Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | I | GY, 63 - 78 | 1 - 0 |
JOVANOVIC Milica (23) (DVTK-Hun-Therm) |
JONES Kayla Danielle (13) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
KÁNYÁSI Veronika (8) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Szilágyi Bálint (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 72 - 41 | 2 - 0 |
GREEN Cheridene (17) (DVTK-Hun-Therm) |
GREEN Cheridene (11) (DVTK-Hun-Therm) |
BERNÁTH Réka (5) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Pozsonyi László, Varga-Záray Katalin (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PINKK Pécsi 424 | O | GY, 62 - 36 | 3 - 0 |
ZSILINSZKI Lilla (14) (PINKK Pécsi 424) |
GREEN Cheridene (11) (DVTK-Hun-Therm) |
AHO Nina Daniella (5) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Makrai Márton, JAKAB László Imre, Rózsavölgyi Alexandra (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | TFSE-MTK | I | GY, 53 - 79 | 4 - 0 |
HILLSMAN Khaalia (19) (TFSE-MTK) |
GUIRANTES Arella (7) (DVTK-Hun-Therm) |
KÁNYÁSI Veronika (8) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Nyilas István, Rácz Zsolt Róbert (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | GY, 75 - 74 | 5 - 0 |
GUIRANTES Arella (27) (DVTK-Hun-Therm) |
GREEN Cheridene (11) (DVTK-Hun-Therm) |
GUIRANTES Arella (5) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Tóth Cecília, Nagy Viktor, Varga-Záray Katalin (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | SERCO UNI Győr | I | V, 88 - 79 | 5 - 1 |
DOMBAI Réka (24) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (9) (SERCO UNI Győr ) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (5) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKA Universitas PEAC | O | GY, 63 - 59 | 6 - 1 |
BERNÁTH Réka (17) (DVTK-Hun-Therm) |
BURDICK Cassidie Cierra (12) (NKA Universitas PEAC) |
GUIRANTES Arella (3) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Sopron Basket | I | V, 74 - 51 | 6 - 2 |
SYKES Brittney Chrisanti (17) (Sopron Basket) |
MAGBEGOR Eziyoda Uzezi (7) (Sopron Basket) |
GUIRANTES Arella (5) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Frányó Péter (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | E.ON ELTE BEAC | O | GY, 70 - 48 | 7 - 2 |
GREEN Morgan Asha Symouree (19) (E.ON ELTE BEAC) |
GREEN Cheridene (13) (DVTK-Hun-Therm) |
AHO Nina Daniella (4) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Balog György Attila, Rózsavölgyi Alexandra, dr. Németh Patrik (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 85 - 59 | 8 - 2 |
WILLIAMS Kiana Evette (17) (VBW CEKK Cegléd) |
AHO Tyra Nolwenn (7) (DVTK-Hun-Therm) |
KÁNYÁSI Veronika (9) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Makrai Márton, Jankovics Viktor Zsolt (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Ludovika Csata | O | GY, 79 - 62 | 9 - 2 |
KISS Angelika (21) (DVTK-Hun-Therm) |
KISS Angelika (13) (DVTK-Hun-Therm) |
KÁNYÁSI Veronika (8) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Goda László, Szilágyi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | O | GY, 93 - 51 | 10 - 2 |
KÁNYÁSI Veronika (24) (DVTK-Hun-Therm) |
GREEN Cheridene (12) (DVTK-Hun-Therm) |
KÁNYÁSI Veronika (3) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Pozsonyi László, JAKAB László Imre (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PINKK Pécsi 424 | I | GY, 67 - 98 | 11 - 2 |
KISS Angelika (21) (DVTK-Hun-Therm) |
KISS Angelika (10) (DVTK-Hun-Therm) |
KÁNYÁSI Veronika (5) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Minár László Balázs, Gruber Nikolett Lilla (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 76 - 46 | 12 - 2 |
GUIRANTES Arella (18) (DVTK-Hun-Therm) |
GRIGALAUSKYTÉ Monika (13) (DVTK-Hun-Therm) |
KÁNYÁSI Veronika (5) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert, Rózsavölgyi Alexandra (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | GY, 66 - 71 | 13 - 2 |
GARBIN Darcee Lee (18) (DVTK-Hun-Therm) |
GUIRANTES Arella (9) (DVTK-Hun-Therm) |
AHO Nina Daniella (7) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Nyilas István (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | SERCO UNI Győr | O | GY, 94 - 87 | 14 - 2 |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (30) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (12) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (6) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Tóth Cecília, Nagy Viktor, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | NKA Universitas PEAC | I | GY, 65 - 69 | 15 - 2 |
KISS Virág (25) (NKA Universitas PEAC) |
KISS Virág (16) (NKA Universitas PEAC) |
GUIRANTES Arella (5) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Frányó Péter, Goda László, Rózsavölgyi Alexandra (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 55 - 80 | 16 - 2 |
NUNN Schaquilla Marie (13) (Vasas Akadémia) |
NUNN Schaquilla Marie (8) (Vasas Akadémia) |
AHO Nina Daniella (6) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kovács Nimród János, dr. Németh Patrik (Reisz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Sopron Basket | O | V, 48 - 65 | 16 - 3 |
GREEN Cheridene (13) (DVTK-Hun-Therm) |
TURNER Yvonne Nicole (9) (Sopron Basket) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (4) (Sopron Basket) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | E.ON ELTE BEAC | I | GY, 58 - 88 | 17 - 3 |
GUIRANTES Arella (22) (DVTK-Hun-Therm) |
VOJTULEK Ana (11) (E.ON ELTE BEAC) |
KÁNYÁSI Veronika (7) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Varga-Záray Katalin, Szilágyi Bálint (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 59 - 88 | 18 - 3 |
WILLIAMS Kiana Evette (28) (VBW CEKK Cegléd) |
BERNÁTH Réka (10) (DVTK-Hun-Therm) |
KÁNYÁSI Veronika (11) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Balog György Attila, Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Ludovika Csata | I | GY, 45 - 76 | 19 - 3 |
GYÖNGYÖSI Janka (14) (Ludovika Csata ) |
KISS Angelika (9) (DVTK-Hun-Therm) |
AHO Nina Daniella (7) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Makrai Márton, Rácz Zsolt Róbert, JAKAB László Imre (Balogh László György) |