Mérkőzések - NB I. B Piros, F U20
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 15. 16:30 74 - 79 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tibor, Kaposi Renátó
2017. szeptember 15. 17:30 64 - 97 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső
2017. szeptember 15. 19:15 77 - 83 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Makay Dániel
2017. szeptember 16. 19:00 37 - 117 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Bere Márton
2017. szeptember 17. 18:00 52 - 91 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Benke Balázs
2017. szeptember 17. 19:00 78 - 84 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Szalóki Bence
2017. október 6. 19:00 42 - 126 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 22. 16:30 82 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Jankovics Viktor
2017. szeptember 22. 16:30 61 - 87 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Erős Florentina
2017. szeptember 22. 17:30 54 - 123 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Bálind Attila, Domokos Bence
2017. szeptember 22. 19:30 88 - 61 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
2017. szeptember 23. 13:30 105 - 65 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bognár Domokos, Benke Balázs
2017. szeptember 23. 18:30 105 - 56 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Makay Dániel, Mészáros Anna
2017. szeptember 24. 19:00 97 - 36 Continental Aréna
Játékvezetők: Gergely Csaba, Szulics Zsolt
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 27. 16:00 78 - 56 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Márkus Gábor
2017. szeptember 27. 16:30 66 - 106 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Bakó László Ferenc
2017. szeptember 27. 17:00 124 - 45 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalóki Bence, Korhetz Szilárd
2017. szeptember 27. 19:00 75 - 102 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Krékity Kornél
2017. szeptember 27. 19:00 64 - 69 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Rácz István, Prieger Mihály
2017. október 6. 16:30 82 - 91 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Magyari Viktor
2018. április 11. 17:00 95 - 65 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Nagy-Pál Petra
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 29. 17:30 66 - 68 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Ács Dezső, Domokos Bence
2017. szeptember 30. 19:00 87 - 86 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Bere Márton, Schneider Bertold Antal
2017. szeptember 30. 19:30 75 - 88 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
2017. szeptember 30. 20:30 91 - 89 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kapros Roland, Rózsavölgyi Alexandra
2017. október 1. 19:00 73 - 61 Continental Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zalai Ákos
2017. október 10. 19:00 66 - 76 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Balassa Gergő
2018. január 20. 18:00 81 - 70 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 6. 16:30 81 - 70 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Erős Florentina
2017. október 13. 16:30 93 - 70 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Bognár Tibor
2017. október 14. 16:00 50 - 74 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Csoma Viktor
2017. október 14. 16:00 115 - 63 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Kovács Gergely
2017. október 14. 19:15 101 - 67 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Móricz Krisztián, Komlódi Benedek
2017. október 15. 19:00 70 - 96 Continental Aréna
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor
2017. október 15. 19:00 73 - 66 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Stoller Balázs
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 20. 16:30 106 - 77 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Bognár Tibor
2017. október 20. 17:30 48 - 91 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence
2017. október 20. 19:00 81 - 85 Continental Aréna
Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti
2017. október 20. 19:00 63 - 119 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Balassa Gergő, Takács András
2017. október 21. 18:30 83 - 70 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Matics Sándor, Simon Kristóf
2017. október 21. 19:00 73 - 124 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Hegedűs Csaba
2017. október 22. 15:00 69 - 95 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 25. 17:00 86 - 69 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Lázár Zs. György
2017. október 27. 19:15 85 - 72 Continental Aréna
Játékvezetők: Zalai Ákos, Káré Gergő
2017. október 27. 19:30 97 - 48 Generali Aréna
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2017. október 28. 16:00 95 - 80 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Bartucz Csaba László
2017. október 28. 16:00 98 - 29 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor
2017. október 28. 16:30 99 - 65 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Bakó László Ferenc
2018. január 17. 20:15 111 - 73 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Makay Dániel, Gaál Norbert
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 8. 17:00 49 - 130 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Péter Csaba, Bognár Áron
2017. november 10. 16:30 71 - 81 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tibor, Vörös Eszter
2017. november 10. 19:00 40 - 70 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Rácz István, Prieger Mihály
2017. november 11. 16:00 83 - 51 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Czékmán Csaba
2017. november 11. 19:00 58 - 149 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy István
2017. november 12. 17:00 70 - 98 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Bere Márton
2017. november 13. 15:00 68 - 77 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 16. 16:30 75 - 66 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Krisztián, Makay Dániel
2017. november 17. 19:15 118 - 70 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy István
2017. november 17. 19:30 72 - 58 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
2017. november 19. 17:00 76 - 85 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Baukó Ferenc
2017. november 19. 18:30 100 - 45 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
2017. november 29. 20:00 85 - 60 Continental Aréna
Játékvezetők: Szulics Zsolt, Molnár Péter Zoltán
2017. december 15. 18:30 109 - 55 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Makay Dániel, Tahin András
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 24. 16:30 79 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Bognár Tibor
2017. november 24. 16:30 69 - 74 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Bognár Domokos
2017. november 24. 19:00 52 - 71 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Balassa Gergő
2017. november 24. 19:15 114 - 76 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Nagy-Pál Petra
2017. november 25. 16:00 87 - 68 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Czékmán Csaba
2017. november 25. 19:00 77 - 113 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Velkey István
2017. december 1. 16:30 100 - 87 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 2. 19:00 100 - 117 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Bere Márton
2017. december 8. 17:30 47 - 91 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Domokos Bence, Propszt Amanda
2017. december 8. 19:15 92 - 47 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jurászik László, Cselóczki Mátyás
2017. december 10. 15:00 102 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
2017. december 10. 19:15 89 - 84 Continental Aréna
Játékvezetők: Káré Gergő, Szulics Zsolt
2017. december 13. 19:30 59 - 82 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
2017. december 15. 19:30 109 - 70 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szőts Dávid
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 20. 16:00 103 - 65 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Czékmán Csaba
2017. december 20. 16:30 104 - 42 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Erős Florentina
2017. december 20. 19:00 71 - 118 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Komáromi Péter, Velkey István
2017. december 20. 19:30 82 - 88 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Marton Péter
2017. december 21. 16:30 107 - 53 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2017. december 21. 19:30 61 - 79 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Bognár Domokos, Gaál Norbert
2018. január 20. 18:30 91 - 88 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Bognár Domokos, Jankovics Viktor
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 5. 19:00 63 - 60 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Rácz István, Béndek Gábor
2018. január 6. 18:30 85 - 65 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kapros Roland
2018. január 6. 19:00 74 - 97 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Bere Márton
2018. január 6. 19:15 104 - 54 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Szájer József
2018. január 7. 15:00 54 - 104 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Domokos Bence, Propszt Amanda
2018. január 21. 19:00 62 - 114 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Vigh Balázs
2018. január 31. 19:45 88 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Varga Flóra
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 9. 16:30 108 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Bujtor Péter
2018. január 10. 16:00 78 - 85 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Bartucz Csaba László
2018. január 10. 18:30 101 - 58 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László, Szőts Dávid
2018. január 10. 19:30 93 - 87 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2018. január 10. 20:00 79 - 38 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Domokos, Jankovics Viktor
2018. január 20. 15:00 141 - 41 Continental Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szulics Zsolt
2018. január 31. 16:30 89 - 75 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán Sop
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 12. 16:30 60 - 94 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Bognár Tibor
2018. január 12. 19:00 70 - 88 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Béndek Gábor, Takács András
2018. január 13. 16:00 100 - 98 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Czékmán Csaba
2018. január 13. 19:00 111 - 71 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Bere Márton
2018. január 13. 19:00 81 - 107 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Benke Balázs, Tanka Miklós
2018. január 13. 19:15 123 - 57 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Szundy Gábor
2018. január 14. 15:00 69 - 87 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Földvári Tamás
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 26. 17:30 38 - 114 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Domokos Bence, Propszt Amanda
2018. január 26. 19:30 76 - 66 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2018. január 27. 19:00 91 - 37 Continental Aréna
Játékvezetők: Makrai Márton, Nyíri Péter
2018. január 27. 19:00 75 - 73 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Bere Márton
2018. január 28. 15:00 102 - 60 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor
2018. február 9. 19:00 63 - 104 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István, Szőts Dávid
2018. március 6. 18:30 91 - 52 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Szőts Dávid
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 3. 16:00 83 - 94 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Bartucz Csaba László
2018. február 3. 16:30 85 - 90 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tibor, Lázár Zs. György
2018. február 3. 16:30 94 - 124 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Erős Florentina
2018. február 3. 18:30 79 - 80 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Bognár Domokos, Komlódi Benedek
2018. február 3. 19:15 85 - 87 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Szájer József
2018. február 4. 19:00 109 - 69 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Jurászik László
2018. március 7. 15:30 81 - 73 Continental Aréna
Játékvezetők: Szalóki Bence, Varga Flóra
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 9. 19:00 60 - 75 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Kiss István
2018. február 10. 13:30 85 - 69 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Pohánka Balázs
2018. február 16. 17:30 59 - 88 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Péter Csaba, Sterczer Péter
2018. február 16. 19:30 60 - 79 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Marton Péter
2018. február 17. 19:00 98 - 109 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Velkey István
2018. február 20. 19:15 82 - 54 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László, Makay Dániel
2018. március 20. 18:45 79 - 60 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 9. 19:30 73 - 83 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Molnár Krisztián
2018. február 11. 15:30 75 - 90 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Pohl Balázs, Erős Florentina
2018. február 23. 19:15 101 - 79 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba László, Czékmán Csaba
2018. február 24. 18:30 111 - 47 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Rózsavölgyi Alexandra
2018. február 24. 19:00 90 - 96 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Antoni Márk
2018. február 24. 19:15 87 - 80 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Jurászik László
2018. március 1. 18:15 128 - 45 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 2. 16:30 87 - 90 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. március 2. 17:30 72 - 66 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Domokos Bence, Horváth László Tibor
2018. március 2. 19:00 86 - 88 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor
2018. március 3. 19:00 74 - 118 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor, Bere Márton
2018. március 3. 19:00 95 - 109 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Belák Zoltán
2018. március 4. 15:00 78 - 103 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
2018. március 4. 18:30 79 - 72 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Steier Krisztián, Szentpáli-Gavallér Csaba
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 9. 17:00 97 - 61 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Pohánka Balázs
2018. március 9. 19:00 88 - 60 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Makay Dániel, Jankovics Viktor
2018. március 9. 19:30 91 - 70 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Marton Péter, Molnár Krisztián
2018. március 10. 16:30 83 - 89 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2018. március 10. 18:30 103 - 49 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga
2018. március 10. 19:15 126 - 77 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jurászik László, Gombos Ádám
2018. március 11. 19:00 107 - 84 Continental Aréna
Játékvezetők: Szulics Zsolt, Molnár Péter Zoltán
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 16. 16:30 52 - 81 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Pohl Balázs, Erős Florentina
2018. március 16. 16:30 86 - 71 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. március 16. 17:30 53 - 124 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Domokos Bence, Sterczer Péter
2018. március 16. 19:00 64 - 75 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András
2018. március 17. 16:00 79 - 95 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Török Daniella
2018. március 18. 13:00 89 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence
2018. március 18. 19:00 77 - 98 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Krékity Kornél
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 23. 17:30 58 - 49 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Domokos Bence, Propszt Amanda
2018. március 23. 19:30 79 - 75 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
2018. március 24. 18:15 99 - 58 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Szőts Dávid
2018. március 24. 19:00 82 - 94 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Dávid
2018. március 24. 19:00 97 - 88 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti
2018. március 25. 18:00 65 - 99 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence
2018. március 25. 18:30 68 - 44 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kapros Roland, Simon Kristóf
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 29. 16:30 57 - 104 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. március 29. 16:45 97 - 43 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy István, Tahin András
2018. március 30. 16:30 78 - 49 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. március 30. 19:00 55 - 101 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András
2018. március 31. 16:00 102 - 80 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Czékmán Csaba
2018. március 31. 18:30 72 - 89 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Simon Kristóf
2018. március 31. 19:00 72 - 125 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zs. György
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 6. 17:00 61 - 68 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Makay Dániel, Jankovics Viktor
2018. április 6. 19:00 84 - 93 Continental Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő
2018. április 6. 19:00 52 - 97 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András
2018. április 7. 12:30 51 - 78 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2018. április 7. 19:00 94 - 77 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Bere Márton, Papy Zsolt
2018. április 7. 19:15 125 - 73 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Rab Domonkos
2018. április 8. 15:00 87 - 77 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 14. 15:30 62 - 79 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Szőcs Péter
2018. április 14. 15:30 136 - 34 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gaál Norbert
2018. április 14. 15:30 55 - 73 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Minár László
2018. április 14. 15:30 80 - 89 Continental Aréna
Játékvezetők: Káré Gergő, Szulics Zsolt
2018. április 14. 16:00 65 - 55 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor
2018. április 14. 20:15 88 - 105 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba László, Horgos Péter
2018. április 20. 17:45 86 - 65 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sörlei Attila

Megyei szövetségek