Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Küldöttgyűlési határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2024
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2024/2025
Edzők 2024/2025
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
FIBA EC: Győzelmi esélyt szalasztott el az Alba
2019. március 6. | 22:25
Egy ponttal kapott ki Bonnban a székesfehérvári alakulat.
FIBA Europe Cup
Telekom Baskets Bonn
Alba Fehérvár
Comment
Share
Női Euroliga: Nagyot küzdve, Dupree duplájával nyert eggyel a Sopron
2019. március 5. | 20:50
Női Euroliga
Sopron Basket
Bourges
Comment
Share
AAK: Magabiztos előnnyel várhatja a Körmend a visszavágót
2019. március 5. | 20:45
Alpok Adria Kupa
Körmend
Gliwice
Comment
Share
NB I B: Az Oroszlány elvette a Veszprém veretlenségét
2019. március 4. | 17:40
Az MTK Törökbálint kétszeri hosszabbítás után győzött Bonyhádon.
Comment
Share
Női Amatőr: Papírforma a piros, üldözők verte dobogósok a zöld csoportban
2019. március 4. | 17:10
A 17. fordulót rendezték a múlt héten a női másodosztályban.
Comment
Share
Kiélezett mérkőzések az U14 Nemzetközi Kosárlabda Tornán
2019. március 4. | 16:30
Ezüstérmes a kecskeméti csapat.
Comment
Share
NB I B: Hosszabbításban nyert a BKG és az Alba
2019. március 3. | 16:45
Hétközi fordulót rendeztek a férfiak másodosztályában.
Comment
Share
Egyetemi bajnokság, férfiak: Zsinórban másodszor nyert a Medikus-csapat
2019. március 3. | 16:00
Hét mérkőzést rendeztek a férfiak egyetemi bajnokságában.
Comment
Share
Egyetemi bajnokság, nők: Meglepetések nélkül - egyéni extrákkal
2019. március 3. | 15:15
Újabb mérkőzéseket rendeztek a női egyetemi bajnokságban.
Comment
Share
Férfi NB I: Meglepetés Debrecenben, a DEAC legyőzte az Olajt
2019. március 3. | 14:20
Dzunics győzelemmel tért vissza Paksra, az Alba nyerte a Falco elleni rangadót.
Férfi NB I A
PVSK
Szedeák
KTE-Duna Aszfalt
JKSE
DEAC
Szolnoki Olaj KK
ZTE
Kaposvári KK
Alba Fehérvár
Falco
Atomerőmű SE
Sopron KC
Tehetséges Fiatalok
Körmend
Comment
Share
<<
<
476
477
478
479
480
>
>>
Legnépszerűbb hírek
Átigazolási körkép - Tippmix Női NB I.
11:00 | 2024. szeptember 6.
Audi Streetball: Színes programkavalkád a Kosárlabdázás Napján
15:48 | 2024. szeptember 4.
Légiós körkép: Juhász Dorkáék már biztosan ott vannak a WNBA rájátszásában
12:00 | 2024. szeptember 2.
3x3-as World Tour: Szerb sikerrel zárult a torna
08:00 | 2024. szeptember 2.
3x3 World Tour: A csoportküzdelmek után búcsúzott a házigazda
08:00 | 2024. szeptember 1.
3x3-as U18-as vb: A legjobb nyolc között búcsúzott férfi válogatottunk
08:00 | 2024. augusztus 31.
3x3 U18-as vb: negyedik helyen zárták a csoportjukat a lányok
08:00 | 2024. augusztus 30.
3x3 WS: Negyedik helyen zárt a magyar csapat
23:35 | 2024. augusztus 25.
3x3 WS: Továbbjutott a magyar csapat Debrecenben
23:00 | 2024. augusztus 24.
Kezdetét veszi a Hunbasket Trick Shot Challenge!
19:25 | 2024. július 18.
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség