Műsor - 2022. október 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Budapesti Honvéd SportegyesületBudapesti Honvéd Sportegyesület I GY, 61 - 78 1 - 0 MIJOVIC Stefan (17)
(Budapesti Honvéd SE)
POT Stefan (6)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
TIBY Matthew James (4)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Földesi Ádám (Téczely Tamás)
Műsor - 2022. október 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Kometa Kaposvári KKKometa Kaposvári KK O V, 79 - 84 1 - 1 PERL Zoltán (19)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
HUGHES II Michael Anthony (13)
(Kometa Kaposvári KK)
POT Stefan (10)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, JAKAB László Imre (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2022. október 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS O GY, 108 - 83 2 - 1 PERRY Darius James (31)
(HÜBNER Nyiregyháza BS)
KRIVACSEVICS Markó (5)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
PERL Zoltán (9)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Szilágyi Bálint, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2022. október 19. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 63 - 81 3 - 1 JOSEPH Yasiin Yousef (20)
(Sopron KC)
TIBY Matthew James (6)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
POT Stefan (4)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás, Major Ádám (Bognár Tibor)
Műsor - 2022. október 22. 14:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló DEACDEAC I GY, 69 - 71 4 - 1 TIBY Matthew James (18)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
COWELS III Raymond (9)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
DRENOVAC Djordje (6)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Ádám József (Bogárdi János)
Műsor - 2022. október 30. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 83 - 71 5 - 1 PERL Zoltán (25)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
TIBY Matthew James (8)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
PERL Zoltán (4)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kapitány Gellért, Farkas Gábor (Téczely Tamás)
Műsor - 2022. november 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I GY, 85 - 95 6 - 1 BORISOV Milos (22)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KARAHODZIC Kemal (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
POT Stefan (9)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter (Dernei Gábor)
Műsor - 2022. november 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions O GY, 104 - 70 7 - 1 PERL Zoltán (18)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
BROWN Zachary Garrett (10)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
POT Stefan (8)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Jankovics Viktor Zsolt (Fekete László)
Műsor - 2022. november 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 77 - 84 8 - 1 EILINGSFELD János (22)
(Atomerőmű SE)
EILINGSFELD János (12)
(Atomerőmű SE)
PERL Zoltán (7)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Cecília, Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás (Fekete László)
Műsor - 2022. december 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 94 - 80 9 - 1 OSTOJIC Danilo (17)
(Zalakerámia ZTE KK)
BARAC Boris (7)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
PERL Zoltán (7)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Balog György Attila, Kapusi Gábor (Bognár Tibor)
Műsor - 2022. december 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O - -
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Minár László Balázs, Földesi Ádám (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2022. december 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Arconic-Alba FehérvárArconic-Alba Fehérvár O - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2022. december 17. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Egis KörmendEgis Körmend I - -
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. december 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Budapesti Honvéd SportegyesületBudapesti Honvéd Sportegyesület O - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2023. január 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Kometa Kaposvári KKKometa Kaposvári KK I - -
Aréna: Kaposvár Aréna
Műsor - 2023. január 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Sopron KCSopron KC O - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2023. január 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS I - -
Aréna: Continental Aréna
Műsor - 2023. január 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló DEACDEAC O - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2023. február 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Műsor - 2023. február 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2023. február 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2023. március 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions I - -
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Műsor - 2023. március 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I - -
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2023. március 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I - -
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2023. március 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Egis KörmendEgis Körmend O - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2023. április 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Arconic-Alba FehérvárArconic-Alba Fehérvár I - -
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok

Megyei szövetségek