Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Küldöttgyűlési határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2024
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2024/2025
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Férfi NB II. Keresztjáték
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Morgen F. Emlékbajnokság
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Férfi NB II. Keresztjáték
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Morgen F. Emlékbajnokság
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Férfi NB I B: MAFC: otthon, édes otthon - két hosszabbítás a zöld csoportban
2019. december 11. | 13:50
A piros csoportban a 11., a zöldben a 13. fordulót rendezték a hétvégén a férfi másodosztályban.
Férfi NB I B
MAFC
Nyíregyháza Blue Sharks
Budafok
TF-BP
Budapesti Honvéd
MTK-Elite Basket
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém
BKG-Príma SE
MEAFC-Miskolc
Nagykőrösi Sólymok KE
Bajai Bácska FKE
PVSK-CARGATE
Salgótarjáni KSE
Vasas Akadémia
Pécsi NKA
Ceglédi KE
Újpest-MT
DEAC U23
KTE-Duna Aszfalt
Békés
Pápa
Vásárhelyi Kosársuli
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Bonyhád
EKE Eger KOK
Agrofeed Széchenyi Egyetem
SMAFC
Óbudai Kaszások
Szolnoki Olajbányász U23
Comment
Share
Női NB I: Hatalmas küzdelemben nyert a Csata a Győr otthonában
2019. december 8. | 08:45
Ötödjére nyert a TFSE, simán győzött a ZTE NKK a BEAC pályáján, a PEAC a negyedik negyedben állva hagyta a PINKK-et.
Női NB I
UNI Győr MÉLY-ÚT
NKE-FCSM Csata
PINKK-Pécsi 424
PEAC-Pécs
ELTE-BEAC Újbuda
ZTE NKK
TFSE-MTK
Vasas Akadémia
Comment
Share
Férfi NB I B: Hosszabbításos nagykőrösi siker a Vasas otthonában
2019. december 3. | 18:55
A piros csoportban a 10., a zöldben pedig a 12. fordulót rendezték.
Férfi NB I B
Nyíregyháza Blue Sharks
BKG-Príma SE
Budapesti Honvéd
MTK-Elite Basket
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém
Budafok
MAFC
Bajai Bácska FKE
Salgótarjáni KSE
Vasas Akadémia
Nagykőrösi Sólymok KE
TF-BP
PVSK-CARGATE
MEAFC-Miskolc
Ceglédi KE
SMAFC
Pápa
Békés
Vásárhelyi Kosársuli
Salgótarjáni KSE
Pécsi NKA
Újpest-MT
EKE Eger KOK
Óbudai Kaszások
Bonyhád
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Agrofeed Széchenyi Egyetem
Szolnoki Olajbányász U23
DEAC U23
Comment
Share
Női Amatőr NB: Már csak a BKG veretlen a piros csoportban
2019. december 2. | 17:35
A 8. fordulót rendezték a múlt héten a női másodosztályban.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
Sportdarázs
Vasas Akadémia
MTK-Budapest
NKA-Pécs-PEAC
DEAC DSI
Csata DSE
Ajka
MAFC
Tatabányai KC
BKG Príma Akadémia
Nyíregyházi Kosársuli
Tatai SE
Szolnoki MÁV SE
Szegedi KE
ELTE Fortis
Bajai NKK
Kiss Lenke KA
Pilis Basket
Tatai SE
Kanizsai Vadmacskák
TFSE II
Törekvés SE
Atomerőmű KSC Szekszárd II
Nyíregyházi Kosársuli
Comment
Share
Férfi NB I B: Nehéz hétvégéjük volt az élcsapatoknak
2019. november 25. | 13:10
A piros csoportban a 9., a zöldben a 11. fordulót rendezték a férfi másodosztályban.
Férfi NB I B
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém
MTK-Elite Basket
Nagykőrösi Sólymok KE
Nyíregyháza Blue Sharks
Budafok
MAFC
Budapesti Honvéd
PVSK-CARGATE
Vasas Akadémia
TF-BP
BKG-Príma SE
Salgótarjáni KSE
Bajai Bácska FKE
MEAFC-Miskolc
Pápa
Békés
Agrofeed Széchenyi Egyetem
KTE-Duna Aszfalt
Ceglédi KE
Pécsi NKA
Újpest-MT
EKE Eger KOK
Vásárhelyi Kosársuli
Bonyhád
SMAFC
DEAC U23
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Szolnoki Olajbányász U23
Comment
Share
Női NB I: A DVTK nyerte a rangadót, a TFSE legyőzte a Győrt
2019. november 23. | 23:20
Nem hibázott a Sopron, a Szekszárd és a ZTE NKK sem.
Női NB I
UNI Győr MÉLY ÚT
TFSE-MTK
Sopron Basket
Vasas Akadémia
Atomerőmű KSC Szekszárd
ELTE-BEAC Újbuda
PINKK-Pécsi 424
ZTE NKK
Aluinvent DVTK Miskolc
NKE-FCSM Csata
Comment
Share
Férfi NB I B: Menetel a Nyíregyháza, beindult a Honvéd
2019. november 20. | 13:15
A piros csoportban a 8., a zöldben a 10. fordulót rendezték a férfi másodosztályban.
Férfi NB I B
MTK-Elite Basket
Vasas Akadémia
MEAFC-Miskolc
Budapesti Honvéd
Budafok
Bajai Bácska FKE
Salgótarjáni KSE
Nagykőrösi Sólymok KE
Nyíregyháza Blue Sharks
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém
PVSK-CARGATE
TF-BP
Pápa
Békés
Óbudai Kaszások
EKE Eger KOK
Szolnoki Olajbányász U23
Újpest-MT
Bonyhád
Agrofeed Széchenyi Egyetem
Győr
KTE-Duna Aszfalt
Tiszaújvárosi Phoenix KK
DEAC U23
Vásárhelyi Kosársuli
SMAFC
Pécsi NKA
Comment
Share
Női Amatőr NB: Szigetszentmiklósi siker a piros csoport csúcsrangadóján
2019. november 19. | 20:00
A BKG a Csata otthonában diadalmaskodott a női másodosztályban.
Vasas Akadémia
Csata DSE
BKG Príma Akadémia
Kecskeméti KC
Tatai SE
ELTE-BEAC Újbuda
Széchenyi KA Győr
PINKK SE
DEAC DSI
MAFC
NKA-Pécs-PEAC
Ajka
MTK-Budapest
Tatabányai KC
Nyíregyházi Kosársuli
Szolnoki MÁV SE
Bajai NKK
Aluinvent DVTK Miskolc U23
Kanizsai Vadmacskák
Kiss Lenke KA
Atomerőmű KSC Szekszárd II
Törekvés SE
Szegedi KE
Pilis Basket
TFSE II
Comment
Share
Férfi NB I B: Győzelmet ért a hibátlan büntetőzés
2019. november 11. | 10:25
Nincs már nyeretlen csapat a férfi második vonalban.
Férfi NB I B
Nagykőrösi Sólymok KE
MAFC
Vasas Akadémia
PVSK-CARGATE
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém
MEAFC-Miskolc
Bajai Bácska FKE
Budapesti Honvéd
TF-BP
Salgótarjáni KSE
Nyíregyháza Blue Sharks
MTK-Elite Basket
BKG-Príma SE
Budafok
Ceglédi KE
Vásárhelyi Kosársuli
Pápa
SMAFC
Újpest-MT
Óbudai Kaszások
Szolnoki Olajbányász U23
Bonyhád
DEAC U23
Agrofeed Széchenyi Egyetem
Békés
KTE-Duna Aszfalt
Tiszaújvárosi Phoenix KK
EKE Eger KOK
Comment
Share
Női Amatőr NB: Tovább menetel az Ajka és a BKG
2019. november 5. | 15:00
Az 5. fordulót rendezték a női másodosztályban.
NKA-Pécs-PEAC
Vasas Akadémia
Ajka
DEAC DSI
BKG Príma Akadémia
Tatabányai KC
MTK-Budapest
Széchenyi KA Győr
PINKK SE
ELTE-BEAC Újbuda
MAFC
Kecskeméti KC
ELTE Fortis
Bajai NKK
Atomerőmű KSC Szekszárd II
TFSE II
Tatai SE
Aluinvent DVTK Miskolc U23
Kanizsai Vadmacskák
Szegedi KE
Kiss Lenke KA
Szolnoki MÁV SE
Pilis Basket
Törekvés SE
Comment
Share
<<
<
30
31
32
33
34
>
>>
Legnépszerűbb hírek
U20-as B divíziós férfi Eb: Ukrajna ellen maradtunk alul
22:15 | 2024. július 16.
Megkezdte a felkészülést az augusztusi vb-előselejtezőre a női válogatott
17:30 | 2024. július 16.
FIBA EC: A Szolnok a harmadik kalapból várja a sorsolás
12:13 | 2024. július 16.
Szenzációs győri női bronz az Európai Egyetemi Játékok 3x3-as szakágában
07:50 | 2024. július 16.
U16-os fiúk: Egy győzelem, egy vereség Szlovénia ellen
18:00 | 2024. július 15.
Légiós körkép: Magyar játékvezető az NBA Nyári Ligájában
15:30 | 2024. július 15.
Megvannak a kiemelések a női Euroligához és a EuroCuphoz is
14:30 | 2024. július 15.
Európai Egyetemi Játékok: A TFSE és a Győr női csapata a legjobb nyolc között
12:25 | 2024. július 15.
U20-as női Eb: Búcsú az A-divíziótól
19:00 | 2024. július 14.
U20-as B divíziós férfi Eb: Moldova legyőzésével továbbra is hibátlan a mérleg
16:40 | 2024. július 14.
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség