Mérkőzések - Fiú egyetemi Nyugat
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 29. 20:00 87 - 91 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Szalóki Bence
2018. október 29. 20:30 61 - 115 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. október 30. 19:30 53 - 71 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Erős Florentina
2018. október 30. 19:45 65 - 46 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián
2018. november
2018. november 5. 20:00 106 - 56 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2018. november 12. 20:00 56 - 79 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Fleischmann Krisztián
2018. november 12. 20:20 60 - 73 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. november 13. 19:30 77 - 59 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. november 13. 19:45 95 - 76 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2018. november 19. 18:20 103 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Nepp László Oszkár
2018. november 19. 19:30 72 - 69 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. november 20. 20:20 63 - 56 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lövei László
2018. november 21. 18:15 90 - 79 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Dr. Lipics László
2018. november 26. 18:20 83 - 63 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Nagy-Pál Petra
2018. november 26. 20:00 77 - 70 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2018. november 27. 19:30 95 - 77 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. november 27. 20:20 90 - 40 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kozma Balázs, Magyar Zoltán
2018. december
2018. december 3. 18:20 98 - 58 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Lázár Zsigmond György
2018. december 3. 19:30 62 - 91 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2018. december 4. 20:20 78 - 58 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra
2019. január
2019. január 21. 20:00 110 - 62 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Lipics László
2019. január 29. 19:45 45 - 89 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2019. február
2019. február 4. 19:30 49 - 66 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. február 4. 20:20 79 - 88 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. február 5. 19:30 100 - 50 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. február 6. 20:00 79 - 69 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
2019. február 11. 20:15 82 - 101 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2019. február 11. 20:20 68 - 72 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. február 12. 20:15 82 - 47 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Lipics László
2019. február 12. 20:20 95 - 77 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sértő Róbert, Matics Sándor
2019. február 18. 18:20 78 - 90 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Nagy-Pál Petra
2019. február 18. 19:00 121 - 62 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Lipics László
2019. február 18. 19:30 60 - 86 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2019. február 19. 20:20 76 - 60 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Rózsavölgyi Alexandra
2019. február 25. 20:20 44 - 97 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Szőcs Péter
2019. február 26. 19:30 58 - 67 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. február 26. 20:15 85 - 60 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás
2019. március
2019. március 4. 18:20 82 - 63 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tóth Kitti
2019. március 4. 19:30 57 - 119 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2019. március 5. 20:20 77 - 55 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lázár Zsigmond György
2019. március 11. 20:15 48 - 103 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs
2019. március 12. 19:20 80 - 46 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Szőcs Péter
2019. március 12. 19:30 49 - 89 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. március 12. 19:45 56 - 61 Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
2019. március 18. 19:30 53 - 91 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. március 18. 20:00 115 - 54 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2019. március 18. 20:20 70 - 108 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kaposi Renátó
2019. március 19. 19:45 68 - 58 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2019. március 25. 20:15 84 - 79 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2019. március 26. 18:15 114 - 42 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Lázár Zsigmond György
2019. március 26. 19:45 87 - 92 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter
2019. március 26. 20:20 58 - 59 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Czupi Márton, Tóth Kitti
2019. április
2019. április 1. 18:20 93 - 72 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Rózsavölgyi Alexandra
2019. április 1. 19:30 54 - 107 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. április 2. 19:30 108 - 56 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Erős Florentina
2019. április 2. 19:45 99 - 53 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs

Megyei szövetségek