Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Sopron Basket | O | V, 61 - 94 | 0 - 1 |
BROOKS Jelena (19) (Sopron Basket) |
VARGA Alíz (10) (Sopron Basket) |
SZŰCS Luca Gabriella (8) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Györfy Rúben, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKA Universitas PEAC | I | V, 87 - 60 | 0 - 2 |
CALHOUN Sierra (23) (NKA Universitas PEAC) |
BURDICK Cassidie Cierra (14) (NKA Universitas PEAC) |
WENTZEL Nóra (5) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Ádám József, Goda László, Szilágyi Bálint (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DVTK-Hun-Therm | I | V, 62 - 36 | 0 - 3 |
ZSILINSZKI Lilla (14) (PINKK Pécsi 424) |
GREEN Cheridene (11) (DVTK-Hun-Therm) |
AHO Nina Daniella (5) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Makrai Márton, JAKAB László Imre, Rózsavölgyi Alexandra (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 91 - 51 | 0 - 4 |
WALLACE Sydney Tamara-Nicole (18) (KSC-Szekszárd) |
HEBARD Ruth Cecilia (8) (KSC-Szekszárd) |
ZIVALJEVIC Sofija (9) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Ludovika Csata | I | V, 111 - 52 | 0 - 5 |
BROWN Jaelyn Christina (25) (Ludovika Csata ) |
BROWN Jaelyn Christina (11) (Ludovika Csata ) |
TENYÉR Zsófia (6) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Nagy Viktor, Lengyel Ádám József, Jankovics Viktor Zsolt (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | E.ON ELTE BEAC | O | V, 56 - 82 | 0 - 6 |
VOJTULEK Ana (28) (E.ON ELTE BEAC) |
VOJTULEK Ana (15) (E.ON ELTE BEAC) |
ANGYAL Barbara (5) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Ádám József, Nyilas István (Reisz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | V, 82 - 58 | 0 - 7 |
COOPER Samantha Emma (26) (VBW CEKK Cegléd) |
COOPER Samantha Emma (10) (VBW CEKK Cegléd) |
ZIVALJEVIC Sofija (6) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, JAKAB László Imre, Gál János (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 60 - 97 | 0 - 8 |
GOREE Cyesha Damian (21) (KSC-Szekszárd) |
HEBARD Ruth Cecilia (11) (KSC-Szekszárd) |
MIKLÓS Melinda (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Kovács Nimród János, Földesi Ádám (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | SERCO UNI Győr | O | V, 47 - 118 | 0 - 9 |
DOMBAI Réka (26) (SERCO UNI Győr ) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (9) (SERCO UNI Győr ) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (7) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Rózsavölgyi Alexandra (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 68 - 99 | 0 - 10 |
PARDEE Katrina Marie (26) (Vasas Akadémia) |
BUDÁCSIK Dorottya Eszter (6) (Vasas Akadémia) |
PAPP Klaudia (8) (Vasas Akadémia) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Nyilas István, JAKAB László Imre (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | I | V, 77 - 69 | 0 - 11 |
PEREZ Raina Alysa (21) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
JONES Kayla Danielle (16) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
TENYÉR Zsófia (7) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Szilágyi Bálint, dr. Németh Patrik (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | TFSE-MTK | O | V, 56 - 86 | 0 - 12 |
MANIS Lauren Ashley (20) (TFSE-MTK) |
MARSHALL Tyaunna Dominique (15) (TFSE-MTK) |
DúL Panka Dulcinea (5) (TFSE-MTK) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Sopron Basket | I | V, 94 - 28 | 0 - 13 |
VARGA Alíz (20) (Sopron Basket) |
VARGA Alíz (13) (Sopron Basket) |
SZŰCS Luca Gabriella (4) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Minár László Balázs, Rózsavölgyi Alexandra, Földesi Ádám (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | NKA Universitas PEAC | O | V, 61 - 84 | 0 - 14 |
WENTZEL Nóra (24) (NKA Universitas PEAC) |
ZIVALJEVIC Sofija (11) (PINKK Pécsi 424) |
KATANIC Ivana (9) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Kovács Nimród János, dr. Németh Patrik (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | DVTK-Hun-Therm | O | V, 67 - 98 | 0 - 15 |
KISS Angelika (21) (DVTK-Hun-Therm) |
KISS Angelika (10) (DVTK-Hun-Therm) |
KÁNYÁSI Veronika (5) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Minár László Balázs, Gruber Nikolett Lilla (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Ludovika Csata | O | V, 49 - 83 | 0 - 16 |
FUEHRING Samantha Jean (26) (Ludovika Csata ) |
JÁHNI Zsófia Anna (11) (Ludovika Csata ) |
ZIVALJEVIC Sofija (4) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Földesi Ádám, Radnóti Miklós (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | E.ON ELTE BEAC | I | V, 102 - 64 | 0 - 17 |
VINCZE Nikolett (20) (PINKK Pécsi 424) |
VOJTULEK Ana (15) (E.ON ELTE BEAC) |
TENYÉR Zsófia (6) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Szilágyi Bálint, dr. Németh Patrik (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | V, 55 - 88 | 0 - 18 |
COOPER Samantha Emma (24) (VBW CEKK Cegléd) |
COOPER Samantha Emma (14) (VBW CEKK Cegléd) |
TENYÉR Zsófia (4) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Kovács Nimród János, Rózsavölgyi Alexandra (Reisz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | SERCO UNI Győr | I | V, 143 - 46 | 0 - 19 |
RUFF-NAGY Dóra (21) (SERCO UNI Győr ) |
DUBEI Debóra Franciska (10) (SERCO UNI Győr ) |
SZŰCS Luca Gabriella (6) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, JAKAB László Imre, Földesi Ádám (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 89 - 52 | 0 - 20 |
VINCZE Nikolett (20) (PINKK Pécsi 424) |
MADÁR Eszter (12) (Vasas Akadémia) |
SMAILBEGOVIC Nadija (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Fodor Attila, Lengyel Ádám József (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | O | V, 51 - 69 | 0 - 21 |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (19) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
MCBRYDE Dominique Lachelle (16) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
VÁRI Zita (4) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Varga-Záray Katalin, dr. Németh Patrik (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | TFSE-MTK | I | V, 95 - 43 | 0 - 22 |
MANIS Lauren Ashley (14) (TFSE-MTK) |
ÁRVAI Noémi Virág (12) (PINKK Pécsi 424) |
THEODOREÁN Alexandra (6) (TFSE-MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Balog György Attila, Földesi Ádám, Menyhárt Ferenc Tamás (Mocsai László) |