| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 22 | 2 | 9.4 | 18.3 | 0.9 | 1.8 | 50 | 2.4 | 5 | 47.7 | 0.5 | 0.5 | 91.7 | 1.6 | 0.1 | 1.7 | 0.4 | 0.7 | 2.6 | 0.7 | 0.6 | 0 | 0 | 8.6 | |||||||||
| Total | 22 | 2 | 207 | 403 | 20 | 40 | 50 | 52 | 109 | 47.7 | 11 | 12 | 91.7 | 35 | 3 | 38 | 8 | 16 | 58 | 15 | 14 | 1 | 1 | 189 | |||||||||
| 40 perc | 22 | 2 | 20.5 | 40 | 2 | 4 | 50 | 5.2 | 10.8 | 47.7 | 1.1 | 1.2 | 91.7 | 3.5 | 0.3 | 3.8 | 0.8 | 1.6 | 5.8 | 1.5 | 1.4 | 0.1 | 0.1 | 18.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 22 | 2 | 207 | 434 | 112.48 | 93.6 | 18.88 | 66.77 | 65.77 | 20.45 | 171 | 1.21 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 15/29 | 51.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/5 | 40% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/5 | 20% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 3/3 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 2/3 | 66.7% |
| • 3 pontos bal sarok | 8/22 | 36.4% |
| • 3 pontos bal | 27/63 | 42.9% |
| • 3 pontos közép | 3/8 | 37.5% |
| • 3 pontos jobb | 25/43 | 58.1% |
| • 3 pontos jobb sarok | 15/29 | 51.7% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 09. 28. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 94 –58 | 11 | 15 | 1 | 2 | 50 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 2 | 2024. 10. 05. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 67 –98 | 13 | 18 | 1 | 2 | 50 | 3 | 5 | 60 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 16 | ||||
| 3 | 2024. 10. 09. |
|
Körmend | 91 –81 | 9 | 21 | 0 | 1 | 0 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 4 | 2024. 10. 13. |
|
Szedeák | 82 –87 | 5 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 5 | 2024. 10. 19. |
|
Atomerőmű SE | 87 –77 | 18 | 20 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 | 85.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 21 | ||||
| 6 | 2024. 10. 26. |
|
MVM-OSE Lions | 69 –102 | * | 13 | 22 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | |||
| 8 | 2024. 11. 02. |
|
Sopron KC | 76 –89 | 8 | 18 | 1 | 1 | 100 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 9 | 2024. 11. 09. |
|
NKA Universitas Pécs | 61 –86 | 12 | 24 | 3 | 6 | 50 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 10 | 2024. 11. 30. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 67 –89 | 8 | 18 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 7 | 2024. 12. 04. |
|
DEAC | 85 –47 | 6 | 18 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 11 | 2024. 12. 07. |
|
ZTE KK | 78 –62 | 6 | 14 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 12 | 2024. 12. 14. |
|
Alba Fehérvár | 73 –100 | * | 18 | 27 | 2 | 4 | 50 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16 | |||
| 13 | 2024. 12. 22. |
|
Szolnoki Olajbányász | 101 –73 | 4 | 18 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 15 | 2025. 01. 04. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 102 –60 | 8 | 19 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 16 | 2025. 01. 11. |
|
Körmend | 75 –105 | 12 | 16 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16 | ||||
| 21 | 2025. 03. 01. |
|
Sopron KC | 100 –82 | 5 | 11 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 23 | 2025. 03. 22. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 121 –118 | 9 | 19 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 24 | 2025. 03. 29. |
|
ZTE KK | 68 –91 | 10 | 16 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 22 | 2025. 04. 02. |
