| Box score | Tippmix Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 23 | 16 | 10.6 | 25.4 | 3 | 5.5 | 53.5 | 0.9 | 2.3 | 39.6 | 2 | 2.4 | 80.4 | 3.3 | 0.7 | 3.9 | 0.6 | 1.2 | 2.1 | 2.7 | 1.7 | 0.2 | 0.3 | 14.1 | |||||||||
| Total | 23 | 16 | 244 | 584 | 68 | 127 | 53.5 | 21 | 53 | 39.6 | 45 | 56 | 80.4 | 75 | 15 | 90 | 14 | 28 | 48 | 62 | 40 | 4 | 8 | 324 | |||||||||
| 40 perc | 23 | 16 | 16.7 | 40 | 4.7 | 8.7 | 53.5 | 1.4 | 3.6 | 39.6 | 3.1 | 3.8 | 80.4 | 5.1 | 1 | 6.2 | 1 | 1.9 | 3.3 | 4.2 | 2.7 | 0.3 | 0.5 | 22.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 23 | 16 | 244 | 583 | 108.45 | 98.79 | 9.66 | 60.4 | 55.28 | 19.61 | 230 | 1.06 |
| Dobástérkép | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 73/120 | 60.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/7 | 42.9% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/4 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/7 | 28.6% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 7/10 | 70% |
| • 3 pontos bal | 7/25 | 28% |
| • 3 pontos közép | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos jobb | 2/9 | 22.2% |
| • 3 pontos jobb sarok | 9/17 | 52.9% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2021. 09. 22. |
|
Szedeák | 77 –76 | * | 8 | 22 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7 | |||
| 2 | 2021. 09. 26. |
|
Atomerőmű SE | 67 –90 | * | 14 | 28 | 3 | 5 | 60 | 2 | 5 | 40 | 2 | 4 | 50 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 16 | |||
| 3 | 2021. 10. 02. |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 82 –69 | * | 7 | 27 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 5 | |||
| 4 | 2021. 10. 06. |
|
DEAC-Tungsram | 79 –78 | 9 | 22 | 3 | 7 | 42.9 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 5 | 2021. 10. 09. |
|
Nyíregyháza BS | 84 –92 | 11 | 21 | 4 | 6 | 66.7 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 6 | 2021. 10. 17. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 80 –78 | * | 7 | 21 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 8 | |||
| 7 | 2021. 10. 24. |
|
Alba Fehérvár | 81 –88 | 20 | 28 | 5 | 8 | 62.5 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 4 | 100 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 26 | ||||
| 8 | 2021. 10. 31. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 81 –63 | 15 | 20 | 2 | 2 | 100 | 3 | 3 | 100 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 19 | ||||
| 10 | 2021. 11. 13. |
|
Körmend | 82 –93 | * | 7 | 26 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 9 | 2021. 12. 07. |
|
Sopron KC | 73 –76 | 4 | 21 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 12 | 2021. 12. 18. |
|
ZTE KK | 77 –78 | * | 7 | 34 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 100 | 7 | 1 | 8 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 20 | |||
| 13 | 2021. 12. 23. |
|
MVM-OSE Lions | 90 –86 | * | 18 | 27 | 5 | 7 | 71.4 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 21 | |||
| 14 | 2021. 12. 27. |
|
Szedeák | 81 –57 | * | 4 | 28 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 7 | |||
| 15 | 2021. 12. 30. |
|
Atomerőmű SE | 84 –63 | * | 8 | 26 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | |||
| 16 | 2022. 01. 05. |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 69 –84 | * | 10 | 24 | 2 | 7 | 28.6 | 1 | 1 | 100 | 3 | 5 | 60 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||
| 17 | 2022. 01. 08. |
|
DEAC-Tungsram | 63 –74 | * | 7 | 28 | 3 | 6 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 | 2 | 13 | |||
| 20 | 2022. 01. 29. |
|
Alba Fehérvár | 71 –74 | * | 8 | 30 | 2 | 5 | 40 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | |||
| 21 | 2022. 02. 04. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 74 –81 | * | 20 | 30 | 8 | 10 | 80 | 0 | 1 | 0 | 4 | 7 | 57.1 | 7 | 2 | 9 | 1 | 0 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 31 | |||
| 18 | 2022. 02. 08. |
|
Nyíregyháza BS | 85 –86 | * | 16 | 28 | 5 | 7 | 71.4 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 3 | 100 | 6 | 1 | 7 | 1 | 0 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 27 | |||
| 22 | 2022. 02. 12. |
|
Sopron KC | 83 –78 | * | 7 | 29 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 12 | |||
| 23 | 2022. 02. 16. |
|
Körmend | 83 –71 | 12 | 23 | 3 | 3 | 100 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 14 | ||||
| 24 | 2022. 03. 12. |
|
Kaposvári KK | 75 –80 | * | 18 | 27 | 3 | 7 | 42.9 | 1 | 2 | 50 | 9 | 9 | 100 | 7 | 0 | 7 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1 | 0 | 1 | 26 | |||
| 25 | 2022. 03. 20. |
|
ZTE KK | 63 –74 | 7 | 14 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 | 75 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 23 | 16 | 10.6244 | 25.4584 | 368 | 5.5127 | 53.553.5 | 0.921 | 2.353 | 39.639.6 | 245 | 2.456 | 80.480.4 | 3.375 | 0.715 | 3.990 | 0.614 | 1.228 | 2.148 | 2.762 | 1.740 | 0.24 | 0.38 | 14.1324 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 23 | 16 | 10.6244 | 25.4584 | 368 | 5.5127 | 53.553.5 | 0.921 | 2.353 | 39.639.6 | 245 | 2.456 | 80.480.4 | 3.375 | 0.715 | 3.990 | 0.614 | 1.228 | 2.148 | 2.762 | 1.740 | 0.24 | 0.38 | 14.1324 | ||||
| Összesítés | 23 | 16 | 10.6244 | 25.4584 | 368 | 5.5127 | 53.553.5 | 0.921 | 2.353 | 39.639.6 | 245 | 2.456 | 80.480.4 | 3.375 | 0.715 | 3.990 | 0.614 | 1.228 | 2.148 | 2.762 | 1.740 | 0.24 | 0.38 | 14.1324 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház | 8 | 2 | 19.6157 | 31.3250 | 540 | 864 | 62.562.5 | 216 | 4.536 | 44.444.4 | 3.629 | 4.334 | 85.385.3 | 2.923 | 0.97 | 3.830 | 0.97 | 1.512 | 2.419 | 432 | 2.117 | 0.43 | 0.32 | 23.1185 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 8 | 2 | 19.6157 | 31.3250 | 540 | 864 | 62.562.5 | 216 | 4.536 | 44.444.4 | 3.629 | 4.334 | 85.385.3 | 2.923 | 0.97 | 3.830 | 0.97 | 1.512 | 2.419 | 432 | 2.117 | 0.43 | 0.32 | 23.1185 | ||||
| Összesítés | 8 | 2 | 19.6157 | 31.3250 | 540 | 864 | 62.562.5 | 216 | 4.536 | 44.444.4 | 3.629 | 4.334 | 85.385.3 | 2.923 | 0.97 | 3.830 | 0.97 | 1.512 | 2.419 | 432 | 2.117 | 0.43 | 0.32 | 23.1185 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 1 | 12.349 | 28.5114 | 312 | 520 | 6060 | 1.56 | 3.313 | 46.246.2 | 1.87 | 2.811 | 63.663.6 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 0.52 | 1.87 | 2.811 | 3.313 | 2.39 | 00 | 00 | 1456 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 4 | 1 | 12.349 | 28.5114 | 312 | 520 | 6060 | 1.56 | 3.313 | 46.246.2 | 1.87 | 2.811 | 63.663.6 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 0.52 | 1.87 | 2.811 | 3.313 | 2.39 | 00 | 00 | 1456 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 12.349 | 28.5114 | 312 | 520 | 6060 | 1.56 | 3.313 | 46.246.2 | 1.87 | 2.811 | 63.663.6 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 0.52 | 1.87 | 2.811 | 3.313 | 2.39 | 00 | 00 | 1456 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 0 | 10.732 | 19.358 | 39 | 4.313 | 69.269.2 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 2.37 | 13 | 3.310 | 1.34 | 13 | 2.37 | 39 | 0.72 | 00 | 0.72 | 1545 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 3 | 0 | 10.732 | 19.358 | 39 | 4.313 | 69.269.2 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 2.37 | 13 | 3.310 | 1.34 | 13 | 2.37 | 39 | 0.72 | 00 | 0.72 | 1545 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 10.732 | 19.358 | 39 | 4.313 | 69.269.2 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 2.37 | 13 | 3.310 | 1.34 | 13 | 2.37 | 39 | 0.72 | 00 | 0.72 | 1545 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 38 | 19 | 12.7482 | 26.51006 | 3.4129 | 5.9224 | 57.657.6 | 1.245 | 2.8107 | 42.142.1 | 2.389 | 2.9111 | 80.280.2 | 2.9112 | 0.727 | 3.7139 | 0.727 | 1.350 | 2.285 | 3.1116 | 1.868 | 0.27 | 0.312 | 16.1610 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 38 | 19 | 12.7482 | 26.51006 | 3.4129 | 5.9224 | 57.657.6 | 1.245 | 2.8107 | 42.142.1 | 2.389 | 2.9111 | 80.280.2 | 2.9112 | 0.727 | 3.7139 | 0.727 | 1.350 | 2.285 | 3.1116 | 1.868 | 0.27 | 0.312 | 16.1610 | ||||
| Összesítés | 38 | 19 | 12.7482 | 26.51006 | 3.4129 | 5.9224 | 57.657.6 | 1.245 | 2.8107 | 42.142.1 | 2.389 | 2.9111 | 80.280.2 | 2.9112 | 0.727 | 3.7139 | 0.727 | 1.350 | 2.285 | 3.1116 | 1.868 | 0.27 | 0.312 | 16.1610 | ||||||