Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Tóth Cecília, Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)

Hazai edző nyilatkozata
Csirke Ferenc : Gratulálok a Falconak. Nehéz ilyen mérkőzés után megszólalni, hiszen újra nagy mínuszból jöttünk vissza. Tényleg az egyik fontos szám a gólpassz, a második félidőben 16 asszisztunk volt, ami egy Falco szintő csapat ellen remek mutató, erre lehet építkezni. Védekezésben azokat a kosarakat kellett volna elkerülnünk, ami nem abból adódik, hogy az ellenfél játékosa jobb, mint a miénk, hanem a kommunikáció. De'Monte pár napja érkezett, az ő védekezésében is voltak hibák, bele kell még rázódnia. Megyünk tovább és a saját hibáinkkal kell foglalkoznunk és azokat kijavítani. Ez a mai játék a magyar mezőnyben mindenki ellen elég tud lenni, persze minden találkozó más. Dolgozunk tovább és a Falconak további sok sikert kívánok.

Vendég edző nyilatkozata
Milos Konakov : A mérkőzés előtt már elmondtam a játékosoknak, hogy a Paks egy nagyon jó csapat, tapasztalt vezetőedzővel. Tudtuk, hogy nem lesz könnyű dolgunk, de kontrollálni tudtuk a mérkőzést 35-36 percen át, ez nagy előnyt adott nekünk. A harmadik negyedben 4-5 percig nem találtuk magunkat, ekkor 10 extra pontot tudott szerezni a hazai együttes és visszajöttek a mérkőzésbe. Megyünk tovább.

Hazai játékos nyilatkozata
Eilingsfeld János : Gratulálok a Falconak és a csapatomnak is. Végig küzdöttük a mérkőzést, reális győzelmi esélyünk volt. Az első félidőben rosszul játszottunk, mindösszesen 4 gólpasszunk volt, a nagyszünetben ezt meg is beszéltük, hogy ezen változtatni kell. A második félidőben sokkal jobb játékot mutattunk, feljavultunk, 16 gólpasszt értünk el és a harmadik negyedet sikerült 10 ponttal megnyernünk. Védekezésben voltak olyan hibáink, amiket el lehetett volna kerülni, ráadásul az ellenfélnek extra triplák is behullottak, amik elkerülhetőek lettek volna, de nyílván azt tudtuk, hogy a Falco extra csapat és várhatóak ilyen dobások. Tanulnunk kell a hibáinkból, megyünk tovább, szombaton Oroszlányba mindenképpen nyerni megyünk. Sok sikert kívánok a Falconak a továbbiakban.

Vendég játékos nyilatkozata
Ray Cowels : Jó mérkőzést játszottunk ma, mindig kemény, amikor idegenbeli találkozót játszunk. Az ASE a harmadik negyedben nagy futást tudott csinálni, a szurkolók hatalmas energiát adtak a csapatnak, végül felül tudtunk kerekedni a nyomáson és behúztuk a győzelmet. Gratulálok a Paksnak is, nagyon jó csapatuk van.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 77 19 34 56 2 8 25 6 21 29 27 63 43 17 24 71 23 11 34 3 10 18 20 20 4 1 105 200

Zsolt
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás