Mérkőzések - Férfi NB II. Közép B
2021. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 30. 20:30 82 - 56 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Zoltán
2021. október
2021. október 2. 11:00 51 - 63 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Novák Bence
2021. október 2. 18:00 47 - 77 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Gombos Márk Bálint
2021. október 3. 15:00 60 - 53 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás
2021. október 3. 15:00 79 - 83 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István
2021. október 3. 17:00 87 - 78 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gyurka Tamás
2021. október 6. 18:50 62 - 64 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti
2021. október 6. 19:30 77 - 74 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
2021. október 7. 18:50 58 - 71 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert
2021. október 7. 20:00 79 - 69 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Zádeczki Donát László
2021. október 10. 15:00 68 - 89 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő
2021. október 10. 15:00 86 - 72 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Szőts Dávid István
2021. október 10. 19:00 70 - 86 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sancilio Alexis
2021. október 10. 19:30 61 - 63 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. október 13. 18:50 83 - 62 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
2021. október 14. 20:00 50 - 63 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Sértő Róbert, Matics Sándor
2021. október 21. 20:00 34 - 78 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis
2021. október 22. 18:45 76 - 42 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kozma Balázs
2021. október 24. 11:00 64 - 81 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Belák Zoltán
2021. október 24. 17:00 79 - 59 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Ádám Attila
2021. október 24. 17:45 83 - 54 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Csoma Viktor, Gombos Márk Bálint
2021. október 24. 19:30 72 - 57 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás
2021. október 27. 18:50 73 - 78 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis
2021. október 27. 19:30 71 - 82 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás
2021. október 27. 20:30 83 - 59 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Szőts Dávid István
2021. október 28. 18:45 85 - 53 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, dr. Németh Patrik
2021. október 28. 18:50 52 - 71 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt
2021. október 29. 20:30 79 - 76 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Ádám Attila
2021. november
2021. november 2. 20:30 59 - 93 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Sértő Róbert
2021. november 4. 18:50 47 - 64 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István
2021. november 4. 20:00 52 - 68 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Novák Bence, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. november 4. 20:00 94 - 77 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gyurka Tamás
2021. november 4. 20:30 87 - 64 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zádeczki Donát László
2021. november 7. 17:00 89 - 61 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Zoltán
2021. november 7. 19:30 62 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Tamás, Szőts Dávid István
2021. november 7. 19:30 62 - 65 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Lázár Zsigmond György
2021. november 10. 18:50 66 - 62 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. november 10. 19:30 73 - 79 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2021. november 10. 20:30 93 - 52 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti
2021. november 11. 20:00 44 - 109 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Matics Sándor, Csoma Viktor
2021. november 13. 11:00 49 - 65 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. november 14. 17:45 89 - 68 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Csoma Viktor, Sancilio Alexis
2021. november 14. 19:00 74 - 61 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint
2021. november 14. 19:30 67 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Tóth Kitti
2021. november 17. 20:30 100 - 82 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Zádeczki Donát László
2021. november 21. 17:30 66 - 71 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Balogh Kristóf
2021. november 24. 19:15 94 - 73 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Káré Gergő
2021. november 25. 20:10 65 - 57 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sancilio Alexis
2021. november 26. 19:30 92 - 80 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Ádám Attila
2021. november 28. 15:00 74 - 60 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lázár Zsigmond György
2021. november 28. 17:00 76 - 52 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magyar Zoltán
2021. november 28. 17:00 70 - 79 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton
2021. november 28. 18:00 61 - 63 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István
2021. november 28. 19:30 67 - 57 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
2021. november 30. 20:15 82 - 89 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál Norbert, Komlódi Benedek
2021. december
2021. december 2. 20:00 71 - 86 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Matics Sándor
2021. december 3. 18:45 78 - 52 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor
2021. december 4. 11:00 80 - 81 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Balogh Kristóf
