MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Badzim Roko

Badzim Roko
18

198 cm Magasság
87 kg Súly
Dobóhátvéd Poszt
1997 Születési év
Box score Tippmix Férfi NB I. A csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 25 11 13.2 27.2 1.4 2.5 54 2.7 7.1 38.4 2.3 2.8 84.1 2.7 0.5 3.2 0.8 2.2 1.6 3.1 3.2 0.1 0.3 15.4
Total 25 11 330 680 34 63 54 68 177 38.4 58 69 84.1 68 12 80 19 54 39 78 79 3 8 386
40 perc 25 11 19.4 40 2 3.7 54 4 10.4 38.4 3.4 4.1 84.1 4 0.7 4.7 1.1 3.2 2.3 4.6 4.6 0.2 0.5 22.7
Fejlett statisztikák Tippmix Férfi NB I. A csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Total 25 11 330 668 109.67 94.23 15.43 61.8 56.67 23.26 321 1.03
Dobástérkép Tippmix Férfi NB I. A csoport
Zónák 2021/2022 szezon
•  Gyűrű 29/44 65.9%
•  Közeli 2 pontos bal 2/4 50%
•  Közeli 2 pontos közép 8/16 50%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/3 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/1 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/1 0%
•  Távoli 2 pontos közép 1/2 50%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 6/15 40%
•  3 pontos bal 28/64 43.8%
•  3 pontos közép 7/28 25%
•  3 pontos jobb 28/69 40.6%
•  3 pontos jobb sarok 7/18 38.9%
29/44
65.9%
2/4
50%
8/16
50%
0/3
0%
0/1
0%
0/1
0%
1/2
50%
0/0
0%
0/0
0%
6/15   40%
28/64
43.8%
7/28
25%
28/69
40.6%
7/18   38.9%
Dobástérkép Tippmix Férfi NB I. A csoport

Összesítés

42.5%
Összesített pontosság
102
sikeres dobás
240
kísérlet

Bontás

2 pontos:34/63 (54,0%)
3 pontos:68/177 (38,4%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Tippmix Férfi NB I. A csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2021. 09. 22. Szedeák Szedeák 77 –76 16 31 3 7 42.9 2 10 20 4 5 80 3 2 5 3 1 4 6 5 0 1 21
2 2021. 09. 26. Atomerőmű SE Atomerőmű SE 67 –90 19 25 1 3 33.3 5 6 83.3 2 3 66.7 2 0 2 0 0 1 2 3 0 0 22
3 2021. 10. 02. Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely 82 –69 3 22 0 1 0 1 4 25 0 0 0 1 0 1 0 2 5 1 3 0 0 2
4 2021. 10. 06. DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 79 –78 * 8 26 2 2 100 1 3 33.3 1 2 50 2 1 3 0 3 3 2 2 0 0 9
5 2021. 10. 09. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 84 –92 * 22 29 4 6 66.7 4 10 40 2 3 66.7 3 2 5 2 1 0 3 5 0 0 27
6 2021. 10. 17. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 80 –78 22 26 2 2 100 4 10 40 6 7 85.7 2 1 3 1 2 1 7 1 0 0 25
7 2021. 10. 24. Alba Fehérvár Alba Fehérvár 81 –88 * 15 28 0 0 0 3 8 37.5 6 6 100 4 0 4 0 3 1 4 2 1 0 18
8 2021. 10. 31. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet 81 –63 * 11 24 2 4 50 2 2 100 1 1 100 3 0 3 0 2 2 2 2 0 1 14
10 2021. 11. 13. Körmend Körmend 82 –93 * 19 31 1 2 50 5 9 55.6 2 2 100 3 1 4 1 2 1 4 6 0 0 27
9 2021. 12. 07. Sopron KC Sopron KC 73 –76 16 28 3 4 75 2 6 33.3 4 5 80 1 0 1 2 2 2 4 3 0 0 18
11 2021. 12. 11. Kaposvári KK Kaposvári KK 94 –68 11 21 1 3 33.3 3 7 42.9 0 0 0 1 0 1 1 1 1 1 5 0 0 12
13 2021. 12. 23. MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 90 –86 18 31 3 4 75 3 9 33.3 3 3 100 7 0 7 1 4 0 3 5 0 0 23
14 2021. 12. 27. Szedeák Szedeák 81 –57 6 26 0 0 0 2 8 25 0 0 0 1 2 3 1 3 2 1 2 0 0 4
15 2021. 12. 30. Atomerőmű SE Atomerőmű SE 84 –63 * 9 24 1 3 33.3 1 2 50 4 4 100 3 0 3 2 2 2 2 8 0 0 19
16 2022. 01. 05. Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely 69 –84 6 28 2 4 50 0 6 0 2 4 50 1 0 1 0 2 2 4 1 0 1 0
17 2022. 01. 08. DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 63 –74 3 20 0 0 0 1 7 14.3 0 0 0 2 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3
20 2022. 01. 29. Alba Fehérvár Alba Fehérvár 71 –74 20 28 0 0 0 6 10 60 2 2 100 2 2 4 0 4 0 2 2 1 1 21
21 2022. 02. 04. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet 74 –81 * 11 25 0 0 0 3 7 42.9 2 2 100 3 0 3 2 2 2 1 4 0 0 15
18 2022. 02. 08. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 85 –86 17 27 3 5 60 3 7 42.9 2 4 50 0 0 0 0 1 1 5 2 0 0 15
22 2022. 02. 12. Sopron KC Sopron KC 83 –78 15 33 0 2 0 5 13 38.5 0 0 0 4 0 4 0 4 2 2 3 1 1 11
23 2022. 02. 16. Körmend Körmend 83 –71 * 11 30 1 2 50 2 5 40 3 4 75 5 0 5 1 3 1 3 2 0 0 14
24 2022. 03. 12. Kaposvári KK Kaposvári KK 75 –80 14 27 1 1 100 3 7 42.9 3 3 100 3 0 3 1 4 0 4 3 0 0 17
19 2022. 03. 16. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 81 –89 * 14 29 1 2 50 4 8 50 0 0 0 2 0 2 0 1 0 3 3 0 1 16
25 2022. 03. 20. ZTE KK ZTE KK 63 –74 * 11 30 1 2 50 1 6 16.7 6 6 100 6 0 6 0 4 2 7 2 0 0 16
26 2022. 03. 26. MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 69 –70 * 13 31 2 4 50 2 7 28.6 3 3 100 4 1 5 0 0 1 3 3 0 2 17
Alapszakasz
Középszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász Tippmix Férfi NB I. A 25 5 14.2354 26.5662 1.434 2.459 57.657.6 3.178 7174 44.844.8 2.152 2.256 92.992.9 2.152 0.37 2.459 0.820 1.641 1.641 2.871 3.280 0.13 0.24 16.8421
2021/2022 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász Tippmix Férfi NB I. A 25 11 13.2330 27.2680 1.434 2.563 5454 2.768 7.1177 38.438.4 2.358 2.869 84.184.1 2.768 0.512 3.280 0.819 2.254 1.639 3.178 3.279 0.13 0.38 15.4386
2 szezon Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 50 16 13.7684 26.81342 1.468 2.4122 55.755.7 2.9146 7351 41.641.6 2.2110 2.5125 8888 2.4120 0.419 2.8139 0.839 1.995 1.680 3149 3.2159 0.16 0.212 16.1807
Összesítés 50 16 13.7684 26.81342 1.468 2.4122 55.755.7 2.9146 7351 41.641.6 2.2110 2.5125 8888 2.4120 0.419 2.8139 0.839 1.995 1.680 3149 3.2159 0.16 0.212 16.1807
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház 7 7 14.199 31.3219 2.316 4.129 55.255.2 1.913 7.150 2626 428 4.330 93.393.3 4.129 0.75 4.934 1.39 2.115 2.920 4.330 3.122 00 0.64 18.1127
1 szezon Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 7 7 14.199 31.3219 2.316 4.129 55.255.2 1.913 7.150 2626 428 4.330 93.393.3 4.129 0.75 4.934 1.39 2.115 2.920 4.330 3.122 00 0.64 18.1127
Összesítés 7 7 14.199 31.3219 2.316 4.129 55.255.2 1.913 7.150 2626 428 4.330 93.393.3 4.129 0.75 4.934 1.39 2.115 2.920 4.330 3.122 00 0.64 18.1127
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért 13 13 14.8193 29377 1.925 2.836 69.469.4 2.735 5.875 46.746.7 2.938 3.242 90.590.5 3.343 0.23 3.546 113 1.520 2.634 4.356 2.533 0.11 0.22 20.5267
2021/2022 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért 4 4 12.550 26.5106 1.56 2.39 66.766.7 2.39 5.823 39.139.1 2.811 312 91.791.7 2.39 0.31 2.510 0.31 2.510 2.510 4.518 2.510 00 00 15.361
2 szezon Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 17 13.7243 27.8483 1.731 2.545 68.268.9 2.544 5.898 42.944.9 2.849 3.154 9190.7 2.852 0.24 356 0.614 230 2.644 4.474 2.543 01 0.12 17.9328
Összesítés 17 17 13.7243 27.8483 1.731 2.545 68.268.9 2.544 5.898 42.944.9 2.849 3.154 9190.7 2.852 0.24 356 0.614 230 2.644 4.474 2.543 01 0.12 17.9328
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász Magyar Kupa, Férfi 3 1 12.337 28.786 26 39 66.766.7 26 5.717 35.335.3 2.37 2.37 100100 26 0.31 2.37 13 2.37 26 3.711 1.75 0.31 00 14.343
2021/2022 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász Magyar Kupa, Férfi 3 3 19.759 2781 2.78 412 66.766.7 3.711 721 52.452.4 3.310 3.711 90.990.9 1.34 00 1.34 0.31 1.34 0.72 3.310 515 00 00 23.370
2 szezon Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 6 4 1696 27.8167 2.314 3.521 66.766.7 2.817 6.338 44.744.7 2.817 318 94.494.4 1.710 0.21 1.811 0.74 1.811 1.38 3.521 3.320 0.21 00 18.8113
Összesítés 6 4 1696 27.8167 2.314 3.521 66.766.7 2.817 6.338 44.744.7 2.817 318 94.494.4 1.710 0.21 1.811 0.74 1.811 1.38 3.521 3.320 0.21 00 18.8113
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi 41 19 14.2584 27.41125 1.665 2.5104 62.562.5 2.9119 6.5266 44.744.7 2.497 2.6105 92.492.4 2.5101 0.311 2.7112 0.936 1.768 281 3.4138 2.9118 0.15 0.16 17.8731
2021/2022 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi 39 25 13.8538 27.81086 1.664 2.9113 56.656.6 2.6101 6.9271 37.337.3 2.7107 3.1122 87.787.7 2.8110 0.518 3.3128 0.830 2.183 1.871 3.5136 3.2126 0.13 0.312 16.5644
2 szezon Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 80 44 141122 27.62211 1.6129 2.7217 59.459.4 2.7220 6.7537 40.941 2.6204 2.8227 89.889.9 2.6211 0.429 3240 0.866 1.9151 1.9152 3.4274 3.1244 0.18 0.218 17.21375
Összesítés 80 44 141122 27.62211 1.6129 2.7217 59.459.4 2.7220 6.7537 40.941 2.6204 2.8227 89.889.9 2.6211 0.429 3240 0.866 1.9151 1.9152 3.4274 3.1244 0.18 0.218 17.21375

Játékoshírek