2017
Nagy falat volt Hangáéknak a CSZKA
2017. december 2.  |  15:53
Megvan Mócsánék első győzelme

Az Amerikai Egyetemi Bajnokság (NCAA) hajnali fordulójában megszerezte első győzelmét az Idaho State, amely a nyeretlen Bethesda Christian csapatával játszott. A „tigrisek" simán, 92-71-re hozták a meccset. Mócsán Bálint 27 perc alatt 14/12-es pontmutatót, 5 lepattanót, 4 gólpasszt, 4 eladott labdát, 1 labdaszerzést és 1 faultot ért el - írja a BB1.hu.

A Barcelona az előző kiírásban negyedik helyen végző CSZKA Moszkvához látogatott az Euroliga tizedik fordulójában. A Hanga Ádám fémjelezte spanyol együttes végig partiban volt az esélyesebbnek vélt oroszokkal, ám a hajrát nem bírta, így tizennégy pontos vereség lett belőle, a vége 92-78. A Barcelona magyarja kezdőként harminc és fél percet játszott, ez idő alatt 10 pontot és 1 asszisztot jegyzett, valamint 2 eladott labdája volt - írja a BB1.hu.

Hússzal kaptak ki Pongóék

A német másodosztály (Pro A) 12. fordulójában, pénteken este az MLP Academics Heidelberget fogadta hazai pályán az OrangeAcademy. Az Ulm fiókcsapata sima, 83-63-as vereséget szenvedett. Pongó Marcell 25 perc alatt 4 pontot dobott (2/8 mezőnyből), 5 lepattanót szerzett, 3 gólpasszt adott, volt 4 eladott labdája és 3 faultja.

Az OrangeAcademy 3 győzelemmel és 9 vereséggel az éppen bennmaradást jelentő 14. helyen áll a tabellán.