Mérkőzések - Amatőr Női NB, 10-18. helyért
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 14:00 61 - 76 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Pécsi Zsolt
2018. május 3. 15:30 89 - 57 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Németh Patrik
2018. június 2. 12:00 70 - 76 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Nagy-Pál Petra
2018. június 2. 16:00 68 - 51 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 21. 17:00 67 - 47 Generali Aréna
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István
2018. március 25. 14:00 77 - 67 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2018. március 25. 17:00 56 - 45 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. április 20. 17:00 77 - 64 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 22. 15:30 62 - 86 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Fleischmann Krisztián
2018. április 15. 14:00 58 - 40 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti
2018. április 22. 11:30 58 - 81 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter
2018. április 22. 13:00 63 - 65 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kéri István, Pécsi Zsolt
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 7. 11:00 75 - 82 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Lázár Zs. György
2018. április 21. 10:00 51 - 61 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán
2018. május 1. 16:30 52 - 68 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. május 11. 17:00 63 - 76 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 4. 14:00 57 - 81 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt
2018. április 10. 20:00 75 - 64 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kozma Balázs
2018. április 13. 15:00 108 - 70 Olimpia Sportpark Multicsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 25. 15:30 63 - 46 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Domán István, Vaszi Ádám
2018. március 30. 10:30 55 - 69 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2018. március 30. 19:00 79 - 47 Generali Aréna
Játékvezetők: Sallai István, Domán István
2018. április 22. 14:00 88 - 58 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Bátovszky Zsolt
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 29. 13:45 66 - 80 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Hartai Tamás
2018. március 31. 15:00 74 - 77 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Vaszi Ádám
2018. április 29. 13:00 69 - 74 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Hartai Tamás
2018. április 29. 15:00 83 - 63 Generali Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 28. 17:00 60 - 56 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Vaszi Ádám
2018. május 5. 18:00 63 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Koncsek Balázs
2018. május 16. 15:30 56 - 79 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Fleischmann Krisztián
2018. május 27. 13:00 82 - 61 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 18:30 57 - 64 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Magyari Tibor
2018. március 27. 15:30 69 - 77 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Kozma Balázs
2018. május 13. 15:00 81 - 75 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Borgula György, Kátay Csaba András
2018. május 19. 14:00 60 - 76 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Zahorán Kitti Mária
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 7. 14:30 72 - 56 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Németh Patrik
2018. május 19. 15:00 87 - 68 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Vaszi Ádám
2018. május 19. 15:00 73 - 42 Generali Aréna
Játékvezetők: Gergely Csaba, Tóth Kitti
2018. május 20. 16:00 87 - 56 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Bálind Attila
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 12. 18:00 65 - 69 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Tóth Kitti
2018. május 20. 16:00 66 - 48 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2018. május 26. 13:00 76 - 58 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Csallóközi Gábor
2018. május 27. 11:00 70 - 60 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 7. 16:15 85 - 47 Generali Aréna
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Domán István
2018. május 30. 18:00 90 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Csallóközi Gábor
2018. június 3. 13:00 87 - 67 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Szakáll István dr., Kozma Balázs
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 8. 13:00 66 - 62 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor, Kozma Balázs
2018. május 18. 14:15 56 - 68 Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Tóth Kitti
2018. május 26. 16:00 88 - 59 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Domán István
2018. június 8. 17:00 65 - 73 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 14. 18:00 69 - 67 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2018. május 6. 11:00 64 - 55 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter
2018. május 15. 13:00 60 - 76 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Horváth Csongor
2018. május 26. 18:30 85 - 72 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián

Megyei szövetségek