Arena Savaria
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Dernei Gábor)

Hazai edző nyilatkozata
Milos Konakov : Gratulálok a csapatomnak, nagyon jól játszottunk. Egész szezonban minden meccshez 100%-osan álltak hozzá a fiúk, és úgy érzem ez most maximálisan meghozta gyümölcsét. Nagyon nagy energiákkal játszottunk, hiszen statisztikailag a legjobb csapat érkezett hozzánk. Nagy iramot diktáltunk az első féélidőben, viszont ebből sok labdát eladtunk, amit megbüntetett az Alba. A másodikban tudtuk tartani a tervezett sebességet, és mellette az eladott labdák számát is jobban kontrolláltuk. Köszönöm szurkolóinknak ezt a fergeteges hangulatot, úgy éreztem ezt a mai mérkőzést élvezte mindenki. Most megpróbálunk egy kicsit pihenni, nincs sok időnk, hiszen szombaton egy újabb rangadó vár ránk!

Vendég edző nyilatkozata
Matthias Zollner : Gratulálok a Falconak, gratulálok Milosnak, 40 percen keresztül a saját, eltervezett játékukat tudták játszani. Mi ezt 20-30 percig tettük. Az első félidőben még szoros volt a mérkőzés, de már ott is voltak hibáink, viszont a második félidőre a Falco még fizikálisabban védekezett és ez nem feküdt nekünk. Meg kell néznünk a mait és javítani a hibákat, megy tovább bajnokság.

Hazai játékos nyilatkozata
Matthew Tiby : Nagyon nagy iramú mérkőzés volt, de úgy érzem, ehhez mi már BL miatt hozzászoktunk. Ilyen szintű meccseket vívtunk az elmúlt időszakban és mindig ilyen akarattal futottunk ki a hazai bajnokikra is, úgy érzem ez most is látszott is játékunkon. Persze voltak apróbb hibák, kicsit sok volt eladott labdánk, de úgy érzem, egy jó meccs van a hátunk mögött. Szombaton folytatjuk.

Vendég játékos nyilatkozata
Takács Milán : Gratulálok a Falconak, ma 40 percen keresztül remekül játszottak, nem engedtek. Az első félidőben úgy is tartottuk magunkat, hogy remekül tripláztak a szombathelyiek, de a második 20 percre újabb szintre kapcsoltak és el tudta lépni. Mi dolgozunk tovább.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -4
Összesen 5 90 18 29 62 1 5 20 12 27 44 31 61 51 16 20 80 29 10 39 8 14 20 18 23 3 4 133 200

Ádám
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás