Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Küldöttgyűlési határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2024
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2024/2025
Edzők 2024/2025
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
09
Apr
2019
A középszakasz hivatalos menetrendje
2019. április 9. | 13:58
Felsőház
1. forduló
2019. április 10. szerda
18:00 Szolnoki Olaj KK - Pécsi VSK-VEOLIA
18:30 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - JP Auto - JKSE
2. forduló
2019. április 13. szombat
18:00 Pécsi VSK-VEOLIA - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18:00 JP Auto - JKSE - Egis Körmend
3. forduló
2019. április 17. szerda
18:30 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK
2019. április 18. csütörtök
18:00 Egis Körmend - Pécsi VSK-VEOLIA (M4 Sport)
4. forduló
2019. április 20. szombat
18:00 JP Auto - JKSE - Szolnoki Olaj KK
2019. április 21. vasárnap
16:00 Egis Körmend - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (M4 Sport)
5. forduló
2019. április 24. szerda
17:00 Szolnoki Olaj KK - Egis Körmend
18:00 Pécsi VSK-VEOLIA - JP Auto - JKSE
6. forduló
2019. május 2. csütörtök
18:00 Pécsi VSK-VEOLIA - Szolnoki Olaj KK
19:00 JP Auto - JKSE - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
7. forduló
2019. május 5. vasárnap
18:00 Egis Körmend - JP Auto - JKSE
18:30 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Pécsi VSK-VEOLIA
8. forduló
2019. május 8. szerda
18:00 Szolnoki Olaj KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
2019. május 9. csütörtök
17:00 Pécsi VSK-VEOLIA - Egis Körmend (M4 Sport)
9. forduló
2019. május 11. szombat
18:00 Szolnoki Olaj KK - JP Auto - JKSE
2019. május 12. vasárnap
18:30 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Egis Körmend
10. forduló
2019. május 15. szerda
18:00 Egis Körmend - Szolnoki Olaj KK
19:00 JP Auto - JKSE - Pécsi VSK-VEOLIA
Középház
1. forduló
2019. április 10. szerda
18:00 Atomerőmű SE - Zalakerámia ZTE KK
18:00 DEAC - Sopron KC
2. forduló
2019. április 13. szombat
19:00 Atomerőmű SE - Sopron KC
2019. április 14. vasárnap
19:00 Zalakerámia ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt
3. forduló
2019. április 17. szerda
18:00 KTE-Duna Aszfalt - Sopron KC
18:00 Atomerőmű SE - DEAC
4. forduló
2019. április 20. szombat
18:00 KTE-Duna Aszfalt - Atomerőmű SE
2019. április 21. vasárnap
16:30 Zalakerámia ZTE KK - DEAC
5. forduló
2019. április 24. szerda
18:00 Sopron KC - Zalakerámia ZTE KK
18:00 DEAC - KTE-Duna Aszfalt
6. forduló
2019. április 27. szombat
16:30 Zalakerámia ZTE KK - Atomerőmű SE
2019. május 1. szerda
18:00 Sopron KC - DEAC
7. forduló
2019. május 3. péntek
18:00 KTE-Duna Aszfalt - Zalakerámia ZTE KK
2019. május 4. szombat
18:00 Sopron KC - Atomerőmű SE
8. forduló
2019. május 8. szerda
18:00 Sopron KC - KTE-Duna Aszfalt
18:00 DEAC - Atomerőmű SE
9. forduló
2019. május 11. szombat
19:00 Atomerőmű SE - KTE-Duna Aszfalt
2019. május 12. vasárnap
18:00 DEAC - Zalakerámia ZTE KK
10. forduló
2019. május 15. szerda
18:00 Zalakerámia ZTE KK - Sopron KC
18:00 KTE-Duna Aszfalt - DEAC
Alsóház
1. forduló
2019. április 10. szerda
18:00 Kaposvári KK - Naturtex-SZTE-Szedeák
2019. április 13. szombat
18:00 Alba Fehérvár - SERCO - TF-BP
2. forduló
2019. április 17. szerda
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - Alba Fehérvár
18:00 Kaposvári KK - SERCO - TF-BP
3. forduló
2019. április 20. szombat
18:00 Alba Fehérvár - Kaposvári KK
18:00 SERCO - TF-BP - Naturtex-SZTE-Szedeák
4. forduló
2019. április 24. szerda
18:00 SERCO - TF-BP - Alba Fehérvár
5. forduló
2019. április 28. vasárnap
16:00 SERCO - TF-BP - Kaposvári KK
6. forduló
2019. április 30. kedd
18:00 Kaposvári KK - Alba Fehérvár
4. forduló
2019. május 3. péntek
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - Kaposvári KK
5. forduló
2019. május 8. szerda
18:00 Alba Fehérvár - Naturtex-SZTE-Szedeák
6. forduló
2019. május 10. péntek
18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák - SERCO - TF-BP
Share
Legnépszerűbb hírek
Átigazolási körkép - Tippmix Női NB I.
11:00 | 2024. szeptember 6.
Audi Streetball: Színes programkavalkád a Kosárlabdázás Napján
15:48 | 2024. szeptember 4.
Légiós körkép: Juhász Dorkáék már biztosan ott vannak a WNBA rájátszásában
12:00 | 2024. szeptember 2.
3x3-as World Tour: Szerb sikerrel zárult a torna
08:00 | 2024. szeptember 2.
3x3 World Tour: A csoportküzdelmek után búcsúzott a házigazda
08:00 | 2024. szeptember 1.
3x3-as U18-as vb: A legjobb nyolc között búcsúzott férfi válogatottunk
08:00 | 2024. augusztus 31.
3x3 U18-as vb: negyedik helyen zárták a csoportjukat a lányok
08:00 | 2024. augusztus 30.
3x3 WS: Negyedik helyen zárt a magyar csapat
23:35 | 2024. augusztus 25.
3x3 WS: Továbbjutott a magyar csapat Debrecenben
23:00 | 2024. augusztus 24.
Kezdetét veszi a Hunbasket Trick Shot Challenge!
19:25 | 2024. július 18.
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség