Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű SE | Arconic-Alba Fehérvár | 2022. szeptember 30. | 18:00 | 93 - 84 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2022. szeptember 30. | 18:00 | 79 - 55 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Györfy Rúben, JAKAB László Imre (Hartyáni Zsolt) |
MVM-OSE Lions | Egis Körmend | 2022. október 1. | 18:00 | 104 - 98 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Nyilas István (Bodrogváry Iván József) | |||||
Kometa Kaposvári KK | Szolnoki Olajbányász | 2022. október 1. | 18:00 | 88 - 94 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Dernei Gábor) | |||||
Sopron KC | DEAC | 2022. október 1. | 18:00 | 90 - 62 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Frányó Péter, Farkas Gábor (Forrai Sámuel) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2022. október 1. | 18:00 | 61 - 78 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Földesi Ádám (Téczely Tamás) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2022. október 5. | 18:00 | 89 - 84 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Major Ádám (Páli dr. Kálmán) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | MVM-OSE Lions | 2022. október 8. | 17:00 | 106 - 39 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Balog György Attila (Fekete László) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Kometa Kaposvári KK | 2022. október 8. | 18:00 | 79 - 84 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, JAKAB László Imre (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Atomerőmű SE | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2022. október 8. | 18:00 | 75 - 71 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Györfy Rúben, Szilágyi Bálint (Bogárdi János) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Sopron KC | 2022. október 8. | 18:00 | 90 - 57 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Makrai Márton, Pozsonyi László (Farkas Zoltán) | |||||
Egis Körmend | Zalakerámia ZTE KK | 2022. október 8. | 18:00 | 93 - 92 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (Bognár Tibor) | |||||
DEAC | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2022. október 8. | 18:00 | 89 - 59 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila (Balogh László György) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2022. október 9. | 18:00 | 69 - 77 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt) | |||||
Kometa Kaposvári KK | Atomerőmű SE | 2022. október 11. | 17:45 | 87 - 85 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Major Ádám (Téczely Tamás) | |||||
MVM-OSE Lions | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2022. október 12. | 18:00 | 62 - 68 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Sörlei Attila (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Arconic-Alba Fehérvár | 2022. október 12. | 18:00 | 70 - 76 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Györfy Rúben, dr. Németh Patrik (Balogh László György) | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | Szolnoki Olajbányász | 2022. október 12. | 18:00 | 81 - 87 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Lengyel Ádám József (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | DEAC | 2022. október 12. | 18:00 | 87 - 69 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Nyilas István, Kovács Nimród János (Farkas János) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | Zalakerámia ZTE KK | 2022. október 15. | 17:00 | 76 - 83 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, JAKAB László Imre (Páli dr. Kálmán) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2022. október 15. | 17:00 | 102 - 95 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Makrai Márton (Bodrogváry Iván József) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2022. október 15. | 18:00 | 108 - 83 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Szilágyi Bálint, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) | |||||
MVM-OSE Lions | Kometa Kaposvári KK | 2022. október 15. | 18:00 | 101 - 80 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor, Pozsonyi László (Dernei Gábor) | |||||
Atomerőmű SE | Sopron KC | 2022. október 16. | 18:00 | 75 - 80 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Rácz Zsolt Róbert (Fekete László) | |||||
Egis Körmend | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2022. október 16. | 18:00 | 74 - 75 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Kapitány Gellért, Balog György Attila (Forrai Sámuel) | |||||
Sopron KC | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2022. október 19. | 19:00 | 63 - 81 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Major Ádám (Bognár Tibor) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2022. október 20. | 18:00 | 77 - 67 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Fodor Attila, Kovács Nimród János (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Szolnoki Olajbányász | 2022. október 21. | 18:00 | 53 - 91 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt) | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | Atomerőmű SE | 2022. október 21. | 18:00 | 69 - 71 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László, Nyilas István (Farkas Zoltán) | |||||
