Mérkőzések - Férfi NB II. Nyugat
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 5. 18:30 84 - 65 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. október 6. 18:00 65 - 84 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lovas Péter
2018. október 6. 18:00 89 - 63 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Földvári Tamás, Fleischmann Krisztián
2018. október 7. 15:00 62 - 94 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
2018. október 7. 17:00 69 - 62 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Csák Máté Károly
2018. október 12. 19:30 108 - 45 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. október 12. 19:30 75 - 63 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Csallóközi Gábor
2018. október 12. 20:00 76 - 40 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. október 13. 18:00 92 - 77 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
2018. október 14. 16:00 102 - 53 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. október 19. 18:30 70 - 61 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovas Péter
2018. október 19. 20:00 55 - 71 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs
2018. október 20. 18:00 67 - 84 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. október 20. 18:00 93 - 79 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Reisz Péter, Téczely Roland Balázs
2018. október 21. 15:00 91 - 70 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. október 21. 16:00 151 - 47 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Csák Máté Károly
2018. október 26. 19:30 96 - 57 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. október 26. 19:30 95 - 70 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. október 26. 20:00 73 - 118 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Komáromi Péter, Kiss Máté László
2018. október 26. 20:00 73 - 70 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. október 26. 20:30 67 - 68 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2018. október 28. 18:00 71 - 75 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Rudasits Ákos
2018. november
2018. november 3. 18:00 68 - 44 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. november 6. 16:00 81 - 66 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. november 9. 19:00 100 - 46 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2018. november 9. 20:00 63 - 67 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. november 9. 20:00 53 - 75 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2018. november 10. 18:00 75 - 127 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2018. november 16. 18:30 97 - 67 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Csák Máté Károly
2018. november 16. 19:30 71 - 69 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. november 17. 17:00 59 - 100 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2018. november 17. 18:00 69 - 54 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
2018. november 17. 19:00 85 - 113 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szalóki Bence
2018. november 18. 18:00 90 - 53 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly
2018. november 21. 19:30 78 - 82 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
2018. november 23. 19:30 76 - 54 Somogyjádi sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. november 23. 20:00 79 - 88 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. november 23. 20:00 75 - 53 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2018. november 24. 18:00 87 - 117 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2018. november 25. 15:00 137 - 48 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Csallóközi Gábor
2018. november 25. 15:30 94 - 71 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
2018. november 30. 20:00 64 - 70 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. december
2018. december 1. 18:00 71 - 52 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2018. december 7. 19:00 80 - 82 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. december 7. 19:30 78 - 71 CVSE-Swietelsky Aréna
2018. december 7. 20:00 68 - 83 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2018. december 8. 17:00 92 - 85 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. december 8. 18:00 71 - 48 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. december 9. 18:00 62 - 80 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. december 14. 18:30 Táncsics Gimnázium
2018. december 14. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2018. december 14. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2018. december 15. 19:00 Ostoros Károly Csarnok
2018. december 16. 16:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2018. december 21. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
2018. december 21. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2018. december 21. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2018. december 22. 13:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. december 22. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. január
2019. január 4. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. január 4. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. január 4. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. január 5. 14:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 5. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2019. január 11. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2019. január 18. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. január 18. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. január 18. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. január 18. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2019. január 18. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2019. január 19. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. január 25. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. január 25. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. január 26. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. január 26. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. január 26. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
2019. január 27. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. február
2019. február 1. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 1. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. február 1. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2019. február 2. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. február 2. 18:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 3. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. február 8. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. február 8. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 9. 17:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 9. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2019. február 9. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
2019. február 10. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. február 15. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 15. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. február 15. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. február 16. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. február 16. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2019. február 16. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. február 22. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. február 22. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 22. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2019. február 22. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2019. február 23. 17:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 24. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. március
2019. március 1. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 1. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 1. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. március 2. 18:00 Szuhay-Sportközpont
2019. március 3. 15:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. március 3. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. március 8. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. március 8. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 8. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2019. március 9. 17:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 9. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
2019. március 10. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. március 22. 19:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 22. 19:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. március 22. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 22. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2019. március 23. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
2019. március 27. 19:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. március 29. 18:30 Táncsics Gimnázium
2019. március 29. 19:30 CVSE-Swietelsky Aréna
2019. március 29. 20:00 Pécs, POTE csarnok
2019. március 29. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2019. március 30. 17:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 30. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. április
2019. április 5. 19:30 Belvárosi Sportcsarnok
2019. április 5. 20:00 PTE TTK Sportcsarnok
2019. április 6. 17:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
2019. április 6. 18:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. április 7. 18:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. április 10. 17:45 Marcali Városi Sportcarnok
Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt Szuhay-Sportközpont

Megyei szövetségek