Mérkőzések - Női Amatőr NB I. Fehér
2017. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 24. 11:00 55 - 80 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Horváth Csongor
2017. szeptember 24. 18:00 58 - 56 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Győrfy Ruben
2017. szeptember 29. 15:30 65 - 67 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Sabáli László, Hernicz Balázs
2017. szeptember 30. 13:00 79 - 39 Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kozma Balázs
2017. október
2017. október 1. 13:00 57 - 72 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gyurka Tamás
2017. október 7. 18:00 70 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály
2017. október 15. 18:00 45 - 69 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Nagy-Pál Petra
2017. október 21. 18:00 57 - 81 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bódis László, Lázár Zs. György
2017. október 22. 16:00 106 - 76 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Varga Fanni Erzsébet
2017. október 28. 18:00 73 - 88 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Varga Fanni Erzsébet
2017. október 29. 13:00 83 - 43 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Lázár Zs. György
2017. november
2017. november 4. 14:30 70 - 76 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Tibor, Hernicz Balázs
2017. november 4. 14:30 70 - 64 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Lovas Péter
2017. november 11. 14:00 87 - 54 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
2017. november 12. 13:30 77 - 65 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2017. november 15. 19:00 74 - 58 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs
2017. november 18. 18:00 64 - 52 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Horváth Alajos
2017. november 18. 18:00 78 - 68 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Oláh Márk
2017. november 19. 13:00 102 - 90 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László, Hartai Tamás
2017. november 22. 15:00 83 - 91 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Fleischmann Krisztián
2017. november 25. 14:30 63 - 44 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Koncsek Balázs
2017. november 25. 19:00 91 - 81 Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám
2017. november 26. 11:00 68 - 56 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Kruk Melinda
2017. december
2017. december 1. 17:30 65 - 85 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Czupi Márton
2017. december 1. 18:15 50 - 62 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovas Péter
2017. december 3. 16:00 72 - 55 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Németh Patrik
2017. december 9. 13:00 77 - 40 Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Surányi Gábor, Pécsi Zsolt
2017. december 10. 18:00 55 - 71 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balázs
2017. december 15. 18:15 50 - 95 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám
2017. december 16. 18:00 56 - 80 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Nagy-Pál Petra
2018. január
2018. január 6. 16:00 72 - 67 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Nagy-Pál Petra
2018. január 7. 13:30 120 - 33 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kéri István, Czupi Márton
2018. január 7. 16:00 91 - 36 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Hartai Tamás
2018. január 12. 18:15 60 - 80 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Lovas Péter
2018. január 14. 13:00 86 - 72 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kéri István, Pécsi Zsolt
2018. január 14. 17:00 65 - 52 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Lázár Zs. György
2018. január 21. 13:00 59 - 80 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Lázár Zs. György
2018. január 21. 13:00 63 - 52 Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2018. január 21. 16:00 64 - 57 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kruk Melinda
2018. január 27. 14:00 76 - 62 Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor
2018. február
2018. február 2. 18:00 86 - 72 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Magyari Tibor
2018. február 3. 16:30 76 - 93 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Fleischmann Krisztián
2018. február 4. 16:00 69 - 67 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Major Ádám
2018. február 10. 16:00 78 - 49 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Németh Patrik
2018. február 10. 16:00 70 - 35 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Bátovszky Zsolt
2018. február 11. 13:00 93 - 55 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lövei László
2018. február 17. 13:30 46 - 61 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Hartai Tamás
2018. február 17. 16:00 72 - 65 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2018. február 18. 16:00 83 - 37 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Nagy-Pál Petra
2018. február 24. 18:00 81 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Czupi Márton
2018. február 24. 18:00 63 - 70 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Sabáli László
2018. február 25. 13:00 78 - 80 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra
2018. február 25. 17:30 36 - 80 Ostoros Károly Csarnok
2018. március
2018. március 3. 18:00 88 - 74 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Németh Patrik
2018. március 3. 18:00 75 - 54 Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor
2018. március 7. 17:00 79 - 49 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Fleischmann Krisztián

Megyei szövetségek