PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Nyilas István, Varga-Záray Katalin, dr. Németh Patrik (Maár Gábor)

Hazai edző nyilatkozata
Kovács Dénes : Gratulálok a BKG-nak! Azt a célt tűztük ki a mérkőzés előtt, hogy a múlt héten egy viszonylag nagy arányú vereség ellenére már mutattunk életjeleket, de ma számszerűen is szerettük volna sokkal közelebb hozni magunkat. Ez többé-kevésbé sikerült, annak ellenére hogy ma voltak jó periódusaink, nem vagyok elégedett, sőt, nekünk a BKG-t ma még nem kell megvernünk, a két keret között van ekkora különbség, de az ellenfél ahogy ma játszott, igenis meg kellett volna nyerni a mai meccset, de legalább szorosabb eredményt kellett volna elérni. Jó csapat a BKG, fognak ennél még jobban is játszani, úgy érzem, ma egy esélyt elszalasztottunk.

Vendég edző nyilatkozata
Gedei Tibor : Gratulálok a PINKK csapatának, mert nagyon jól küzdöttek, ebben a nehéz helyzetben úgy jöttek ki a pályára, hogy nyerni akarnak és mindent megtesznek ezért, felszántották a pályát, ez tiszteletre méltó. Nálunk az egyik pozitívum Domi jó játéka, a másik pedig hogy meg van az ötödik győzelmünk. Rossz mentalitással kosárlabdáztunk, az első félidőben abszolút fókusz nélkül, azt gondoltuk, alanyi jogon jár a győzelem. A második félidőben volt 5-6 jó percünk, amikor kialakult a különbség.

Hazai játékos nyilatkozata
Horváth Zsanett : Három negyeden keresztül szépen játszottunk mind védekezésben, mind támadásban. A negyedik negyedre elfáradtunk és nem tudtunk visszajönni a meccsbe, amit nagyon sajnálok, de dolgozunk tovább.

Vendég játékos nyilatkozata
Dominique McBryde : Ez az első győzelmem a csapattal. Örülök, hogy a végén jól játszottunk, de az első félidőben nagyon lassúak voltunk, nem volt elég energia a játékunkban. A félidőben átbeszéltük a dolgokat és a másod félidőben már csapatként játszottunk, jobban védekeztünk és így a támadásunk is jobban működött.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Laura
Összesen 5 51 16 38 42 3 10 30 3 20 15 22 68 32 4 8 50 26 9 35 11 16 21 15 8 2 2 56 200

1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 50 1 0 1 0 1 0 1 0 0 0 1 3 -3
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás