Mérkőzések - Férfi NB II. Közép A
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 3. 19:15 88 - 72 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy László, Németh Patrik
2018. október 3. 19:30 0 - 20 The British International School
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Stánicz Péter
2018. október 5. 20:45 52 - 56 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor
2018. október 7. 11:00 69 - 90 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Gaál Norbert
2018. október 7. 17:00 72 - 68 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Szilágyi Bálint
2018. október 7. 18:00 63 - 123 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Kapros Roland
2018. október 10. 19:00 85 - 66 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Lövei László, Sértő Róbert
2018. október 10. 19:30 58 - 84 The British International School
Játékvezetők: Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra
2018. október 12. 19:45 107 - 58 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szájer József, Nagy István
2018. október 12. 20:20 70 - 50 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magyar Zoltán
2018. október 12. 20:20 38 - 111 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik
2018. október 13. 18:30 72 - 65 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál Norbert
2018. október 14. 17:00 58 - 85 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Matics Sándor
2018. október 14. 18:00 108 - 48 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szájer József, Káré Gergő
2018. október 16. 20:45 71 - 80 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Tóth Kitti
2018. október 17. 19:15 72 - 74 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nepp László Oszkár
2018. október 17. 19:30 119 - 84 British International School
Játékvezetők: Kozma Balázs, Rózsavölgyi Alexandra
2018. október 17. 20:20 44 - 98 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy László, Káré Gergő
2018. október 18. 19:15 66 - 89 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Magyar Zoltán
2018. október 19. 19:45 102 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Pohánka Balázs
2018. október 21. 15:00 81 - 87 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Jankovics Viktor Zsolt
2018. október 21. 18:00 77 - 61 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Szájer József
2018. október 24. 19:30 81 - 98 The British International School
Játékvezetők: Lövei László, Sentényi Barna
2018. október 25. 20:45 20 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Matics Sándor
2018. október 26. 19:45 72 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás
2018. október 26. 20:20 84 - 61 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Czupi Márton, Jankovics Viktor Zsolt
2018. október 27. 18:30 73 - 69 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tarnai Gyula Csaba
2018. október 28. 17:00 55 - 83 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Gaál Norbert
2018. október 30. 20:45 85 - 78 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Stánicz Péter, Káré Gergő
2018. november
2018. november 4. 18:00 72 - 122 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás
2018. november 5. 19:45 105 - 65 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Németh Patrik, Szájer József
2018. november 7. 19:15 78 - 64 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Tóth Kitti
2018. november 9. 20:20 43 - 62 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland
2018. november 9. 20:20 78 - 71 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sértő Róbert, Tóth Kitti
2018. november 9. 20:45 46 - 83 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Stánicz Péter, Jankovics Viktor Zsolt
2018. november 10. 16:00 61 - 88 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szájer József, Nagy-Pál Petra
2018. november 10. 18:30 102 - 54 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos
2018. november 11. 15:00 100 - 72 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gyurka Tamás
2018. november 11. 16:00 103 - 71 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Nagy László
2018. november 14. 19:00 70 - 64 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Németh Patrik, Stánicz Péter
2018. november 14. 19:15 77 - 56 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy László, Czupi Márton
2018. november 14. 19:30 73 - 96 The British International School
Játékvezetők: Oláh Márk, Rózsavölgyi Alexandra
2018. november 15. 20:45 73 - 79 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Józsa András Junior
2018. november 16. 19:00 70 - 61 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
2018. november 17. 18:30 49 - 79 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lázár Zsigmond György
2018. november 18. 11:00 81 - 68 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pohánka Balázs
2018. november 18. 17:00 88 - 80 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Jankovics Viktor Zsolt
2018. november 18. 18:00 65 - 97 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Sértő Róbert
2018. november 20. 18:45 95 - 52 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Szájer József
2018. november 21. 19:00 69 - 52 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nagy-Pál Petra
2018. november 23. 19:00 90 - 65 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Molnár Tamás
2018. november 23. 20:20 96 - 56 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szájer József, Nagy István
2018. november 23. 20:20 62 - 66 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Nagy László, Gyurka Tamás
2018. november 25. 15:30 52 - 98 The British International School
Játékvezetők: Sértő Róbert, Szájer József
2018. november 25. 16:00 69 - 80 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Pohánka Balázs
2018. november 25. 18:00 104 - 60 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Kapros Roland
2018. november 28. 19:30 43 - 113 The British International School
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Jankovics Viktor Zsolt