|
NKA Universitas Pécs | 91 –81 | 2 | 16 | 1 | 1 | 100 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 25 | 2025. 04. 05. |
|
Alba Fehérvár | 103 –83 | 5 | 18 | 1 | 2 | 50 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||||
| 14 | 2025. 04. 09. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 73 –122 | 18 | 19 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 9 | 44.4 | 2 | 2 | 100 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 19 | ||||
| 26 | 2025. 04. 12. |
|
Szolnoki Olajbányász | 77 –99 | 7 | 21 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 22 | 2 | 9.4207 | 18.3403 | 0.920 | 1.840 | 5050 | 2.452 | 5109 | 47.747.7 | 0.511 | 0.512 | 91.791.7 | 1.635 | 0.13 | 1.738 | 0.48 | 0.716 | 2.658 | 0.715 | 0.614 | 01 | 01 | 8.6189 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 22 | 2 | 9.4207 | 18.3403 | 0.920 | 1.840 | 5050 | 2.452 | 5109 | 47.747.7 | 0.511 | 0.512 | 91.791.7 | 1.635 | 0.13 | 1.738 | 0.48 | 0.716 | 2.658 | 0.715 | 0.614 | 01 | 01 | 8.6189 | ||||
| Összesítés | 22 | 2 | 9.4207 | 18.3403 | 0.920 | 1.840 | 5050 | 2.452 | 5109 | 47.747.7 | 0.511 | 0.512 | 91.791.7 | 1.635 | 0.13 | 1.738 | 0.48 | 0.716 | 2.658 | 0.715 | 0.614 | 01 | 01 | 8.6189 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Falco KC Szombathely | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 1 | 9.797 | 17.7177 | 0.88 | 1.515 | 53.353.3 | 2.626 | 5.656 | 46.446.4 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 1.515 | 0.66 | 2.121 | 0.66 | 0.11 | 1.818 | 1.111 | 0.88 | 00 | 00 | 10.4104 | |||
| 1 szezon |
|
Falco KC Szombathely | 10 | 1 | 9.797 | 17.7177 | 0.88 | 1.515 | 53.353.3 | 2.626 | 5.656 | 46.446.4 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 1.515 | 0.66 | 2.121 | 0.66 | 0.11 | 1.818 | 1.111 | 0.88 | 00 | 00 | 10.4104 | ||||
| Összesítés | 10 | 1 | 9.797 | 17.7177 | 0.88 | 1.515 | 53.353.3 | 2.626 | 5.656 | 46.446.4 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 1.515 | 0.66 | 2.121 | 0.66 | 0.11 | 1.818 | 1.111 | 0.88 | 00 | 00 | 10.4104 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Magyar Kupa, Férfi | 2 | 0 | 4.59 | 12.525 | 1.53 | 1.53 | 100100 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 00 | 36 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 48 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2 | 0 | 4.59 | 12.525 | 1.53 | 1.53 | 100100 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 00 | 36 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 48 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 4.59 | 12.525 | 1.53 | 1.53 | 100100 | 0.51 | 36 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 00 | 36 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 48 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 34 | 3 | 9.2313 | 17.8605 | 0.931 | 1.758 | 53.453.4 | 2.379 | 5171 | 46.246.2 | 0.414 | 0.516 | 87.687.6 | 1.552 | 0.39 | 1.861 | 0.414 | 0.517 | 2.482 | 0.827 | 0.622 | 0.12 | 01 | 8.9301 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 34 | 3 | 9.2313 | 17.8605 | 0.931 | 1.758 | 53.453.4 | 2.379 | 5171 | 46.246.2 | 0.414 | 0.516 | 87.687.6 | 1.552 | 0.39 | 1.861 | 0.414 | 0.517 | 2.482 | 0.827 | 0.622 | 0.12 | 01 | 8.9301 | ||||
| Összesítés | 34 | 3 | 9.2313 | 17.8605 | 0.931 | 1.758 | 53.453.4 | 2.379 | 5171 | 46.246.2 | 0.414 | 0.516 | 87.687.6 | 1.552 | 0.39 | 1.861 | 0.414 | 0.517 | 2.482 | 0.827 | 0.622 | 0.12 | 01 | 8.9301 | ||||||