Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 81 - 79 | 1 - 0 |
DRAMICANIN Rastko (24) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (10) (Kaposvári KK) |
COSTA MARTINEZ LLUIS (5) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Fodor Attila, Sallai István József (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | OSE Lions | I | GY, 72 - 87 | 2 - 0 |
BORISOV Milos (19) (DEAC) |
BOZOVIC Milivoje (13) (OSE Lions) |
COSTA MARTINEZ LLUIS (9) (DEAC) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Minár László Balázs (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Sopron KC | O | GY, 87 - 71 | 3 - 0 |
BORISOV Milos (19) (DEAC) |
JONES CHristian Dion (13) (Sopron KC) |
COSTA MARTINEZ LLUIS (7) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szolnoki Olajbányász | I | V, 80 - 62 | 3 - 1 |
JONES Andre (28) (Szolnoki Olajbányász) |
ARMWOOD Gerald Isaiah (10) (DEAC) |
SMITH Speedy (9) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, TÖRÖK RÓBERT, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 75 - 76 | 3 - 2 |
FAUST Nicholas David Jordan (30) (Atomerőmű SE) |
BORISOV Milos (13) (DEAC) |
EVANS II. Shannon Eugene (6) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PVSK-VEOLIA | I | V, 88 - 76 | 3 - 3 |
SMITH Christopher (24) (PVSK-VEOLIA) |
TÓTH Ádám (11) (DEAC) |
SOMOGYI Ádám (7) (DEAC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 100 - 102 | 4 - 3 |
KRAPIC Ante (37) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
KRAPIC Ante (13) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
MOODY Stefan Tyler (6) (DEAC) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 73 - 57 | 5 - 3 |
BORISOV Milos (21) (DEAC) |
TÓTH Ádám (10) (DEAC) |
MOODY Stefan Tyler (5) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Balog György Attila (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 99 - 87 | 5 - 4 |
MOODY Stefan Tyler (32) (DEAC) |
MCDUFFIE Markis (11) (Alba Fehérvár) |
GOVENS Darrin Anthony (7) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Frányó Péter (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 73 - 88 | 5 - 5 |
FILIPOVITY Markó (25) (Falco KC) |
FILIPOVITY Markó (13) (Falco KC) |
PERL Zoltán (5) (Falco KC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor Béla (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Jászberényi KSE | O | GY, 83 - 66 | 6 - 5 |
BORISOV Milos (29) (DEAC) |
BORISOV Milos (14) (DEAC) |
NELSON Remon Migguel (6) (Jászberény) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Sallai István József, Dr. Oláh Márk (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Egis Körmend | I | V, 96 - 90 | 6 - 6 |
MOODY Stefan Tyler (30) (DEAC) |
EDWARDS Justin Stefan (9) (Egis Körmend) |
MANIGAT Jahenns-Ley (6) (DEAC) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Kulcsár Tibor, Kovács Nimród János (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 98 - 92 | 7 - 6 |
JOHNSON JR. Reginald (27) (Zalakerámia ZTE KK) |
BORISOV Milos (13) (DEAC) |
MOODY Stefan Tyler (7) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Fodor Attila (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 92 - 94 | 8 - 6 |
DAVIS Rashun (27) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (8) (Kaposvári KK) |
MOODY Stefan Tyler (7) (DEAC) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Ádám József (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | OSE Lions | O | V, 71 - 87 | 8 - 7 |
BORISOV Milos (21) (DEAC) |
BOZOVIC Milivoje (11) (OSE Lions) |
WASHINGTON Eric Gerard (7) (OSE Lions) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Nyilas István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Sopron KC | I | V, 98 - 85 | 8 - 8 |
TÓTH Ádám (23) (DEAC) |
BOGNÁR Kristóf (14) (DEAC) |
MOODY Stefan Tyler (6) (DEAC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Szolnoki Olajbányász | O | GY, 81 - 68 | 9 - 8 |
MOODY Stefan Tyler (21) (DEAC) |
KRSTIC Nemanja (7) (Szolnoki Olajbányász) |
PRICE Timothy Terell (6) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Ádám József (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 74 - 75 | 10 - 8 |
EVANS II. Shannon Eugene (16) (Atomerőmű SE) |
JACKSON Justin Le Shayne (9) (Atomerőmű SE) |
EVANS II. Shannon Eugene (5) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | PVSK-VEOLIA | O | GY, 89 - 59 | 11 - 8 |
MOODY Stefan Tyler (22) (DEAC) |
DIGGS Quincy Johann (8) (PVSK-VEOLIA) |
MOODY Stefan Tyler (7) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 94 - 78 | 12 - 8 |
SCOTT Durand Christopher (24) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
DRENOVAC Dorde (9) (DEAC) |
CURRY Morris Sharaud (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Balog György Attila (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | GY, 80 - 86 | 13 - 8 |
WITTMANN Krisztián (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (19) (KTE-Duna Aszfalt) |
MANIGAT Jahenns-Ley (7) (DEAC) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán) |