Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TFSE-MTK | I | GY, 47 - 65 | 1 - 0 |
BURDICK Cassidie Cierra (22) (NKA Universitas PEAC) |
BURDICK Cassidie Cierra (12) (NKA Universitas PEAC) |
MARSHALL Tyaunna Dominique (4) (TFSE-MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PINKK Pécsi 424 | O | GY, 87 - 60 | 2 - 0 |
CALHOUN Sierra (23) (NKA Universitas PEAC) |
BURDICK Cassidie Cierra (14) (NKA Universitas PEAC) |
WENTZEL Nóra (5) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Ádám József, Goda László, Szilágyi Bálint (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | E.ON ELTE BEAC | I | GY, 64 - 88 | 3 - 0 |
CALHOUN Sierra (24) (NKA Universitas PEAC) |
KISS Virág (8) (NKA Universitas PEAC) |
GREEN Morgan Asha Symouree (8) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Rácz Zsolt Róbert, dr. Németh Patrik (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 87 - 85 | 4 - 0 |
WILLIAMS Kiana Evette (30) (VBW CEKK Cegléd) |
BURDICK Cassidie Cierra (14) (NKA Universitas PEAC) |
WILLIAMS Kiana Evette (6) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Minár László Balázs, Varga-Záray Katalin, Vida József (Reisz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 62 - 74 | 5 - 0 |
KISS Virág (21) (NKA Universitas PEAC) |
BURDICK Cassidie Cierra (12) (NKA Universitas PEAC) |
BURDICK Cassidie Cierra (8) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tóth Cecília, Fodor Attila, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | O | GY, 78 - 67 | 6 - 0 |
KISS Virág (25) (NKA Universitas PEAC) |
JONES Kayla Danielle (13) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
PEREZ Raina Alysa (6) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Farkas Gábor, Földesi Ádám, Jankovics Viktor Zsolt (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DVTK-Hun-Therm | I | V, 63 - 59 | 6 - 1 |
BERNÁTH Réka (17) (DVTK-Hun-Therm) |
BURDICK Cassidie Cierra (12) (NKA Universitas PEAC) |
GUIRANTES Arella (3) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Ludovika Csata | O | GY, 87 - 85 | 7 - 1 |
FUEHRING Samantha Jean (25) (Ludovika Csata ) |
FUEHRING Samantha Jean (14) (Ludovika Csata ) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (11) (Ludovika Csata ) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Tóth Cecília, Györfy Rúben, Kovács Nimród János (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | SERCO UNI Győr | I | V, 92 - 71 | 7 - 2 |
MOMPREMIER Beatrice (21) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (18) (SERCO UNI Győr ) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (8) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Ádám József, Fodor Attila (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | GY, 67 - 65 | 8 - 2 |
KISS Virág (16) (NKA Universitas PEAC) |
KISS Virág (15) (NKA Universitas PEAC) |
STUDER Ágnes (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Sopron Basket | I | V, 78 - 45 | 8 - 3 |
KUNEK Alice Louise (21) (Sopron Basket) |
KISS Virág (7) (NKA Universitas PEAC) |
KATANIC Ivana (8) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter, Rácz Zsolt Róbert (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 70 - 61 | 9 - 3 |
MARSHALL Tyaunna Dominique (25) (TFSE-MTK) |
BURDICK Cassidie Cierra (16) (NKA Universitas PEAC) |
KATANIC Ivana (6) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Fodor Attila, Varga-Záray Katalin, Szilágyi Bálint (Reisz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PINKK Pécsi 424 | I | GY, 61 - 84 | 10 - 3 |
WENTZEL Nóra (24) (NKA Universitas PEAC) |
ZIVALJEVIC Sofija (11) (PINKK Pécsi 424) |
KATANIC Ivana (9) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Kovács Nimród János, dr. Németh Patrik (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | E.ON ELTE BEAC | O | GY, 84 - 62 | 11 - 3 |
ANGYAL Barbara (19) (E.ON ELTE BEAC) |
BURDICK Cassidie Cierra (12) (NKA Universitas PEAC) |
KATANIC Ivana (5) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Nyilas István, Major Ádám (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 76 - 105 | 12 - 3 |
KISS Virág (22) (NKA Universitas PEAC) |
COOPER Samantha Emma (9) (VBW CEKK Cegléd) |
WILLIAMS Kiana Evette (8) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Fodor Attila, Varga-Záray Katalin (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 76 - 56 | 13 - 3 |
KISS Virág (16) (NKA Universitas PEAC) |
BURDICK Cassidie Cierra (13) (NKA Universitas PEAC) |
KATANIC Ivana (5) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Györfy Rúben, Földesi Ádám, Jankovics Viktor Zsolt (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | I | GY, 57 - 87 | 14 - 3 |
CALHOUN Sierra (16) (NKA Universitas PEAC) |
BURDICK Cassidie Cierra (9) (NKA Universitas PEAC) |
SZŰCS Réka (4) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Sörlei Attila, dr. Németh Patrik (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DVTK-Hun-Therm | O | V, 65 - 69 | 14 - 4 |
KISS Virág (25) (NKA Universitas PEAC) |
KISS Virág (16) (NKA Universitas PEAC) |
GUIRANTES Arella (5) (DVTK-Hun-Therm) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Frányó Péter, Goda László, Rózsavölgyi Alexandra (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Ludovika Csata | I | GY, 69 - 71 | 15 - 4 |
KISS Virág (19) (NKA Universitas PEAC) |
KISS Virág (10) (NKA Universitas PEAC) |
KATANIC Ivana (8) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Fodor Attila, Minár László Balázs, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | SERCO UNI Győr | O | V, 63 - 79 | 15 - 5 |
KISS Virág (17) (NKA Universitas PEAC) |
MOMPREMIER Beatrice (20) (SERCO UNI Győr ) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (5) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 63 - 59 | 15 - 6 |
KISS Virág (18) (NKA Universitas PEAC) |
KISS Virág (14) (NKA Universitas PEAC) |
STUDER Ágnes (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Makrai Márton, Pozsonyi László (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Sopron Basket | O | GY, 66 - 61 | 16 - 6 |
CALHOUN Sierra (20) (NKA Universitas PEAC) |
TURNER Yvonne Nicole (10) (Sopron Basket) |
TURNER Yvonne Nicole (7) (Sopron Basket) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Fodor Attila, Nyilas István (dr. Gincsai János Péter) |