Műsor - 2022. október 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Sopron KCSopron KC I V, 90 - 62 0 - 1 SHINE Tavarius Damon (21)
(Sopron KC)
TAYLOR JR Jimmie Lee (8)
(DEAC)
JONES Andre (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Frányó Péter, Farkas Gábor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2022. október 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS O GY, 89 - 59 1 - 1 DRENOVAC Djordje (23)
(DEAC)
GUMBS Nathanial Keenan (9)
(DEAC)
PERRY Darius James (6)
(HÜBNER Nyiregyháza BS)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila (Balogh László György)
Műsor - 2022. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I V, 87 - 69 1 - 2 TOWNES Marques R (28)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KARAHODZIC Kemal (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KLOBUCAR Jaka (10)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Goda László, Nyilas István, Kovács Nimród János (Farkas János)
Műsor - 2022. október 22. 14:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 69 - 71 1 - 3 TIBY Matthew James (18)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
COWELS III Raymond (9)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
DRENOVAC Djordje (6)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Ádám József (Bogárdi János)
Műsor - 2022. október 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 93 - 75 1 - 4 DURHAM Jabril Armin (15)
(Szolnoki Olajbányász)
TAYLOR JR Jimmie Lee (9)
(DEAC)
DURHAM Jabril Armin (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2022. október 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 62 - 69 2 - 4 EDWIN Deon Javern (25)
(Atomerőmű SE)
ATKINSON JR. Paul St Aubyn (8)
(Atomerőmű SE)
DRENOVAC Djordje (6)
(DEAC)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2022. november 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions O V, 79 - 80 2 - 5 CALLOWAY Jacob Dalton (24)
(MVM-OSE Lions)
POLYÁK László (8)
(DEAC)
KENÉZ Csaba (6)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Goda László, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
Műsor - 2022. november 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 84 - 79 2 - 6 TRICE D'Mitrik Alexander (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
SMITH Mitchell Daniel (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
SCOTT Michaelyn Duane (7)
(DEAC)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Major Ádám (Forrai Sámuel)
Műsor - 2022. november 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 83 - 78 3 - 6 MÓCSÁN Bálint (22)
(DEAC)
DRENOVAC Djordje (9)
(DEAC)
WASHINGTON Desmond Marquis (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Nagy Viktor, Fodor Attila, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2022. december 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 90 - 72 4 - 6 DRENOVAC Djordje (27)
(DEAC)
MOORE Michael Jarade (9)
(Egis Körmend)
SCOTT Michaelyn Duane (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila (Balogh László György)
Műsor - 2022. december 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Arconic-Alba FehérvárArconic-Alba Fehérvár I - -
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás, dr. Németh Patrik (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2022. december 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Budapesti Honvéd SportegyesületBudapesti Honvéd Sportegyesület O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2022. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Kometa Kaposvári KKKometa Kaposvári KK I - -
Aréna: Kaposvár Aréna
Műsor - 2022. december 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Sopron KCSopron KC O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2023. január 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS I - -
Aréna: Continental Aréna
Műsor - 2023. január 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2023. január 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2023. január 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2023. február 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2023. február 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions I - -
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Műsor - 2023. február 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2023. március 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I - -
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2023. március 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Egis KörmendEgis Körmend I - -
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok
Műsor - 2023. március 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Arconic-Alba FehérvárArconic-Alba Fehérvár O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2023. március 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Budapesti Honvéd SportegyesületBudapesti Honvéd Sportegyesület I - -
Aréna: Ludovika Aréna
Műsor - 2023. április 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Kometa Kaposvári KKKometa Kaposvári KK O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok

Megyei szövetségek