Műsor - 2021. szeptember 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 99 - 77 1 - 0 BRYSON Michael Joseph (27)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
GOLOMÁN György (6)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, JAKAB László Imre (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. szeptember 25. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 66 - 98 2 - 0 PERL Zoltán (18)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
CLARK JR Marvin Deray (7)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
BENKE Szilárd (7)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Pozsonyi László (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 95 - 64 3 - 0 BENKE Szilárd (23)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
GOLOMÁN György (6)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Fodor Attila (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. október 2. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 82 - 69 4 - 0 PERL Zoltán (20)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
CAKARUN Marjan (10)
(Szolnoki Olajbanyasz)
ROGIC Roko (4)
(Szolnoki Olajbanyasz)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Fekete László)
Műsor - 2021. október 9. 15:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Egis KörmendEgis Körmend I GY, 78 - 86 5 - 0 BENKE Szilárd (20)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
VÁRADI Benedek (10)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
STOKES Kamau Thutmoses (8)
(Kormend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, TÖRÖK RÓBERT (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. október 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS O GY, 109 - 79 6 - 0 JOHNSON Nigel Armoni (25)
(HUBNER NyIregyhaza BS)
LEDAY Seth Christian (12)
(HUBNER NyIregyhaza BS)
BENKE Szilárd (8)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Major Ádám (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. október 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 85 - 70 7 - 0 PERL Zoltán (19)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
FORD Xavier Teronne (11)
(Kaposvari KK)
HILLIARD IV Nimrod Andrew (9)
(Kaposvari KK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. október 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 95 - 96 8 - 0 GOLOMÁN György (23)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
HORTI Bálint (8)
(Zalakeramia ZTE KK)
VÁRADI Benedek (10)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Horváth Csongor Béla (Fekete László)
Műsor - 2021. október 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions O GY, 81 - 73 9 - 0 BARAC Boris (15)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
MILISAVLJEVIC Milos (8)
(MVM-OSE Lions)
IHRING Mario (10)
(MVM-OSE Lions)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Makrai Márton (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. november 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 75 - 91 10 - 0 COOK Keandre Gary (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeak)
BOGNÁR Kristóf (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeak)
SOMOGYI Ádám (4)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. november 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 98 - 78 11 - 0 PERL Zoltán (24)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
BULJEVIC Lovro (13)
(Atomeromu SE)
SOMOGYI Ádám (6)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, TÖRÖK RÓBERT, Rácz Zsolt Róbert (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. december 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I GY, 83 - 87 12 - 0 PERL Zoltán (28)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
MILUTINOVIC Andreja (10)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Fodor Attila (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. december 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló DEAC-TungsramDEAC-Tungsram I V, 90 - 88 12 - 1 HAGINS Joshua Akeem (18)
(DEAC-Tungsram)
VÁRADI Benedek (9)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, dr. Mészáros Balázs (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 91 - 93 12 - 2 STARK Jonathan (24)
(Alba Fehervar)
KELLER Ákos (12)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
VÁRADI Benedek (9)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Minár László Balázs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2022. január 5. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I GY, 69 - 84 13 - 2 SOMOGYI Ádám (22)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
PERL Zoltán (7)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
PERL Zoltán (8)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Frányó Péter (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2022. január 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Sopron KCSopron KC I V, 90 - 83 13 - 3 SOMOGYI Ádám (21)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
FORD Quincy G. (13)
(Sopron KC)
MCGILL Rickey Isiah Justin (10)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Györfy Rúben (Bognár Tibor)
Műsor - 2022. január 15. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 79 - 73 14 - 3 PERL Zoltán (31)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
GORDON Wesley Jamaal (11)
(Kormend)
VÁRADI Benedek (6)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc (Téczely Tamás)
Műsor - 2022. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I GY, 77 - 88 15 - 3 PERL Zoltán (31)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
VÁRADI Benedek (6)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
IVOSEV Tamás (8)
(Pecsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Minár László Balázs (Bognár Tibor)
Műsor - 2022. január 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 86 - 73 16 - 3 VÁRADI Benedek (15)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
BARNETT Jordan Kahlil (11)
(Zalakeramia ZTE KK)
WILSON Derrick Edward (6)
(Zalakeramia ZTE KK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Makrai Márton (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2022. február 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions I GY, 55 - 73 17 - 3 PERL Zoltán (18)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
BARAC Boris (7)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
VÁRADI Benedek (6)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Csabai-Kaskötő Brigitta, Frányó Péter (HOFFMANN Gergely)
Műsor - 2022. február 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 93 - 72 18 - 3 PERL Zoltán (19)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
GOLOMÁN György (10)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
PERSONS Tayler Anthony (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeak)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Fodor Attila (Dernei Gábor)
Műsor - 2022. február 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 65 - 82 19 - 3 TAYLOR Deshon Davion (22)
(Atomeromu SE)
GOINS Kenneth Lynn (7)
(Atomeromu SE)
KOVÁCS Ákos (6)
(Atomeromu SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2022. február 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 61 - 67 20 - 3 PERL Zoltán (16)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
GOLOMÁN György (11)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
VÁRADI Benedek (6)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nyilas István, Kovács Nimród János (Téczely Tamás)
Műsor - 2022. március 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O GY, 97 - 76 21 - 3 PERL Zoltán (23)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
KLOBUCAR Jaka (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor)
Műsor - 2022. március 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló DEAC-TungsramDEAC-Tungsram O GY, 80 - 70 22 - 3 CLARK JR Marvin Deray (18)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
CLARK JR Marvin Deray (6)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
SOMOGYI Ádám (5)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT, JAKAB László Imre (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2022. március 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS I GY, 77 - 90 23 - 3 PERL Zoltán (17)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
COLEMAN Al' Lonzo Nyrome (8)
(HUBNER NyIregyhaza BS)
SOMOGYI Ádám (7)
(Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely)
Aréna: Continental Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Lengyel Ádám József (Bogárdi János)

Megyei szövetségek