Műsor - 2021. szeptember 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Falco-Volvo Alpok Autó SzombathelyFalco-Volvo Alpok Autó Szombathely I V, 99 - 77 0 - 1 BRYSON Michael Joseph (27)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
GOLOMÁN György (6)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, JAKAB László Imre (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. szeptember 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló DEAC-TungsramDEAC-Tungsram O V, 63 - 88 0 - 2 DRENOVAC Djordje (17)
(DEAC-Tungsram)
BRKIC Veljko (10)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
HAYNES-JONES Samajae Naeem (5)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Dr. Oláh Márk (Fekete László)
Műsor - 2021. október 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS I GY, 104 - 110 1 - 2 JOHNSON Nigel Armoni (29)
(HUBNER NyIregyhaza BS)
BRYCE JR Clarence Leland (7)
(HUBNER NyIregyhaza BS)
JOHNSON Nigel Armoni (6)
(HUBNER NyIregyhaza BS)
Aréna: Continental Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O GY, 95 - 74 2 - 2 HAYNES-JONES Samajae Naeem (23)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
BRKIC Veljko (10)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
GORDON Justin Windell (4)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. október 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 103 - 99 3 - 2 HAYNES-JONES Samajae Naeem (36)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
STEELE Baylee (6)
(Alba Fehervar)
STARK Jonathan (11)
(Alba Fehervar)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Balog György Attila, Sörlei Attila (Bognár Tibor)
Műsor - 2021. október 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 80 - 78 3 - 3 BADZIM Roko (22)
(Szolnoki Olajbanyasz)
BRKIC Veljko (10)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
HAYNES-JONES Samajae Naeem (5)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Makrai Márton (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. október 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 70 - 76 4 - 3 MYERS Teyvon (29)
(Sopron KC)
GORDON Justin Windell (10)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
HAYNES-JONES Samajae Naeem (6)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. október 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 84 - 71 4 - 4 IVOSEV Tamás (23)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
GORDON Justin Windell (10)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
HAYNES-JONES Samajae Naeem (7)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Fekete László)
Műsor - 2021. november 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O V, 88 - 97 4 - 5 MARTIN JR. Wayne Ernest (23)
(Kaposvari KK)
BRKIC Veljko (9)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
HILLIARD IV Nimrod Andrew (9)
(Kaposvari KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. november 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 65 - 78 5 - 5 BRYSON Michael Joseph (25)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
BARNETT Jordan Kahlil (7)
(Zalakeramia ZTE KK)
GUYTON Carlton (5)
(Zalakeramia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Goda László, Pozsonyi László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. december 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions I V, 73 - 61 5 - 6 HAYNES-JONES Samajae Naeem (16)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
BURNS Elijah Ross (7)
(MVM-OSE Lions)
IHRING Mario (5)
(MVM-OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Győrffy Pál Attila, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. december 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 93 - 115 5 - 7 COOK Keandre Gary (34)
(Naturtex-SZTE-Szedeak)
BOGNÁR Kristóf (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeak)
PERSONS Tayler Anthony (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeak)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Horváth Csongor Béla (Balogh László György)
Műsor - 2021. december 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 89 - 66 5 - 8 TAYLOR Deshon Davion (28)
(Atomeromu SE)
EILINGSFELD János (11)
(Atomeromu SE)
BRZOJA Mislav (4)
(Atomeromu SE)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. december 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló DEAC-TungsramDEAC-Tungsram I V, 102 - 79 5 - 9 DŽELETOVIĆ Ðorđe (31)
(DEAC-Tungsram)
HAGINS Joshua Akeem (7)
(DEAC-Tungsram)
THAMES Xavier Raynard (8)
(DEAC-Tungsram)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2022. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS O GY, 93 - 85 6 - 9 BRKIC Veljko (33)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
BRKIC Veljko (12)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
GORDON Justin Windell (7)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Fekete László)
Műsor - 2022. január 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I V, 91 - 89 6 - 10 DRAMICANIN Rastko (22)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet)
KARAHODZIC Kemal (11)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet)
IVOSEV Tamás (6)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Makrai Márton (Farkas Zoltán)
Műsor - 2022. január 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 103 - 68 6 - 11 LUKÁCS Norbert (20)
(Alba Fehervar)
SMITH JR. Lenzelle Lajuan (10)
(Alba Fehervar)
PONGÓ Marcell (8)
(Alba Fehervar)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Győrffy Pál Attila, Major Ádám (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2022. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Falco-Volvo Alpok Autó SzombathelyFalco-Volvo Alpok Autó Szombathely O V, 77 - 88 6 - 12 PERL Zoltán (31)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
VÁRADI Benedek (6)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
IVOSEV Tamás (8)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Minár László Balázs (Bognár Tibor)
Műsor - 2022. január 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Sopron KCSopron KC O V, 87 - 93 6 - 13 BORISOV Milos (24)
(Sopron KC)
FORD Quincy G. (11)
(Sopron KC)
IVOSEV Tamás (5)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter, Kovács Nimród János (Farkas Zoltán)
Műsor - 2022. február 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 80 - 84 6 - 14 STOKES Kamau Thutmoses (32)
(Kormend)
MELEG Gergő Zorád (11)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
STOKES Kamau Thutmoses (8)
(Kormend)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Fekete László)
Műsor - 2022. február 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 82 - 75 6 - 15 PRICE Timothy Terell (27)
(Kaposvari KK)
MARTIN JR. Wayne Ernest (15)
(Kaposvari KK)
HILLIARD IV Nimrod Andrew (6)
(Kaposvari KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint (Németh Csaba János)
Műsor - 2022. február 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 77 - 68 7 - 15 HAYNES-JONES Samajae Naeem (21)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
MELEG Gergő Zorád (15)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
WILSON Derrick Edward (6)
(Zalakeramia ZTE KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Minár László Balázs (Bognár Tibor)
Műsor - 2022. március 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions O V, 61 - 71 7 - 16 CALHOUN Omar Lashun (19)
(MVM-OSE Lions)
BURNS Elijah Ross (13)
(MVM-OSE Lions)
IHRING Mario (6)
(MVM-OSE Lions)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor (Bogárdi János)
Műsor - 2022. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 81 - 89 7 - 17 DONOVAN TREVEON Donaldson (22)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
CAKARUN Marjan (10)
(Szolnoki Olajbanyasz)
PONGÓ Máté (5)
(Szolnoki Olajbanyasz)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Fekete László)
Műsor - 2022. március 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 106 - 95 7 - 18 HAYNES-JONES Samajae Naeem (29)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
BOGNÁR Kristóf (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeak)
PERSONS Tayler Anthony (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeak)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Söjtöry Tamás Ferenc, Makrai Márton (Dernei Gábor)
Műsor - 2022. március 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 69 - 67 8 - 18 IVOSEV Tamás (22)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
IVOSEV Tamás (16)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
BROWN Kendrick (5)
(Atomeromu SE)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Fodor Attila, JAKAB László Imre (Gorka Szabolcs Zsombor)

Megyei szövetségek