• Férfi NB II. Kelet
    Béké Békési SZ. 88
    Mezõ Mezõberén. 79
    40. perc
  • Fiú Junior, Nyugat
    FALC FALCO-VE KC/A 134
    Sopr Soproni Tig. 69
    40. perc
  • 63
    75
    40. perc
  • 2018. 10. 22.
  • Fiú Junior, Nyugat
    Zala Zalakerámi.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 22. 10:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Sopr Soproni Spo.
    Pápa Pápai KC
    2018. 10. 22. 19:30
Mérkőzések - Férfi NB II. Nyugat
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 5. 18:30 84 - 65 Táncsics Gimnázium
2018. október 6. 18:00 65 - 84 Marcali Városi Sportcarnok
2018. október 6. 18:00 89 - 63 Szuhay-Sportközpont
2018. október 7. 15:00 62 - 94 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2018. október 7. 17:00 69 - 62 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2018. november 21. 19:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 19:30 75 - 63 Belvárosi Sportcsarnok
2018. október 12. 19:30 108 - 45 CVSE-Swietelsky Aréna
2018. október 12. 20:00 76 - 40 Pécs, POTE csarnok
2018. október 13. 18:00 92 - 77 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2018. október 14. 16:00 102 - 53 Szuhay-Sportközpont
2018. november 30. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 19. 18:30 70 - 61 Táncsics Gimnázium
2018. október 19. 20:00 55 - 71 PTE TTK Sportcsarnok
2018. október 20. 18:00 Marcali Városi Sportcarnok
2018. október 20. 18:00 93 - 79 Szuhay-Sportközpont
2018. október 21. 15:00 91 - 70 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. október 21. 16:00 151 - 47 Belvárosi Sportcsarnok
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 26. 19:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2018. október 26. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2018. október 26. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2018. október 26. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2018. október 26. 20:30 PTE TTK Sportcsarnok
2018. október 28. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 3. 18:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2018. november 9. 19:00 Táncsics Gimnázium
2018. november 9. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2018. november 9. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2018. november 10. 18:00 Marcali Városi Sportcarnok
2018. november 11. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2018. november 16. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2018. november 17. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2018. november 17. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2018. november 17. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
2018. november 18. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 23. 18:30 Táncsics Gimnázium
2018. november 23. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2018. november 23. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2018. november 24. 18:00 Marcali Városi Sportcarnok
2018. november 25. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 25. 15:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 7. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2018. december 7. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2018. december 7. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2018. december 8. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2018. december 8. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2018. december 9. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 14. 18:30 Táncsics Gimnázium
2018. december 14. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2018. december 14. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2018. december 15. 19:00 Ostoros Károly Csarnok
2018. december 16. 16:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2018. december 16. 17:00 Szuhay-Sportközpont
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 1. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2018. december 21. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
2018. december 21. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2018. december 21. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2018. december 22. 13:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. december 22. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 4. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. január 4. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. január 4. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. január 5. 14:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 5. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2019. január 11. 20:00 Pécs, POTE csarnok
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 18. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. január 18. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. január 18. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. január 18. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2019. január 18. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2019. január 19. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 25. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. január 25. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. január 26. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. január 26. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. január 26. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
2019. január 27. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 1. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 1. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. február 1. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2019. február 2. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. február 2. 18:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 3. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 8. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. február 8. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 9. 17:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 9. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2019. február 9. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
2019. február 10. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 15. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 15. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 15. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. február 16. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. február 16. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. február 16. 18:00 Szuhay-Sportközpont
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 22. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. február 22. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 22. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2019. február 22. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2019. február 23. 17:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 24. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 1. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 1. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. március 1. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 2. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2019. március 3. 15:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. március 3. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 8. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. március 8. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 8. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2019. március 9. 17:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 9. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
2019. március 10. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 22. 19:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. március 22. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 22. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2019. március 23. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
2019. március 27. 19:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 29. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. március 29. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. március 29. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2019. március 29. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2019. március 30. 17:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 30. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 5. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. április 5. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2019. április 6. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. április 6. 18:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. április 7. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. április 10. 17:45 Marcali Városi Sportcarnok

Megyei szövetségek