| Box score | Tippmix Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 23 | 14 | 1.8 | 9.9 | 0.6 | 0.9 | 66.7 | 0.1 | 0.6 | 14.3 | 0.3 | 0.5 | 63.6 | 1 | 0.5 | 1.5 | 0.1 | 0.4 | 1.2 | 0.3 | 0.7 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| Total | 23 | 14 | 41 | 227 | 14 | 21 | 66.7 | 2 | 14 | 14.3 | 7 | 11 | 63.6 | 24 | 11 | 35 | 3 | 10 | 27 | 8 | 15 | 0 | 0 | 69 | |||||||||
| 40 perc | 23 | 14 | 7.2 | 40 | 2.5 | 3.7 | 66.7 | 0.4 | 2.5 | 14.3 | 1.2 | 1.9 | 63.6 | 4.2 | 1.9 | 6.2 | 0.5 | 1.8 | 4.8 | 1.4 | 2.6 | 0 | 0 | 12.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 23 | 14 | 41 | 224 | 99.53 | 104.65 | -5.12 | 51.25 | 48.57 | 9.98 | 50 | 0.82 |
| Dobástérkép | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 16/23 | 69.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos közép | 2/2 | 100% |
| • 3 pontos jobb | 0/5 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/5 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2021. 09. 22. |
|
Szolnoki Olajbányász | 77 –76 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 4 | 2021. 10. 06. |
|
Kaposvári KK | 75 –76 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 5 | 2021. 10. 09. |
|
ZTE KK | 73 –85 | * | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 6 | 2021. 10. 17. |
|
MVM-OSE Lions | 64 –73 | 2 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 7 | 2021. 10. 22. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 100 –86 | * | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 8 | 2021. 10. 30. |
|
Atomerőmű SE | 84 –90 | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 2 | 2021. 11. 03. |
|
Sopron KC | 100 –83 | * | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 10 | 2021. 11. 13. |
|
DEAC-Tungsram | 79 –97 | 2 | 7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 11 | 2021. 12. 10. |
|
Nyíregyháza BS | 86 –84 | * | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||
| 3 | 2021. 12. 15. |
|
Körmend | 97 –74 | * | 2 | 12 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 12 | 2021. 12. 18. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 93 –115 | * | 6 | 20 | 3 | 3 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
| 13 | 2021. 12. 23. |
|
Alba Fehérvár | 78 –89 | * | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||
| 14 | 2021. 12. 27. |
|
Szolnoki Olajbányász | 81 –57 | * | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | |||
| 15 | 2021. 12. 30. |
|
Sopron KC | 95 –77 | * | 3 | 12 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 7 | |||
| 16 | 2022. 01. 05. |
|
Körmend | 70 –82 | * | 2 | 7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 17 | 2022. 01. 08. |
|
Kaposvári KK | 90 –77 | * | 7 | 18 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
| 18 | 2022. 01. 15. |
|
ZTE KK | 93 –75 | * | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 19 | 2022. 01. 22. |
|
MVM-OSE Lions | 90 –83 | * | 2 | 20 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 22 | 2022. 02. 12. |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 93 –72 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 23 | 2022. 02. 16. |
|
DEAC-Tungsram | 100 –98 | 5 | 14 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 24 | 2022. 03. 12. |
|
Nyíregyháza BS | 86 –81 | 2 | 13 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 25 | 2022. 03. 19. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 106 –95 | 3 | 7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 26 | 2022. 03. 26. |
|
Alba Fehérvár | 90 –81 | * | 2 | 15 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A | 3 | 0 | 1.34 | 26 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.78 | |||
| 2019/2020 |
|
MTK-Elite Basket | Férfi NB I. B Piros | 23 | 22 | 9.4217 | 27.8640 | 3.377 | 7161 | 47.847.8 | 0.715 | 2.251 | 29.429.4 | 0.818 | 1.636 | 5050 | 5115 | 2.558 | 7.5173 | 123 | 1.432 | 2.455 | 246 | 3.172 | 0.36 | 0.410 | 16367 | |||
| 2020/2021 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros | 22 | 18 | 8.4184 | 21463 | 3.271 | 6131 | 54.254.2 | 0.49 | 1.942 | 21.421.4 | 0.715 | 2.248 | 31.331.3 | 4.394 | 2.759 | 7153 | 1.226 | 1.124 | 2.351 | 2.452 | 1.839 | 0.37 | 0.49 | 14.1311 | |||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A | 23 | 14 | 1.841 | 9.9227 | 0.614 | 0.921 | 66.766.7 | 0.12 | 0.614 | 14.314.3 | 0.37 | 0.511 | 63.663.6 | 124 | 0.511 | 1.535 | 0.13 | 0.410 | 1.227 | 0.38 | 0.715 | 00 | 00 | 369 | |||
| 2 szezon |
|
Szedeák | 26 | 14 | 1.645 | 5.9233 | 0.616 | 0.823 | 80.869.6 | 02 | 0.314 | 14.314.3 | 0.27 | 0.211 | 63.663.6 | 0.926 | 0.613 | 1.439 | 0.13 | 0.210 | 0.828 | 0.28 | 0.315 | 00 | 00 | 2.877 | ||||
| 1 szezon |
|
MTK-Elite Basket | 23 | 22 | 9.4217 | 27.8640 | 3.377 | 7161 | 47.847.8 | 0.715 | 2.251 | 29.429.4 | 0.818 | 1.636 | 5050 | 5115 | 2.558 | 7.5173 | 123 | 1.432 | 2.455 | 246 | 3.172 | 0.36 | 0.410 | 16367 | ||||
| 1 szezon |
|
Budapesti Honvéd SE | 22 | 18 | 8.4184 | 21463 | 3.271 | 6131 | 54.254.2 | 0.49 | 1.942 | 21.421.4 | 0.715 | 2.248 | 31.331.3 | 4.394 | 2.759 | 7153 | 1.226 | 1.124 | 2.351 | 2.452 | 1.839 | 0.37 | 0.49 | 14.1311 | ||||
| Összesítés | 71 | 54 | 5.2446 | 15.21336 | 2164 | 3.6315 | 5452.1 | 0.326 | 1.2107 | 24.224.3 | 0.440 | 1.195 | 41.942.1 | 2.7235 | 1.6130 | 4.3365 | 0.652 | 0.766 | 1.6134 | 1.2106 | 1.4126 | 0.113 | 0.219 | 8.9755 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szedeák | Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház | 1 | 0 | 22 | 22 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház | 8 | 3 | 18 | 9.576 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.32 | 1.19 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 1.310 | 0.32 | 1.512 | 0.43 | 0.43 | 18 | 0.11 | 0.32 | 00 | 00 | 1.915 | |||
| 2 szezon |
|
Szedeák | 9 | 3 | 1.510 | 5.878 | 0.62 | 0.63 | 9066.7 | 0.12 | 0.69 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 0.610 | 0.63 | 1.313 | 0.23 | 0.23 | 19 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 2.418 | ||||
| Összesítés | 9 | 3 | 1.510 | 5.878 | 0.62 | 0.63 | 9066.7 | 0.12 | 0.69 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 0.610 | 0.63 | 1.313 | 0.23 | 0.23 | 19 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 2.418 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 5 | 10.473 | 24.3170 | 3.625 | 7.351 | 4949 | 0.75 | 1.913 | 38.438.4 | 1.18 | 2.618 | 44.544.5 | 4.129 | 3.927 | 856 | 17 | 0.64 | 1.410 | 2.115 | 1.410 | 0.11 | 0.43 | 16.3114 | |||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 0 | 1.56 | 12.550 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 28 | 0.83 | 2.811 | 0.31 | 00 | 1.56 | 0.31 | 0.83 | 00 | 00 | 4.518 | |||