2018. november 29. 19:00 70 - 103 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Rózsavölgyi Alexandra
2018. november 29. 20:45 69 - 104 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Tóth Kitti
2018. november 30. 19:45 76 - 58 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Matics Sándor
2018. november 30. 20:45 56 - 69 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Szilágyi Bálint
2018. december
2018. december 2. 16:00 70 - 89 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Szájer József
2018. december 2. 18:00 32 - 110 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland
2018. december 7. 19:00 80 - 83 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő
2018. december 7. 19:45 86 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szájer József, Tóth Kitti
2018. december 7. 20:20 81 - 36 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy Viktor, Hartai Tamás
2018. december 7. 20:45 77 - 66 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Molnár Tamás
2018. december 9. 11:00 62 - 72 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás
2018. december 9. 16:00 69 - 65 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2018. december 9. 18:00 45 - 60 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Stánicz Péter
2018. december 9. 18:00 77 - 103 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kapros Roland
2018. december 11. 19:30 74 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nagy László, Bátovszky Zsolt
2018. december 12. 19:15 43 - 64 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Simon Kristóf Kolos
2018. december 13. 20:45 78 - 91 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Nagy László, Stánicz Péter
2018. december 14. 20:20 80 - 75 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
2018. december 16. 15:00 74 - 80 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Gyurka Tamás
2018. december 16. 16:00 56 - 69 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Patrik
2018. december 16. 17:00 76 - 66 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Molnár Tamás
2018. december 16. 18:00 65 - 95 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Nagy István
2018. december 16. 20:00 75 - 73 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Rózsavölgyi Alexandra
2018. december 18. 20:20 0 - 20 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Tóth Kitti
2018. december 19. 19:30 63 - 95 The British International School
Játékvezetők: Gaál Norbert, Káré Gergő
2018. december 20. 19:00 57 - 81 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Nagy-Pál Petra
2018. december 20. 20:45 64 - 79 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Matics Sándor
2018. december 21. 19:00 84 - 59 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Major Ádám, Pohánka Balázs
2018. december 21. 20:20 103 - 69 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István, Káré Gergő
2019. január
2019. január 2. 20:20 72 - 81 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Pohánka Balázs
2019. január 4. 20:20 51 - 84 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sentényi Barna
2019. január 6. 11:00 112 - 79 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik
2019. január 6. 15:00 61 - 67 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Nagy István
2019. január 6. 16:00 70 - 55 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán
2019. január 6. 17:00 100 - 55 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Simon Kristóf Kolos
2019. január 8. 19:00 64 - 89 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Szájer József
2019. január 9. 19:15 96 - 71 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Jankovics Viktor Zsolt
2019. január 10. 20:45 62 - 73 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
2019. január 11. 19:45 81 - 59 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Káré Gergő
2019. január 11. 20:20 70 - 72 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Kitti
2019. január 13. 18:00 64 - 101 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Rózsavölgyi Alexandra
2019. január 13. 18:00 122 - 84 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Gaál Norbert
2019. január 15. 19:40 66 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Matics Sándor
2019. január 16. 18:30 83 - 64 The British International School
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István
2019. január 16. 19:00 67 - 75 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás
2019. január 16. 19:15 90 - 59 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Jankovics Viktor Zsolt
2019. január 18. 20:20 107 - 56 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István, Németh Patrik
2019. január 18. 20:20 77 - 55 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor
2019. január 19. 18:30 72 - 64 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra
2019. január 20. 13:30 62 - 87 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Tóth Kitti, Makay Dániel József
2019. január 20. 15:00 71 - 62 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Hartai Tamás
2019. január 20. 16:00 87 - 85 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Lázár Zsigmond György
2019. január 20. 17:00 81 - 69 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Sértő Róbert
2019. január 25. 20:20 43 - 69 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István, Tóth Kitti
2019. január 26. 18:30 78 - 62 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland
2019. január 27. 15:00 78 - 64 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás
2019. január 27. 17:00 106 - 60 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Lövei László
2019. január 27. 18:00 84 - 66 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás
2019. január 27. 19:45 69 - 118 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Stánicz Péter, Molnár Tamás
2019. január 30. 19:00 99 - 101 The British International School
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Magyar Zoltán
2019. január 30. 19:15 56 - 84 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gaál Norbert
