| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 24 | 18 | 13.5 | 28 | 1.5 | 3.8 | 41.1 | 2.9 | 7.3 | 39.8 | 1.6 | 2 | 81.3 | 4.6 | 0.4 | 5 | 0.9 | 1.4 | 2.4 | 1.5 | 1.3 | 0.3 | 0.1 | 14.1 | |||||||||
| Total | 24 | 18 | 323 | 672 | 37 | 90 | 41.1 | 70 | 176 | 39.8 | 39 | 48 | 81.3 | 111 | 10 | 121 | 22 | 34 | 58 | 37 | 32 | 6 | 3 | 339 | |||||||||
| 40 perc | 24 | 18 | 19.2 | 40 | 2.2 | 5.4 | 41.1 | 4.2 | 10.5 | 39.8 | 2.3 | 2.9 | 81.3 | 6.6 | 0.6 | 7.2 | 1.3 | 2 | 3.5 | 2.2 | 1.9 | 0.4 | 0.2 | 20.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 24 | 18 | 323 | 705 | 93.03 | 102.69 | -9.66 | 56.87 | 53.38 | 23.08 | 318 | 1.02 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 26/51 | 51% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/10 | 20% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/8 | 25% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 4/15 | 26.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/3 | 100% |
| • 3 pontos bal sarok | 13/25 | 52% |
| • 3 pontos bal | 17/63 | 27% |
| • 3 pontos közép | 13/25 | 52% |
| • 3 pontos jobb | 22/56 | 39.3% |
| • 3 pontos jobb sarok | 9/21 | 42.9% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 09. 27. |
|
Atomerőmű SE | 60 –91 | * | 11 | 27 | 2 | 5 | 40 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 5 | 0 | 5 | 0 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||
| 2 | 2024. 10. 04. |
|
DEAC | 84 –66 | * | 9 | 29 | 3 | 6 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 3 | 2024. 10. 08. |
|
NKA Universitas Pécs | 79 –84 | * | 6 | 33 | 0 | 4 | 0 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 4 | 2024. 10. 12. |
|
ZTE KK | 104 –85 | * | 7 | 12 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 28.6 | 1 | 1 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
| 5 | 2024. 10. 19. |
|
Szolnoki Olajbányász | 83 –72 | 8 | 25 | 1 | 2 | 50 | 2 | 8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 6 | 2024. 10. 24. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 58 –87 | 5 | 17 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 9 | ||||
| 8 | 2024. 11. 02. |
|
MVM-OSE Lions | 81 –77 | 17 | 27 | 2 | 6 | 33.3 | 3 | 9 | 33.3 | 4 | 4 | 100 | 5 | 0 | 5 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 9 | 2024. 11. 09. |
|
Sopron KC | 81 –64 | 13 | 29 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 6 | 50 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 10 | 2024. 11. 30. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 67 –89 | * | 17 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 6 | 33.3 | 7 | 7 | 100 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 19 | |||
| 11 | 2024. 12. 06. |
|
Alba Fehérvár | 72 –89 | * | 23 | 33 | 1 | 4 | 25 | 7 | 8 | 87.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 21 | |||
| 12 | 2024. 12. 14. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 89 –92 | * | 18 | 34 | 3 | 9 | 33.3 | 4 | 16 | 25 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 | 11 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 14 | |||
| 13 | 2024. 12. 21. |
|
Körmend | 83 –84 | * | 23 | 30 | 3 | 3 | 100 | 4 | 9 | 44.4 | 5 | 8 | 62.5 | 5 | 0 | 5 | 1 | 2 | 4 | 7 | 2 | 1 | 0 | 29 | |||
| 14 | 2024. 12. 28. |
|
Atomerőmű SE | 94 –79 | 15 | 26 | 1 | 2 | 50 | 3 | 8 | 37.5 | 4 | 5 | 80 | 3 | 3 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 15 | 2025. 01. 04. |
|
DEAC | 68 –80 | * | 10 | 36 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 7 | 28.6 | 2 | 2 | 100 | 6 | 1 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 13 | |||
| 18 | 2025. 02. 01. |
|
Szolnoki Olajbányász | 77 –86 | * | 5 | 31 | 1 | 4 | 25 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | |||
| 19 | 2025. 02. 07. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 76 –78 | 12 | 22 | 3 | 6 | 50 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 20 | 2025. 02. 12. |
|
Szedeák | 71 –50 | * | 4 | 22 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | |||
| 21 | 2025. 03. 01. |
|
MVM-OSE Lions | 73 –77 | * | 16 | 28 | 3 | 6 | 50 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 4 | 100 | 7 | 1 | 8 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 23 | |||
| 17 | 2025. 03. 12. |
|
ZTE KK | 101 –70 | * | 18 | 29 | 1 | 4 | 25 | 4 | 9 | 44.4 | 4 | 4 | 100 | 6 | 0 | 6 | 3 | 1 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 26 | |||
| 22 | 2025. 03. 16. |
|
Sopron KC | 64 –73 | * | 11 | 24 | 0 | 2 | 0 | 3 | 8 | 37.5 | 2 | 4 | 50 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||
| 23 | 2025. 03. 22. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 121 –118 | * | 19 | 47 | 3 | 6 | 50 | 4 | 11 | 36.4 | 1 | 1 | 100 | 6 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 19 | |||
| 24 | 2025. 03. 28. |
|
Alba Fehérvár | 97 –88 | * | 17 | 32 | 1 | 1 | 100 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 19 | |||
| 25 | 2025. 04. 05. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 89 –72 | * | 18 | 30 | 0 | 3 | 0 | 6 | 7 | 85.7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 21 | |||
| 26 | 2025. 04. 12. |
|
Körmend | 93 –87 | * | 21 | 29 | 3 | 3 | 100 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Férfi NB I. A | 21 | 11 | 10.7225 | 24.4513 | 1.327 | 364 | 42.242.2 | 2.247 | 5.1107 | 43.943.9 | 1.430 | 242 | 71.571.5 | 485 | 0.25 | 4.390 | 0.918 | 1.123 | 2.247 | 1.838 | 1.531 | 01 | 0.25 | 12.9271 | |||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 24 | 18 | 13.5323 | 28672 | 1.537 | 3.890 | 41.141.1 | 2.970 | 7.3176 | 39.839.8 | 1.639 | 248 | 81.381.3 | 4.6111 | 0.410 | 5121 | 0.922 | 1.434 | 2.458 | 1.537 | 1.332 | 0.36 | 0.13 | 14.1339 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 21 | 11 | 10.7225 | 24.4513 | 1.327 | 364 | 42.242.2 | 2.247 | 5.1107 | 43.943.9 | 1.430 | 242 | 71.571.5 | 485 | 0.25 | 4.390 | 0.918 | 1.123 | 2.247 | 1.838 | 1.531 | 01 | 0.25 | 12.9271 | ||||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 24 | 18 | 13.5323 | 28672 | 1.537 | 3.890 | 41.141.1 | 2.970 | 7.3176 | 39.839.8 | 1.639 | 248 | 81.381.3 | 4.6111 | 0.410 | 5121 | 0.922 | 1.434 | 2.458 | 1.537 | 1.332 | 0.36 | 0.13 | 14.1339 | ||||
| Összesítés | 45 | 29 | 12.1548 | 26.21185 | 1.464 | 3.4154 | 41.641.6 | 2.6117 | 6.2283 | 41.541.3 | 1.569 | 290 | 76.476.7 | 4.3196 | 0.315 | 4.7211 | 0.940 | 1.357 | 2.3105 | 1.775 | 1.463 | 0.17 | 0.28 | 13.5610 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű SE | Férfi A, Play-out | 6 | 3 | 9.758 | 24.8149 | 0.85 | 2.817 | 29.429.4 | 1.710 | 5.231 | 32.332.3 | 318 | 3.219 | 94.794.7 | 4.829 | 0.32 | 5.231 | 1.38 | 0.85 | 212 | 2.213 | 1.38 | 0.32 | 0.32 | 13.581 | |||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NBI. A, Play-out | 2 | 1 | 1224 | 27.555 | 2.55 | 4.59 | 55.655.6 | 24 | 714 | 28.628.6 | 12 | 24 | 5050 | 36 | 24 | 510 | 0.51 | 1.53 | 24 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 1020 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 6 | 3 | 9.758 | 24.8149 | 0.85 | 2.817 | 29.429.4 | 1.710 | 5.231 | 32.332.3 | 318 | 3.219 | 94.794.7 | 4.829 | 0.32 | 5.231 | 1.38 | 0.85 | 212 | 2.213 | 1.38 | 0.32 | 0.32 | 13.581 | ||||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 2 | 1 | 1224 | 27.555 | 2.55 | 4.59 | 55.655.6 | 24 | 714 | 28.628.6 | 12 | 24 | 5050 | 36 | 24 | 510 | 0.51 | 1.53 | 24 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 1020 | ||||
| Összesítés | 8 | 4 | 10.882 | 26.2204 | 1.710 | 3.726 | 45.538.5 | 1.814 | 6.145 | 30.131.1 | 220 | 2.623 | 77.486.9 | 3.935 | 1.26 | 5.141 | 0.99 | 1.28 | 216 | 1.816 | 0.78 | 0.43 | 0.22 | 11.7101 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű SE | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 33 | 1919 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 22 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 11 | 00 | 11 | -2-2 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 1 | 0 | 33 | 1919 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 22 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 11 | 00 | 11 | -2-2 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 33 | 1919 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 22 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 11 | 00 | 11 | -2-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out / Magyar Kupa, Férfi | 28 | 14 | 10.2286 | 24.3681 | 1.233 | 385 | 38.838.8 | 257 | 5140 | 40.740.7 | 1.849 | 2.364 | 76.676.6 | 4.1115 | 0.27 | 4.4122 | 0.926 | 129 | 2.160 | 1.952 | 1.440 | 0.13 | 0.38 | 12.5350 | |||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 26 | 19 | 13.3347 | 28727 | 1.642 | 3.899 | 42.442.4 | 2.874 | 7.3190 | 3939 | 1.641 | 252 | 78.878.8 | 4.5117 | 0.514 | 5131 | 0.923 | 1.437 | 2.462 | 1.540 | 1.232 | 0.37 | 0.13 | 13.8359 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 28 | 14 | 10.2286 | 24.3681 | 1.233 | 385 | 38.838.8 | 257 | 5140 | 40.740.7 | 1.849 | 2.364 | 76.676.6 | 4.1115 | 0.27 | 4.4122 | 0.926 | 129 | 2.160 | 1.952 | 1.440 | 0.13 | 0.38 | 12.5350 | ||||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 26 | 19 | 13.3347 | 28727 | 1.642 | 3.899 | 42.442.4 | 2.874 | 7.3190 | 3939 | 1.641 | 252 | 78.878.8 | 4.5117 | 0.514 | 5131 | 0.923 | 1.437 | 2.462 | 1.540 | 1.232 | 0.37 | 0.13 | 13.8359 | ||||
| Összesítés | 54 | 33 | 11.8633 | 26.11408 | 1.475 | 3.4184 | 40.840.8 | 2.4131 | 6.2330 | 39.739.7 | 1.790 | 2.1116 | 77.677.6 | 4.3232 | 0.421 | 4.7253 | 0.949 | 1.266 | 2.3122 | 1.792 | 1.372 | 0.210 | 0.211 | 13.2709 | ||||||