Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Sopron KC | I | V, 90 - 62 | 0 - 1 |
SHINE Tavarius Damon (21) (Sopron KC) |
TAYLOR JR Jimmie Lee (8) (DEAC) |
JONES Andre (7) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Frányó Péter, Farkas Gábor (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | HÜBNER Nyíregyháza BS | O | GY, 89 - 59 | 1 - 1 |
DRENOVAC Dorde (23) (DEAC) |
GUMBS Nathanial Keenan (9) (DEAC) |
PERRY Darius James (6) (HÜBNER Nyiregyháza BS) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | I | V, 87 - 69 | 1 - 2 |
TOWNES Marques R (28) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
KARAHODZIC Kemal (9) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
KLOBUCAR Jaka (10) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Nyilas István, Kovács Nimród János (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 69 - 71 | 1 - 3 |
TIBY Matthew James (18) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
COWELS III Raymond (9) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
DRENOVAC Dorde (6) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Ádám József (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szolnoki Olajbányász | I | V, 93 - 75 | 1 - 4 |
DURHAM Jabril Armin (15) (Szolnoki Olajbányász) |
TAYLOR JR Jimmie Lee (9) (DEAC) |
DURHAM Jabril Armin (7) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 62 - 69 | 2 - 4 |
EDWIN Deon Javern (25) (Atomerőmű SE) |
ATKINSON Paul Jr (8) (Atomerőmű SE) |
DRENOVAC Dorde (6) (DEAC) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MVM-OSE Lions | O | V, 79 - 80 | 2 - 5 |
POLYÁK László (8) (DEAC) |
KENÉZ Csaba László (6) (DEAC) |
|
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Goda László, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 84 - 79 | 2 - 6 |
TRICE D'Mitrik Alexander (22) (Zalakerámia ZTE KK) |
SMITH Mitchell Daniel (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
SCOTT Michaelyn Duane (7) (DEAC) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Major Ádám (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 83 - 78 | 3 - 6 |
MÓCSÁN Bálint (22) (DEAC) |
DRENOVAC Dorde (9) (DEAC) |
WASHINGTON Desmond Marquis Marquis (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Fodor Attila, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Egis Körmend | O | GY, 90 - 72 | 4 - 6 |
DRENOVAC Dorde (27) (DEAC) |
MOORE Michael Jarade (9) (Egis Körmend) |
SCOTT Michaelyn Duane (7) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Arconic-Alba Fehérvár | I | V, 106 - 78 | 4 - 7 |
VOJVODA Dávid (23) (Arconic-Alba Fehérvár) |
PHILMORE Isaiah Lemart (5) (Arconic-Alba Fehérvár) |
SCOTT Michaelyn Duane (7) (DEAC) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Németh Patrik (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budapesti Honvéd Sportegyesület | O | GY, 71 - 59 | 5 - 7 |
SCOTT Michaelyn Duane (16) (DEAC) |
POLYÁK László (9) (DEAC) |
SCOTT Michaelyn Duane (9) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Makrai Márton, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kometa Kaposvári KK | I | V, 89 - 85 | 5 - 8 |
BROWN Isiah Gerald (28) (Kometa Kaposvári KK) |
HUGHES II Michael Anthony (9) (Kometa Kaposvári KK) |
SCOTT Michaelyn Duane (6) (DEAC) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Sopron KC | O | V, 78 - 89 | 5 - 9 |
JOSEPH Yasiin Yousef (23) (Sopron KC) |
BARNETT Jordan Kahlil (7) (Sopron KC) |
JOSEPH Yasiin Yousef (6) (Sopron KC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, JAKAB László Imre, Sörlei Attila (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | HÜBNER Nyíregyháza BS | I | GY, 75 - 96 | 6 - 9 |
PERRY Darius James (20) (HÜBNER Nyiregyháza BS) |
TAYLOR JR Jimmie Lee (9) (DEAC) |
SCOTT Michaelyn Duane (7) (DEAC) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | O | V, 69 - 75 | 6 - 10 |
DRENOVAC Dorde (20) (DEAC) |
KARAHODZIC Kemal (11) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
TOWNES Marques R (6) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Makrai Márton (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Szolnoki Olajbányász | O | GY, 81 - 63 | 7 - 10 |
DRENOVAC Dorde (23) (DEAC) |
WILLIAMSON Andre Marcell (8) (Szolnoki Olajbányász) |
GOVENS Darrin Anthony (4) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Ádám József, Goda László (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | GY, 75 - 81 | 8 - 10 |
GOVENS Darrin Anthony (23) (DEAC) |
TIBY Matthew James (11) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
PERL Zoltán (7) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 81 - 75 | 9 - 10 |
ATKINSON Paul Jr (27) (Atomerőmű SE) |
ATKINSON Paul Jr (15) (Atomerőmű SE) |
EDWIN Deon Javern (10) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Frányó Péter, Fodor Attila (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MVM-OSE Lions | I | GY, 87 - 91 | 10 - 10 |
DRENOVAC Dorde (25) (DEAC) |
HENRY Shane Linden (15) (MVM-OSE Lions) |
DIMITRIJEVIC D (6) (MVM-OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 83 - 81 | 11 - 10 |
MÓCSÁN Bálint (24) (DEAC) |
OSTOJIC Danilo (9) (Zalakerámia ZTE KK) |
TRICE D'Mitrik Alexander (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Goda László, Makrai Márton (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 83 - 86 | 12 - 10 |
WASHINGTON Desmond Marquis Marquis (25) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
NICHOLSON Kassim Juan (11) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (12) (DEAC) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, dr. Németh Patrik (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Egis Körmend | I | V, 89 - 79 | 12 - 11 |
MITCHELL Wendell (22) (Egis Körmend) |
DRENOVAC Dorde (7) (DEAC) |
CHAMBERS Siyani Tahir (7) (Egis Körmend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Arconic-Alba Fehérvár | O | V, 77 - 87 | 12 - 12 |
GOVENS Darrin Anthony (27) (DEAC) |
FORD Quincy G. (11) (Arconic-Alba Fehérvár) |
SOMOGYI Ádám (7) (Arconic-Alba Fehérvár) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Sörlei Attila (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Budapesti Honvéd Sportegyesület | I | GY, 77 - 83 | 13 - 12 |
SHERMAN Tajzmel Lavar (19) (Budapesti Honvéd SE) |
TÓTH Ádám (7) (DEAC) |
GOVENS Darrin Anthony (7) (DEAC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Goda László, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Kometa Kaposvári KK | O | GY, 83 - 71 | 14 - 12 |
DRENOVAC Dorde (20) (DEAC) |
HUGHES II Michael Anthony (10) (Kometa Kaposvári KK) |
PARSONS DeSean Tyler (7) (Kometa Kaposvári KK) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Ádám József, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György) |