2019. január 31. 20:45 47 - 110 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
2019. február
2019. február 1. 19:00 98 - 84 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Nagy-Pál Petra
2019. február 1. 19:45 105 - 77 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nagy László, Magyar Zoltán
2019. február 1. 20:20 107 - 45 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szájer József, Nagy István
2019. február 5. 19:15 55 - 74 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Czupi Márton
2019. február 6. 20:20 49 - 79 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos
2019. február 7. 20:45 74 - 68 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Matics Sándor
2019. február 8. 20:20 73 - 59 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Gyurka Tamás
2019. február 10. 11:00 81 - 79 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Szájer József
2019. február 10. 15:00 65 - 78 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Hartai Tamás
2019. február 10. 16:00 61 - 66 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Káré Gergő
2019. február 10. 17:00 88 - 45 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Oláh Márk
2019. február 10. 18:00 69 - 105 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Kovács Zoltán
2019. február 13. 19:00 60 - 74 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nagy-Pál Petra
2019. február 14. 20:20 66 - 52 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Oláh Márk
2019. február 15. 20:20 72 - 48 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gyurka Tamás
2019. február 15. 20:20 76 - 46 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magyar Zoltán
2019. február 16. 18:30 81 - 65 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Simon Kristóf Kolos
2019. február 17. 11:00 102 - 84 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt
2019. február 17. 16:00 60 - 113 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Pohánka Balázs
2019. február 17. 18:00 87 - 86 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy László, Matics Sándor
2019. február 20. 19:15 81 - 62 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti
2019. február 20. 19:30 79 - 115 The British International School
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt
2019. február 22. 20:20 53 - 83 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Major Ádám, Matics Sándor
2019. február 22. 20:20 51 - 71 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László
2019. február 24. 15:00 121 - 51 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kapros Roland
2019. február 24. 16:00 85 - 75 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szájer József
2019. február 24. 17:00 126 - 65 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Molnár Tamás
2019. február 24. 18:00 103 - 24 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Czupi Márton
2019. február 24. 19:30 110 - 68 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Szilágyi Bálint
2019. február 27. 19:00 64 - 83 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gyurka Tamás
2019. február 28. 20:45 49 - 64 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Simon Kristóf Kolos
2019. március
2019. március 3. 18:00 61 - 105 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra
2019. március 3. 20:00 119 - 78 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő
2019. március 3. 20:00 76 - 61 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szájer József, Gyurka Tamás
2019. március 4. 20:45 78 - 83 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Oláh Márk
2019. március 5. 19:15 44 - 86 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti
2019. március 5. 19:30 109 - 57 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland
2019. március 6. 19:30 58 - 80 The British International School
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán
2019. március 6. 19:45 76 - 67 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gaál Norbert
2019. március 8. 20:20 59 - 75 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő
2019. március 8. 20:20 69 - 60 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2019. március 8. 20:20 61 - 64 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Rózsavölgyi Alexandra
2019. március 10. 15:00 97 - 86 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Tarnai Gyula Csaba
2019. március 10. 16:00 90 - 63 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő
2019. március 10. 17:00 60 - 86 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zsigmond György
2019. március 10. 18:00 62 - 46 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2019. március 17. 19:00 77 - 75 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik
2019. március 20. 19:15 80 - 62 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Nagy István
2019. március 21. 20:45 67 - 92 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Németh Patrik
2019. március 22. 19:45 86 - 59 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Káré Gergő
2019. március 23. 18:30 60 - 58 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Tóth Kitti, Polonkai Balázs
2019. március 24. 11:00 97 - 65 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy László, Hartai Tamás
2019. március 24. 15:00 71 - 80 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő
2019. március 24. 18:00 70 - 61 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Józsa András Junior
2019. március 24. 18:00 79 - 53 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2019. március 26. 19:50 74 - 44 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Stánicz Péter
2019. március 27. 19:15 82 - 59 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy László, Gaál Norbert
2019. március 29. 20:20 75 - 81 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy László, Tóth Kitti
2019. március 29. 20:20 53 - 76 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Czupi Márton
2019. március 29. 20:20 75 - 57 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy István
