Férfi NB II. Közép B - 2021/2022 Férfi NB II. Közép B - 2021/2022
Legutóbbi - Férfi NB II. Közép B
8. forduló Honvéd Ludovika - MAFC-BME 2021. december 3. péntek 78 - 52
8. forduló Malév SC - Monori SE 2021. december 2. csütörtök 71 - 86
6. forduló TF-BP SE U23 - Monori SE 2021. november 30. kedd 82 - 89
7. forduló MAFC-BME - ELTE BEAC 2021. november 28. vasárnap 67 - 57
7. forduló Zuglói Sasok - BDSEbasket 2021. november 28. vasárnap 61 - 63
7. forduló Százhalombattai KSE - Honvéd Ludovika 2021. november 28. vasárnap 70 - 79
7. forduló Dunaharaszti MTK II. - Malév SC 2021. november 28. vasárnap 76 - 52
7. forduló BLF KK - TF-BP SE U23 2021. november 28. vasárnap 74 - 60
7. forduló Monori SE - Közgáz SC és DSK/A 2021. november 26. péntek 92 - 80
7. forduló Pénzügyőr SE II. - Szentendrei KSE 2021. november 25. csütörtök 65 - 57
Következik - Férfi NB II. Közép B
8. forduló ELTE BEAC - Pénzügyőr SE II. 2021. december 4. szombat 80 - 81
8. forduló Szentendrei KSE - Zuglói Sasok 2021. december 4. szombat 71 - 62
8. forduló TF-BP SE U23 - BUDAFOK II. 2021. december 5. vasárnap 15:00
8. forduló Közgáz SC és DSK/A - BLF KK 2021. december 5. vasárnap 17:45
8. forduló Százhalombattai KSE - Dunaharaszti MTK II. 2021. december 5. vasárnap 19:00
8. forduló BDSEbasket - Kandó FSC 2021. december 5. vasárnap 19:00
9. forduló BUDAFOK II. - Közgáz SC és DSK/A 2021. december 8. szerda 19:30
9. forduló TF-BP SE U23 - Kandó FSC 2021. december 9. csütörtök 20:15
9. forduló Honvéd Ludovika - Pénzügyőr SE II. 2021. december 9. csütörtök 20:30
9. forduló Dunaharaszti MTK II. - MAFC-BME 2021. december 9. csütörtök 20:30
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Honvéd Ludovika
Honvéd Ludovika
8 0.94 15 7 1 682 496 GY2 4-0 3-1 4-1
2. BDSEbasket
BDSEbasket
7 0.93 13 6 1 512 459 GY5 2-1 4-0 5-0
3. BLF KK
BLF KK
7 0.93 13 6 1 516 474 GY5 2-1 4-0 5-0
4. Monori SE
Monori SE
8 0.88 14 6 2 647 622 GY3 3-0 3-2 4-1
5. Százhalombattai KSE
Százhalombattai KSE
7 0.86 12 5 2 537 463 V1 3-1 2-1 3-2
6. Közgáz SC és DSK/A
Közgáz SC és DSK/A
7 0.86 12 5 2 551 486 V1 3-0 2-2 3-2
7. TF-BP SE U23
TF-BP SE U23
7 0.79 11 4 3 581 523 V2 2-2 2-1 3-2
8. Dunaharaszti MTK II.
Dunaharaszti MTK II.
7 0.71 10 3 4 480 508 GY1 2-2 1-2 2-3
9. Szentendrei KSE
Szentendrei KSE
8 0.69 11 3 5 538 573 GY1 3-1 0-4 3-2
10. MAFC-BME
MAFC-BME
8 0.69 11 3 5 522 573 V1 2-2 1-3 2-3
11. Zuglói Sasok
Zuglói Sasok
8 0.69 11 3 5 530 526 V2 2-3 1-2 2-3
12. Pénzügyőr SE II.
Pénzügyőr SE II.
8 0.69 11 3 5 484 539 GY2 1-3 2-2 2-3
13. Kandó FSC
Kandó FSC
6 0.67 8 2 4 378 384 V3 0-2 2-2 2-3
14. BUDAFOK II.
BUDAFOK II.
6 0.67 8 2 4 417 452 V4 1-2 1-2 1-4
15. ELTE BEAC
ELTE BEAC
8 0.56 9 1 7 496 571 V3 0-4 1-3 1-4
16. Malév SC
Malév SC
8 0.50 8 0 8 424 646 V8 0-5 0-3 0-5
Ranglisták - Férfi NB II. Közép B
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek