Mérkőzések - Férfi NB II. Nyugat
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 5. 18:30 84 - 65 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. október 6. 18:00 65 - 84 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lovas Péter
2018. október 6. 18:00 89 - 63 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Földvári Tamás, Fleischmann Krisztián
2018. október 7. 15:00 62 - 94 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
2018. október 7. 17:00 69 - 62 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Csák Máté Károly
2018. október 12. 19:30 75 - 63 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Csallóközi Gábor
2018. október 12. 19:30 108 - 45 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. október 12. 20:00 76 - 40 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. október 13. 18:00 92 - 77 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
2018. október 14. 16:00 102 - 53 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. október 19. 18:30 70 - 61 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovas Péter
2018. október 19. 20:00 55 - 71 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs
2018. október 20. 18:00 93 - 79 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Reisz Péter, Téczely Roland Balázs
2018. október 20. 18:00 67 - 84 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. október 21. 15:00 91 - 70 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. október 21. 16:00 151 - 47 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Csák Máté Károly
2018. október 26. 19:30 95 - 70 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. október 26. 19:30 96 - 57 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. október 26. 20:00 73 - 70 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. október 26. 20:00 73 - 118 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Komáromi Péter, Kiss Máté László
2018. október 26. 20:30 67 - 68 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2018. október 28. 18:00 71 - 75 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Rudasits Ákos
2018. november
2018. november 3. 18:00 68 - 44 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. november 6. 16:00 81 - 66 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. november 9. 19:00 100 - 46 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2018. november 9. 20:00 53 - 75 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2018. november 9. 20:00 63 - 67 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. november 10. 18:00 75 - 127 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2018. november 16. 18:30 97 - 67 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Csák Máté Károly
2018. november 16. 19:30 71 - 69 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. november 17. 17:00 59 - 100 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2018. november 17. 18:00 69 - 54 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2018. november 17. 19:00 85 - 113 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szalóki Bence
2018. november 18. 18:00 90 - 53 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly
2018. november 21. 19:30 78 - 82 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
2018. november 23. 19:30 76 - 54 Somogyjádi sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. november 23. 20:00 79 - 88 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. november 23. 20:00 75 - 53 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2018. november 24. 18:00 87 - 117 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2018. november 25. 15:00 137 - 48 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Csallóközi Gábor
2018. november 25. 15:30 94 - 71 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
2018. november 30. 20:00 64 - 70 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. december
2018. december 1. 18:00 71 - 52 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2018. december 7. 19:00 80 - 82 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. december 7. 19:30 78 - 71 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Csák Máté Károly
2018. december 7. 20:00 68 - 83 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2018. december 8. 17:00 92 - 85 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. december 8. 18:00 71 - 48 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. december 9. 18:00 62 - 80 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. december 13. 19:00 57 - 106 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs
2018. december 14. 18:30 101 - 66 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2018. december 15. 19:00 93 - 86 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Horváth Alajos
2018. december 17. 19:30 71 - 91 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
2018. december 21. 19:00 61 - 74 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. december 21. 19:30 115 - 80 Belvárosi Sportcsarnok
2018. december 22. 13:00 82 - 59 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2019. január
2019. január 4. 19:00 64 - 82 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Erős Florentina
2019. január 4. 19:30 76 - 66 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. január 5. 14:00 113 - 45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2019. január 5. 18:00 156 - 49 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szalóki Bence
2019. január 7. 19:00 59 - 67 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Csák Máté Károly
2019. január 11. 19:30 84 - 63 Somogyjádi sportcsarnok
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2019. január 11. 20:00 81 - 63 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Csallóközi Gábor
2019. január 13. 17:00 93 - 45 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2019. január 18. 19:00 73 - 71 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. január 18. 19:30 65 - 76 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2019. január 18. 19:30 89 - 80 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly
2019. január 18. 20:00 70 - 51 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs
2019. január 18. 20:00 87 - 72 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. január 19. 19:00 108 - 66 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly
2019. január 25. 18:30 76 - 72 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2019. január 25. 19:00 67 - 87 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. január 26. 18:00 67 - 81 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2019. január 26. 18:30 68 - 113 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó
2019. január 26. 19:00 63 - 80 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2019. február
2019. február 1. 19:00 68 - 59 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Erős Florentina
2019. február 1. 19:30 54 - 66 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Dr. Lipics László
2019. február 1. 20:00 77 - 95 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2019. február 2. 18:30 85 - 50 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Lovas Péter
2019. február 3. 14:00 66 - 112 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Komáromi Péter
2019. február 3. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2019. február 8. 19:00 112 - 51 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. február 9. 17:00 91 - 70 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. február 9. 18:00 71 - 73 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter
2019. február 9. 19:00 97 - 113 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. február 10. 15:00 107 - 53 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2019. február 13. 18:45 76 - 61 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Lipics László
2019. február 13. 19:00 60 - 116 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó
2019. február 15. 19:00 73 - 86 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. február 15. 19:30 72 - 56 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
2019. február 15. 19:30 94 - 62 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. február 16. 17:00 61 - 128 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2019. február 16. 18:00 73 - 67 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2019. február 22. 19:00 68 - 74 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2019. február 22. 20:00 80 - 78 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Koncsek Balázs
2019. február 22. 20:00 59 - 84 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Bálind Attila
2019. február 23. 18:00 116 - 51 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám
2019. február 24. 15:00 76 - 83 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fleischmann Krisztián
2019. március
2019. március 1. 19:00 92 - 71 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. március 1. 19:30 113 - 91 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 2. 18:00 107 - 58 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter
2019. március 3. 15:00 45 - 114 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó
2019. március 3. 18:00 69 - 83 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. március 5. 19:15 102 - 86 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Lovas Péter
2019. március 8. 19:00 85 - 48 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
2019. március 8. 19:30 97 - 77 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 8. 20:00 95 - 60 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs
2019. március 9. 17:00 97 - 58 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. március 9. 19:00 90 - 66 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovas Péter
2019. március 14. 19:00 102 - 73 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. március 22. 19:00 83 - 69 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. március 22. 19:30 98 - 70 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly
2019. március 22. 20:00 108 - 73 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs
2019. március 22. 20:00 58 - 81 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2019. március 23. 19:00 82 - 92 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Lovas Péter
2019. március 29. 19:30 67 - 85 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Horváth Alajos
2019. március 29. 20:00 59 - 82 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. március 29. 20:00 87 - 58 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2019. március 30. 17:00 110 - 92 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Rokob Krisztián
2019. március 30. 18:00 73 - 90 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Koncsek Balázs
2019. március 31. 17:00 72 - 55 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter
2019. április
2019. április 5. 19:30 102 - 98 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert
2019. április 5. 19:30 74 - 96 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. április 5. 20:00 73 - 103 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
2019. április 6. 17:00 61 - 94 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó
2019. április 6. 18:00 103 - 71 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Sándor
2019. április 7. 18:00 96 - 80 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly
2019. április 10. 18:45 82 - 98 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovas Péter
2019. április 14. 17:30 51 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. április 17. 19:00 65 - 61 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Lovas Péter
2019. április 26. 20:00 115 - 52 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt Marcali Városi Sportcarnok

Megyei szövetségek