| 1 szezon |
|
Budapesti Honvéd SE | 7 | 5 | 10.473 | 24.3170 | 3.625 | 7.351 | 4949 | 0.75 | 1.913 | 38.438.4 | 1.18 | 2.618 | 44.544.5 | 4.129 | 3.927 | 856 | 17 | 0.64 | 1.410 | 2.115 | 1.410 | 0.11 | 0.43 | 16.3114 | ||||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 4 | 0 | 1.56 | 12.550 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 28 | 0.83 | 2.811 | 0.31 | 00 | 1.56 | 0.31 | 0.83 | 00 | 00 | 4.518 | ||||
| Összesítés | 11 | 5 | 679 | 18.4220 | 2.228 | 4.356 | 50.650 | 0.45 | 1.215 | 30.333.3 | 0.68 | 1.318 | 44.544.5 | 3.137 | 2.330 | 5.467 | 0.68 | 0.34 | 1.516 | 1.216 | 1.113 | 0.11 | 0.23 | 10.4132 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 1 | 39 | 11.735 | 13 | 1.75 | 6060 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 4.714 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 3 | 1 | 39 | 11.735 | 13 | 1.75 | 6060 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 4.714 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 39 | 11.735 | 13 | 1.75 | 6060 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 4.714 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház | 4 | 0 | 1.56 | 28 | 0.83 | 0.83 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.83 | 1.35 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.811 | |||
| 2019/2020 |
|
MTK-Elite Basket | Férfi NB I. B Piros | 23 | 22 | 9.4217 | 27.8640 | 3.377 | 7161 | 47.847.8 | 0.715 | 2.251 | 29.429.4 | 0.818 | 1.636 | 5050 | 5115 | 2.558 | 7.5173 | 123 | 1.432 | 2.455 | 246 | 3.172 | 0.36 | 0.410 | 16367 | |||
| 2020/2021 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 29 | 23 | 8.9257 | 21.8633 | 3.396 | 6.3182 | 52.752.7 | 0.514 | 1.955 | 25.425.4 | 0.823 | 2.366 | 34.934.9 | 4.2123 | 386 | 7.2209 | 1.133 | 128 | 2.161 | 2.367 | 1.749 | 0.38 | 0.412 | 14.7425 | |||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 38 | 18 | 1.764 | 10.2388 | 0.621 | 0.933 | 63.763.7 | 0.15 | 0.727 | 18.518.5 | 0.27 | 0.311 | 63.663.6 | 1.244 | 0.417 | 1.661 | 0.29 | 0.414 | 1.244 | 0.311 | 0.623 | 00 | 00 | 3.1116 | |||
| 2 szezon |
|
Szedeák | 42 | 18 | 1.670 | 6.1396 | 0.724 | 0.836 | 80.566.7 | 0.15 | 0.427 | 18.518.5 | 0.17 | 0.111 | 63.663.6 | 0.846 | 0.620 | 1.466 | 0.19 | 0.214 | 0.846 | 0.111 | 0.323 | 00 | 00 | 2.9127 | ||||
| 1 szezon |
|
MTK-Elite Basket | 23 | 22 | 9.4217 | 27.8640 | 3.377 | 7161 | 47.847.8 | 0.715 | 2.251 | 29.429.4 | 0.818 | 1.636 | 5050 | 5115 | 2.558 | 7.5173 | 123 | 1.432 | 2.455 | 246 | 3.172 | 0.36 | 0.410 | 16367 | ||||
| 1 szezon |
|
Budapesti Honvéd SE | 29 | 23 | 8.9257 | 21.8633 | 3.396 | 6.3182 | 52.752.7 | 0.514 | 1.955 | 25.425.4 | 0.823 | 2.366 | 34.934.9 | 4.2123 | 386 | 7.2209 | 1.133 | 128 | 2.161 | 2.367 | 1.749 | 0.38 | 0.412 | 14.7425 | ||||
| Összesítés | 94 | 63 | 5.4544 | 15.51669 | 2197 | 3.7379 | 53.452 | 0.334 | 1.2133 | 26.225.6 | 0.448 | 1113 | 42.642.5 | 2.7284 | 1.7164 | 4.4448 | 0.665 | 0.774 | 1.5162 | 1.2124 | 1.4144 | 0.114 | 0.222 | 9.1919 | ||||||