Tippmix Férfi NB I. A - 2022/2023 Tippmix Férfi NB I. A - 2022/2023
Legutóbbi - Tippmix Férfi NB I. A
19. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák - Kometa Kaposvári KK 2023. február 5. vasárnap 83 - 85
19. forduló Egis Körmend - Budapesti Honvéd Sportegyesület 2023. február 4. szombat 81 - 64
19. forduló DEAC - Atomerőmű SE 2023. február 4. szombat 81 - 75
19. forduló HÜBNER Nyíregyháza BS - MVM-OSE Lions 2023. február 4. szombat 81 - 95
19. forduló Sopron KC - Zalakerámia ZTE KK 2023. február 4. szombat 65 - 77
19. forduló Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Arconic-Alba Fehérvár 2023. február 3. péntek 88 - 77
21. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Atomerőmű SE 2023. február 1. szerda 92 - 67
Következik - Tippmix Férfi NB I. A
20. forduló Budapesti Honvéd Sportegyesület - Arconic-Alba Fehérvár 2023. február 10. péntek 19:00
20. forduló Sopron KC - Naturtex-SZTE-Szedeák 2023. február 11. szombat 18:00
20. forduló Atomerőmű SE - Szolnoki Olajbányász 2023. február 11. szombat 18:00
20. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2023. február 11. szombat 18:00
20. forduló MVM-OSE Lions - DEAC 2023. február 11. szombat 18:00
20. forduló Zalakerámia ZTE KK - HÜBNER Nyíregyháza BS 2023. február 11. szombat 18:00
20. forduló Kometa Kaposvári KK - Egis Körmend 2023. február 11. szombat 18:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
19 0.95 36 17 2 1675 1418 GY1 9-2 8-0 4-1
2. Szolnoki Olajbányász
Szolnoki Olajbányász
18 0.89 32 14 4 1504 1321 V2 8-1 6-3 3-2
3. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
19 0.84 32 13 6 1645 1520 GY1 7-1 6-5 4-1
4. Arconic-Alba Fehérvár
Arconic-Alba Fehérvár
19 0.79 30 11 8 1691 1515 V4 7-2 4-6 1-4
5. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
19 0.79 30 11 8 1450 1463 GY2 5-5 6-3 4-1
6. Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
20 0.78 31 11 9 1584 1598 V2 6-3 5-6 3-2
7. Sopron KC
Sopron KC
19 0.76 29 10 9 1515 1457 V5 6-4 4-5 0-5
8. Egis Körmend
Egis Körmend
19 0.76 29 10 9 1556 1612 GY2 7-2 3-7 3-2
9. DEAC
DEAC
19 0.74 28 9 10 1484 1482 GY3 6-4 3-6 4-1
10. MVM-OSE Lions
MVM-OSE Lions
19 0.71 27 8 11 1457 1574 GY2 6-3 2-8 2-3
11. Kometa Kaposvári KK
Kometa Kaposvári KK
19 0.71 27 8 11 1546 1614 GY3 5-5 3-6 3-2
12. Budapesti Honvéd Sportegyesület
Budapesti Honvéd Sportegyesület
19 0.63 24 5 14 1326 1472 V1 4-6 1-8 3-2
13. Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
19 0.61 23 4 15 1491 1579 V2 2-7 2-8 2-3
14. HÜBNER Nyíregyháza BS
HÜBNER Nyíregyháza BS
19 0.55 21 2 17 1372 1671 V2 1-9 1-8 1-4
Ranglisták -
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek