• NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20 21
    Tehe Tehetséges. 16
    3. perc
  • Férfi NB I. A
    DEAC DEAC
    Serc Serco - TF-BP
    2018. 10. 19. 17:00
  • Férfi NB I. A
    KTE- KTE-Duna As.
    PVSK PVSK
    2018. 10. 19. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    OMNI OMNIA Pub &.
    OSE OSE Lions
    2018. 10. 19. 17:00
  • Férfi NB I. B Piros
    MTK MTK Török.
    Nyír Nyíregyháza
    2018. 10. 19. 19:15
  • Férfi NB I. B Piros
    BUDA BUDAFOK
    Knip Knipl Kft. .
    2018. 10. 19. 19:30
  • Férfi NB I. B Zöld
    Vásá Vásárhely.
    Conc Concordia M.
    2018. 10. 19. 18:30
  • Férfi NB I. B Zöld
    Salg SalgótarjÃ.
    Széc Széchenyi .
    2018. 10. 19. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    Suns Sunshine-NY.
    Gyul Gyulai Color
    2018. 10. 19. 19:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Mágu Mágusok-Zr.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 10. 19. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    PTE- PTE-PEAC
    SZOE SZOESE
    2018. 10. 19. 20:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC.
    Buda Budapesti H.
    2018. 10. 19. 19:45
  • Férfi NB II. Közép A
    MAFC MAFC Martos
    Biká Bikák KK U23
    2018. 10. 19. 20:45
  • Férfi NB II. Közép B
    BLF BLF KK
    Szen Szentendrei.
    2018. 10. 19. 19:30
  • Férfi NB II. Közép B
    SZPA SZPA-Cserpe.
    Kand Kandó FSC
    2018. 10. 19. 19:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    KTE- KTE-Duna As.
    PVSK PVSK U20
    2018. 10. 19. 14:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Egis Egis Körme.
    Sopr Sopron KC U20
    2018. 10. 19. 19:15
  • NB I. B Zöld, F U20
    Vásá Vásárhely.
    Conc Concordia M.
    2018. 10. 19. 16:00
  • NB I. B Zöld, F U20
    Salg SalgótarjÃ.
    Széc Széchenyi .
    2018. 10. 19. 16:30
  • NB I. B Piros, F U20
    Ford Ford Ivanic.
    Bony Bonyhádi K.
    2018. 10. 19. 17:00
  • NB I. B Piros, F U20
    MTK MTK Török.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 10. 19. 17:00
  • NB I. B Piros, F U20
    Call Calle Pubfo.
    OSE OSE Lions U20
    2018. 10. 19. 19:00
  • Leány Junior
    Nyír Nyíregyhá.
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 10. 19. 15:00
  • Leány Kadett, Nyugat
    Baja Bajai NKK
    PVSK PVSK Nemzet.
    2018. 10. 19. 16:00
  • Hepp Kupa, Női
    Nyír Nyíregyhá.
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 10. 19. 17:30
  • Hepp Kupa, Női
    Baja Bajai NKK
    Kani Kanizsai Va.
    2018. 10. 19. 18:00
  • Kenguru Kupa
    Zsír Zsíros Aka.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 19. 16:00
  • Kenguru Kupa
    Kölö Kölökös .
    Zsír Zsíros Aka.
    2018. 10. 19. 17:15
  • Kenguru Kupa
    Vasa Vasas AkadÃ.
    Kölö Kölökös .
    2018. 10. 19. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    BLF BLF KK
    Szen Szentendrei.
    2018. 10. 19. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Fűzf Fűzfői AK
    FALC FALCO
    2018. 10. 19. 18:15
  • Fiú Junior, Regionális
    Duna Dunaújvár.
    Bony Bonyhádi KSE
    2018. 10. 19. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Száz Százhalomb.
    2018. 10. 19. 19:00
  • Nagyok Kupája
    KSE KSE Zomba
    Atom Atomerőmű.
    2018. 10. 19. 15:00
  • JNSZ Gyermek (U12)
    Tisz Tiszai VirÃ.
    Szol Szolnoki Le.
    2018. 10. 19. 16:00
  • Somogy Megye
    Sióf Siófoki Ko.
    Tamá Tamási Dá.
    2018. 10. 19. 19:00
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK
    ZKK ZKK II
    2018. 10. 19. 19:00
  • Vas Megye
    BC O BC Olad
    Vasv Vasvári KSE
    2018. 10. 19. 19:15
  • Fejér Megye
    Várp Várpalota
    Ôsfe Ôsfehérvár
    2018. 10. 19. 19:50
  • Vas Megye
    9700 9700.hu Ing.
