Ranglisták - Férfi NB II. Közép B - 2021/2022
Minimum 15 lejátszott mérkőzés
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Keresztesi Dávid József

Keresztesi

Dávid József
1-2 Kandó FSC Kandó FSC 25 19.36
2 Korompai Ákos István

Korompai

Ákos István
1-2 TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 25 18.24
3 Várfalvi Dániel

Várfalvi

Dániel
3 MAFC-BME MAFC-BME 24 17.71
4 Novák Patrik

Novák

Patrik
2-4 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 29 17.52
5 Pálházi Richárd

Pálházi

Richárd
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 22 17.14
6 Gyuricskó András

Gyuricskó

András
1 Monori SE Monori SE 23 17.09
7 Szarvas Gábor Endre

Szarvas

Gábor Endre
2 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 18 16.67
8 Tóth Viktor

Tóth

Viktor
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 27 16.56
9 Mogyorós Bence

Mogyorós

Bence
3-4 BDSEbasket BDSEbasket 22 16.32
10 Bartha Ákos

Bartha

Ákos
5 Közgáz A Közgáz A 25 16.20
11 Úr Mátyás Péter

Úr

Mátyás Péter
4 Közgáz A Közgáz A 23 16.09
12 Szihalmy Dániel

Szihalmy

Dániel
5 MAFC-BME MAFC-BME 26 16.00
13 Molnár Bence

Molnár

Bence
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 30 15.70
14 Jurászik László

Jurászik

László
1 Monori SE Monori SE 29 15.66
15 Kiss Ádám

Kiss

Ádám
4 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 26 15.42
16 Arató Balázs

Arató

Balázs
3-5 ELTE BEAC ELTE BEAC 16 15.31
17 Gomola Bence

Gomola

Bence
4 Monori SE Monori SE 26 14.54
18 Gyapjas Máté

Gyapjas

Máté
4 BDSEbasket BDSEbasket 26 14.39
19 Dobos Márk

Dobos

Márk
1-2 BDSEbasket BDSEbasket 26 14.39
20 Mészáros János Gyula

Mészáros

János Gyula
4 MAFC-BME MAFC-BME 24 14.04
21 Czérna Marcell Márió

Czérna

Marcell Márió
2-3 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 20 13.70
22 Jakab Arnold

Jakab

Arnold
2 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 28 13.68
23 Molnár Alex

Molnár

Alex
1-2 ELTE BEAC ELTE BEAC 18 13.44
24 Solymosi Tamás György

Solymosi

Tamás György
4-5 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 18 12.94
25 Száraz Ádám Simon

Száraz

Ádám Simon
3 Malév SC Malév SC 28 12.86
26 Szűcs Péter Gergő

Szűcs

Péter Gergő
2-3 TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 16 12.38
27 Tökölyi Kornél

Tökölyi

Kornél
4-5 BLF KK BLF KK 23 12.35
28 Székely László

Székely

László
2 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 26 12.31
29 Takács Márton

Takács

Márton
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 19 12.26
30 Moldvay Marcell

Moldvay

Marcell
4 BLF KK BLF KK 27 12.15
31 Révész Marcell

Révész

Marcell
1 BLF KK BLF KK 26 12.15
32 Mészáros Csaba

Mészáros

Csaba
1 BLF KK BLF KK 24 12.08
33 Szőke Olivér

Szőke

Olivér
3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 30 11.77
34 Dévényi Benedek

Dévényi

Benedek
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 26 11.73
35 Gyurcsányi Péter

Gyurcsányi

Péter
1-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 26 11.62
36 Csöbör Bálint

Csöbör

Bálint
1 Malév SC Malév SC 27 11.56
37 Kelemen Kristóf Endre

Kelemen

Kristóf Endre
1 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 25 11.44
38 Major Előd

Major

Előd
4 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 27 11.30
39 Beák Gábor

Beák

Gábor
1-3 Kandó FSC Kandó FSC 20 11.30
40 Nagy Bálint

Nagy

Bálint
2-3 TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 26 11.27
41 Püspök Bertalan

Püspök

Bertalan
5 Monori SE Monori SE 30 11.23
42 Nagy Gergely István

Nagy

Gergely István
5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 30 11.13
43 Sebők Bence

Sebők

Bence
5 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 21 11.10
44 Takács Péter

Takács

Péter
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 30 11.00
45 Nagy Levente

Nagy

Levente
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 21 10.91
46 Zahorán Bertold Béla

Zahorán

Bertold Béla
1-3 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 19 10.74
47 Lukács Barnabás

Lukács

Barnabás
4 BDSEbasket BDSEbasket 23 10.70
48 Kövér Krisztián

Kövér

Krisztián
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 29 10.62
49 Háry Szabolcs

Háry

Szabolcs
2 Monori SE Monori SE 25 10.16
50 Szőnyi Dániel

Szőnyi

Dániel
5 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 16 9.81
51 Sólyom Zsigmond

Sólyom

Zsigmond
5 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 20 9.60
52 Fülöp Gergő

Fülöp

Gergő
3 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 26 9.50
53 Kiss Dániel

Kiss

Dániel
3-5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 25 9.36
54 Dorogi Erik

Dorogi

Erik
1-2 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 29 9.35
55 Erős Dániel

Erős

Dániel
3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 27 9.22
56 Sziklai Gyula

Sziklai

Gyula
3 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 21 9.10
57 Erdődi Péter

Erdődi

Péter
2-3 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 29 9.07
58 Kovács Domonkos

Kovács

Domonkos
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 21 8.91
59 Reiter Bence

Reiter

Bence
3-4 Kandó FSC Kandó FSC 20 8.90
60 Tamási Péter András

Tamási

Péter András
3 TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 26 8.85
61 Béres Benedek

Béres

Benedek
2 TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 20 8.80
62 Badics Tibor

Badics

Tibor
4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 21 8.38
63 Kerényi Gergő Károly

Kerényi

Gergő Károly
2-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 23 8.30
64 Bea Gergely

Bea

Gergely
4 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 24 8.29
65 Révész Ádám

Révész

Ádám
1 BLF KK BLF KK 18 8.22
66 Horváth Márton

Horváth

Márton
1 Közgáz A Közgáz A 23 8.22
67 Panic Aleksa

Panic

Aleksa
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 25 8.20
68 Demjén Gábor

Demjén

Gábor
4-5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 25 8.12
69 Baptiszta Péter Olivér

Baptiszta

Péter Olivér
5 Kandó FSC Kandó FSC 22 8.09
70 Szabari Krisztián

Szabari

Krisztián
3-4 ELTE BEAC ELTE BEAC 23 8.04
71 Tóth Szabolcs

Tóth

Szabolcs
4 Közgáz A Közgáz A 21 8.00
72 Laczó Levente

Laczó

Levente
2 Közgáz A Közgáz A 23 8.00
73 Németh Bence Tamás

Németh

Bence Tamás
1-2 Közgáz A Közgáz A 19 7.74
74 Vámos Viktor Róbert

Vámos

Viktor Róbert
1-2 Kandó FSC Kandó FSC 26 7.73
75 Kósa Dominik

Kósa

Dominik
3 Malév SC Malév SC 28 7.68
76 Borkuty Lóránt Ernő

Borkuty

Lóránt Ernő
3-4 BLF KK BLF KK 19 7.53
77 Kiss Ágoston

Kiss

Ágoston
2-3 TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 22 7.50
78 Verbényi Kálmán

Verbényi

Kálmán
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 18 7.50
79 Berta Dániel László

Berta

Dániel László
3-4 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 16 7.31
80 Szílvágyi Béla László

Szílvágyi

Béla László
1 Malév SC Malév SC 28 7.29
81 Czimer Máté

Czimer

Máté
2-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 18 7.22
82 Laza Máté

Laza

Máté
4 Monori SE Monori SE 20 7.20
83 Pruck Márton

Pruck

Márton
4 MAFC-BME MAFC-BME 26 7.08
84 Soós Levente

Soós

Levente
1 Malév SC Malév SC 26 7.04
85 Taylor John Mark

Taylor

John Mark
4-5 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 28 7.04
86 Mészáros Bálint

Mészáros

Bálint
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 21 6.95
87 Dévényi András

Dévényi

András
1 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 22 6.77
88 Steier Roland László

Steier

Roland László
1 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 27 6.67
89 Gémes Andor Benedek

Gémes

Andor Benedek
TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 16 6.63
90 Dobos Viktor

Dobos

Viktor
1-2 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 15 6.60
91 Dr Varga István Attila

Dr Varga

István Attila
3-4 Kandó FSC Kandó FSC 25 6.60
92 Bencze Louis

Bencze

Louis
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 16 6.50
93 Szijj Norbert

Szijj

Norbert
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 28 6.39
94 Szakolczay Kornél

Szakolczay

Kornél
3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 27 6.37
95 Korompai Zsolt László

Korompai

Zsolt László
2-3 TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 27 6.33
96 Illés Balázs

Illés

Balázs
1 Monori SE Monori SE 24 6.29
97 Papp Dominik

Papp

Dominik
2 Közgáz A Közgáz A 22 6.23
98 Szép Ákos Tamás

Szép

Ákos Tamás
2 BLF KK BLF KK 25 6.16
99 Nagy Dömötör

Nagy

Dömötör
2 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 25 6.12
100 Pongrácz Gergely

Pongrácz

Gergely
4 Monori SE Monori SE 21 5.91
101 Vantal András László

Vantal

András László
2-3 MAFC-BME MAFC-BME 15 5.73
102 Sólyom László

Sólyom

László
3-4 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 24 5.50
103 Csepregi Ádám István

Csepregi

Ádám István
4 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 25 5.32
104 Szabó Péter

Szabó

Péter
1-2 ELTE BEAC ELTE BEAC 19 5.21
105 Tilinger Bence

Tilinger

Bence
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 20 5.20
106 Lukács Péter

Lukács

Péter
1-2 BDSEbasket BDSEbasket 25 5.04
107 Harsányi Bence

Harsányi

Bence
4 Malév SC Malév SC 23 4.96
108 Kulik Ádám

Kulik

Ádám
MAFC-BME MAFC-BME 16 4.88
109 Busai Levente Gábor

Busai

Levente Gábor
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 25 4.84
110 Vantal Gergely István

Vantal

Gergely István
2-3 MAFC-BME MAFC-BME 23 4.65
111 Jurászik Gábor

Jurászik

Gábor
2 Monori SE Monori SE 28 4.57
112 Korompay Levente

Korompay

Levente
3 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 25 4.56
113 Takács Gábor Ferenc

Takács

Gábor Ferenc
2-4 ELTE BEAC ELTE BEAC 16 4.56
114 Josepovits Gábor

Josepovits

Gábor
5 Malév SC Malév SC 28 4.54
115 Ballon Gergő

Ballon

Gergő
1 BDSEbasket BDSEbasket 27 4.52
116 Beri Imre

Beri

Imre
2-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 22 4.09
117 Szél Márton Kálmán

Szél

Márton Kálmán
2-3 MAFC-BME MAFC-BME 27 4.00
118 Bene Tamás

Bene

Tamás
4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 26 3.96
119 Novák Tamás

Novák

Tamás
5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 27 3.93
120 TÓTH Richárd

TÓTH

Richárd
1 BDSEbasket BDSEbasket 15 3.87
121 Bencze Kevin

Bencze

Kevin
3 Honvéd Ludovika Honvéd Ludovika 15 3.87
122 Williams Joseph Allen

Williams

Joseph Allen
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 15 3.87
123 Groska Ádám Péter

Groska

Ádám Péter
3 Kandó FSC Kandó FSC 23 3.78
124 Egervári Márton

Egervári

Márton
3-4 TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 21 3.71
125 Illés Bálint

Illés

Bálint
1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 26 3.69
126 Polányi Csaba

Polányi

Csaba
3 Malév SC Malév SC 19 3.68
127 Macsali Róbert

Macsali

Róbert
5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 30 3.67
128 Széplaki Balázs Bátor

Széplaki

Balázs Bátor
2 Malév SC Malév SC 29 3.66
129 Madaras János

Madaras

János
4-5 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 22 3.64
130 Buday Levente Bálint

Buday

Levente Bálint
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 18 3.50
131 Babik Barnabás

Babik

Barnabás
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 25 3.36
132 Szabó Márk

Szabó

Márk
4-5 BLF KK BLF KK 26 3.35
133 Hajdú Balázs Donát

Hajdú

Balázs Donát
1-2 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 26 3.19
134 Puskás Bendegúz Artúr

Puskás

Bendegúz Artúr
1-3 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 18 3.17
135 Balázs Benjamin

Balázs

Benjamin
1 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 22 2.82
136 Kiss Máté

Kiss

Máté
1-2 Kandó FSC Kandó FSC 16 2.69
137 Spiegel Gergő Roland

Spiegel

Gergő Roland
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 17 2.65
138 Brezovcsik Dániel Tamás

Brezovcsik

Dániel Tamás
4 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 15 2.60
139 Solti Máté István

Solti

Máté István
2 Malév SC Malév SC 21 2.52
140 Török Csaba

Török

Csaba
5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 20 2.50
141 Bedőcs Barnabás

Bedőcs

Barnabás
2 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 18 2.44
142 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
2 Monori SE Monori SE 19 2.32
143 Dürr Edgár András

Dürr

Edgár András
1-5 BUDAFOK II. BUDAFOK II. 19 2.26
144 Steier József Dániel

Steier

József Dániel
1 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 20 2.25
145 Kőber Balázs Máté

Kőber

Balázs Máté
3 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 15 2.07
146 Folk Vilmos Dávid

Folk

Vilmos Dávid
3 Malév SC Malév SC 15 2.00
147 Ablonczy Csaba

Ablonczy

Csaba
2-3 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 29 1.86
148 Hirschler Máté János

Hirschler

Máté János
1 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 16 1.69
149 Gyapjas Levente

Gyapjas

Levente
3-4 BDSEbasket BDSEbasket 19 1.68
150 Molnár Máté

Molnár

Máté
2-3 TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 23 1.65
151 Orosz Balázs

Orosz

Balázs
4 Malév SC Malév SC 16 1.50
152 Vittay Márton

Vittay

Márton
1-2 MAFC-BME MAFC-BME 17 1.47
153 Balogh Ákos

Balogh

Ákos
1-2 Pénzügyőr SE II. Pénzügyőr SE II. 20 1.45
154 Vasali Mátyás

Vasali

Mátyás
2-3 TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 27 1.41
155 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
4-5 Kandó FSC Kandó FSC 27 1.41
156 Böröcz Balázs

Böröcz

Balázs
2-3 BLF KK BLF KK 28 1.39
157 Bürgés Sándor

Bürgés

Sándor
3 Monori SE Monori SE 18 1.33
158 Szolnoki Balázs

Szolnoki

Balázs
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 26 1.15
159 Balázs András

Balázs

András
4-5 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 21 1.05
160 Seregély Balázs

Seregély

Balázs
1 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 15 1.00
161 Molnár Márk

Molnár

Márk
1-2 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 27 0.93
162 Szamay István

Szamay

István
5 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 15 0.93
163 Megyes Ákos

Megyes

Ákos
2-3 ELTE BEAC ELTE BEAC 18 0.89
164 Nagy Bálint

Nagy

Bálint
3 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 16 0.81
165 Fehér Tamás

Fehér

Tamás
3 Zuglói Sasok Zuglói Sasok 18 0.61
166 Mayer Patrick

Mayer

Patrick
5 ELTE BEAC ELTE BEAC 20 0.60
167 Gudor István Bence

Gudor

István Bence
3-4 TF-BP SE U23 TF-BP SE U23 21 0.33
168 Konkoly Dominik

Konkoly

Dominik
2 BDSEbasket BDSEbasket 19 0.32
169 Gerencsér Gergely

Gerencsér

Gergely
2-3 Szentendrei KSE Szentendrei KSE 19 0.21

Megyei szövetségek