Mérkőzések - NB I. B Zöld, F U20
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 15. 19:30 72 - 58 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rudasits Ákos
2017. szeptember 16. 16:30 29 - 127 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2017. szeptember 20. 19:00 57 - 84 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Nagy István
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 22. 15:30 93 - 50 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Marton Péter, Sörlei Attila
2017. szeptember 23. 15:30 83 - 99 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
2017. szeptember 23. 19:00 113 - 18 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd
2017. szeptember 24. 16:00 65 - 79 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Kiss Máté László, Hegedűs Csaba
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 26. 16:30 97 - 60 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, Gruber Nikolett
2017. szeptember 27. 15:30 96 - 72 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
2017. szeptember 27. 16:30 49 - 91 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2017. szeptember 28. 20:00 88 - 96 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Bedőcs Barnabás
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 30. 16:00 67 - 94 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Maráz András
2017. szeptember 30. 19:00 88 - 64 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Stefán Attila
2017. október 5. 16:00 78 - 82 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Sebesi Gábor
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 13. 16:30 77 - 51 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Móricz Krisztián, Jankovics Viktor
2017. október 14. 19:00 118 - 81 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2017. október 15. 20:00 70 - 82 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 16. 19:15 67 - 54 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán Sop
2017. október 20. 16:30 28 - 130 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2017. október 22. 20:00 73 - 79 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba
2017. november 3. 16:00 103 - 97 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 26. 15:30 82 - 87 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Mészáros Balázs, Lónáth László
2017. október 27. 16:00 72 - 74 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Magyari Viktor
2017. október 29. 18:15 85 - 22 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreász
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 10. 16:30 84 - 48 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Lázár Zs. György
2017. november 10. 19:30 82 - 75 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik
2017. november 12. 17:15 84 - 80 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 17. 16:00 65 - 77 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2017. november 18. 15:30 108 - 48 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Bognár Domokos, Makay Dániel
2017. november 19. 16:00 53 - 113 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Fekete Csaba, Maráz András
2017. november 19. 19:00 76 - 64 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 24. 15:30 78 - 85 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Marton Péter, Sörlei Attila
2017. november 25. 15:30 41 - 83 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2017. december 3. 16:00 111 - 46 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Mészáros Anna
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 8. 16:00 70 - 86 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2017. december 10. 20:00 81 - 91 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kondrák Mihály dr., Novák Bence
2018. február 28. 20:00 96 - 99 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Szőts Dávid
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 13. 19:30 107 - 58 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
2017. december 16. 15:30 60 - 88 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2017. december 19. 16:30 97 - 51 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf
2017. december 20. 16:30 48 - 75 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 5. 16:00 94 - 68 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. január 5. 16:30 105 - 47 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Domokos, Horváth Kinga
2018. január 5. 19:30 84 - 67 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Kovács Zoltán Sop
2018. január 6. 20:00 90 - 35 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Rab Domonkos
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 9. 20:00 90 - 58 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Horváth Csongor, Gyurka Tamás
2018. január 10. 15:30 131 - 30 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
2018. január 10. 19:00 76 - 73 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Molnár Krisztián
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 12. 16:30 108 - 78 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett
2018. január 14. 15:30 40 - 112 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2018. január 14. 20:00 61 - 73 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Antoni Márk
2018. február 7. 16:45 103 - 69 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 26. 16:00 72 - 105 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. január 27. 16:00 88 - 35 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kiss Máté László
2018. január 28. 19:00 77 - 59 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd
2018. január 31. 20:15 67 - 62 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Kozma Balázs, Kapros Roland
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 21. 12:30 90 - 73 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina
2018. február 2. 15:30 106 - 59 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd
2018. február 18. 20:45 74 - 91 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zs. György
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 10. 15:30 110 - 72 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Major Ádám, Oláh Márk
2018. február 14. 16:00 74 - 88 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2018. február 16. 19:30 79 - 81 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Kovács Zoltán Sop
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 23. 16:30 115 - 44 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Paulus Bence Máté
2018. február 24. 15:30 88 - 62 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Steier Krisztián, Simon Kristóf
2018. február 24. 16:00 52 - 71 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Arató Balázs, Kiss Máté László
2018. február 25. 18:15 62 - 75 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Andreász, Kocsis József
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 2. 15:30 40 - 85 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián
2018. március 2. 16:30 91 - 64 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Szőts Dávid
2018. március 4. 20:00 73 - 71 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Novák Bence
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 7. 15:00 94 - 90 Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Lónáth László
2018. március 10. 15:30 88 - 70 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Hartai Tamás, Jankovics Viktor
2018. március 11. 19:00 69 - 87 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 16. 16:30 111 - 54 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor
2018. március 16. 19:30 89 - 65 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Kovács Zoltán Sop
2018. március 17. 15:30 36 - 115 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2018. március 18. 17:15 68 - 86 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreász
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 23. 16:00 60 - 107 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2018. március 23. 16:00 75 - 40 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. március 24. 15:30 93 - 85 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Steier Krisztián, Tahin András
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 30. 15:30 101 - 65 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Marton Péter
2018. március 30. 16:00 70 - 71 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd
2018. április 3. 18:00 87 - 56 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Buzai Patrik
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 6. 16:00 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. április 6. 19:30 110 - 45 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rokob Krisztián
2018. április 8. 16:00 89 - 62 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Makay Dániel, Kapros Roland
2018. április 8. 20:15 58 - 95 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Krékity Kornél
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 10. 20:00 68 - 110 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Németh Patrik, Czupi Márton
2018. április 15. 15:30 55 - 87 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2018. április 15. 15:30 83 - 100 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd, Sörlei Attila
2018. április 15. 16:00 81 - 80 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence

Megyei szövetségek