Mérkőzések - Férfi NB II. Nyugat
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 28. 19:00 71 - 96 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
2017. szeptember 29. 19:00 77 - 73 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
2017. szeptember 29. 20:00 71 - 64 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2017. szeptember 30. 15:00 90 - 58 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2017. szeptember 30. 18:00 109 - 51 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány
2017. október 1. 17:00 60 - 92 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2017. október 1. 17:00 82 - 61 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 11. 20:00 80 - 71 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Csák Máté Károly
2017. október 13. 19:00 61 - 68 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Szőcs Péter
2017. október 13. 19:30 90 - 62 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Lovas Péter, Csák Máté Károly
2017. október 13. 19:30 61 - 74 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2017. október 14. 19:00 70 - 75 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2017. október 14. 20:15 85 - 79 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter
2017. október 15. 17:00 83 - 64 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 19. 16:00 55 - 87 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2017. október 20. 19:00 64 - 90 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2017. október 20. 19:00 71 - 73 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Gelencsér György, Fleischmann Krisztián
2017. október 20. 20:00 84 - 98 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Csallóközi Gábor
2017. október 21. 19:00 109 - 80 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Benedek Zoltán (Forrai Sámuel)
2017. október 22. 16:00 80 - 64 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Tarnai Gyula
2018. február 26. 19:00 114 - 37 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 27. 19:00 112 - 38 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2017. október 27. 19:30 58 - 67 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Lipics László
2017. október 27. 20:00 96 - 77 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány
2017. október 28. 17:00 50 - 100 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2017. október 28. 18:00 121 - 60 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rudasits Ákos
2017. október 28. 20:15 87 - 73 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Csallóközi Gábor
2017. október 29. 17:00 88 - 59 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 10. 19:30 93 - 81 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Sebesi Gábor
2017. november 10. 19:30 93 - 92 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Németh Sándor
2017. november 10. 20:00 87 - 65 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Péter Csaba
2017. november 11. 16:00 68 - 60 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Kovács Zoltán
2017. november 11. 18:00 83 - 78 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány
2017. november 12. 14:30 125 - 50 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rokob Krisztián
2017. november 12. 15:00 101 - 47 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 17. 19:00 71 - 100 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2017. november 17. 19:30 63 - 91 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rokob Krisztián
2017. november 18. 18:00 100 - 68 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2017. november 18. 19:00 75 - 77 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Lakos Koppány, Péter Csaba
2017. november 18. 20:15 73 - 83 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián
2017. november 19. 16:00 90 - 79 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Nagy-Pál Petra
2017. november 19. 17:00 61 - 111 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Szőcs Péter
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 24. 19:00 64 - 58 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2017. november 24. 19:30 130 - 73 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly
2017. november 24. 19:30 110 - 39 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2017. november 24. 20:00 99 - 70 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
2017. november 25. 16:30 86 - 78 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
2017. november 25. 17:00 96 - 53 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rokob Krisztián
2017. november 25. 19:00 72 - 61 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Lovas Péter, Lakos Koppány
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 1. 18:30 49 - 89 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Péter, Rácz István
2017. december 1. 19:00 82 - 55 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2017. december 1. 19:30 97 - 61 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2017. december 1. 20:00 100 - 73 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rudasits Ákos
2017. december 2. 18:00 60 - 69 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Mintál Csaba, Csallóközi Gábor
2017. december 3. 16:00 68 - 79 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zs. György
2018. január 6. 15:00 70 - 93 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 8. 19:30 97 - 93 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Csák Máté Károly
2017. december 8. 20:00 84 - 51 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lakos Koppány
2017. december 8. 20:15 78 - 50 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Földvári Tamás
2017. december 9. 18:00 105 - 54 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Gelencsér György, Szalóki Bence
2017. december 10. 15:00 85 - 75 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
2017. december 10. 16:30 105 - 59 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. január 5. 19:00 70 - 105 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 15. 19:00 74 - 46 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
2017. december 15. 19:30 79 - 63 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Tibor, Csák Máté Károly
2017. december 16. 17:00 94 - 88 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Vajda Balázs
2017. december 17. 15:00 101 - 80 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Lakos Koppány, Farkas Péter Gábor
2017. december 17. 16:00 57 - 72 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kovács Zoltán
2018. január 7. 12:00 53 - 104 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Szőcs Péter, Rácz István
2018. január 21. 19:00 89 - 76 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 9. 18:45 78 - 101 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovas Péter
2018. január 12. 19:00 76 - 85 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Rácz István
2018. január 12. 19:30 91 - 74 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2018. január 12. 20:00 106 - 88 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
2018. január 13. 15:30 53 - 81 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2018. január 13. 18:00 81 - 82 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás
2018. január 14. 17:00 55 - 76 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Tóth Mihály, Komáromi Péter
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 19. 19:00 53 - 89 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Rácz István
2018. január 19. 19:30 75 - 93 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rokob Krisztián
2018. január 19. 19:30 118 - 80 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Magyari Tibor, Csák Máté Károly
2018. január 19. 19:30 118 - 56 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor
2018. január 20. 15:00 91 - 66 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. január 21. 15:00 75 - 77 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2018. január 21. 16:00 58 - 68 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Nagy I. László
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 26. 19:30 83 - 77 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Rokob Krisztián
2018. január 27. 18:00 124 - 72 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2018. január 27. 19:00 63 - 90 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2018. január 28. 15:00 53 - 69 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Lakos Koppány
2018. január 28. 16:00 66 - 84 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Tarnai Gyula
