| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 25 | 15 | 5 | 17.1 | 1.7 | 4.3 | 40.2 | 0 | 0.2 | 16.7 | 1.4 | 2.4 | 60 | 1.3 | 0.2 | 1.4 | 0.3 | 1.8 | 2.7 | 2.5 | 1.5 | 0.1 | 0.5 | 5.4 | |||||||||
| Total | 25 | 15 | 125 | 428 | 43 | 107 | 40.2 | 1 | 6 | 16.7 | 36 | 60 | 60 | 32 | 4 | 36 | 8 | 44 | 67 | 63 | 37 | 2 | 13 | 134 | |||||||||
| 40 perc | 25 | 15 | 11.7 | 40 | 4 | 10 | 40.2 | 0.1 | 0.6 | 16.7 | 3.4 | 5.6 | 60 | 3 | 0.4 | 3.4 | 0.7 | 4.1 | 6.3 | 5.9 | 3.5 | 0.2 | 1.2 | 12.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2023. 09. 24. |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 90 –77 | 1 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2023. 09. 29. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 85 –71 | 4 | 14 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 3 | 2023. 10. 07. |
|
Dávid Kornél KA | 71 –87 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 4 | 2023. 10. 14. |
|
Százhalombattai KSE | 78 –89 | * | 15 | 25 | 3 | 3 | 100 | 0 | 1 | 0 | 9 | 11 | 81.8 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 19 | |||
| 5 | 2023. 10. 21. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 60 –105 | * | 1 | 18 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | |||
| 6 | 2023. 10. 29. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 69 –51 | * | 8 | 15 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 5 | |||
| 7 | 2023. 11. 04. |
|
Dunaharaszti MTK | 61 –66 | * | 6 | 18 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12 | |||
| 8 | 2023. 11. 11. |
|
Eszterházy SC | 66 –58 | 8 | 36 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | 2 | 3 | 1 | 2 | 7 | ||||
| 9 | 2023. 11. 15. |
|
Nagykőrösi Sólymok KE | 91 –66 | * | 9 | 26 | 4 | 8 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||
| 10 | 2023. 11. 25. |
|
Veszprém Kosárlabda Klub | 73 –90 | * | 5 | 24 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 0 | 3 | 9 | |||
| 11 | 2023. 12. 02. |
|
Békéscsabai KK | 84 –76 | * | 10 | 27 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 40 | 6 | 0 | 6 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | 1 | 1 | 15 | |||
| 12 | 2023. 12. 10. |
|
Atomerőmű SE U23 | 74 –87 | 2 | 15 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 13 | 2023. 12. 15. |
|
Agrofeed UNI Győr | 71 –67 | * | 6 | 24 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 5 | 3 | 0 | 1 | 8 | |||
| 14 | 2024. 01. 06. |
|
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 60 –80 | * | 9 | 27 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 9 | |||
| 15 | 2024. 01. 13. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 67 –73 | * | 7 | 15 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 11 | |||
| 16 | 2024. 01. 19. |
|
Dávid Kornél KA | 98 –76 | * | 7 | 19 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 100 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11 | |||
| 17 | 2024. 01. 27. |
|
Százhalombattai KSE | 77 –70 | * | 2 | 15 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | |||
| 18 | 2024. 02. 02. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 87 –59 | 7 | 10 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 19 | 2024. 02. 11. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 67 –62 | 4 | 10 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 20 | 2024. 02. 18. |
|
Dunaharaszti MTK | 79 –49 | 2 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 | ||||
| 21 | 2024. 02. 24. |
|
Eszterházy SC | 77 –66 | * | 3 | 21 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 2 | 4 | 0 | 1 | 2 | |||
| 23 | 2024. 03. 09. |
|
Veszprém Kosárlabda Klub | 97 –82 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 24 | 2024. 03. 16. |
|
Békéscsabai KK | 62 –68 | * | 2 | 13 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||
