Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 91 - 48 | 1 - 0 |
RAKOCEVIC Zarko (17) (Atomerõmû SE) |
SZABÓ Zsolt András (9) (Atomerõmû SE) |
LEE DUNN Christopher (8) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Jakab László, Minár László (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PVSK-PANNONPOWER | I | GY, 74 - 85 | 2 - 0 |
POPADIC Marko (21) (PVSK) |
BUDIMIR Veljko (7) (PVSK) |
LEE DUNN Christopher (7) (Atomerõmû SE) |
Játékvezetők: Papp Péter, Szabó Gergő, Vida Béla (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | GY, 118 - 107 | 3 - 0 |
VOJVODA Dávid (42) (Szolnoki Olaj KK) |
GREGORY Dino (9) (Szolnoki Olaj KK) |
GREEN Rodney (5) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, Boros Tamás (Benczur Lajos) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Falco-Trend Optika KC Szombathely | I | V, 81 - 61 | 3 - 1 |
VRAJT Rajan Brejdli (19) (Falco KC) |
VRAJT Rajan Brejdli (17) (Falco KC) |
BUTORAC Dino (5) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Jakab László (Benczur Lajos) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 69 - 63 | 4 - 1 |
CIRIC Andrija (19) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BARNIES TROY (11) (Atomerõmû SE) |
MOLNÁR András (5) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Söjtöry Tamás, Rácz Zsolt (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Egis Körmend | O | GY, 98 - 71 | 5 - 1 |
BARNIES TROY (21) (Atomerõmû SE) |
EILINGSFELD János (13) (Atomerõmû SE) |
LEE DUNN Christopher (9) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Frányó Péter, Gorka Szabolcs (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 79 - 68 | 5 - 2 |
TÓTH Ádám (20) (Atomerõmû SE) |
IVOSEV Tamás (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
LEE DUNN Christopher (3) (Atomerõmû SE) |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Hegedüs Tibor, Sallai István (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | JP-TOP COP Jászberény | O | GY, 85 - 72 | 6 - 2 |
EILINGSFELD János (22) (Atomerõmû SE) |
EILINGSFELD János (10) (Atomerõmû SE) |
LEE DUNN Christopher (11) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Török Róbert, Praksch Péter (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Sopron KC | I | GY, 71 - 76 | 7 - 2 |
LEE DUNN Christopher (21) (Atomerõmû SE) |
JEROME TIGGS Kevin (11) (Sopron KC) |
LEE DUNN Christopher (7) (Atomerõmû SE) |
Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Gál János (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | TLI-Alba Fehérvár | O | GY, 96 - 81 | 8 - 2 |
SPURLOCK Tristan (21) (TLI-Alba Fehérvár) |
BARNIES TROY (11) (Atomerõmû SE) |
LEE DUNN Christopher (12) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Szabó Gergő (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MARSO Nyíregyháza | O | GY, 86 - 70 | 9 - 2 |
WATKINS Ryan (23) (Atomerõmû SE) |
WATKINS Ryan (14) (Atomerõmû SE) |
LEE DUNN Christopher (9) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Balog György (Szabó György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 83 - 69 | 9 - 3 |
KINNEY JR. James Edwin (23) (Zalakerámia ZTE KK) |
PANTELIC Djordje (13) (Zalakerámia ZTE KK) |
KINNEY JR. James Edwin (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Szabó Gergő, Tőzsér Dénes (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MAFC | O | GY, 112 - 76 | 10 - 3 |
EILINGSFELD János (21) (Atomerõmû SE) |
WATKINS Ryan (9) (Atomerõmû SE) |
KOVÁCS Ákos (8) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Makovsky Szabolcs, Praksch Péter (Benczur Lajos) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 102 - 107 | 11 - 3 |
UBILLA Emmanuel (26) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (14) (Kaposvári KK) |
UBILLA Emmanuel (12) (Kaposvári KK) |
Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Minár László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | PVSK-PANNONPOWER | O | GY, 98 - 92 | 12 - 3 |
LEE DUNN Christopher (31) (Atomerõmû SE) |
BUDIMIR Veljko (13) (PVSK) |
LEE DUNN Christopher (5) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Szabó Gergő, Surányi Gábor (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 71 - 58 | 12 - 4 |
ROBINSON DONALD (17) (Atomerõmû SE) |
EILINGSFELD János (8) (Atomerõmû SE) |
VOJVODA Dávid (6) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Gorka Szabolcs, Jakab László (Bukta Bertalan) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Falco-Trend Optika KC Szombathely | O | GY, 83 - 62 | 13 - 4 |
LEE DUNN Christopher (19) (Atomerõmû SE) |
COMAGIC Zarko (7) (Falco KC) |
LEE DUNN Christopher (6) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Hegedüs Tibor, Frányó Péter (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 71 - 90 | 14 - 4 |
CIRIC Andrija (27) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
WATKINS Ryan (10) (Atomerõmû SE) |
KOVÁCS Ákos (8) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Minár László, Vida Béla (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Egis Körmend | I | GY, 63 - 66 | 15 - 4 |
PETTY Perry (17) (Egis Körmend) |
EILINGSFELD János (16) (Atomerõmû SE) |
CHANNELS Wesley Major (6) (Egis Körmend) |
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Söjtöry Tamás (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 77 - 72 | 16 - 4 |
ROBINSON DONALD (21) (Atomerõmû SE) |
EILINGSFELD János (13) (Atomerõmû SE) |
ROBINSON DONALD (7) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Hegedüs Tibor, Gorka Szabolcs (Szaniszló Sándor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | JP-TOP COP Jászberény | I | GY, 80 - 92 | 17 - 4 |
SHERMAN Garrick (18) (Jászberény) |
WATKINS Ryan (9) (Atomerõmû SE) |
RAKIC Miljan (4) (Jászberény) |
Játékvezetők: Török Róbert, Vida Béla, Sallai István (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Sopron KC | O | GY, 72 - 69 | 18 - 4 |
BAVCIC Edin (22) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (13) (Atomerõmû SE) |
LAROCHE Hernst (7) (Sopron KC) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Szabó Gergő, Pozsonyi László (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | TLI-Alba Fehérvár | I | V, 108 - 103 | 18 - 5 |
SPURLOCK Tristan (25) (TLI-Alba Fehérvár) |
SPURLOCK Tristan (11) (TLI-Alba Fehérvár) |
LEE DUNN Christopher (11) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Győrffy Pál, Minár László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | MARSO Nyíregyháza | I | V, 92 - 69 | 18 - 6 |
KRSTANOVIC Zoran (25) (MARSO Nyíregyháza) |
KRSTANOVIC Zoran (12) (MARSO Nyíregyháza) |
SAVIC Brane (6) (MARSO Nyíregyháza) |
Aréna: Bem József Általános Iskola | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Gorka Szabolcs, Rácz Zsolt (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 88 - 80 | 19 - 6 |
KINNEY JR. James Edwin (22) (Zalakerámia ZTE KK) |
BARNIES TROY (9) (Atomerõmû SE) |
LEE DUNN Christopher (10) (Atomerõmû SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Szabó Gergő (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | MAFC | I | GY, 70 - 77 | 20 - 6 |
ANTERSON Rasant (17) (MAFC) |
WATKINS Ryan (13) (Atomerõmû SE) |
SMITH Marquavius Mark (8) (MAFC) |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Balog György, Sallai István (Gincsai János) |