2021. december 4. 18:00 71 - 62 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. december 5. 15:00 76 - 86 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gyurka Tamás
2021. december 5. 17:45 82 - 64 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Pohánka Balázs
2021. december 5. 19:00 81 - 66 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Belák Zoltán
2021. december 5. 19:00 63 - 69 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Simon Kristóf Kolos
2021. december 8. 19:30 72 - 77 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy-Pál Petra
2021. december 9. 20:30 64 - 77 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Czupi Márton
2021. december 9. 20:30 82 - 25 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gombos Ádám Attila
2021. december 10. 19:30 86 - 105 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gombos Ádám Attila
2021. december 11. 19:00 52 - 54 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. december 12. 15:00 78 - 51 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Válé Flórián
2021. december 12. 19:00 78 - 47 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint
2021. december 12. 19:30 62 - 69 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő
2021. december 15. 20:30 73 - 70 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gyurka Tamás
2021. december 16. 18:45 87 - 90 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
2021. december 16. 20:00 75 - 65 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lázár Zsigmond György
2021. december 19. 17:00 78 - 61 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Gyurka Tamás
2021. december 19. 17:00 80 - 78 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György
2021. december 19. 17:30 56 - 83 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Gombos Márk Bálint
2021. december 19. 18:00 87 - 52 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Balogh Kristóf
2021. december 19. 19:30 70 - 72 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás
2022. január
2022. január 5. 18:50 84 - 85 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda
2022. január 5. 20:30 70 - 82 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Lázár Zsigmond György
2022. január 7. 19:30 81 - 55 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Ádám Attila
2022. január 9. 15:00 56 - 66 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Válé Flórián, Balogh Kristóf
2022. január 9. 19:00 49 - 101 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István
2022. január 10. 19:30 62 - 80 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gombos Márk Bálint
2022. január 10. 19:30 122 - 77 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sértő Róbert
2022. január 10. 20:00 80 - 68 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
2022. január 12. 20:30 105 - 46 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
2022. január 13. 18:50 55 - 64 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hartai Tamás
2022. január 13. 20:00 85 - 73 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Belák Zoltán
2022. január 14. 19:30 111 - 67 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Lázár Zsigmond György
2022. január 15. 11:00 60 - 59 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. január 16. 14:30 95 - 84 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Molnár Tamás
2022. január 16. 19:30 50 - 61 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István
2022. január 19. 19:30 59 - 61 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2022. január 22. 18:00 68 - 47 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sértő Róbert
2022. január 23. 15:00 64 - 72 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2022. január 23. 15:30 61 - 101 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Ntasis Lazaros
2022. január 23. 17:45 97 - 93 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Hartai Tamás
2022. január 27. 18:50 75 - 81 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Pohánka Balázs
2022. január 28. 20:00 93 - 75 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, Válé Flórián
2022. január 30. 15:00 79 - 70 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magyar Zoltán
2022. január 30. 17:00 119 - 63 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán
2022. január 30. 19:30 66 - 62 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs
2022. január 30. 19:30 75 - 59 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Molnár Tamás
2022. február
2022. február 2. 19:30 67 - 58 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. február 3. 20:00 52 - 84 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Zádeczki Donát László
2022. február 4. 18:45 87 - 71 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Sértő Róbert
2022. február 5. 11:00 66 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. február 6. 11:30 78 - 80 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Belák Zoltán, Balogh Kristóf
2022. február 6. 17:45 68 - 70 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Szőts Dávid István
2022. február 6. 19:30 56 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Zádeczki Donát László
2022. február 8. 20:30 71 - 74 Ludovika Aréna
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Simon Kristóf Kolos
2022. február 9. 19:30 85 - 60 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Márk Bálint
2022. február 9. 20:00 102 - 54 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Gyurka Tamás
2022. február 10. 18:50 55 - 47 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gyurka Tamás
2022. február 11. 19:30 93 - 95 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Ádám Attila
2022. február 13. 15:00 77 - 65 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Belák Zoltán
2022. február 13. 17:45 63 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Novák Bence
2022. február 13. 19:30 67 - 81 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Sancilio Alexis
2022. február 13. 19:30 68 - 90 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gyurka Tamás
2022. február 15. 19:00 107 - 52 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Sancilio Alexis
2022. február 16. 18:45 88 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Ntasis Lazaros
2022. február 16. 20:30 87 - 84 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Tóth Kitti
2022. február 17. 20:00 85 - 82 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. február 18. 18:45 97 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Zádeczki Donát László
2022. február 19. 11:00 75 - 86 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos
2022. február 20. 18:00 68 - 74 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Ádám Attila
2022. február 20. 19:30 63 - 70 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Novák Bence, Balogh Kristóf
2022. február 22. 20:30 76 - 80 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás
2022. február 23. 19:30 87 - 90 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2022. február 23. 19:50 48 - 81 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Káré Gergő
2022. február 23. 20:30 80 - 74 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gombos Ádám Attila
2022. február 24. 18:50 51 - 59 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Pohánka Balázs
2022. február 25. 19:30 85 - 82 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2022. február 27. 15:00 69 - 80 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zsigmond György
2022. február 27. 15:00 78 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sértő Róbert, Balogh Kristóf
2022. február 27. 18:00 74 - 86 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István
2022. február 27. 19:00 82 - 72 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Czupi Márton
2022. március
2022. március 1. 20:00 85 - 100 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Belák Zoltán
2022. március 1. 20:30 74 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Novák Bence, Zádeczki Donát László
2022. március 3. 20:30 75 - 55 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. március 4. 19:30 75 - 69 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila
2022. március 4. 20:30 120 - 59 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István
2022. március 5. 11:00 71 - 72 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán
2022. március 6. 15:00 67 - 78 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Molnár Tamás
2022. március 6. 19:30 71 - 49 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Balogh Kristóf
2022. március 6. 19:30 48 - 50 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
2022. március 8. 19:00 97 - 58 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila
2022. március 9. 18:50 59 - 67 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Kitti
2022. március 9. 19:30 74 - 84 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gruber Nikolett Lilla
2022. március 10. 18:45 62 - 92 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Rózsavölgyi Alexandra
2022. március 10. 20:00 77 - 72 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. március 12. 11:00 95 - 61 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Gombos Ádám Attila
2022. március 12. 19:00 44 - 78 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Novák Bence
2022. március 13. 15:00 81 - 54 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Belák Zoltán, Pohánka Balázs
2022. március 16. 20:30 45 - 100 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István
2022. március 17. 18:50 57 - 55 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gyurka Tamás
2022. március 18. 18:45 87 - 40 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Novák Bence
2022. március 20. 15:00 67 - 52 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Hervay Tibor, Belák Zoltán
2022. március 20. 17:00 79 - 49 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2022. március 20. 17:00 83 - 79 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gombos Ádám Attila
2022. március 20. 19:30 61 - 64 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
2022. március 21. 19:30 102 - 92 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magyar Zoltán
2022. március 23. 19:30 80 - 72 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Rózsavölgyi Alexandra
2022. március 23. 20:30 51 - 56 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti
2022. március 26. 19:00 58 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis
2022. március 27. 17:00 75 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gombos Ádám Attila
2022. március 27. 17:45 78 - 99 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Kozma Balázs
2022. március 27. 19:00 84 - 69 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Balogh Kristóf
2022. március 27. 19:30 48 - 86 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás
2022. március 28. 19:30 69 - 87 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Magyar Zoltán
2022. március 30. 18:50 79 - 59 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint
2022. március 30. 19:30 82 - 100 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sentényi Barna
2022. március 31. 18:50 59 - 62 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Molnár Tamás
2022. március 31. 20:30 70 - 85 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gyurka Tamás
2022. április
2022. április 1. 19:30 95 - 77 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Ádám Attila
2022. április 3. 19:30 62 - 60 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. április 6. 19:30 73 - 75 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Sértő Róbert, Lázár Zsigmond György
