Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DVTK-Hun-Therm | O | V, 63 - 78 | 0 - 1 |
JOVANOVIC Milica (23) (DVTK-Hun-Therm) |
JONES Kayla Danielle (13) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
KÁNYÁSI Veronika (8) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Szilágyi Bálint (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Ludovika Csata | I | V, 64 - 60 | 0 - 2 |
FUEHRING Samantha Jean (21) (Ludovika Csata ) |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (9) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (7) (Ludovika Csata ) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila, Rácz Zsolt Róbert (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | SERCO UNI Győr | O | V, 56 - 92 | 0 - 3 |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (20) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (7) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
KATONA Szidónia (4) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Major Ádám, Rózsavölgyi Alexandra (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 98 - 52 | 0 - 4 |
VIVIANS Victoria Valencia (18) (KSC-Szekszárd) |
GOREE Cyesha Damian (11) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, dr. Németh Patrik, Gruber Nikolett Lilla (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Sopron Basket | I | V, 61 - 41 | 0 - 5 |
KATONA Szidónia (17) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (14) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (4) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Fodor Attila, Györfy Rúben, JAKAB László Imre (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | NKA Universitas PEAC | I | V, 78 - 67 | 0 - 6 |
KISS Virág (25) (NKA Universitas PEAC) |
JONES Kayla Danielle (13) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
PEREZ Raina Alysa (6) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Farkas Gábor, Földesi Ádám, Jankovics Viktor Zsolt (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | E.ON ELTE BEAC | O | V, 82 - 89 | 0 - 7 |
JONES Kayla Danielle (28) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
JONES Kayla Danielle (17) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
GREEN Morgan Asha Symouree (14) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Rácz Zsolt Róbert, Varga-Záray Katalin (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 64 - 77 | 1 - 7 |
JONES Kayla Danielle (19) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
BURA Patricia (14) (VBW CEKK Cegléd) |
JONES Kayla Danielle (6) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Balog György Attila, Lengyel Ádám József (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | TFSE-MTK | I | GY, 69 - 77 | 2 - 7 |
JONES Kayla Danielle (28) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (14) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
JONES Kayla Danielle (5) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Kovács Nimród János, Major Ádám (Reisz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PINKK Pécsi 424 | O | GY, 77 - 69 | 3 - 7 |
PEREZ Raina Alysa (21) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
JONES Kayla Danielle (16) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
TENYÉR Zsófia (7) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Szilágyi Bálint, dr. Németh Patrik (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 69 - 68 | 4 - 7 |
PAPP Klaudia (14) (Vasas Akadémia) |
NUNN Schaquilla Marie (10) (Vasas Akadémia) |
PAPP Klaudia (9) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Kapusi Gábor, Jankovics Viktor Zsolt (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DVTK-Hun-Therm | I | V, 93 - 51 | 4 - 8 |
KÁNYÁSI Veronika (24) (DVTK-Hun-Therm) |
GREEN Cheridene (12) (DVTK-Hun-Therm) |
KÁNYÁSI Veronika (3) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Pozsonyi László, JAKAB László Imre (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Ludovika Csata | O | V, 59 - 73 | 4 - 9 |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (20) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
BARNAI Judit Eszter (9) (Ludovika Csata ) |
FUEHRING Samantha Jean (5) (Ludovika Csata ) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Major Ádám, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 65 - 92 | 4 - 10 |
HEBARD Ruth Cecilia (22) (KSC-Szekszárd) |
JONES Kayla Danielle (8) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
MIKLÓS Melinda (9) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kapusi Gábor, Gruber Nikolett Lilla (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Sopron Basket | O | V, 53 - 80 | 4 - 11 |
BÖRÖNDY Vivien (14) (Sopron Basket) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (10) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
PEREZ Raina Alysa (3) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Varga-Záray Katalin, Rózsavölgyi Alexandra (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | NKA Universitas PEAC | O | V, 57 - 87 | 4 - 12 |
CALHOUN Sierra (16) (NKA Universitas PEAC) |
BURDICK Cassidie Cierra (9) (NKA Universitas PEAC) |
SZŰCS Réka (4) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Sörlei Attila, dr. Németh Patrik (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | E.ON ELTE BEAC | I | V, 92 - 57 | 4 - 13 |
VOJTULEK Ana (21) (E.ON ELTE BEAC) |
VOJTULEK Ana (9) (E.ON ELTE BEAC) |
GREEN Morgan Asha Symouree (10) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Vida József, Jankovics Viktor Zsolt (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | V, 65 - 73 | 4 - 14 |
PEREZ Raina Alysa (20) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
COOPER Samantha Emma (18) (VBW CEKK Cegléd) |
WILLIAMS Kiana Evette (8) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Szilágyi Bálint, Kapusi Gábor (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | TFSE-MTK | O | V, 64 - 73 | 4 - 15 |
MANIS Lauren Ashley (21) (TFSE-MTK) |
MANIS Lauren Ashley (12) (TFSE-MTK) |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (5) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Lengyel Ádám József, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | PINKK Pécsi 424 | I | GY, 51 - 69 | 5 - 15 |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (19) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
MCBRYDE Dominique Lachelle (16) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
VÁRI Zita (4) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Varga-Záray Katalin, dr. Németh Patrik (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | SERCO UNI Győr | I | V, 86 - 40 | 5 - 16 |
VARGA Zsófia (10) (SERCO UNI Győr ) |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (10) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
RUFF-NAGY Dóra (4) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 60 - 53 | 5 - 17 |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (19) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
NUNN Schaquilla Marie (12) (Vasas Akadémia) |
PAPP Klaudia (5) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Kovács Nimród János, Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt (Reisz Péter) |