    Kősz Kőszegi SE
    2018. 10. 19. 20:15
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba.
    ZKK ZKK Old Sch.
    2018. 10. 19. 20:15
  • Zala Megye
    Kert Kertvárosi.
    Héví Hévíz SK .
    2018. 10. 19. 21:30
  • Budapest, Női B
    BEAC BEAC Dzsoni.
    Buda Budapest Cs.
    2018. 10. 19. 18:45
Mérkőzések - Amatőr Női NB, 1-9. helyért
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 15:00 81 - 85 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Csongor, Németh Patrik
2018. március 18. 16:00 85 - 88 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály
2018. március 18. 18:00 40 - 64 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Győrfy Ruben
2018. május 6. 18:00 77 - 39 TF E-terem
Játékvezetők: Horváth Csongor, Lázár Zs. György
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 24. 15:30 65 - 58 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály
2018. március 25. 17:00 56 - 72 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Hartai Tamás
2018. március 25. 18:00 74 - 91 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2018. április 11. 19:00 109 - 35 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Győrfy Ruben
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 29. 20:00 39 - 49 TF E-terem
Játékvezetők: Nepp László, Bátovszky Zsolt
2018. április 1. 17:00 85 - 76 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Kruk Melinda
2018. április 5. 18:00 89 - 62 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nagy-Pál Petra
2018. május 22. 18:00 59 - 76 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 20. 18:00 61 - 58 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Oláh Márk
2018. április 7. 18:00 69 - 50 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2018. április 8. 16:00 85 - 79 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály
2018. április 8. 18:00 48 - 57 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 11. 18:15 90 - 61 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Szakáll István dr., Németh Patrik
2018. április 15. 16:00 86 - 41 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Hartai Tamás
2018. április 15. 16:00 53 - 56 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Lázár Zs. György
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 18:00 118 - 54 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda
2018. április 21. 18:00 68 - 77 TF E-terem
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Lázár Zs. György
2018. április 22. 16:00 62 - 84 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lövei László
2018. április 22. 19:00 86 - 53 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Nagy-Pál Petra
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 19. 18:30 77 - 86 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Czupi Márton
2018. április 28. 17:00 64 - 47 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Lázár Zs. György
2018. április 28. 17:00 73 - 65 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László, Kruk Melinda
2018. április 28. 18:00 91 - 80 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 3. 19:15 76 - 39 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Makrai Márton
2018. május 6. 16:00 81 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Lövei László
2018. május 10. 18:30 86 - 50 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Makrai Márton
2018. május 23. 19:00 47 - 72 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 24. 18:30 64 - 72 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kozma Balázs
2018. május 11. 19:30 39 - 43 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Oláh Márk
2018. május 12. 17:00 94 - 48 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Németh Patrik
2018. május 13. 16:00 70 - 96 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Makrai Márton
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 19. 16:00 73 - 52 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
2018. május 19. 17:00 106 - 73 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Szilágyi Bálint
2018. május 19. 19:00 65 - 53 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Nagy-Pál Petra
2018. május 22. 17:45 56 - 53 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 25. 18:45 75 - 56 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Lázár Zs. György
2018. május 26. 19:00 72 - 67 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor, Győrfy Ruben
2018. május 27. 16:00 42 - 68 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kéri István
2018. május 27. 18:00 69 - 59 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Borgula György, Kátay Csaba András
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 29. 18:00 65 - 96 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Czupi Márton
2018. június 1. 19:00 51 - 80 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Vadász Csaba, Zahorán Kitti Mária
2018. június 2. 16:00 74 - 55 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Bálind Attila
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 18:00 65 - 92 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor, Győrfy Ruben
2018. június 9. 16:00 78 - 56 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Czupi Márton
2018. június 9. 17:00 86 - 66 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Major Ádám, Németh Patrik
2018. június 12. 18:30 59 - 77 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Lázár Zs. György
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 26. 19:00 77 - 59 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2018. június 1. 18:45 80 - 85 TF E-terem
Játékvezetők: Major Ádám, Szilágyi Bálint
2018. június 1. 20:00 61 - 53 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Németh Patrik
2018. június 6. 19:00 41 - 53 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Nagy-Pál Petra

Megyei szövetségek