Ranglisták - Tippmix Férfi NB I. A - 2022/2023
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Perry Darius James

Perry

Darius James
1 HÜBNER Nyiregyháza BS HÜBNER Nyiregyháza BS 10 20.10
2 Washington Desmond Marquis

Washington

Desmond Marquis
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 9 19.44
3 Dimitrijevic Dorde

Dimitrijevic

Dorde
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 10 18.50
4 Eilingsfeld János

Eilingsfeld

János
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 17.89
5 Drenovac Djordje

Drenovac

Djordje
3 DEAC DEAC 9 17.33
6 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-1 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 10 17.00
7 Moore Michael Jarade

Moore

Michael Jarade
4 Egis Körmend Egis Körmend 8 16.88
8 Petersen Sebastian Aris

Petersen

Sebastian Aris
1 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 10 16.70
9 Hughes II Michael Anthony

Hughes II

Michael Anthony
5 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 10 16.70
10 Roberson Tyler Evan

Roberson

Tyler Evan
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 7 16.43
11 Mitchell Wendell Charles

Mitchell

Wendell Charles
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 8 16.00
12 Mijovic Stefan

Mijovic

Stefan
2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 10 15.90
13 Townes Marques R

Townes

Marques R
1 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 15.50
14 Subotic Bojan

Subotic

Bojan
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 15.40
15 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 10 15.20
16 Philmore Isaiah

Philmore

Isaiah
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 10 15.00
17 Jones Andre

Jones

Andre
1-2 Sopron KC Sopron KC 9 14.78
18 Joseph Yasiin Yousef

Joseph

Yasiin Yousef
1 Sopron KC Sopron KC 9 14.78
19 Ford Quincy G.

Ford

Quincy G.
4-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 10 14.70
20 Edwin Deon Javern

Edwin

Deon Javern
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 10 14.60
21 Trice D'Mitrik Alexander

Trice

D'Mitrik Alexander
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 14.40
22 Calloway Jacob Dalton

Calloway

Jacob Dalton
4 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 7 14.29
23 De Cosey Quenton Darell

De Cosey

Quenton Darell
2-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 10 14.20
24 Cowels III Raymond

Cowels III

Raymond
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 10 14.00
25 Hillsman Jaycee Trevan

Hillsman

Jaycee Trevan
4 HÜBNER Nyiregyháza BS HÜBNER Nyiregyháza BS 6 13.83
26 Griffin Dayon Lynn

Griffin

Dayon Lynn
2-3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 10 13.80
27 Gabric Tomislav

Gabric

Tomislav
3-4 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 9 13.67
28 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 13.44
29 Simon Kristóf Gábor

Simon

Kristóf Gábor
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 10 13.40
30 Ostojic Danilo

Ostojic

Danilo
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 13.40
31 O'Reilly Liam Kieffer

O'Reilly

Liam Kieffer
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 13.30
32 Klobucar Jaka

Klobucar

Jaka
2-3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 13.20
33 Atkinson Jr. Paul St Aubyn

Atkinson Jr.

Paul St Aubyn
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 10 12.90
34 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 8 12.50
35 Rakicevic Petar

Rakicevic

Petar
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 12.50
36 Mócsán Bálint

Mócsán

Bálint
2 DEAC DEAC 9 12.44
37 Barnjak Josip

Barnjak

Josip
3 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 10 12.40
38 Smith Mitchell Daniel

Smith

Mitchell Daniel
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 11.70
39 Shine Tavarius Damon

Shine

Tavarius Damon
2-3 Sopron KC Sopron KC 9 11.67
40 Scott Michaelyn Duane

Scott

Michaelyn Duane
1 DEAC DEAC 9 11.56
41 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 10 11.50
42 Barnett Jordan Kahlil

Barnett

Jordan Kahlil
3-4 Sopron KC Sopron KC 9 11.33
43 Williams Jordan Kevin

Williams

Jordan Kevin
4-5 HÜBNER Nyiregyháza BS HÜBNER Nyiregyháza BS 10 11.30
44 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 11.30
45 Williamson Andre Marcell

Williamson

Andre Marcell
4-5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 11.20
46 Person Jr Wesley Lavon

Person Jr

Wesley Lavon
1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 8 11.00
47 Durham Jabril Armin

Durham

Jabril Armin
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 11.00
48 Starovlah Milic

Starovlah

Milic
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 8 11.00
49 Chambers Siyani Tahir

Chambers

Siyani Tahir
1 Egis Körmend Egis Körmend 8 10.75
50 Brown Zachary Garrett

Brown

Zachary Garrett
3 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 10 10.60
51 Pongó Marcell

Pongó

Marcell
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 10 10.60
52 Tanoh Dez András

Tanoh Dez

András
2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 9 10.44
53 Barac Boris

Barac

Boris
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 9 10.44
54 Gavin James Michael

Gavin

James Michael
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 10.30
55 Pot Stefan

Pot

Stefan
1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 10 10.30
56 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 10.10
57 Krestinin Denis

Krestinin

Denis
5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 10 10.10
58 Tiby Matthew James

Tiby

Matthew James
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 10 10.10
59 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 10.00
60 Green Devonte Isiah

Green

Devonte Isiah
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 6 10.00
61 Cakarun Marjan

Cakarun

Marjan
5 Egis Körmend Egis Körmend 8 9.63
62 Henderson Harrison Blake

Henderson

Harrison Blake
4 HÜBNER Nyiregyháza BS HÜBNER Nyiregyháza BS 10 9.50
63 Dr. Demeter Attila

Dr. Demeter

Attila
2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 10 9.40
64 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 10 9.30
65 Durham Juwan Josiah Éarry