2022. április 6. 20:30 63 - 75 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Pohánka Balázs
2022. április 6. 20:45 65 - 77 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Szőts Dávid István
2022. április 7. 20:00 73 - 68 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás
2022. április 8. 18:45 48 - 79 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Czupi Márton
2022. április 9. 11:00 67 - 64 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. április 10. 17:00 65 - 74 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
2022. április 10. 17:45 87 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Ádám Attila
2022. április 10. 19:30 80 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gombos Márk Bálint
2022. április 10. 19:30 76 - 66 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Balogh Kristóf
2022. április 12. 20:00 94 - 84 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Molnár Tamás
2022. április 13. 20:45 87 - 51 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Bagi Bálint
2022. április 19. 18:25 103 - 84 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint
2022. április 20. 18:50 67 - 88 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Zádeczki Donát László
2022. április 20. 19:30 72 - 57 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Ádám Attila
2022. április 21. 18:50 60 - 63 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Sértő Róbert
2022. április 24. 15:00 98 - 79 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hervay Tibor, Csoma Viktor
2022. április 24. 19:00 73 - 56 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Novák Bence
2022. április 24. 19:30 71 - 54 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zádeczki Donát László
2022. április 25. 19:30 80 - 54 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gombos Márk Bálint
2022. április 27. 19:30 77 - 79 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gombos Ádám Attila
2022. április 28. 18:50 48 - 67 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla
2022. április 28. 20:00 73 - 78 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Belák Zoltán
2022. április 28. 20:30 66 - 77 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton
2022. április 29. 18:45 93 - 62 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás
2022. április 30. 11:00 70 - 54 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Balogh Kristóf
2022. május
2022. május 1. 17:00 88 - 66 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán
2022. május 1. 19:30 64 - 45 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Komlódi Benedek
2022. május 4. 18:50 54 - 91 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szőts Dávid István
2022. május 4. 19:30 68 - 66 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Novák Bence
2022. május 4. 20:30 54 - 94 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Czupi Márton
2022. május 5. 19:30 63 - 87 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Belák Zoltán
2022. május 8. 15:00 58 - 52 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László
2022. május 8. 15:00 75 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hervay Tibor, Jankovics Viktor Zsolt
2022. május 8. 19:00 79 - 69 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2022. május 8. 19:30 77 - 61 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István
2022. május 9. 19:45 85 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, NAGY ISTVÁN
2022. május 11. 18:50 67 - 80 Egressy Gábor Szakközépiskola
2022. május 12. 18:50 40 - 47 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence
2022. május 12. 20:00 78 - 81 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Válé Flórián
2022. május 13. 18:45 86 - 52 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kozma Balázs
2022. május 13. 19:30 64 - 73 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György
2022. május 15. 17:00 81 - 60 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, NAGY ISTVÁN
2022. május 15. 17:00 90 - 82 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán
2022. május 17. 20:00 44 - 89 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Szőts Dávid István
2022. május 18. 19:30 101 - 60 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás
2022. május 18. 20:30 68 - 81 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, dr. Németh Patrik
2022. május 18. 20:45 83 - 73 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gombos Márk Bálint
2022. május 19. 20:00 45 - 109 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás
2022. május 22. 15:00 78 - 94 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
2022. május 22. 19:00 66 - 56 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Ádám Attila
2022. május 22. 19:30 40 - 83 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Sancilio Alexis
2022. május 25. 18:50 107 - 89 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő
2022. május 25. 19:40 62 - 66 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla
2022. május 26. 18:50 61 - 50 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gombos Márk Bálint
2022. május 27. 19:30 101 - 71 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2022. május 29. 15:00 76 - 41 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Balogh Kristóf
2022. május 29. 17:00 57 - 77 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Magyar Zoltán
2022. május 29. 17:00 95 - 78 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György
2022. május 29. 19:00 62 - 46 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gyurka Tamás
2022. május 29. 19:30 91 - 34 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gombos Márk Bálint
2022. június
2022. június 1. 19:20 55 - 91 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, NAGY ISTVÁN

Megyei szövetségek