Mérkőzések - Férfi NB II. Kelet
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 22. 20:30 81 - 56 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2017. szeptember 29. 17:00 127 - 48 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kovács Gergely
2017. szeptember 29. 19:30 76 - 84 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2017. szeptember 29. 20:30 91 - 76 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Cecília
2017. szeptember 30. 19:30 96 - 77 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Borgula György, Arató Balázs
2017. október 2. 19:30 112 - 79 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Káré Gergő
2017. október 5. 18:30 88 - 47 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 6. 20:00 64 - 89 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Márkus Gábor
2017. október 12. 19:00 124 - 18 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
2017. október 13. 18:30 70 - 55 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Tóth Cecília
2017. október 13. 19:30 111 - 61 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Zalai Ákos, Káré Gergő
2017. október 13. 19:30 72 - 102 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Kisházi Béla
2017. október 15. 16:00 95 - 60 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba
2017. október 15. 16:30 92 - 71 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 11. 20:30 89 - 67 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Tóth Mihály, Arató Balázs
2017. október 18. 19:30 126 - 83 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
2017. október 20. 19:00 96 - 56 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
2017. október 20. 20:00 85 - 98 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kovács Gergely
2017. október 21. 16:30 158 - 60 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Zalai Ákos, Molnár Péter Zoltán
2017. október 22. 17:00 100 - 71 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2017. október 22. 17:30 43 - 105 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 25. 19:30 92 - 99 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2017. október 25. 19:30 85 - 104 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő
2017. október 27. 19:30 103 - 72 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
2017. október 29. 16:00 162 - 36 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Márkus Gábor
2017. október 29. 16:30 108 - 92 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Makrai Márton, Molnár Péter Zoltán
2017. október 29. 17:00 84 - 103 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2017. november 12. 16:00 76 - 68 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 1. 14:00 88 - 59 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2017. november 3. 19:30 82 - 68 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2017. november 8. 19:30 136 - 75 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Zalai Ákos, Molnár Péter Zoltán
2017. november 10. 18:30 113 - 49 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba
2017. november 10. 20:30 88 - 70 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Márkus Gábor
2017. november 11. 18:30 99 - 81 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
2017. december 1. 19:30 75 - 96 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Arató Balázs
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 15. 19:30 82 - 93 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2017. november 15. 20:30 104 - 73 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2017. november 16. 19:45 73 - 83 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
2017. november 17. 18:30 81 - 71 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2017. november 18. 17:00 101 - 74 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2017. november 18. 18:00 114 - 30 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Tóth Cecília
2017. november 19. 17:00 78 - 76 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Borgula György, Arató Balázs
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 22. 20:30 138 - 39 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2017. november 24. 19:30 123 - 80 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Káré Gergő
2017. november 25. 18:00 100 - 122 G4 Sportcsarnok
2017. november 25. 20:00 69 - 96 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kovács Gergely
2017. november 26. 15:00 91 - 75 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Márkus Gábor
2017. november 26. 16:00 118 - 50 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály
2017. november 26. 17:30 57 - 81 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 3. 19:30 102 - 85 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti
2017. november 30. 19:00 70 - 76 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
2017. november 30. 20:00 146 - 45 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Péter Zoltán
2017. december 2. 18:00 105 - 58 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Márkus Gábor
2017. december 3. 17:00 96 - 98 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Vadász Csaba, Kovács Gergely
2017. december 3. 17:30 70 - 96 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2017. december 6. 20:30 111 - 68 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Simon Tamás, Arató Balázs
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 5. 19:00 77 - 70 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Komáromi Péter
2017. december 6. 18:15 98 - 76 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2017. december 8. 20:00 102 - 85 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Kovács Gergely
2017. december 10. 17:30 117 - 61 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba
2017. december 10. 18:30 114 - 71 Zöld Ház
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2017. december 11. 19:30 99 - 102 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd
2017. december 11. 19:30 74 - 85 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Tóth Cecília
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 13. 21:00 88 - 109 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Káré Gergő
2017. december 15. 19:00 100 - 47 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Sörlei Attila, Marton Péter
2017. december 16. 17:00 144 - 30 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2017. december 17. 17:00 102 - 92 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
2017. december 17. 17:30 96 - 87 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Márkus Gábor
2017. december 20. 20:30 101 - 70 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fehérvári Gergely
2018. január 7. 16:00 142 - 67 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Zalai Ákos, Molnár Péter Zoltán
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 12. 18:30 64 - 101 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba
2018. január 12. 19:30 130 - 46 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd
2018. január 12. 19:30 72 - 88 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2018. január 12. 20:30 84 - 78 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2018. január 13. 18:00 70 - 66 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Kokas Sándor
2018. január 14. 16:00 92 - 79 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2018. március 14. 18:15 71 - 64 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 7. 16:30 97 - 94 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő
2018. január 14. 18:00 90 - 50 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely
2018. január 19. 19:00 117 - 61 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Lónáth László, Marton Péter
2018. január 19. 19:30 121 - 44 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2018. január 19. 19:30 129 - 96 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Zalai Ákos, Molnár Péter Zoltán
2018. január 21. 16:00 114 - 42 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Arató Balázs
2018. május 2. 17:30 95 - 75 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd, Sörlei Attila
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 24. 19:30 88 - 66 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő
2018. január 24. 20:30 80 - 77 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba
2018. január 26. 20:00 51 - 74 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Kovács Gergely
2018. január 26. 20:00 91 - 54 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Zalai Ákos, Káré Gergő
2018. január 27. 17:00 73 - 69 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2018. január 28. 17:00 88 - 83 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba
2018. március 31. 18:00 80 - 109 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 2. 18:30 109 - 91 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2018. február 2. 19:30 86 - 91 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd
2018. február 2. 20:00 69 - 102 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2018. február 4. 17:30 84 - 86 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2018. február 7. 20:15 93 - 69 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
2018. március 28. 19:30 77 - 95 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
2018. május 19. 17:00 61 - 82 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 9. 19:30 67 - 81 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály
2018. február 9. 20:00 125 - 84 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Kovács Gergely
2018. február 9. 20:30 89 - 64 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely
2018. február 10. 15:30 83 - 85 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2018. február 10. 18:00 90 - 74 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2018. március 19. 19:30 95 - 87 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
2018. május 6. 13:00 24 - 80 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 14. 20:30 94 - 116 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Zalai Ákos, Molnár Péter Zoltán
2018. február 16. 18:30 66 - 105 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Márkus Gábor
2018. február 16. 19:45 72 - 88 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
2018. február 18. 16:00 120 - 79 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd
2018. február 18. 18:00 57 - 88 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter
2018. március 31. 18:00 107 - 56 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. április 21. 15:30 65 - 91 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 21. 19:30 130 - 71 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Péter Zoltán
2018. február 21. 20:30 98 - 81 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Tóth Mihály, Arató Balázs
2018. február 23. 18:00 107 - 100 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály
2018. február 23. 20:00 51 - 114 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György
2018. február 25. 16:00 47 - 101 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2018. február 25. 17:30 76 - 78 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Kovács Gergely
2018. április 14. 15:15 119 - 70 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 10. 19:30 45 - 99 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Tóth Cecília
2018. március 2. 19:25 82 - 80 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Fodor Attila, Simon Tamás, Tóth Mihály
2018. március 2. 20:00 75 - 93 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter
2018. március 4. 17:00 79 - 108 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Cecília, Márkus Gábor
2018. március 4. 18:00 53 - 106 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba
2018. március 4. 18:00 104 - 77 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2018. április 22. 16:30 127 - 58 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Káré Gergő
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 27. 19:00 91 - 62 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter
2018. március 9. 19:30 124 - 95 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Zalai Ákos, Káré Gergő
2018. március 10. 18:00 52 - 100 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba
2018. március 10. 18:00 107 - 72 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Márkus Gábor
2018. március 11. 17:30 84 - 103 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely
2018. március 11. 18:30 89 - 105 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
2018. április 4. 19:30 85 - 100 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zalai Ákos
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 21. 19:30 79 - 89 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő
2018. március 23. 18:00 102 - 84 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Kisházi Béla
2018. március 23. 19:00 117 - 64 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
2018. március 24. 17:30 75 - 67 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Borgula György, Fekete Csaba
2018. március 24. 18:00 90 - 78 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2018. március 25. 17:00 66 - 101 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Mihály, Komáromi Péter
2018. március 25. 18:00 45 - 103 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Cecília, Kovács Gergely
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 6. 18:30 70 - 105 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Kovács Gergely
2018. április 6. 19:30 118 - 100 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
2018. április 6. 19:30 127 - 66 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Borgula György, Kátay Csaba András
2018. április 7. 16:00 76 - 80 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba
2018. április 7. 16:30 114 - 97 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2018. április 7. 18:00 82 - 90 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
2018. április 8. 18:00 42 - 101 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 10. 19:00 56 - 121 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Káré Gergő
2018. április 13. 18:00 122 - 83 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Molnár Péter Zoltán
2018. április 13. 19:00 96 - 84 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
2018. április 13. 19:30 83 - 75 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
2018. április 15. 17:00 78 - 96 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Fehérvári Gergely, Szőcs Béla (Bernáth András)
2018. április 15. 18:00 52 - 113 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2018. május 4. 20:00 77 - 105 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 20. 18:30 90 - 84 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2018. április 20. 19:30 107 - 91 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Tóth Kitti
2018. április 20. 19:30 126 - 52 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
2018. április 20. 19:45 64 - 82 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Borgula György, Kátay Csaba András
2018. április 20. 20:00 79 - 90 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Márkus Gábor
2018. április 21. 18:00 79 - 110 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. április 22. 18:00 52 - 76 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Mihály, Arató Balázs
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 27. 19:00 116 - 70 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor
2018. április 27. 19:00 113 - 64 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter
2018. április 27. 19:30 90 - 79 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Káré Gergő
2018. április 29. 11:00 39 - 126 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2018. április 29. 17:00 84 - 79 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kokas Sándor
2018. április 29. 17:30 114 - 78 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2018. április 29. 18:00 88 - 75 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 2. 18:00 36 - 104 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Borgula György, Kátay Csaba András
2018. május 4. 18:30 59 - 96 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter
2018. május 4. 19:30 87 - 67 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zalai Ákos
2018. május 4. 20:00 68 - 77 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Márkus Gábor
2018. május 6. 17:30 76 - 114 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2018. május 6. 18:00 35 - 103 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2018. május 17. 19:00 71 - 81 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Cecília, Márkus Gábor
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 11. 18:30 80 - 71 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Kovács Gergely
2018. május 11. 19:00 95 - 55 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
2018. május 11. 19:30 121 - 57 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő
2018. május 12. 15:15 62 - 64 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2018. május 13. 11:00 47 - 67 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2018. május 13. 16:30 100 - 91 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
2018. május 13. 17:30 81 - 66 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Márkus Gábor

Megyei szövetségek