| Box score | Tippmix Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 25 | 20 | 11.6 | 26.1 | 4.7 | 8.5 | 55.2 | 0.3 | 1.5 | 21.1 | 1.3 | 1.8 | 69.6 | 4.1 | 1.6 | 5.7 | 0.7 | 1.2 | 2.3 | 1.7 | 1.1 | 0.6 | 0.3 | 14.7 | |||||||||
| Total | 25 | 20 | 290 | 653 | 117 | 212 | 55.2 | 8 | 38 | 21.1 | 32 | 46 | 69.6 | 102 | 41 | 143 | 18 | 31 | 57 | 42 | 28 | 16 | 7 | 367 | |||||||||
| 40 perc | 25 | 20 | 17.8 | 40 | 7.2 | 13 | 55.2 | 0.5 | 2.3 | 21.1 | 2 | 2.8 | 69.6 | 6.2 | 2.5 | 8.8 | 1.1 | 1.9 | 3.5 | 2.6 | 1.7 | 1 | 0.4 | 22.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 25 | 20 | 290 | 651 | 103.39 | 103.2 | 0.19 | 53.7 | 51.6 | 21.05 | 301 | 0.96 |
| Dobástérkép | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 102/151 | 67.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 6/23 | 26.1% |
| • Közeli 2 pontos közép | 4/22 | 18.2% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 5/10 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 2/8 | 25% |
| • Távoli 2 pontos közép | 6/13 | 46.2% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/12 | 25% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 3/11 | 27.3% |
| • 3 pontos közép | 3/14 | 21.4% |
| • 3 pontos jobb | 3/13 | 23.1% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2021. 09. 22. |
|
Szolnoki Olajbányász | 77 –76 | * | 6 | 30 | 3 | 9 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 9 | 2 | 5 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 12 | |||
| 4 | 2021. 10. 06. |
|
Kaposvári KK | 75 –76 | * | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||
| 6 | 2021. 10. 17. |
|
MVM-OSE Lions | 64 –73 | 3 | 15 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 7 | 2021. 10. 22. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 100 –86 | * | 2 | 11 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
| 8 | 2021. 10. 30. |
|
Atomerőmű SE | 84 –90 | 12 | 24 | 4 | 7 | 57.1 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 14 | ||||
| 2 | 2021. 11. 03. |
|
Sopron KC | 100 –83 | 8 | 22 | 4 | 8 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | ||||
| 9 | 2021. 11. 06. |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 75 –91 | * | 7 | 28 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | |||
| 10 | 2021. 11. 13. |
|
DEAC-Tungsram | 79 –97 | 13 | 28 | 3 | 11 | 27.3 | 1 | 1 | 100 | 4 | 6 | 66.7 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 11 | ||||
| 11 | 2021. 12. 10. |
|
Nyíregyháza BS | 86 –84 | * | 12 | 23 | 4 | 7 | 57.1 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 5 | 4 | 9 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 19 | |||
| 3 | 2021. 12. 15. |
|
Körmend | 97 –74 | * | 13 | 28 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 75 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 11 | |||
| 12 | 2021. 12. 18. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 93 –115 | * | 26 | 36 | 10 | 16 | 62.5 | 0 | 2 | 0 | 6 | 6 | 100 | 5 | 4 | 9 | 1 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 2 | 34 | |||
| 13 | 2021. 12. 23. |
|
Alba Fehérvár | 78 –89 | * | 12 | 30 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 4 | 50 | 0 | 4 | 0 | 3 | 4 | 7 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | |||
| 14 | 2021. 12. 27. |
|
Szolnoki Olajbányász | 81 –57 | * | 13 | 31 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 2 | 0 | 3 | 6 | 50 | 6 | 2 | 8 | 0 | 2 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 20 | |||
| 15 | 2021. 12. 30. |
|
Sopron KC | 95 –77 | * | 18 | 29 | 8 | 9 | 88.9 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 25 | |||
| 16 | 2022. 01. 05. |
|
Körmend | 70 –82 | 8 | 22 | 4 | 8 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | ||||
| 17 | 2022. 01. 08. |
|
Kaposvári KK | 90 –77 | * | 8 | 16 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 10 | |||
| 18 | 2022. 01. 15. |
|
ZTE KK | 93 –75 | * | 21 | 28 | 9 | 17 | 52.9 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 10 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 28 | |||
| 19 | 2022. 01. 22. |
|
MVM-OSE Lions | 90 –83 | * | 16 | 27 | 6 | 8 | 75 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 19 | |||
| 20 | 2022. 01. 29. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 102 –67 | * | 10 | 25 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 13 | |||
| 21 | 2022. 02. 04. |
|
Atomerőmű SE | 100 –79 | * | 13 | 32 | 6 | 12 | 50 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 6 | 2 | 8 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 17 | |||
| 22 | 2022. 02. 12. |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 93 –72 | * | 12 | 32 | 6 | 13 | 46.2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | |||
| 23 | 2022. 02. 16. |
|
DEAC-Tungsram | 100 –98 | * | 13 | 36 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 19 | |||
| 24 | 2022. 03. 12. |
|
Nyíregyháza BS | 86 –81 | * | 16 | 32 | 7 | 10 | 70 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 6 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 25 | |||
| 25 | 2022. 03. 19. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 106 –95 | * | 17 | 27 | 7 | 7 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 100 | 6 | 0 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 25 | |||
| 26 | 2022. 03. 26. |
|
Alba Fehérvár | 90 –81 | * | 11 | 33 | 4 | 6 | 66.7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 8 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 21 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A | 25 | 20 | 11.6290 | 26.1653 | 4.7117 | 8.5212 | 55.255.2 | 0.38 | 1.538 | 21.121.1 | 1.332 | 1.846 | 69.669.6 | 4.1102 | 1.641 | 5.7143 | 0.718 | 1.231 | 2.357 | 1.742 | 1.128 | 0.616 | 0.37 | 14.7367 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 25 | 20 | 11.6290 | 26.1653 | 4.7117 | 8.5212 | 55.255.2 | 0.38 | 1.538 | 21.121.1 | 1.332 | 1.846 | 69.669.6 | 4.1102 | 1.641 | 5.7143 | 0.718 | 1.231 | 2.357 | 1.742 | 1.128 | 0.616 | 0.37 | 14.7367 | ||||
| Összesítés | 25 | 20 | 11.6290 | 26.1653 | 4.7117 | 8.5212 | 55.255.2 | 0.38 | 1.538 | 21.121.1 | 1.332 | 1.846 | 69.669.6 | 4.1102 | 1.641 | 5.7143 | 0.718 | 1.231 | 2.357 | 1.742 | 1.128 | 0.616 | 0.37 | 14.7367 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház | 8 | 8 | 14.9119 | 31.9255 | 648 | 10.382 | 58.558.5 | 0.65 | 18 | 62.562.5 | 18 | 1.814 | 57.157.1 | 5.846 | 2.822 | 8.568 | 0.43 | 18 | 3.528 | 1.915 | 0.86 | 0.86 | 0.11 | 20.8166 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 8 | 8 | 14.9119 | 31.9255 | 648 | 10.382 | 58.558.5 | 0.65 | 18 | 62.562.5 | 18 | 1.814 | 57.157.1 | 5.846 | 2.822 | 8.568 | 0.43 | 18 | 3.528 | 1.915 | 0.86 | 0.86 | 0.11 | 20.8166 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 14.9119 | 31.9255 | 648 | 10.382 | 58.558.5 | 0.65 | 18 | 62.562.5 | 18 | 1.814 | 57.157.1 | 5.846 | 2.822 | 8.568 | 0.43 | 18 | 3.528 | 1.915 | 0.86 | 0.86 | 0.11 | 20.8166 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 4 | 728 | 29116 | 2.811 | 832 | 34.434.4 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.83 | 14 | 7575 | 4.518 | 28 | 6.526 | 0.31 | 1.35 | 312 | 14 | 1.35 | 0.83 | 0.83 | 9.538 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 4 | 4 | 728 | 29116 | 2.811 | 832 | 34.434.4 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.83 | 14 | 7575 | 4.518 | 28 | 6.526 | 0.31 | 1.35 | 312 | 14 | 1.35 | 0.83 | 0.83 | 9.538 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 728 | 29116 | 2.811 | 832 | 34.434.4 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.83 | 14 | 7575 | 4.518 | 28 | 6.526 | 0.31 | 1.35 | 312 | 14 | 1.35 | 0.83 | 0.83 | 9.538 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 3 | 12.337 | 34102 | 3.711 | 7.723 | 47.847.8 | 13 | 26 | 5050 | 26 | 2.37 | 85.785.7 | 3.310 | 3.310 | 6.720 | 1.34 | 13 | 3.711 | 26 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 18.355 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 3 | 3 | 12.337 | 34102 | 3.711 | 7.723 | 47.847.8 | 13 | 26 | 5050 | 26 | 2.37 | 85.785.7 | 3.310 | 3.310 | 6.720 | 1.34 | 13 | 3.711 | 26 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 18.355 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 12.337 | 34102 | 3.711 | 7.723 | 47.847.8 | 13 | 26 | 5050 | 26 | 2.37 | 85.785.7 | 3.310 | 3.310 | 6.720 | 1.34 | 13 | 3.711 | 26 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 18.355 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 40 | 35 | 11.8474 | 28.21126 | 4.7187 | 8.7349 | 53.653.6 | 0.417 | 1.455 | 30.930.9 | 1.249 | 1.871 | 6969 | 4.4176 | 281 | 6.4257 | 0.626 | 1.247 | 2.7108 | 1.767 | 1.144 | 0.727 | 0.312 | 15.6626 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 40 | 35 | 11.8474 | 28.21126 | 4.7187 | 8.7349 | 53.653.6 | 0.417 | 1.455 | 30.930.9 | 1.249 | 1.871 | 6969 | 4.4176 | 281 | 6.4257 | 0.626 | 1.247 | 2.7108 | 1.767 | 1.144 | 0.727 | 0.312 | 15.6626 | ||||
| Összesítés | 40 | 35 | 11.8474 | 28.21126 | 4.7187 | 8.7349 | 53.653.6 | 0.417 | 1.455 | 30.930.9 | 1.249 | 1.871 | 6969 | 4.4176 | 281 | 6.4257 | 0.626 | 1.247 | 2.7108 | 1.767 | 1.144 | 0.727 | 0.312 | 15.6626 | ||||||