| Box score | Tippmix Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 20 | 8 | 2.6 | 10.9 | 0.6 | 1 | 57.9 | 0.5 | 1.3 | 36 | 0.2 | 0.2 | 75 | 0.3 | 0.1 | 0.4 | 0.2 | 0.6 | 1 | 0.5 | 0.1 | 0 | 0 | 1.9 | |||||||||
| Total | 20 | 8 | 52 | 217 | 11 | 19 | 57.9 | 9 | 25 | 36 | 3 | 4 | 75 | 5 | 2 | 7 | 4 | 11 | 20 | 9 | 2 | 0 | 0 | 38 | |||||||||
| 40 perc | 20 | 8 | 9.6 | 40 | 2 | 3.5 | 57.9 | 1.7 | 4.6 | 36 | 0.6 | 0.7 | 75 | 0.9 | 0.4 | 1.3 | 0.7 | 2 | 3.7 | 1.7 | 0.4 | 0 | 0 | 7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 20 | 8 | 52 | 237 | 75.57 | 93.96 | -18.39 | 57.78 | 55.68 | 12.76 | 56 | 0.93 |
| Dobástérkép | Tippmix Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2020/2021 szezon | |
| • Gyűrű | 5/7 | 71.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/3 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 4/8 | 50% |
| • 3 pontos bal | 3/6 | 50% |
| • 3 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 2/7 | 28.6% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2020. 10. 03. |
|
ZTE NKK | 102 –70 | * | 10 | 15 | 2 | 2 | 100 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
| 2 | 2020. 10. 07. |
|
Aluinvent DVTK | 71 –69 | * | 0 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||
| 3 | 2020. 10. 11. |
|
Vasas Akadémia | 69 –73 | 3 | 16 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 4 | 2020. 10. 14. |
|
PEAC-Pécs | 58 –53 | 5 | 8 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 5 | 2020. 10. 17. |
|
Ludovika-FCSM Csata | 61 –69 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 11 | 2020. 11. 25. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 69 –86 | 9 | 25 | 3 | 5 | 60 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 10 | 2020. 12. 01. |
|
PINKK-Pécsi 424 | 68 –59 | * | 2 | 8 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 9 | 2020. 12. 05. |
|
KSC-Szekszárd | 94 –83 | * | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
| 15 | 2020. 12. 10. |
|
PEAC-Pécs | 68 –58 | 3 | 13 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 6 | 2020. 12. 16. |
|
Uni Győr MÉLY-ÚT | 93 –60 | * | 3 | 15 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 16 | 2020. 12. 20. |
|
Ludovika-FCSM Csata | 80 –56 | 2 | 9 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 17 | 2020. 12. 23. |
|
Uni Győr MÉLY-ÚT | 66 –71 | * | 3 | 16 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
| 8 | 2020. 12. 27. |
|
TFSE-MTK | 71 –57 | * | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||
| 7 | 2020. 12. 29. |
|
Sopron Basket | 55 –78 | * | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||
| 18 | 2020. 12. 30. |
|
Sopron Basket | 74 –51 | 2 | 13 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 20 | 2021. 01. 09. |
|
KSC-Szekszárd | 57 –65 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 12 | 2021. 02. 13. |
|
ZTE NKK | 49 –90 | 4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 13 | 2021. 02. 20. |
|
Aluinvent DVTK | 65 –78 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 21 | 2021. 03. 07. |
|
PINKK-Pécsi 424 | 59 –64 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 22 | 2021. 03. 10. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 54 –61 | 3 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
UNI Győr | Női Amatőr NB I. Zöld | 21 | 18 | 13.4282 | 24.9522 | 4.798 | 8.8185 | 5353 | 0.919 | 3.370 | 27.227.2 | 1.429 | 1.736 | 80.680.6 | 3.676 | 1.735 | 5.3111 | 1.838 | 2.553 | 1.634 | 1.531 | 2.552 | 0.36 | 0.12 | 15.3322 | |||
| 2018/2019 |
|
CMB CARGO UNI Győr | Női NB I. A | 4 | 0 | 00 | 416 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 0.31 | 0.52 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | -1.3-5 | |||
| 2019/2020 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A | 21 | 18 | 3.777 | 20421 | 122 | 2.859 | 37.337.3 | 0.36 | 1.327 | 22.222.2 | 0.715 | 120 | 7575 | 120 | 0.37 | 1.327 | 0.24 | 1.328 | 1.735 | 0.919 | 0.714 | 0.24 | 0.25 | 2.654 | |||
| 2020/2021 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A | 20 | 8 | 2.652 | 10.9217 | 0.611 | 119 | 57.957.9 | 0.59 | 1.325 | 3636 | 0.23 | 0.24 | 7575 | 0.35 | 0.12 | 0.47 | 0.24 | 0.611 | 120 | 0.59 | 0.12 | 00 | 00 | 1.938 | |||
| 2021/2022 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A | 19 | 16 | 2.956 | 14.5275 | 0.510 | 1.732 | 31.231.2 | 0.48 | 1.937 | 21.621.6 | 0.612 | 0.816 | 75.175.1 | 0.612 | 0.11 | 0.713 | 0.47 | 0.815 | 0.714 | 0.815 | 0.714 | 0.24 | 0.47 | 2.139 | |||
| 2022/2023 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A | 19 | 1 | 1.936 | 14.2270 | 0.510 | 1.426 | 38.538.5 | 0.23 | 1.936 | 8.38.3 | 0.47 | 0.612 | 58.258.2 | 0.917 | 0.12 | 119 | 0.23 | 1.120 | 1.834 | 0.59 | 0.714 | 0.12 | 0.24 | 0.59 | |||
| 2023/2024 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A | 16 | 5 | 7.3116 | 21.8349 | 1.321 | 3.455 | 38.238.2 | 1.321 | 3.657 | 36.936.9 | 0.711 | 0.914 | 78.678.6 | 1.320 | 0.23 | 1.423 | 0.46 | 1.422 | 1.625 | 1.320 | 0.812 | 0.23 | 0.23 | 5.385 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport | 22 | 18 | 10.3226 | 29.4647 | 2.453 | 5.5122 | 43.443.4 | 1.431 | 5.6124 | 2525 | 1.227 | 1.737 | 72.972.9 | 2.554 | 0.49 | 2.963 | 0.614 | 1.533 | 243 | 1.636 | 1.534 | 0.25 | 0.510 | 7.9173 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 22 | 4 | 6.9151 | 18.4404 | 1.329 | 2.861 | 47.547.5 | 1.226 | 3.782 | 31.731.7 | 0.715 | 0.920 | 7575 | 1.636 | 0.715 | 2.351 | 0.24 | 0.818 | 1.840 | 0.920 | 0.510 | 0.12 | 0.13 | 5.8127 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 6 | 4 | 5.734 | 17.7106 | 1.811 | 5.231 | 35.535.5 | 0.21 | 2.314 | 7.27.2 | 1.59 | 1.811 | 81.881.8 | 2.515 | 0.32 | 2.817 | 0.21 | 0.74 | 2.314 | 1.710 | 0.53 | 0.21 | 0.21 | 4.527 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr | 21 | 18 | 13.4282 | 24.9522 | 4.798 | 8.8185 | 5353 | 0.919 | 3.370 | 27.227.2 | 1.429 | 1.736 | 80.680.6 | 3.676 | 1.735 | 5.3111 | 1.838 | 2.553 | 1.634 | 1.531 | 2.552 | 0.36 | 0.12 | 15.3322 | ||||
| 1 szezon |
|
CMB CARGO UNI Győr | 4 | 0 | 00 | 416 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 0.31 | 0.52 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | -1.3-5 | ||||
| 6 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 117 | 66 | 4.8563 | 18.52179 | 1.1127 | 2.6313 | 40.340.6 | 0.778 | 2.6306 | 25.925.5 | 0.675 | 0.9103 | 72.972.8 | 1.1128 | 0.224 | 1.3152 | 0.338 | 1.1129 | 1.5171 | 0.9108 | 0.890 | 0.218 | 0.229 | 3.4398 | ||||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 28 | 8 | 6.3185 | 18510 | 1.640 | 492 | 39.743.5 | 0.727 | 396 | 22.328.1 | 1.124 | 1.431 | 79.677.4 | 2.151 | 0.517 | 2.668 | 0.25 | 0.722 | 2.154 | 1.330 | 0.513 | 0.13 | 0.24 | 5.1154 | ||||
| Összesítés | 170 | 92 | 5.51030 | 17.63227 | 1.4265 | 3.4596 | 41.744.5 | 0.6124 | 2.5472 | 25.226.3 | 0.7128 | 1170 | 76.275.3 | 1.4255 | 0.478 | 1.9333 | 0.482 | 1.1206 | 1.5260 | 1169 | 0.8155 | 0.127 | 0.236 | 4.5869 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 2 | 636 | 20120 | 1.38 | 2.716 | 5050 | 0.74 | 2.817 | 23.523.5 | 1.38 | 1.710 | 8080 | 16 | 0.32 | 1.38 | 0.85 | 0.85 | 1.59 | 1.38 | 0.74 | 0.32 | 00 | 5.835 | |||
| 2021/2022 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 0 | 0.32 | 2.716 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.32 | 00 | 0.21 | 1.27 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.53 | |||
| 2022/2023 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 2 | 6.740 | 25.2151 | 1.59 | 3.320 | 4545 | 16 | 2.515 | 4040 | 0.74 | 0.85 | 80.180.1 | 16 | 0.32 | 1.38 | 0.21 | 1.710 | 1.38 | 0.85 | 1.27 | 00 | 00 | 530 | |||
| 2023/2024 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 3 | 3 | 11.735 | 28.385 | 2.78 | 618 | 44.544.5 | 1.34 | 5.316 | 2525 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 0.72 | 2.37 | 39 | 1.34 | 00 | 00 | 9.328 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 1 | 3.219 | 22132 | 16 | 1.38 | 7575 | 0.32 | 3.219 | 10.510.5 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 1.38 | 00 | 1.38 | 00 | 1.27 | 1.811 | 0.53 | 0.74 | 0.21 | 0.21 | 1.59 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 5 | 3 | 2.412 | 19.296 | 0.42 | 2.211 | 18.218.2 | 0.42 | 1.68 | 2525 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 15 | 0.84 | 1.89 | 0.42 | 0.84 | 1.89 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 210 | |||
| 5 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 27 | 8 | 5.6132 | 19.6504 | 1.332 | 2.763 | 49.450.8 | 0.716 | 2.868 | 23.823.5 | 0.920 | 1.124 | 84.483.3 | 0.823 | 0.26 | 1.129 | 0.38 | 0.925 | 1.642 | 1.125 | 0.820 | 0.13 | 01 | 4.4105 | ||||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 5 | 3 | 2.412 | 19.296 | 0.42 | 2.211 | 18.218.2 | 0.42 | 1.68 | 2525 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 15 | 0.84 | 1.89 | 0.42 | 0.84 | 1.89 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 210 | ||||
| Összesítés | 32 | 11 | 5144 | 19.6600 | 1.234 | 2.674 | 4545.9 | 0.618 | 2.676 | 23.923.7 | 0.822 | 126 | 85.584.6 | 0.928 | 0.310 | 1.238 | 0.310 | 0.929 | 1.751 | 1.129 | 0.721 | 0.14 | 0.12 | 4115 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 0 | 66 | 1919 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 33 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 1 | 0 | 66 | 1919 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 33 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 66 | 1919 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 33 | 33.333.3 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 33 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
UNI Győr | Női Amatőr NB I. Zöld | 21 | 18 | 13.4282 | 24.9522 | 4.798 | 8.8185 | 5353 | 0.919 | 3.370 | 27.227.2 | 1.429 | 1.736 | 80.680.6 | 3.676 | 1.735 | 5.3111 | 1.838 | 2.553 | 1.634 | 1.531 | 2.552 | 0.36 | 0.12 | 15.3322 | |||
| 2018/2019 |
|
CMB CARGO UNI Győr | Női NB I. A | 4 | 0 | 00 | 416 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 0.31 | 0.52 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | -1.3-5 | |||
| 2019/2020 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A | 21 | 18 | 3.777 | 20421 | 122 | 2.859 | 37.337.3 | 0.36 | 1.327 | 22.222.2 | 0.715 | 120 | 7575 | 120 | 0.37 | 1.327 | 0.24 | 1.328 | 1.735 | 0.919 | 0.714 | 0.24 | 0.25 | 2.654 | |||
| 2020/2021 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 26 | 10 | 3.488 | 13337 | 0.719 | 1.335 | 54.354.3 | 0.513 | 1.642 | 3131 | 0.411 | 0.514 | 78.578.5 | 0.411 | 0.24 | 0.615 | 0.39 | 0.616 | 1.129 | 0.717 | 0.26 | 0.12 | 00 | 2.873 | |||
| 2021/2022 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 25 | 16 | 2.358 | 11.6291 | 0.411 | 1.333 | 33.333.3 | 0.38 | 1.538 | 21.121.1 | 0.512 | 0.616 | 75.175.1 | 0.513 | 0.12 | 0.615 | 0.37 | 0.616 | 0.821 | 0.615 | 0.615 | 0.24 | 0.37 | 1.742 | |||
| 2022/2023 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 25 | 3 | 376 | 16.8421 | 0.819 | 1.846 | 41.341.3 | 0.49 | 251 | 17.617.6 | 0.411 | 0.717 | 64.664.6 | 0.923 | 0.24 | 1.127 | 0.24 | 1.230 | 1.742 | 0.614 | 0.821 | 0.12 | 0.24 | 1.639 | |||
| 2023/2024 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 19 | 8 | 7.9151 | 22.8434 | 1.529 | 3.873 | 39.739.7 | 1.325 | 3.873 | 34.334.3 | 0.918 | 1.222 | 81.881.8 | 1.222 | 0.24 | 1.426 | 0.48 | 1.324 | 1.732 | 1.529 | 0.816 | 0.23 | 0.23 | 5.9113 | |||
| 2024/2025 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off | 28 | 19 | 8.8245 | 27.8779 | 2.159 | 4.6130 | 45.445.4 | 1.233 | 5.1143 | 23.123.1 | 128 | 1.438 | 73.773.7 | 2.262 | 0.39 | 2.571 | 0.514 | 1.440 | 1.954 | 1.439 | 1.438 | 0.26 | 0.411 | 6.5182 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 28 | 7 | 6169 | 18.5519 | 1.132 | 2.775 | 42.742.7 | 129 | 3.393 | 31.231.2 | 0.618 | 0.924 | 7575 | 1.541 | 0.719 | 2.160 | 0.26 | 0.823 | 1.952 | 0.925 | 0.412 | 0.13 | 0.14 | 5139 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 6 | 4 | 5.734 | 17.7106 | 1.811 | 5.231 | 35.535.5 | 0.21 | 2.314 | 7.27.2 | 1.59 | 1.811 | 81.881.8 | 2.515 | 0.32 | 2.817 | 0.21 | 0.74 | 2.314 | 1.710 | 0.53 | 0.21 | 0.21 | 4.527 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr | 21 | 18 | 13.4282 | 24.9522 | 4.798 | 8.8185 | 5353 | 0.919 | 3.370 | 27.227.2 | 1.429 | 1.736 | 80.680.6 | 3.676 | 1.735 | 5.3111 | 1.838 | 2.553 | 1.634 | 1.531 | 2.552 | 0.36 | 0.12 | 15.3322 | ||||
| 1 szezon |
|
CMB CARGO UNI Győr | 4 | 0 | 00 | 416 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 0.31 | 0.52 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | -1.3-5 | ||||
| 6 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 144 | 74 | 4.9695 | 18.72683 | 1.1159 | 2.6376 | 41.842.3 | 0.794 | 2.6374 | 25.725.1 | 0.795 | 0.9127 | 75.274.8 | 1151 | 0.230 | 1.2181 | 0.346 | 1.1154 | 1.5213 | 0.9133 | 0.8110 | 0.121 | 0.230 | 3.5503 | ||||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 34 | 11 | 5.9203 | 18.1625 | 1.543 | 3.9106 | 37.940.6 | 0.630 | 2.8107 | 21.328 | 1.127 | 1.335 | 79.777.2 | 256 | 0.521 | 2.577 | 0.27 | 0.727 | 2.166 | 1.335 | 0.515 | 0.14 | 0.25 | 4.7166 | ||||
| Összesítés | 203 | 103 | 5.41180 | 17.73846 | 1.4300 | 3.4673 | 4244.6 | 0.6143 | 2.4551 | 24.926 | 0.8151 | 1198 | 77.476.3 | 1.4283 | 0.488 | 1.8371 | 0.492 | 1.1236 | 1.5314 | 1199 | 0.8177 | 0.131 | 0.238 | 4.5986 | ||||||