Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapesti Honvéd Sportegyesület | I | GY, 61 - 78 | 1 - 0 |
MIJOVIC Stefan (17) (Budapesti Honvéd SE) |
POT Stefan (6) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
TIBY Matthew James (4) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Földesi Ádám (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kometa Kaposvári KK | O | V, 79 - 84 | 1 - 1 |
PERL Zoltán (19) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
HUGHES II Michael Anthony (13) (Kometa Kaposvári KK) |
POT Stefan (10) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, JAKAB László Imre (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | HÜBNER Nyíregyháza BS | O | GY, 108 - 83 | 2 - 1 |
PERRY Darius James (31) (HÜBNER Nyiregyháza BS) |
KRIVACEVIC Markó (5) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
PERL Zoltán (9) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Szilágyi Bálint, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Sopron KC | I | GY, 63 - 81 | 3 - 1 |
JOSEPH Yasiin Yousef (20) (Sopron KC) |
TIBY Matthew James (6) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
POT Stefan (4) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Major Ádám (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DEAC | I | GY, 69 - 71 | 4 - 1 |
TIBY Matthew James (18) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
COWELS III Raymond (9) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
DRENOVAC Dorde (6) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Ádám József (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szolnoki Olajbányász | O | GY, 83 - 71 | 5 - 1 |
PERL Zoltán (25) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
TIBY Matthew James (8) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
PERL Zoltán (4) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kapitány Gellért, Farkas Gábor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | I | GY, 85 - 95 | 6 - 1 |
BORISOV Milos (22) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
KARAHODZIC Kemal (9) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
POT Stefan (9) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MVM-OSE Lions | O | GY, 104 - 70 | 7 - 1 |
PERL Zoltán (18) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
BROWN Zachary Garrett (10) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
POT Stefan (8) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Jankovics Viktor Zsolt (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 77 - 84 | 8 - 1 |
EILINGSFELD János (22) (Atomerőmű SE) |
EILINGSFELD János (12) (Atomerőmű SE) |
PERL Zoltán (7) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 94 - 80 | 9 - 1 |
OSTOJIC Danilo (17) (Zalakerámia ZTE KK) |
BARAC Boris (7) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
PERL Zoltán (7) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Balog György Attila, Kapusi Gábor (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 79 - 74 | 10 - 1 |
PERL Zoltán (17) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
TIBY Matthew James (7) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
WASHINGTON Desmond Marquis Marquis (8) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Szilágyi Bálint, Földesi Ádám (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Arconic-Alba Fehérvár | O | GY, 90 - 77 | 11 - 1 |
COWELS III Raymond (20) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
TIBY Matthew James (11) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
PERL Zoltán (7) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Egis Körmend | I | GY, 89 - 95 | 12 - 1 |
TIBY Matthew James (25) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
TIBY Matthew James (12) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
POT Stefan (6) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Goda László (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budapesti Honvéd Sportegyesület | O | GY, 96 - 82 | 13 - 1 |
PERL Zoltán (25) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
PERL Zoltán (5) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
PERL Zoltán (4) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Kometa Kaposvári KK | I | GY, 61 - 86 | 14 - 1 |
PERL Zoltán (24) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
HUGHES II Michael Anthony (14) (Kometa Kaposvári KK) |
PETERSEN Sebastian Aris (5) (Kometa Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Balog György Attila (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Sopron KC | O | GY, 86 - 75 | 15 - 1 |
PERL Zoltán (24) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
TIBY Matthew James (10) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
JOSEPH Yasiin Yousef (5) (Sopron KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Frányó Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | HÜBNER Nyíregyháza BS | I | GY, 69 - 99 | 16 - 1 |
POT Stefan (21) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
BARAC Boris (9) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
POT Stefan (6) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Fodor Attila (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DEAC | O | V, 75 - 81 | 16 - 2 |
GOVENS Darrin Anthony (23) (DEAC) |
TIBY Matthew James (11) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
PERL Zoltán (7) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 92 - 67 | 17 - 2 |
PERL Zoltán (21) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
ATKINSON Paul Jr (10) (Atomerőmű SE) |
TIBY Matthew James (5) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Minár László Balázs (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | O | GY, 98 - 61 | 18 - 2 |
COWELS III Raymond (18) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
KELLER Ákos (8) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
POT Stefan (6) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tóth Cecília, dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Szolnoki Olajbányász | I | V, 80 - 78 | 18 - 3 |
PERL Zoltán (26) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
KELLER Ákos (13) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
POT Stefan (5) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | MVM-OSE Lions | I | GY, 75 - 87 | 19 - 3 |
BARNJAK Josip (27) (MVM-OSE Lions) |
KRESTININ Denis (8) (MVM-OSE Lions) |
PERL Zoltán (5) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 71 - 86 | 20 - 3 |
SMITH Mitchell Daniel (18) (Zalakerámia ZTE KK) |
OSTOJIC Danilo (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
KELLER Ákos (4) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 82 - 97 | 21 - 3 |
PERL Zoltán (26) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
BOGNÁR Kristóf (8) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
POT Stefan (7) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, JAKAB László Imre (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Egis Körmend | O | V, 80 - 87 | 21 - 4 |
CHAMBERS Siyani Tahir (16) (Egis Körmend) |
OMENAKA Godwin Ekene (16) (Egis Körmend) |
CHAMBERS Siyani Tahir (9) (Egis Körmend) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Arconic-Alba Fehérvár | I | V, 97 - 91 | 21 - 5 |
PERL Zoltán (19) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
FORD Quincy G. (7) (Arconic-Alba Fehérvár) |
PERL Zoltán (7) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Páli dr. Kálmán) |