2018. január 28. 17:00 55 - 120 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. május 11. 19:00 83 - 88 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 2. 19:00 82 - 59 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2018. február 2. 19:30 70 - 56 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2018. február 2. 20:15 57 - 82 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Magyari Tibor
2018. február 3. 14:00 106 - 52 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. február 3. 17:00 52 - 102 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Lakos Koppány
2018. február 4. 15:00 90 - 75 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Lakos Koppány, Farkas Péter Gábor
2018. február 4. 18:00 99 - 93 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 9. 19:00 67 - 45 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter
2018. február 9. 20:00 77 - 64 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
2018. február 10. 18:00 108 - 44 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
2018. február 11. 15:00 75 - 79 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2018. február 11. 16:30 79 - 63 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2018. február 11. 17:00 77 - 78 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. május 13. 16:00 109 - 55 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Kapros Roland
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 13. 20:15 79 - 66 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Földvári Tamás
2018. február 16. 19:00 64 - 107 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Szőcs Péter
2018. február 17. 18:00 74 - 70 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter
2018. február 17. 19:00 85 - 74 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Tóth Kálmán
2018. február 17. 19:00 58 - 87 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalóki Bence
2018. február 18. 16:00 88 - 81 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Csák Máté Károly
2018. március 14. 19:00 89 - 65 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Sebesi Gábor
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 23. 19:00 86 - 93 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Sabáli László, Magyari Tibor
2018. február 23. 19:00 44 - 106 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2018. február 23. 19:30 100 - 51 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2018. február 24. 15:00 77 - 88 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2018. február 24. 19:00 70 - 76 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2018. február 25. 16:00 93 - 76 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Kovács Zoltán
2018. február 25. 17:00 75 - 102 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Szőcs Péter, Rácz István
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 2. 19:00 73 - 76 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Maár Gábor, Bálind Attila
2018. március 2. 19:30 84 - 113 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. március 3. 19:00 64 - 115 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
2018. március 3. 19:00 90 - 87 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly
2018. március 4. 17:00 57 - 117 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Vida Béla, Kovács Zoltán
2018. március 14. 20:00 69 - 90 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2018. május 18. 19:00 77 - 104 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 9. 19:00 81 - 76 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. március 9. 19:30 95 - 74 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Csák Máté Károly
2018. március 9. 19:30 109 - 77 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor
2018. március 9. 20:00 74 - 65 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
2018. március 11. 14:00 85 - 60 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. március 11. 15:00 87 - 73 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2018. március 11. 18:00 93 - 57 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Lovas Péter, Csák Máté Károly
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 23. 19:00 71 - 89 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence
2018. március 23. 19:30 86 - 100 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Péter, Rácz István
2018. március 23. 19:30 112 - 56 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. március 24. 17:00 66 - 101 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2018. március 24. 18:00 59 - 54 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Gelencsér György, Fleischmann Krisztián
2018. március 25. 15:00 65 - 90 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
2018. március 25. 16:00 69 - 71 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 6. 19:00 94 - 106 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Rácz István
2018. április 6. 19:30 90 - 76 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Magyari Tibor, Rudasits Ákos
2018. április 6. 20:00 96 - 71 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2018. április 6. 20:00 69 - 67 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Csallóközi Gábor
2018. április 7. 18:00 72 - 102 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter
2018. április 23. 18:00 92 - 73 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Csák Máté Károly
2018. május 19. 19:00 75 - 85 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 13. 19:00 83 - 78 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Rácz István, Magyari Viktor
2018. április 13. 19:00 93 - 67 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
2018. április 13. 19:30 104 - 94 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán
2018. április 13. 19:30 103 - 99 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2018. április 14. 17:00 67 - 82 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly
2018. április 15. 16:00 52 - 61 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Nagy-Pál Petra
2018. április 15. 17:00 55 - 106 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Maár Gábor, Nagy I. László
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 20. 19:00 66 - 78 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. április 20. 19:30 83 - 81 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Sebesi Gábor
2018. április 20. 19:30 67 - 87 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor
2018. április 20. 20:00 97 - 57 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
2018. április 20. 20:00 59 - 66 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence
2018. április 21. 17:00 58 - 106 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány
2018. április 21. 18:00 74 - 77 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 26. 19:30 102 - 78 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2018. április 27. 19:00 47 - 99 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. április 27. 19:30 115 - 71 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Rokob Krisztián
2018. április 28. 15:00 108 - 76 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Lovas Péter
2018. április 28. 17:00 94 - 70 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán
2018. április 29. 16:00 77 - 59 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Szájer József
2018. május 13. 13:00 113 - 72 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 4. 20:00 71 - 62 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Péter Csaba
2018. május 4. 20:00 99 - 64 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
2018. május 5. 17:00 114 - 70 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2018. május 5. 19:00 84 - 124 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Szalóki Bence
2018. május 6. 17:00 56 - 97 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Szőcs Péter, Rácz István
2018. május 19. 18:00 81 - 75 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Maár Gábor, Koncsek Balázs
2018. május 25. 19:00 59 - 63 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovas Péter
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 3. 19:30 117 - 80 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Lovas Péter, Csák Máté Károly
2018. május 11. 19:00 73 - 93 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. május 11. 19:30 83 - 69 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Magyari Tibor
2018. május 11. 20:00 87 - 77 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. május 12. 16:30 75 - 57 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Danka Péter
2018. május 12. 17:00 88 - 85 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor
2018. május 12. 19:00 122 - 42 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Lovas Péter

Megyei szövetségek