• Férfi NB II. Kelet
    Béké Békési SZ. 88
    Mezõ Mezõberén. 79
    40. perc
  • Fiú Junior, Nyugat
    FALC FALCO-VE KC/A 134
    Sopr Soproni Tig. 69
    40. perc
  • 63
    75
    40. perc
  • 2018. 10. 22.
  • Fiú Junior, Nyugat
    Zala Zalakerámi.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 22. 10:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Sopr Soproni Spo.
    Pápa Pápai KC
    2018. 10. 22. 19:30
Mérkőzések - Hepp Kupa, Férfi
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 11. 18:15 79 - 85 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2018. szeptember 11. 19:00 47 - 65 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Gaál Norbert
2018. szeptember 12. 20:00 69 - 87 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Stánicz Péter
2018. szeptember 13. 19:00 78 - 108 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2018. szeptember 13. 20:00 62 - 43 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kozma Balázs
2018. szeptember 13. 20:15 97 - 69 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Sentényi Barna
2018. szeptember 14. 18:00 56 - 86 Marcali Városi Sportcarnok
2018. szeptember 14. 19:00 75 - 69 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György
2018. szeptember 14. 19:45 90 - 49 Lónyay Református Gimnázium
2018. szeptember 15. 14:15 68 - 64
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter
2018. szeptember 15. 20:30 90 - 66 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Makay Dániel József
2018. szeptember 16. 15:00 75 - 86 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula
2018. szeptember 16. 16:00 83 - 43 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám
2018. szeptember 16. 16:00 67 - 109 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Major Ádám
2018. szeptember 16. 18:00 60 - 101 The British International School
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy-Pál Petra
2018. szeptember 16. 18:00 70 - 67 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
2018. szeptember 16. 18:00 62 - 81 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Horváth Csongor Béla
2018. szeptember 16. 20:00 96 - 39 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Németh Patrik
2018. szeptember 17. 18:30 98 - 91 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 24. 20:30 67 - 109 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Matics Sándor
2018. szeptember 25. 18:00 99 - 60 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám
2018. szeptember 26. 19:00 55 - 106 Hódtói Sportcsarnok
2018. szeptember 26. 19:00 55 - 100 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt
2018. szeptember 26. 19:00 78 - 64 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sentényi Barna
2018. szeptember 26. 19:00 71 - 107 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2018. szeptember 26. 19:00 65 - 108 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Nagy Viktor, Horváth Csongor Béla
2018. szeptember 27. 15:30 64 - 73 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel
2018. szeptember 27. 18:45 58 - 123 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Stánicz Péter
2018. szeptember 27. 20:00 78 - 73 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Czupi Márton, Makrai Márton
2018. szeptember 28. 18:30 66 - 104 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2018. szeptember 28. 19:00 103 - 70 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2018. szeptember 28. 19:30 105 - 91 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Németh Patrik
2018. szeptember 28. 19:45 67 - 69 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Szilágyi Bálint
2018. szeptember 28. 20:00 78 - 89 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Pohánka Balázs
2018. szeptember 29. 18:00 50 - 69 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Gelencsér György, Szalóki Bence
2018. szeptember 29. 19:00 54 - 91 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba
2018. október 1. 18:45 68 - 72 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián
2018. október 1. 19:00 52 - 100
2018. október 1. 19:00 67 - 57 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel
2018. október 1. 19:00 73 - 68 Táncsics Gimnázium
2018. október 1. 20:00 49 - 97 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter
2018. október 2. 19:30 72 - 67 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
2018. október 2. 20:00 61 - 63 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Györfy Rúben
2018. október 3. 20:30 95 - 113 G4 Sportcsarnok
2018. október 4. 20:45 75 - 108 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gaál Norbert
2018. október 5. 19:45 75 - 88 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Sentényi Barna
2018. október 6. 16:00 72 - 113 Huzella Tivadar Általános Iskola
2018. október 7. 19:00 38 - 100 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2018. október 8. 18:00 122 - 109 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula
2018. október 8. 20:00 60 - 119 TF E-terem
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Németh Patrik

Megyei szövetségek