| 25 | 2024. 03. 22. |
|
Atomerőmű SE U23 | 73 –57 | 6 | 21 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2 | 7 | ||||
| 26 | 2024. 03. 29. |
|
Agrofeed UNI Győr | 76 –80 | * | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Pénzügyőr SE | Férfi NB I. B Zöld | 24 | 23 | 10.8259 | 29.4705 | 2.764 | 5.8140 | 45.745.7 | 0.513 | 2.559 | 22.122.1 | 3.892 | 4.9118 | 7878 | 2.559 | 0.38 | 2.867 | 0.922 | 1.741 | 2.457 | 4.2100 | 2.356 | 00 | 0.49 | 13.1315 | |||
| 2022/2023 |
|
Pénzügyőr SE | Férfi NB I. B Zöld | 22 | 19 | 6.3139 | 21463 | 1.942 | 488 | 47.747.7 | 0.24 | 1.532 | 12.512.5 | 243 | 2.963 | 68.368.3 | 1.430 | 0.49 | 1.839 | 0.817 | 1.431 | 1.534 | 2.657 | 1.839 | 00 | 0.48 | 7.5166 | |||
| 2023/2024 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld | 25 | 15 | 5125 | 17.1428 | 1.743 | 4.3107 | 40.240.2 | 01 | 0.26 | 16.716.7 | 1.436 | 2.460 | 6060 | 1.332 | 0.24 | 1.436 | 0.38 | 1.844 | 2.767 | 2.563 | 1.537 | 0.12 | 0.513 | 5.4134 | |||
| 3 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 71 | 57 | 7.4523 | 22.51596 | 2.1149 | 4.7335 | 44.644.5 | 0.318 | 1.497 | 18.418.6 | 2.4171 | 3.4241 | 7171 | 1.7121 | 0.321 | 2142 | 0.747 | 1.6116 | 2.2158 | 3.1220 | 1.9132 | 02 | 0.430 | 8.7615 | ||||
| Összesítés | 71 | 57 | 7.4523 | 22.51596 | 2.1149 | 4.7335 | 44.644.5 | 0.318 | 1.497 | 18.418.6 | 2.4171 | 3.4241 | 7171 | 1.7121 | 0.321 | 2142 | 0.747 | 1.6116 | 2.2158 | 3.1220 | 1.9132 | 02 | 0.430 | 8.7615 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Pénzügyőr SE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 5 | 5 | 6.834 | 25125 | 2.211 | 4.824 | 45.845.8 | 0.21 | 1.47 | 14.314.3 | 1.89 | 2.211 | 81.881.8 | 2.211 | 0.42 | 2.613 | 15 | 1.89 | 3.216 | 2.412 | 1.68 | 00 | 00 | 8.442 | |||
| 2023/2024 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 5 | 4 | 6.231 | 22110 | 2.412 | 4.221 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 1.47 | 2.814 | 5050 | 15 | 0.63 | 1.68 | 0.63 | 1.68 | 1.89 | 3.216 | 315 | 00 | 00 | 9.849 | |||
| 2 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 10 | 9 | 6.565 | 23.5235 | 2.323 | 4.545 | 51.151.1 | 0.11 | 0.77 | 14.314.3 | 1.616 | 2.525 | 6464 | 1.616 | 0.55 | 2.121 | 0.88 | 1.717 | 2.525 | 2.828 | 2.323 | 00 | 00 | 9.191 | ||||
| Összesítés | 10 | 9 | 6.565 | 23.5235 | 2.323 | 4.545 | 51.151.1 | 0.11 | 0.77 | 14.314.3 | 1.616 | 2.525 | 6464 | 1.616 | 0.55 | 2.121 | 0.88 | 1.717 | 2.525 | 2.828 | 2.323 | 00 | 00 | 9.191 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Pénzügyőr SE | Férfi NB I. B Zöld | 24 | 23 | 10.8259 | 29.4705 | 2.764 | 5.8140 | 45.745.7 | 0.513 | 2.559 | 22.122.1 | 3.892 | 4.9118 | 7878 | 2.559 | 0.38 | 2.867 | 0.922 | 1.741 | 2.457 | 4.2100 | 2.356 | 00 | 0.49 | 13.1315 | |||
| 2022/2023 |
|
Pénzügyőr SE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 27 | 24 | 6.4173 | 21.8588 | 253 | 4.1112 | 47.347.3 | 0.25 | 1.439 | 12.812.8 | 1.952 | 2.774 | 70.370.3 | 1.541 | 0.411 | 1.952 | 0.822 | 1.540 | 1.950 | 2.669 | 1.747 | 00 | 0.38 | 7.7208 | |||
| 2023/2024 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 30 | 19 | 5.2156 | 17.9538 | 1.855 | 4.3128 | 4343 | 01 | 0.26 | 16.716.7 | 1.443 | 2.574 | 58.158.1 | 1.237 | 0.27 | 1.544 | 0.411 | 1.752 | 2.576 | 2.679 | 1.752 | 0.12 | 0.413 | 6.1183 | |||
| 3 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 81 | 66 | 7.5588 | 231831 | 2.2172 | 4.7380 | 45.445.3 | 0.319 | 1.4104 | 18.518.3 | 2.4187 | 3.4266 | 7170.3 | 1.7137 | 0.326 | 2.1163 | 0.755 | 1.6133 | 2.3183 | 3.1248 | 1.9155 | 02 | 0.430 | 9706 | ||||
| Összesítés | 81 | 66 | 7.5588 | 231831 | 2.2172 | 4.7380 | 45.445.3 | 0.319 | 1.4104 | 18.518.3 | 2.4187 | 3.4266 | 7170.3 | 1.7137 | 0.326 | 2.1163 | 0.755 | 1.6133 | 2.3183 | 3.1248 | 1.9155 | 02 | 0.430 | 9706 | ||||||