86 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Németh Patrik, Matics Sándor (Herczeg Ágoston)
2019. május 12. 09:00 81 - 73 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Csák Máté Károly, Szántó Dénes (Dernei Gábor)
2019. május 12. 11:00 61 - 74 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2019. május 12. 11:00 69 - 77 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Marton Péter, Buzai Patrik (dr. Gincsai János Péter)
2019. május 12. 13:00 65 - 98 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Bognár Tamás (Halász Ernő István)
2019. május 12. 13:00 102 - 92 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert, Matics Sándor (Herczeg Ágoston)
2019. május 12. 15:00 58 - 69 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Krékity Kornél (GRÁCZER ZSOLT)
2019. május 12. 15:00 78 - 67 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Csák Máté Károly, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor)
2019. május 12. 17:00 65 - 73 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Jurászik László (Halász Ernő István)

Megyei szövetségek