2019. március 30. 16:00 146 - 50 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti
2019. március 30. 18:30 85 - 72 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál István, Rózsavölgyi Alexandra
2019. március 31. 16:00 64 - 79 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Tarnai Gyula Csaba
2019. március 31. 18:00 111 - 43 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szájer József, Gyurka Tamás
2019. április
2019. április 3. 19:15 70 - 42 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Gaál Norbert
2019. április 3. 19:30 60 - 86 The British International School
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Szilágyi Bálint
2019. április 3. 20:45 67 - 71 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Stánicz Péter, Nagy István
2019. április 4. 20:45 72 - 77 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Magyar Zoltán
2019. április 6. 18:30 95 - 56 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál István, Káré Gergő
2019. április 7. 17:00 99 - 80 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Tóth Kitti
2019. április 7. 20:00 93 - 66 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Gyurka Tamás
2019. április 10. 19:00 80 - 81 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Nagy László, Németh Patrik
2019. április 12. 19:45 76 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Lövei László
2019. április 12. 20:20 80 - 66 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István, Gaál Norbert
2019. április 12. 20:20 93 - 67 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy László, Kapros Roland
2019. április 13. 18:00 67 - 81 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás
2019. április 13. 18:30 79 - 69 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Simon Kristóf Kolos
2019. április 14. 18:00 66 - 62 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szájer József
2019. április 15. 19:45 70 - 37 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gyurka Tamás
2019. április 17. 19:15 88 - 55 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
2019. április 17. 19:30 69 - 62 The British International School
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy István
2019. április 18. 20:15 70 - 88 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Makrai Márton
2019. április 18. 20:20 108 - 39 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Hartai Tamás
2019. április 23. 19:00 54 - 72 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2019. április 24. 19:15 94 - 74 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
2019. április 24. 20:15 61 - 65 The British International School
Játékvezetők: Nagy László, Pohánka Balázs
2019. április 26. 19:45 98 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Molnár Tamás
2019. április 26. 20:20 72 - 64 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Major Ádám, Jankovics Viktor Zsolt
2019. április 27. 18:30 79 - 60 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Simon Kristóf Kolos
2019. április 28. 18:00 54 - 70 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Balogh Gyula
2019. április 30. 19:45 104 - 73 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
2019. május
2019. május 2. 20:45 67 - 89 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Magyar Zoltán
2019. május 3. 20:20 61 - 53 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Gyurka Tamás
2019. május 3. 20:20 51 - 76 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Lázár Zsigmond György
2019. május 5. 11:00 57 - 73 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Tóth Kitti
2019. május 5. 15:00 90 - 95 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő
2019. május 5. 16:00 74 - 73 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Czupi Márton
2019. május 5. 17:00 68 - 78 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Simon Kristóf Kolos
2019. május 6. 19:15 87 - 44 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Jankovics Viktor Zsolt
2019. május 8. 19:30 57 - 80 The British International School
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Nagy-Pál Petra
2019. május 8. 19:30 68 - 74 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2019. május 9. 20:45 89 - 78 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
2019. május 10. 20:20 63 - 53 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István, Magyar Zoltán
2019. május 11. 18:30 88 - 79 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Major Ádám, Szájer József
2019. május 12. 11:00 69 - 90 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István, Nagy István
2019. május 12. 16:30 80 - 58 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás
2019. május 12. 17:00 117 - 76 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Polonkai Balázs
2019. május 12. 18:00 78 - 61 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy László
2019. május 13. 20:00 77 - 65 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Németh Patrik, Magyar Zoltán
2019. május 14. 19:50 64 - 48 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
2019. május 15. 19:15 63 - 55 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
2019. május 17. 19:00 90 - 78 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Németh Patrik
2019. május 17. 19:45 73 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Rózsavölgyi Alexandra
2019. május 17. 20:20 91 - 93 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor
2019. május 17. 20:20 126 - 63 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
2019. május 19. 16:00 96 - 94 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy-Pál Petra
2019. május 19. 17:00 65 - 88 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Kapros Roland
2019. május 19. 18:00 76 - 112 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Polonkai Balázs
2019. május 19. 18:00 70 - 47 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő
2019. május 22. 20:10 46 - 80 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás
2019. május 26. 16:00 75 - 80 Mézesvölgyi Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland

Megyei szövetségek