Arena Savaria
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Minár László Balázs (Bognár Tibor)

Hazai edző nyilatkozata
Milos Konakov : Gratulálok a játékosaimnak, nagyon akarták ezt a győzelmet. Kicsit kapkodva kezdtünk, gyorsan akartunk támadni és ebből voltak hibáink. A Paksról tudtuk, hogy agresszívan mennek a támadólepttanókért, ezt az elején nem akadályoztuk meg, ezért jó pozícióban voltak. Ahogy ezt megoldottuk és támadásban is higgadtabban játszottunk, jó döntéseket hoztunk elkezdtük kiépíteni az előnyünket. Sorra jöttek a jó védekezések és a jó támadások, szépen járt a labda is. Nagyon köszönöm a szurkolóinknak, hogy a mérkőzés elejétől kezdve támogattak minket, és a nehezebben induló első negyedben megadták a kellő löketet és segítettek minket. Még 2 fontos meccs vár ránk a szünet előtt, jól jön ez a 10 nap, hogy a kisebb-nagyobb hibákat javítani tudjuk. Jobbulást és további sok sikert kívánok a Paksnak!

Vendég edző nyilatkozata
Csirke Ferenc : Nagyon nehéz egy ilyen meccs után bármit mondani. Igazából december elseje óta nem volt olyan nap, hogy ne hiányozna 2-3 játékos, most is egy teljes kezdőötös hiányzott. Ennek ellenére úgy érzem, hogy 25 percig nagyon szoros találkozót játszottunk és aki pályára lépett nagyon küzdött. A rutinos játékosok és a fiatalok is. Sajnos a végére a Falco bedarált Minket és megnyílt az olló, de egy ilyen felforgatott kerettel a listavezető otthonában nagyjából várható volt. Szombaton egy fontos meccs vár ránk, remélem addigra néhány hiányzónk vissza tud térni.

Hazai játékos nyilatkozata
Kovács Benedek : Először is gratulálok a Paksnak és egyben jobbulást is kívánok Nekik. Hiányos kerettel érkeztek, de az első félidőben nagyot küzdöttek, és mi is többet hibáztunk. Nagyon akartuk ezt a sikert, javítani szerettünk volna az előző vereség után és ez sikerült. Főleg a második félidőben játszottunk jól, fizikálisan szépen a paksiak fölé nőttünk. Teljes kerettel ez a csapat egy nagyon jó gárda, remélem újra mindenki 100%-os lesz. Mi készülünk tovább.

Vendég játékos nyilatkozata
Deon Edwin : Az első félidőben tudtuk tartani magunkat, majd kijött a Falco előnye. Nem akarok kifogásokat keresni, de több hiányzónk is van, így kicsit kisebb rotációs lehetőség van. A Falco készült erre, és kihasználta, mi 4. negyedig tartottuk magunkat, követtük az edzői utasításokat. Így sikerült

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -5
Összesen 5 92 27 42 64 3 5 60 10 24 42 40 71 56 2 4 50 29 9 38 6 12 17 14 26 1 4 132 200

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás