Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 103 - 50 | 0 - 1 |
GEREBEN Lívia (18) (KSC-Szekszárd) |
GEREBEN Lívia (7) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (9) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kovács Nimród János, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Sopron Basket | I | V, 73 - 53 | 0 - 2 |
ANGYAL Barbara (17) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
GAYE Aby (12) (Sopron Basket) |
VARGA Sára (5) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Szilágyi Bálint, dr. Németh Patrik (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | UNI Győr MÉLY-ÚT | I | V, 82 - 60 | 0 - 3 |
WENINGER Virág (20) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
OROSZOVA Sabina (13) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
ZIVALJEVIC Sofija (6) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Varga-Záray Katalin, Major Ádám (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Ludovika-FCSM Csata | I | V, 69 - 48 | 0 - 4 |
CAREY Stasha Marlan (17) (Ludovika-FCSM Csata ) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (16) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (10) (Ludovika-FCSM Csata ) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Makrai Márton, Balog György Attila, Rózsavölgyi Alexandra (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | V, 72 - 74 | 0 - 5 |
CAMPISANO Sierra Kathleen (20) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
CAMPISANO Sierra Kathleen (11) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ZIVALJEVIC Sofija (8) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Szilágyi Bálint (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | NKA Universitas PEAC | I | V, 63 - 55 | 0 - 6 |
KISS Virág (22) (NKA Universitas PEAC) |
NELSON Chelsea Keiana (13) (NKA Universitas PEAC) |
DUDÁSOVÁ Nikola (4) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DVTK | O | V, 65 - 96 | 0 - 7 |
GREEN Cheridene (24) (DVTK) |
JOVANOVIC Milica (8) (DVTK) |
KÁNYÁSI Veronika (7) (DVTK) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Varga-Záray Katalin, Rózsavölgyi Alexandra (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Sopron Basket | O | V, 66 - 98 | 0 - 8 |
CAMPISANO Sierra Kathleen (20) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
JOVANOVIC Nevena (7) (Sopron Basket) |
ANGYAL Barbara (6) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila, Dr. Oláh Márk (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PINKK Pécsi 424 | I | GY, 66 - 87 | 1 - 8 |
ZIVALJEVIC Sofija (21) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
DAVIS STEWART Denia (10) (PINKK Pécsi 424) |
JÁHNI Zsófia Anna (8) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Goda László, JAKAB László Imre (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | TFSE-MTK | I | V, 83 - 69 | 1 - 9 |
CAMPISANO Sierra Kathleen (22) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
CAMPISANO Sierra Kathleen (13) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
JENKINS Chanise Monique (5) (TFSE-MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Praksch Péter Árpád, dr. Németh Patrik (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | GY, 70 - 66 | 2 - 9 |
CAMPISANO Sierra Kathleen (23) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (15) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ANGYAL Barbara (6) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 51 - 73 | 2 - 10 |
HELJIC Sara (16) (Vasas Akadémia) |
HELJIC Sara (10) (Vasas Akadémia) |
PAPP Klaudia (5) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Balog György Attila, Varga-Záray Katalin (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 60 - 89 | 2 - 11 |
MIKLÓS Melinda (17) (KSC-Szekszárd) |
KRNJIC Sara (12) (KSC-Szekszárd) |
FRISKOVEC Zala (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Kovács Nimród János, dr. Németh Patrik (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | UNI Győr MÉLY-ÚT | O | V, 64 - 90 | 2 - 12 |
ANGYAL Barbara (24) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (11) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
DOMBAI Réka (7) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Szilágyi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Ludovika-FCSM Csata | O | V, 81 - 86 | 2 - 13 |
CAMPISANO Sierra Kathleen (37) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ZELE Dorina (10) (Ludovika-FCSM Csata ) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (9) (Ludovika-FCSM Csata ) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Horváth Csongor Béla, Gál János (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | V, 78 - 64 | 2 - 14 |
CAMPISANO Sierra Kathleen (16) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (10) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ZIVALJEVIC Sofija (7) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Albertirsa Újcsarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Varga-Záray Katalin, Földesi Ádám (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | NKA Universitas PEAC | O | V, 58 - 64 | 2 - 15 |
WENTZEL Nóra (18) (NKA Universitas PEAC) |
KISS Virág (12) (NKA Universitas PEAC) |
ANGYAL Barbara (4) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Balog György Attila, Lengyel Ádám József (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | PINKK Pécsi 424 | O | V, 74 - 75 | 2 - 16 |
CAMPISANO Sierra Kathleen (18) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
DAVIS Camesha Rochell (15) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ANGYAL Barbara (4) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Major Ádám, Dr. Oláh Márk (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DVTK | I | V, 80 - 64 | 2 - 17 |
JOVANOVIC Milica (28) (DVTK) |
CAMPISANO Sierra Kathleen (13) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ANGYAL Barbara (8) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Varga-Záray Katalin, Rózsavölgyi Alexandra (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | TFSE-MTK | O | V, 78 - 81 | 2 - 18 |
CAMPISANO Sierra Kathleen (29) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
PAVEL Elisabeth (13) (TFSE-MTK) |
ANGYAL Barbara (9) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Balog György Attila (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | V, 74 - 65 | 2 - 19 |
ZIVALJEVIC Sofija (17) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
MÉRÉSZ Beatrix (10) (ELTE BEAC Újbuda) |
CZANK Timea (7) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Fodor Attila (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 65 - 55 | 2 - 20 |
CAMPISANO Sierra Kathleen (18) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (11) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ANGYAL Barbara (5) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Földesi Ádám, Rózsavölgyi Alexandra (Fekete László) |