Ranglisták - Tippmix Férfi NB I. A - 2021/2022
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Persons Tayler Anthony

Persons

Tayler Anthony
1 Szedeák Szedeák 9 24.89
2 Johnson Nigel Armoni

Johnson

Nigel Armoni
1 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 11 24.55
3 Bryce JR Clarence Leland

Bryce JR

Clarence Leland
1-2-3 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 10 19.70
4 Bryson Michael Joseph

Bryson

Michael Joseph
2-3 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 10 19.50
5 Cook Keandre Gary

Cook

Keandre Gary
2 Szedeák Szedeák 9 19.33
6 Haynes-Jones Samajae Naeem

Haynes-Jones

Samajae Naeem
1 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 10 19.10
7 Martin Jr. Wayne Ernest

Martin Jr.

Wayne Ernest
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 10 18.60
8 Pollard Xavier Tevin Joseph

Pollard

Xavier Tevin Joseph
1 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 9 18.44
9 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
1-2 Falco KC Falco KC 10 18.30
10 Brown Kendrick

Brown

Kendrick
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 10 17.90
11 Stokes Kamau Thutmoses

Stokes

Kamau Thutmoses
1 Egis Körmend Egis Körmend 9 17.56
12 Myers Teyvon Taffarie

Myers

Teyvon Taffarie
2-3 Sopron KC Sopron KC 10 17.40
13 Hilliard IV Nimrod Andrew

Hilliard IV

Nimrod Andrew
1 Kaposvári KK Kaposvári KK 10 17.40
14 Drenovac Djordje

Drenovac

Djordje
3 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 8 17.38
15 Garett Brandon Dominique

Garett

Brandon Dominique
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 9 16.78
16 Laksa Martins

Laksa

Martins
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 8 16.75
17 Cakarun Marjan

Cakarun

Marjan
5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 9 15.56
18 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 8 15.50
19 Ford Xavier Teronne

Ford

Xavier Teronne
3-4 Kaposvári KK Kaposvári KK 10 15.10
20 Badzim Roko

Badzim

Roko
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 9 15.00
21 Savic Stefan

Savic

Stefan
3 Egis Körmend Egis Körmend 9 14.78
22 Eilingsfeld János

Eilingsfeld

János
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 10 14.60
23 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
2-3 Falco KC Falco KC 9 14.56
24 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 11 14.55
25 Wilson Derrick Edward

Wilson

Derrick Edward
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 14.50
26 Stark Jonathan

Stark

Jonathan
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 7 14.29
27 Milutinovic Andreja

Milutinovic

Andreja
2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 14.10
28 Suarez Manuel Alejandro

Suarez

Manuel Alejandro
5 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 5 14.00
29 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 13.90
30 Ihring Mario

Ihring

Mario
1 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 11 13.82
31 Thames Xavier Raynard

Thames

Xavier Raynard
1 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 10 13.70
32 Parrish Alfred Brandon

Parrish

Alfred Brandon
2-3 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 11 13.55
33 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
1-2 Falco KC Falco KC 11 13.46
34 Subotic Bojan

Subotic

Bojan
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 9 13.44
35 Ivosev Tamás

Ivosev

Tamás
4-5 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 10 13.10
36 Price Timothy Terell

Price

Timothy Terell
2 Kaposvári KK Kaposvári KK 10 13.00
37 Golomán György

Golomán

György
4-5 Falco KC Falco KC 11 12.91
38 Steele Baylee

Steele

Baylee
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 10 12.90
39 Montgomery Efrem Reynard

Montgomery

Efrem Reynard
5 Sopron KC Sopron KC 10 12.70
40 Pipiras Rytis

Pipiras

Rytis
3 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 11 12.64
41 Lapornik Miha

Lapornik

Miha
3 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 10 12.60
42 Melvin Cleveland

Melvin

Cleveland
4-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 12.44
43 Burns Elijah Ross

Burns

Elijah Ross
4-5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 9 12.22
44 Barnett Jordan Kahlil

Barnett

Jordan Kahlil
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 12.10
45 Buljevic Lovro

Buljevic

Lovro
5-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 11.89
46 DŽELETOVIĆ Ðorđe

DŽELETOVIĆ

Ðorđe
4 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 10 11.60
47 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 Szedeák Szedeák 9 11.44
48 Jaramaz Nemanja

Jaramaz

Nemanja
4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 11.40
49 Ford Quincy G.

Ford

Quincy G.
3-4 Sopron KC Sopron KC 10 11.40
50 Brzoja Mislav

Brzoja

Mislav
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 8 11.38
51 White Maliek Azziek

White

Maliek Azziek
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 9 11.22
52 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 9 11.00
53 Brkic Veljko

Brkic

Veljko
4-5 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 10 10.90
54 Cummings Markeith

Cummings

Markeith
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 9 10.89
55 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 9 10.89
56 Minchev Yordan Dinkov

Minchev

Yordan Dinkov
3-4 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 11 10.82
57 Djukanovic Brano

Djukanovic

Brano
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 6 10.50
58 LeDay Seth Christian

LeDay

Seth Christian
3-4 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 10 10.30
59 Barac Boris

Barac

Boris
4-5 Falco KC Falco KC 11 10.27
60 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 10.20
61 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 10.20
62 Aska Ivan

Aska

Ivan
5 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 10 10.00
63 Pongó Marcell

Pongó

Marcell
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 10 9.80
64 Gordon Justin Windell

Gordon

Justin Windell
3-4 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 8 9.63
65 Rogic Roko

Rogic

Roko
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 8 9.25
66 Heron Mustapha Jahhad

Heron

Mustapha Jahhad
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 5 9.20
67 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 Falco KC Falco KC 11 9.18
68 Keller Ákos

Keller

Ákos
5 Falco KC Falco KC 11 9.00
69 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 10 8.50
70 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 8.30
71 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 9 8.22
72 Harris Christopher

Harris

Christopher
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 6.90
73 Sitku Márton

Sitku

Márton
4 Sopron KC Sopron KC 10 6.50
74 Hunt Jesse Johannes

Hunt

Jesse Johannes
4 Szedeák Szedeák 9 6.44
75 Alston Justin Alexander

Alston

Justin Alexander
4-5 Szedeák Szedeák 8 6.38
76 Takács Norbert

Takács

Norbert
3-4 Sopron KC Sopron KC 9 6.33
77 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 6.20
78 Halász Ákos

Halász

Ákos
1 Sopron KC Sopron KC 7 6.14
79 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3-4 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 10 6.10
80 Németh Ákos

Németh

Ákos
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 6.00
81 Ruják András

Ruják

András
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 11 5.73
82 Keller Iván

Keller

Iván
2-3 Szedeák Szedeák 9 5.67
83 Kovács Benedek Máté

Kovács

Benedek Máté
4 Falco KC Falco KC 6 5.50
84 Pongó Máté

Pongó

Máté
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 6 5.50
85 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 10 5.30
86 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 8 5.25
87 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 10 5.20
88 Clark JR Marvin Deray

Clark JR

Marvin Deray
3-4 Falco KC Falco KC 11 5.09
89 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 10 5.00
90 Valerio Bodon Vincent

Valerio Bodon

Vincent
4 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 8 4.88
91 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 10 4.80
92 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
4-5 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 11 4.73
93 Mulalic Mirko

Mulalic

Mirko
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 8 4.50
94 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
3 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 11 4.46
95 Polyák László

Polyák

László
3 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 7 4.43
96 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
3-4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 9 4.22
97 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 10 4.00
98 Pallai Tamás

Pallai

Tamás
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 8 3.88
99 Bonifert Bendegúz

Bonifert

Bendegúz
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 3.80
100 Karosi Gergely

Karosi

Gergely
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 8 3.50
101 Takács Milán

Takács

Milán
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 10 3.40
102 Carev Aleksej

Carev

Aleksej
1-2-3 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 9 3.22
103 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
3-4 Szedeák Szedeák 9 3.22
104 Simó Bence

Simó

Bence
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 3.20
105 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 3.20
106 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
5 Szedeák Szedeák 7 3.14
107 Krivacsevics Markó

Krivacsevics

Markó
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 9 3.11
108 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
2-3 Kaposvári KK Kaposvári KK 10 3.10
109 Bazsó Brúnó

Bazsó

Brúnó
3-4 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 9 2.78
110 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 9 2.78
111 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 11 2.64
112 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 8 2.63
113 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 2.60
114 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 8 2.50
115 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 8 2.38
116 Kiss Dávid

Kiss

Dávid
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 2.30
117 Werner Viktor

Werner

Viktor
5 Sopron KC Sopron KC 8 2.25
118 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 8 2.25
119 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 10 2.20
120 Kenéz Csaba

Kenéz

Csaba
1 Egis Körmend Egis Körmend 6 2.00
121 Polányi Kristóf

Polányi

Kristóf
1-2 Szedeák Szedeák 9 1.89
122 Orgona Gergő

Orgona

Gergő
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 5 1.80
123 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 8 1.75
124 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 7 1.71
125 Körmendi Bence

Körmendi

Bence
3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 6 1.67
126 Puska Bence

Puska

Bence
2-3 Kaposvári KK Kaposvári KK 8 1.63
127 Tóth Bence Miklós

Tóth

Bence Miklós
1 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 5 1.60
128 Frank Áron

Frank

Áron
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 10 1.50
129 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
1 Szedeák Szedeák 9 1.44
130 Bus Iván

Bus

Iván
1-2 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 10 1.40
131 Csendes Péter

Csendes

Péter
1-2 Sopron KC Sopron KC 7 1.29
132 Polster Attila

Polster

Attila
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 1.14
133 Neuwirth Bence

Neuwirth

Bence
2 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 7 1.14
134 Goldring Gergő

Goldring

Gergő
1-2 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 7 1.14
135 Gilszki Erik

Gilszki

Erik
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 6 1.00
136 Popadic Miljan

Popadic

Miljan
2 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 6 0.83
137 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 0.78
138 Szatmári Zsombor

Szatmári

Zsombor
2-3 Szedeák Szedeák 8 0.75
139 Kovács Ákos Bence

Kovács

Ákos Bence
5 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 5 0.60
140 Sövegjártó Ábel György

Sövegjártó

Ábel György
3-4 Falco KC Falco KC 6 0.50
141 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
1-2 Falco KC Falco KC 10 0.50
142 Dorogi Gergő

Dorogi

Gergő
4-5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 6 0.17
143 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
2 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 5 0.00

Megyei szövetségek