Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | GY, 71 - 66 | 1 - 0 |
GREEN Morgan Asha Symouree (28) (E.ON ELTE BEAC) |
VOJTULEK Ana (13) (E.ON ELTE BEAC) |
STUDER Ágnes (4) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Varga-Záray Katalin, Major Ádám (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | SERCO UNI Győr | I | V, 104 - 85 | 1 - 1 |
GREEN Morgan Asha Symouree (26) (E.ON ELTE BEAC) |
MOMPREMIER Beatrice (12) (SERCO UNI Győr ) |
GREEN Morgan Asha Symouree (7) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Minár László Balázs, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKA Universitas PEAC | O | V, 64 - 88 | 1 - 2 |
CALHOUN Sierra (24) (NKA Universitas PEAC) |
KISS Virág (8) (NKA Universitas PEAC) |
GREEN Morgan Asha Symouree (8) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Rácz Zsolt Róbert, dr. Németh Patrik (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Sopron Basket | I | V, 76 - 39 | 1 - 3 |
BROOKS Jelena (15) (Sopron Basket) |
VARGA Alíz (15) (Sopron Basket) |
CZUKOR Dalma (4) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PINKK Pécsi 424 | I | GY, 56 - 82 | 2 - 3 |
VOJTULEK Ana (28) (E.ON ELTE BEAC) |
VOJTULEK Ana (15) (E.ON ELTE BEAC) |
ANGYAL Barbara (5) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Ádám József, Nyilas István (Reisz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 83 - 82 | 3 - 3 |
GREEN Morgan Asha Symouree (25) (E.ON ELTE BEAC) |
VOJTULEK Ana (11) (E.ON ELTE BEAC) |
ANGYAL Barbara (8) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila, dr. Németh Patrik (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | I | GY, 82 - 89 | 4 - 3 |
JONES Kayla Danielle (28) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
JONES Kayla Danielle (17) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
GREEN Morgan Asha Symouree (14) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Rácz Zsolt Róbert, Varga-Záray Katalin (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 74 - 86 | 4 - 4 |
SMAILBEGOVIC Nadija (21) (Vasas Akadémia) |
VOJTULEK Ana (10) (E.ON ELTE BEAC) |
ANGYAL Barbara (8) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DVTK-Hun-Therm | I | V, 70 - 48 | 4 - 5 |
GREEN Morgan Asha Symouree (19) (E.ON ELTE BEAC) |
GREEN Cheridene (13) (DVTK-Hun-Therm) |
AHO Nina Daniella (4) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Balog György Attila, Rózsavölgyi Alexandra, dr. Németh Patrik (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Ludovika Csata | O | GY, 78 - 76 | 5 - 5 |
HORVÁTH Bernadett Katalin (22) (Ludovika Csata ) |
VOJTULEK Ana (13) (E.ON ELTE BEAC) |
GREEN Morgan Asha Symouree (10) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 83 - 93 | 6 - 5 |
VOJTULEK Ana (20) (E.ON ELTE BEAC) |
VOJTULEK Ana (8) (E.ON ELTE BEAC) |
ANGYAL Barbara (13) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, JAKAB László Imre, dr. Németh Patrik (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 92 - 63 | 6 - 6 |
GOREE Cyesha Damian (25) (KSC-Szekszárd) |
VOJTULEK Ana (10) (E.ON ELTE BEAC) |
MIKLÓS Melinda (9) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Földesi Ádám (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | SERCO UNI Győr | O | V, 60 - 88 | 6 - 7 |
VOJTULEK Ana (25) (E.ON ELTE BEAC) |
MOMPREMIER Beatrice (17) (SERCO UNI Győr ) |
GREEN Morgan Asha Symouree (5) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | NKA Universitas PEAC | I | V, 84 - 62 | 6 - 8 |
ANGYAL Barbara (19) (E.ON ELTE BEAC) |
BURDICK Cassidie Cierra (12) (NKA Universitas PEAC) |
KATANIC Ivana (5) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Nyilas István, Major Ádám (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Sopron Basket | O | V, 62 - 79 | 6 - 9 |
GREEN Morgan Asha Symouree (21) (E.ON ELTE BEAC) |
STANKOVIC Dragana (8) (Sopron Basket) |
GREEN Morgan Asha Symouree (9) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila, Jankovics Viktor Zsolt (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | PINKK Pécsi 424 | O | GY, 102 - 64 | 7 - 9 |
VINCZE Nikolett (20) (PINKK Pécsi 424) |
VOJTULEK Ana (15) (E.ON ELTE BEAC) |
TENYÉR Zsófia (6) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Szilágyi Bálint, dr. Németh Patrik (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | TFSE-MTK | I | V, 78 - 59 | 7 - 10 |
VOJTULEK Ana (19) (E.ON ELTE BEAC) |
TÓTH Franka Emilia (10) (E.ON ELTE BEAC) |
THEODOREÁN Alexandra (6) (TFSE-MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Makrai Márton, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | O | GY, 92 - 57 | 8 - 10 |
VOJTULEK Ana (21) (E.ON ELTE BEAC) |
VOJTULEK Ana (9) (E.ON ELTE BEAC) |
GREEN Morgan Asha Symouree (10) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Vida József, Jankovics Viktor Zsolt (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 81 - 69 | 8 - 11 |
PAPP Klaudia (22) (Vasas Akadémia) |
MADÁR Eszter (14) (Vasas Akadémia) |
GREEN Morgan Asha Symouree (3) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Nagy Viktor, Frányó Péter, Balog György Attila (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | DVTK-Hun-Therm | O | V, 58 - 88 | 8 - 12 |
GUIRANTES Arella (22) (DVTK-Hun-Therm) |
VOJTULEK Ana (11) (E.ON ELTE BEAC) |
KÁNYÁSI Veronika (7) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Varga-Záray Katalin, Szilágyi Bálint (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Ludovika Csata | I | GY, 66 - 72 | 9 - 12 |
GREEN Morgan Asha Symouree (25) (E.ON ELTE BEAC) |
VOJTULEK Ana (12) (E.ON ELTE BEAC) |
GREEN Morgan Asha Symouree (10) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Goda László, Kapusi Gábor, Gruber Nikolett Lilla (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 94 - 65 | 10 - 12 |
VOJTULEK Ana (27) (E.ON ELTE BEAC) |
TÓTH Franka Emilia (10) (E.ON ELTE BEAC) |
ZSÁMÁR Lili (5) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, dr. Németh Patrik, Hervay Tibor (Vághy Tamás János) |