MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Harka Szabolcs

Harka Szabolcs
33

196 cm Magasság
81 kg Súly
Erőcsatár Poszt
2005 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 22 1 1.4 7.6 0.4 0.7 60.1 0.1 0.8 17.6 0.2 0.3 66.7 0.6 0.4 1 0.2 0.3 0.6 0.3 0.2 0 0 1.9
Total 22 1 31 168 9 15 60 3 17 17.6 4 6 66.7 14 8 22 4 6 14 7 4 1 1 41
40 perc 22 1 7.4 40 2.1 3.6 60.1 0.7 4 17.6 1 1.4 66.7 3.3 1.9 5.2 1 1.4 3.3 1.7 1 0.2 0.2 9.8
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport
Zónák 2023/2024 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport

Összesítés

37.5%
Összesített pontosság
12
sikeres dobás
32
kísérlet

Bontás

2 pontos:9/15 (60,0%)
3 pontos:3/17 (17,6%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2 2023. 09. 30. DEAC U23 DEAC U23 102 –76 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 2
3 2023. 10. 06. TF-BP TF-BP 122 –81 2 7 0 0 0 0 1 0 2 2 100 1 2 3 0 0 1 2 0 0 0 6
4 2023. 10. 13. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 107 –93 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 2023. 10. 21. Jászberényi KSE Jászberényi KSE 81 –102 8 14 1 3 33.3 2 2 100 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 1 0 0 8
6 2023. 10. 27. Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 86 –71 2 10 1 2 50 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 -2
7 2023. 11. 03. BUDAFOK BUDAFOK 82 –84 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 2023. 11. 11. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 81 –107 2 10 1 1 100 0 1 0 0 2 0 0 2 2 0 1 0 2 0 0 0 2
9 2023. 11. 17. MEAFC-Peka Bau MEAFC-Peka Bau 115 –74 2 14 1 2 50 0 1 0 0 0 0 1 1 2 0 1 3 1 1 0 0 3
10 2023. 11. 26. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 65 –75 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 2023. 12. 01. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 107 –70 * 3 18 0 1 0 1 2 50 0 0 0 3 0 3 0 0 1 0 0 0 1 4
13 2023. 12. 15. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 97 –78 0 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
14 2024. 01. 05. CKE CKE 92 –84 0 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
15 2024. 01. 14. DEAC U23 DEAC U23 62 –95 2 15 1 1 100 0 2 0 0 0 0 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 3
16 2024. 01. 19. TF-BP TF-BP 70 –81 2 12 1 1 100 0 1 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 0 0 4
17 2024. 01. 24. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 102 –92 0 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
18 2024. 02. 02. Jászberényi KSE Jászberényi KSE 79 –65 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 -1
20 2024. 02. 16. BUDAFOK BUDAFOK 110 –78 2 13 1 1 100 0 0 0 0 0 0 2 1 3 0 1 2 0 0 1 0 5
21 2024. 02. 23. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 102 –76 0 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 1 0 0 2
23 2024. 03. 08. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 92 –73 2 3 1 1 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
24 2024. 03. 17. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 83 –88 4 10 1 1 100 0 2 0 2 2 100 1 0 1 0 1 0 1 0 0 0 3
25 2024. 03. 21. Újbuda MAFC Újbuda MAFC 85 –87 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 2 0 0 0 0 2
26 2024. 03. 31. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 59 –65 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros 25 1 1.231 6.7168 0.49 0.615 6060 0.13 0.717 17.617.6 0.24 0.26 66.766.7 0.614 0.38 0.922 0.24 0.26 0.614 0.37 0.24 01 01 1.641
2024/2025 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. A csoport 3 0 00 3.711 00 00 00 00 00 00 00 00 00 0.31 00 0.31 00 00 0.31 00 00 00 00 0.31
2025/2026 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros 9 2 1.715 5.348 0.44 0.76 66.666.6 0.11 0.44 2525 0.44 0.65 79.979.9 0.11 0.22 0.33 00 00 1.110 0.33 0.22 00 00 1.917
3 szezon Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 37 3 146 5.2227 0.313 0.421 63.561.9 0.14 0.421 20.619 0.28 0.311 75.972.7 0.316 0.210 0.526 0.14 0.16 0.725 0.210 0.16 01 01 1.359
Összesítés 37 3 146 5.2227 0.313 0.421 63.561.9 0.14 0.421 20.619 0.28 0.311 75.972.7 0.316 0.210 0.526 0.14 0.16 0.725 0.210 0.16 01 01 1.359
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros - Playoff 6 0 00 1.59 00 00 00 00 0.21 00 00 00 00 00 00 00 00 00 0.32 00 00 00 00 -0.2-1
2024/2025 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NBI. A, Play-out 1 0 00 66 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11 00 33 00 00 00 00 11
2 szezon Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 7 0 00 3.815 00 00 00 00 0.11 00 00 00 00 00 00 00 0.51 00 1.75 00 00 00 00 0.4-0
Összesítés 7 0 00 3.815 00 00 00 00 0.11 00 00 00 00 00 00 00 0.51 00 1.75 00 00 00 00 0.4-0
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 31 1 131 5.7177 0.39 0.515 6060 0.13 0.618 16.716.7 0.14 0.26 66.766.7 0.514 0.38 0.722 0.14 0.26 0.516 0.27 0.14 01 01 1.340
2024/2025 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out 4 0 00 4.317 00 00 00 00 00 00 00 00 00 0.21 00 0.21 0.31 00 14 00 00 00 00 0.52
2025/2026 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros 9 2 1.715 5.348 0.44 0.76 66.666.6 0.11 0.44 2525 0.44 0.65 79.979.9 0.11 0.22 0.33 00 00 1.110 0.33 0.22 00 00 1.917
3 szezon Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 44 3 0.946 5.1242 0.213 0.421 63.861.9 0.14 0.322 20.318.2 0.28 0.211 76.572.7 0.316 0.210 0.426 0.15 0.16 0.930 0.210 0.16 01 01 1.259
Összesítés 44 3 0.946 5.1242 0.213 0.421 63.861.9 0.14 0.322 20.318.2 0.28 0.211 76.572.7 0.316 0.210 0.426 0.15 0.16 0.930 0.210 0.16 01 01 1.259