DEAC | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2022. október 22. | 14:15 | 69 - 71 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Ádám József (Bogárdi János) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Kometa Kaposvári KK | 2022. október 22. | 18:00 | 81 - 77 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Makrai Márton (Forrai Sámuel) | |||||
Egis Körmend | Arconic-Alba Fehérvár | 2022. október 22. | 18:00 | 86 - 83 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter (Páli dr. Kálmán) | |||||
Sopron KC | MVM-OSE Lions | 2022. október 22. | 19:00 | 76 - 64 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, JAKAB László Imre (Téczely Tamás) | |||||
Szolnoki Olajbányász | DEAC | 2022. október 25. | 18:00 | 93 - 75 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2022. október 29. | 17:00 | 101 - 73 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, JAKAB László Imre (Téczely Tamás) | |||||
Atomerőmű SE | DEAC | 2022. október 29. | 17:00 | 62 - 69 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Sopron KC | 2022. október 29. | 18:00 | 94 - 87 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | Egis Körmend | 2022. október 29. | 18:00 | 66 - 74 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Németh Patrik (Dernei Gábor) | |||||
MVM-OSE Lions | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2022. október 29. | 18:00 | 81 - 66 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Balog György Attila (Forrai Sámuel) | |||||
Kometa Kaposvári KK | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2022. október 30. | 18:00 | 89 - 74 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Lengyel Ádám József (Fekete László) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Szolnoki Olajbányász | 2022. október 30. | 19:00 | 83 - 71 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kapitány Gellért, Farkas Gábor (Téczely Tamás) |
DEAC | MVM-OSE Lions | 2022. november 12. | 18:00 | 79 - 80 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Goda László, Györfy Rúben (Dernei Gábor) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Sopron KC | 2022. november 18. | 18:00 | 80 - 82 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Rácz Zsolt Róbert (Bogárdi János) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2022. november 18. | 18:00 | 85 - 95 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter (Dernei Gábor) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Atomerőmű SE | 2022. november 18. | 18:00 | 88 - 76 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt) | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | Zalakerámia ZTE KK | 2022. november 19. | 16:30 | 74 - 87 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2022. november 19. | 17:00 | 96 - 60 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Bognár Tibor) | |||||
Egis Körmend | Kometa Kaposvári KK | 2022. november 19. | 18:00 | 85 - 80 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Fodor Attila (Forrai Sámuel) | |||||
Kometa Kaposvári KK | Arconic-Alba Fehérvár | 2022. november 23. | 18:00 | 95 - 103 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kovács Nimród János, Földesi Ádám (Páli dr. Kálmán) | |||||
MVM-OSE Lions | Szolnoki Olajbányász | 2022. november 23. | 18:00 | 86 - 84 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Németh Patrik (Bodrogváry Iván József) | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2022. november 23. | 18:00 | 78 - 86 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Sörlei Attila, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | DEAC | 2022. november 23. | 18:00 | 84 - 79 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Major Ádám (Forrai Sámuel) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | Sopron KC | 2022. november 26. | 16:00 | 91 - 85 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László (Dernei Gábor) | |||||
DEAC | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2022. november 26. | 18:00 | 83 - 78 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Fodor Attila, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | MVM-OSE Lions | 2022. november 26. | 18:00 | 104 - 70 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Jankovics Viktor Zsolt (Fekete László) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Zalakerámia ZTE KK | 2022. november 26. | 18:00 | 84 - 80 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Lengyel Ádám József (Farkas Zoltán) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | Kometa Kaposvári KK | 2022. november 26. | 18:00 | 78 - 77 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, Nyilas István (Balogh László György) | |||||
Egis Körmend | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2022. november 27. | 18:00 | 93 - 76 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Kapusi Gábor (Téczely Tamás) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Atomerőmű SE | 2022. november 27. | 18:00 | 69 - 74 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Balog György Attila, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Atomerőmű SE | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2022. november 30. | 18:00 | 77 - 84 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2022. november 30. | 19:00 | 57 - 68 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Dernei Gábor) |
HÜBNER Nyíregyháza BS | Arconic-Alba Fehérvár | 2022. december 2. | 18:00 | 80 - 108 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Györfy Rúben, Nyilas István (Hartyáni Zsolt) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Szolnoki Olajbányász | 2022. december 2. | 18:00 | 65 - 76 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Zalakerámia ZTE KK | 2022. december 3. | 17:00 | 94 - 80 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Balog György Attila, Kapusi Gábor (Bognár Tibor) | |||||
Kometa Kaposvári KK | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2022. december 3. | 18:00 | 74 - 77 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Makrai Márton, JAKAB László Imre (Téczely Tamás) | |||||
DEAC | Egis Körmend | 2022. december 3. | 18:00 | 90 - 72 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila (Balogh László György) | |||||
Sopron KC | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2022. december 3. | 18:00 | 80 - 61 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Major Ádám (dr. Gincsai János Péter) | |||||
MVM-OSE Lions | Atomerőmű SE | 2022. december 3. | 18:00 | 90 - 95 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Lengyel Ádám József (Bogárdi János) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Arconic-Alba Fehérvár | 2022. december 6. | 18:00 | 94 - 90 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Frányó Péter (Hartyáni Zsolt) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Egis Körmend | 2022. december 7. | 18:00 | 74 - 79 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán) | |||||
Kometa Kaposvári KK | Sopron KC | 2022. december 8. | 18:00 | 79 - 96 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Ádám József, Kovács Nimród János (Fekete László) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | MVM-OSE Lions | 2022. december 9. | 18:00 | 89 - 76 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Nyilas István (Farkas Zoltán) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | DEAC | 2022. december 9. | 18:00 | 106 - 78 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Németh Patrik (Bodrogváry Iván József) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Egis Körmend | 2022. december 10. | 18:00 | 106 - 55 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Makrai Márton (Bogárdi János) | |||||
Atomerőmű SE | Zalakerámia ZTE KK | 2022. december 10. | 18:00 | 99 - 98 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor, Fodor Attila (Téczely Tamás) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2022. december 10. | 18:00 | 79 - 74 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Szilágyi Bálint, Földesi Ádám (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2022. december 10. | 18:00 | 83 - 87 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Lengyel Ádám József (Bognár Tibor) | |||||
Sopron KC | Egis Körmend | 2022. december 13. | 18:00 | 86 - 80 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Szilágyi Bálint (Páli dr. Kálmán) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Arconic-Alba Fehérvár | 2022. december 14. | 18:00 | 90 - 77 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Dernei Gábor) | |||||
Sopron KC | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2022. december 17. | 18:00 | 83 - 70 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter, Györfy Rúben (Forrai Sámuel) | |||||
DEAC | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2022. december 17. | 18:00 | 71 - 59 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Makrai Márton, Nyilas István (Farkas Zoltán) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | MVM-OSE Lions | 2022. december 17. | 18:00 | 82 - 60 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Major Ádám (Téczely Tamás) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Atomerőmű SE | 2022. december 17. | 18:00 | 71 - 72 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, dr. Németh Patrik (Fekete László) | |||||
Egis Körmend | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2022. december 17. | 19:15 | 89 - 95 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Goda László (dr. Gincsai János Péter) | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | Kometa Kaposvári KK | 2022. december 18. | 18:00 | 78 - 83 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György) | |||||
MVM-OSE Lions | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2022. december 21. | 18:00 | 87 - 69 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Kapusi Gábor (Fekete László) | |||||
Atomerőmű SE | Egis Körmend | 2022. december 21. | 18:00 | 88 - 84 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Zalakerámia ZTE KK | 2022. december 21. | 18:00 | 77 - 94 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | Szolnoki Olajbányász | 2022. december 21. | 19:00 | 65 - 72 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Söjtöry Tamás Ferenc, Földesi Ádám (Dernei Gábor) | |||||
Sopron KC | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2022. december 21. | 19:00 | 90 - 49 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Győrffy Pál Attila (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Kometa Kaposvári KK | DEAC | 2022. december 22. | 18:00 | 89 - 85 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2022. december 28. | 18:00 | 96 - 82 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint (Páli dr. Kálmán) | |||||
Egis Körmend | MVM-OSE Lions | 2022. december 28. | 18:30 | 89 - 85 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Földesi Ádám (Forrai Sámuel) | |||||
DEAC | Sopron KC | 2022. december 29. | 18:00 | 78 - 89 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, JAKAB László Imre, Sörlei Attila (Balogh László György) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Kometa Kaposvári KK | 2022. december 29. | 18:00 | 86 - 70 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | Atomerőmű SE | 2022. december 29. | 18:00 | 84 - 76 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Nyilas István (Bogárdi János) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Zalakerámia ZTE KK | 2022. december 30. | 18:00 | 76 - 92 | Pick Edzőcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Bodrogváry Iván József) |
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2023. január 6. | 20:05 | 86 - 92 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Papp Péter, Minár László Balázs (Téczely Tamás) | |||||
MVM-OSE Lions | Arconic-Alba Fehérvár | 2023. január 7. | 18:00 | 66 - 83 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Egis Körmend | 2023. január 7. | 18:00 | 109 - 77 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László) | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | DEAC | 2023. január 7. | 18:00 | 75 - 96 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Sopron KC | Szolnoki Olajbányász | 2023. január 7. | 18:00 | 76 - 78 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kapitány Gellért, Farkas Gábor (Páli dr. Kálmán) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | Atomerőmű SE | 2023. január 7. | 18:00 | 73 - 69 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Goda László, Pozsonyi László, Lengyel Ádám József (Bognár Tibor) | |||||
Kometa Kaposvári KK | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2023. január 7. | 18:00 | 61 - 86 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Balog György Attila (Dernei Gábor) | |||||
Szolnoki Olajbányász | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2023. január 13. | 18:00 | 83 - 70 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Kovács Nimród János (Hartyáni Zsolt) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Sopron KC | 2023. január 14. | 15:45 | 86 - 75 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Frányó Péter (Téczely Tamás) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | Zalakerámia ZTE KK | 2023. január 14. | 17:00 | 73 - 78 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kapitány Gellért, Kapusi Gábor (Forrai Sámuel) | |||||
DEAC | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2023. január 14. | 18:00 | 69 - 75 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Makrai Márton (Dernei Gábor) | |||||
Atomerőmű SE | Kometa Kaposvári KK | 2023. január 14. | 18:00 | 93 - 81 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | MVM-OSE Lions | 2023. január 14. | 18:00 | 70 - 61 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József) | |||||
Egis Körmend | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2023. január 14. | 18:00 | 93 - 85 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Balog György Attila (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Egis Körmend | 2023. január 20. | 18:00 | 81 - 72 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Arconic-Alba Fehérvár | 2023. január 21. | 18:00 | 87 - 78 | Pick Edzőcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Györfy Rúben (Fekete László) | |||||
Kometa Kaposvári KK | MVM-OSE Lions | 2023. január 21. | 18:00 | 78 - 68 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Kapitány Gellért, Földesi Ádám (Téczely Tamás) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2023. január 21. | 18:00 | 93 - 80 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter, Major Ádám (Hartyáni Zsolt) | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2023. január 21. | 18:00 | 69 - 99 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Fodor Attila (Bogárdi János) | |||||
Sopron KC | Atomerőmű SE | 2023. január 21. | 18:00 | 78 - 80 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Bodrogváry Iván József) | |||||
DEAC | Szolnoki Olajbányász | 2023. január 21. | 18:30 | 81 - 63 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Ádám József, Goda László (Bognár Tibor) | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2023. január 25. | 18:00 | 77 - 71 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | Egis Körmend | 2023. január 28. | 14:05 | 73 - 82 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Bodrogváry Iván József) | |||||
MVM-OSE Lions | Sopron KC | 2023. január 28. | 18:00 | 82 - 77 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Nyilas István (Páli dr. Kálmán) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2023. január 28. | 18:00 | 85 - 72 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Makrai Márton, JAKAB László Imre (Balogh László György) | |||||
Kometa Kaposvári KK | Zalakerámia ZTE KK | 2023. január 28. | 18:00 | 89 - 82 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, Szilágyi Bálint (Dernei Gábor) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | DEAC | 2023. január 28. | 18:00 | 75 - 81 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt) | |||||
Atomerőmű SE | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2023. január 28. | 18:00 | 82 - 65 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Téczely Tamás) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2023. január 31. | 18:00 | 64 - 70 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Makrai Márton, Lengyel Ádám József (Dernei Gábor) |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Atomerőmű SE | 2023. február 1. | 18:00 | 92 - 67 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Minár László Balázs (Bognár Tibor) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Arconic-Alba Fehérvár | 2023. február 3. | 18:00 | 88 - 77 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán) | |||||
Sopron KC | Zalakerámia ZTE KK | 2023. február 4. | 17:00 | 65 - 77 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Sörlei Attila (Forrai Sámuel) | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | MVM-OSE Lions | 2023. február 4. | 18:00 | 81 - 95 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Ádám József (Balogh László György) | |||||
Egis Körmend | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2023. február 4. | 18:00 | 81 - 64 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Kapusi Gábor (Téczely Tamás) | |||||
DEAC | Atomerőmű SE | 2023. február 4. | 18:00 | 81 - 75 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Frányó Péter, Fodor Attila (Farkas Zoltán) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Kometa Kaposvári KK | 2023. február 5. | 18:00 | 83 - 85 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | Arconic-Alba Fehérvár | 2023. február 10. | 19:00 | 87 - 102 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Papp Péter, Nyilas István (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2023. február 11. | 18:00 | 97 - 87 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc, Minár László Balázs (Bognár Tibor) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2023. február 11. | 18:00 | 98 - 61 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Cecília, dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter (Dernei Gábor) | |||||
Kometa Kaposvári KK | Egis Körmend | 2023. február 11. | 18:00 | 87 - 89 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Goda László, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt) | |||||
MVM-OSE Lions | DEAC | 2023. február 11. | 18:00 | 87 - 91 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor (Fekete László) | |||||
Sopron KC | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2023. február 11. | 18:00 | 71 - 75 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Kapitány Gellért, Ádám József (Téczely Tamás) | |||||
Atomerőmű SE | Szolnoki Olajbányász | 2023. február 11. | 18:00 | 76 - 83 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | Kometa Kaposvári KK | 2023. február 15. | 18:00 | 121 - 93 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Fekete László) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2023. február 15. | 18:00 | 94 - 77 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Györfy Rúben, Rácz Zsolt Róbert (Bognár Tibor) | |||||
Egis Körmend | Sopron KC | 2023. február 15. | 18:00 | 82 - 96 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Major Ádám (Forrai Sámuel) | |||||
DEAC | Zalakerámia ZTE KK | 2023. február 15. | 18:00 | 83 - 81 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Goda László, Makrai Márton (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Szolnoki Olajbányász | MVM-OSE Lions | 2023. február 15. | 18:00 | 96 - 59 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Pozsonyi László (Vághy Tamás János) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2023. február 18. | 18:30 | 80 - 78 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen (Bodrogváry Iván József) |
Atomerőmű SE | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2023. március 4. | 16:00 | 99 - 76 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Nyilas István (Téczely Tamás) | |||||
Sopron KC | Arconic-Alba Fehérvár | 2023. március 4. | 18:00 | 72 - 91 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter) | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | Egis Körmend | 2023. március 4. | 18:00 | 74 - 83 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Farkas Zoltán) | |||||
Kometa Kaposvári KK | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2023. március 4. | 18:00 | 94 - 79 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Földesi Ádám (Balogh László György) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | DEAC | 2023. március 4. | 18:00 | 83 - 86 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, dr. Németh Patrik (Dernei Gábor) | |||||
MVM-OSE Lions | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2023. március 4. | 18:00 | 75 - 87 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Szolnoki Olajbányász | 2023. március 4. | 18:00 | 79 - 78 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2023. március 8. | 18:00 | 85 - 74 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | Sopron KC | 2023. március 9. | 19:00 | 61 - 87 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Győrffy Pál Attila, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Kometa Kaposvári KK | 2023. március 10. | 18:00 | 81 - 75 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Kovács Nimród János, JAKAB László Imre (Farkas Zoltán) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2023. március 11. | 17:00 | 103 - 84 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Major Ádám (Téczely Tamás) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2023. március 11. | 18:00 | 89 - 82 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton, Balog György Attila (Bodrogváry Iván József) | |||||
Egis Körmend | DEAC | 2023. március 11. | 18:00 | 89 - 79 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2023. március 11. | 18:00 | 71 - 86 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Atomerőmű SE | MVM-OSE Lions | 2023. március 11. | 19:00 | 91 - 82 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Minár László Balázs (Bogárdi János) | |||||
Sopron KC | Kometa Kaposvári KK | 2023. március 18. | 18:00 | 94 - 67 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Balog György Attila (Dernei Gábor) | |||||
DEAC | Arconic-Alba Fehérvár | 2023. március 18. | 18:00 | 77 - 87 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Sörlei Attila (Bognár Tibor) | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2023. március 18. | 18:00 | 85 - 91 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László, Nyilas István (Farkas Zoltán) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2023. március 18. | 18:00 | 82 - 97 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, JAKAB László Imre (Téczely Tamás) | |||||
Egis Körmend | Szolnoki Olajbányász | 2023. március 18. | 18:00 | 79 - 93 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Söjtöry Tamás Ferenc (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Atomerőmű SE | 2023. március 18. | 18:00 | 81 - 78 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Makrai Márton, Major Ádám (Páli dr. Kálmán) | |||||
MVM-OSE Lions | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2023. március 18. | 18:00 | 67 - 75 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Fekete László) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Sopron KC | 2023. március 24. | 18:00 | 86 - 91 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Sörlei Attila (Bognár Tibor) | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület | DEAC | 2023. március 24. | 19:00 | 77 - 83 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Goda László, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | Szolnoki Olajbányász | 2023. március 25. | 15:45 | 85 - 79 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Ádám József (Páli dr. Kálmán) | |||||
Kometa Kaposvári KK | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2023. március 25. | 18:00 | 87 - 70 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Györfy Rúben, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) | |||||
MVM-OSE Lions | Zalakerámia ZTE KK | 2023. március 25. | 18:00 | 88 - 74 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Szilágyi Bálint (Téczely Tamás) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Egis Körmend | 2023. március 25. | 18:00 | 80 - 87 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Bodrogváry Iván József) | |||||
Atomerőmű SE | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2023. március 25. | 18:00 | 86 - 72 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László (Fekete László) |
HÜBNER Nyíregyháza BS | Sopron KC | 2023. április 1. | 18:00 | 84 - 90 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Frányó Péter, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2023. április 1. | 18:00 | 68 - 71 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Minár László Balázs, Kovács Nimród János (Forrai Sámuel) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | MVM-OSE Lions | 2023. április 1. | 18:00 | 85 - 63 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Makrai Márton, Balog György Attila (Fekete László) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Budapesti Honvéd Sportegyesület | 2023. április 1. | 18:00 | 91 - 69 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lengyel Ádám József, Szilágyi Bálint (Bodrogváry Iván József) | |||||
DEAC | Kometa Kaposvári KK | 2023. április 1. | 18:00 | 83 - 71 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Ádám József, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György) | |||||
Egis Körmend | Atomerőmű SE | 2023. április 1. | 18:00 | 82 - 74 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Benczur Tamás, Györfy Rúben (Dernei Gábor) | |||||
Arconic-Alba Fehérvár | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2023. április 1. | 18:00 | 97 - 91 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Páli dr. Kálmán) |