Durham

Juwan Josiah Éarry
5 Sopron KC Sopron KC 8 9.25
66 Gumbs Nathanial Keenan

Gumbs

Nathanial Keenan
3 DEAC DEAC 8 9.25
67 Grubor Milos

Grubor

Milos
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 8 9.13
68 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 9.00
69 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 10 8.30
70 Taylor Jr Jimmie Lee

Taylor Jr

Jimmie Lee
5 DEAC DEAC 10 8.00
71 Keller Ákos

Keller

Ákos
5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 10 7.90
72 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 Egis Körmend Egis Körmend 8 7.75
73 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 8 7.75
74 Carev Aleksej

Carev

Aleksej
3-4 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 9 7.44
75 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC DEAC 9 7.44
76 Barnes Auston Willis

Barnes

Auston Willis
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 7.30
77 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 7.00
78 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 6.70
79 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 10 6.60
80 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 Sopron KC Sopron KC 9 6.33
81 Völgyi Marcell Zoltán

Völgyi

Marcell Zoltán
4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 6 6.33
82 Keller Iván

Keller

Iván
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 6.30
83 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 10 6.00
84 Kovács Benedek Máté

Kovács

Benedek Máté
3-4 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 10 5.60
85 Dolezaj Marek

Dolezaj

Marek
4-5 HÜBNER Nyiregyháza BS HÜBNER Nyiregyháza BS 8 5.50
86 Ruják András

Ruják

András
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 10 5.40
87 Kemp Adam

Kemp

Adam
5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 6 5.33
88 Parrish Alfred Brandon

Parrish

Alfred Brandon
3 Egis Körmend Egis Körmend 8 5.25
89 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 7 5.00
90 Polányi Kristóf

Polányi

Kristóf
1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 9 5.00
91 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 9 4.78
92 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4 DEAC DEAC 8 4.75
93 Pongó Máté

Pongó

Máté
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 4.60
94 Takács Milán

Takács

Milán
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 10 4.50
95 Németh Ákos

Németh

Ákos
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 4.25
96 Hajdu Péter Márton

Hajdu

Péter Márton
3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 10 4.20
97 Sitku Márton

Sitku

Márton
3-4 Sopron KC Sopron KC 9 4.11
98 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 4.10
99 Krivacsevics Markó

Krivacsevics

Markó
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 6 4.00
100 Paár Márk

Paár

Márk
2-3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 7 3.86
101 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 9 3.44
102 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 3.40
103 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
4 DEAC DEAC 10 3.30
104 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 3.30
105 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 9 3.22
106 Kenéz Csaba

Kenéz

Csaba
1 DEAC DEAC 10 3.20
107 Ivkovic Milán

Ivkovic

Milán
2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 3.20
108 Kiss Dávid

Kiss

Dávid
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 7 3.14
109 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
4-5 HÜBNER Nyiregyháza BS HÜBNER Nyiregyháza BS 9 2.89
110 Valerio Bodon Vincent

Valerio Bodon

Vincent
3-4 Sopron KC Sopron KC 9 2.89
111 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 2.89
112 Polster Attila

Polster

Attila
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 9 2.89
113 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 6 2.67
114 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
3 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 9 2.56
115 Bazsó Brúnó

Bazsó

Brúnó
3 HÜBNER Nyiregyháza BS HÜBNER Nyiregyháza BS 9 2.44
116 Kass Balázs

Kass

Balázs
3 HÜBNER Nyiregyháza BS HÜBNER Nyiregyháza BS 9 2.44
117 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 HÜBNER Nyiregyháza BS HÜBNER Nyiregyháza BS 7 2.43
118 Puska Bence

Puska

Bence
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 8 2.38
119 Doktor Péter László

Doktor

Péter László
1 Egis Körmend Egis Körmend 6 2.33
120 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
3-4 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 10 2.30
121 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
1 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 7 2.14
122 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 2.11
123 Frank Áron

Frank

Áron
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 10 2.10
124 Takács Norbert

Takács

Norbert
3 Sopron KC Sopron KC 9 2.00
125 Dorogi Gergő

Dorogi

Gergő
4-5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 10 2.00
126 Kovács Ádám

Kovács

Ádám
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 9 1.89
127 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 9 1.89
128 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 1.86
129 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 6 1.83
130 Kopácsi Ákos

Kopácsi

Ákos
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 10 1.80
131 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 5 1.60
132 Takács Martin

Takács

Martin
3-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 5 1.60
133 Sövegjártó Ábel György

Sövegjártó

Ábel György
3-4 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 8 1.50
134 Supola Zoltán

Supola

Zoltán
2-3 Sopron KC Sopron KC 8 1.50
135 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
3 HÜBNER Nyiregyháza BS HÜBNER Nyiregyháza BS 10 1.50
136 Takács Dániel

Takács

Dániel
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 10 1.40
137 Werner Viktor

Werner

Viktor
5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 6 1.33
138 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
2 Egis Körmend Egis Körmend 6 1.17
139 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 8 1.00
140 Balsay Ádám

Balsay

Ádám
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 6 1.00
141 Szobi Dániel

Szobi

Dániel
3 HÜBNER Nyiregyháza BS HÜBNER Nyiregyháza BS 6 0.83
142 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 8 0.75
143 Szabadfi Márk

Szabadfi

Márk
2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 7 0.71
144 Gilszki Erik

Gilszki

Erik
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 5 0.60
145 Fazekas Máté

Fazekas

Máté
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 5 0.40
146 Balázsi Soma Bence

Balázsi

Soma Bence
3 DEAC DEAC 9 0.22
147 Neuwirth Bence

Neuwirth

Bence
2 DEAC DEAC 5 0.00

Megyei szövetségek